Krievija pagaidām bremzē NATO agresiju pret Sīriju

Ceturtdien (24.11.2012), NATO kontrolētā Arābu valstu līga nāca klajā ar jaunu ultimātu, kas dod Sīrijai laiku līdz piektdienai, lai novērotāju statusā ļautu valstī ierasties arī spiegiem un diversantiem vai rēķināties ar tūlītējām sankcijām. Atvēlētais termiņš beidzās šodien (25.11.2011) plkst.13 pēc Latvijas laika.

Tuvojoties Arābu līgas ultimāta gala termiņam, Krievija piektdien paziņojusi, ka iebilst pret sankciju piemērošanu Sīrijai un vēlas redzēt politiskā dialoga atjaunošanu. “Šajā posmā mums ir nepieciešamas nevis rezolūcijas, sankcijas vai spiediens, bet (..) dialogs,” paziņojis Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs (Александр  Лукашевич)

Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāvis Aleksandrs Lukaševičs (Александр Лукашевич)

Pagājušajā mēnesī Krievija izmantoja savas veto tiesības, lai ANO Drošības padomē apturētu rezolūcijas pieņemšanu, kurā draudēts īstenot sankcijas pret Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīmu, ja tas neizbeigs pretoties NATO specdienestu organizētai „demokrātijas” atbalstītāju kustībai.

“Cilvēktiesības jautājumus nevajadzētu izmantot kā ieganstu šādai intervencei. (..) Militārā intervence Sīrijā Krievijai ir pilnīgi nepieņemama,” paziņojis Lukaševičs.

Avots: http://www.leta.lv/news/item/4F56BFA7-07D4-4989-A2BC-09F7F8CA1D75/

Informācijas aģentūra
/25.11.2011/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Tuvie Austrumi, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s