Lībijas iedzīvotājus aicina nolikt ieročus

Abdelrahims al Kiba

Tripole (06.12.2011). Rietumvalstu izsludinātā Lībijas valdība otrdien devusi divas nedēļas laika tiem, kas izrāda bruņotu pretestību, lai atstātu Tripoli vai noliktu ieročus.

“Rīt plkst.16.30 Mocekļu laukumā notiks publiska demonstrācija, lai atbalstītu (..) iniciatīvu par Tripoles attīrīšanu no ieročiem un nevajadzīgas kaujinieku klātbūtnes,” teikts izsludinātā Lībijas pagaidu premjerministra Abdelrahima al Kiba (Abdelrahim el Kiba) izdotajā paziņojumā.

“Sagaidāms, ka demonstrācijas pieņemsies spēkā katru dienu līdz 20.decembrim. Tajā dienā, ja kaujinieki nebūs pametuši pilsētu, Tripoles sabiedrība un valdība slēgs satiksmi visā pilsētā,” teikts paziņojumā.

Vēršoties plašumā cīņām pret ārvalstu iebrucējiem un to organizētām bandām, Tripolē ieradās bruņoti iedzīvotāji no daudzām Lībijas pilsētām, un daļa no viņiem joprojām uzturas galvaspilsētā.

Atgādinām, ka Muammars Kadafi, sekojot savai trešā ceļa tiešās demokrātijas teorijai, izformēja armiju un izdalīja ieročus iedzīvotājiem, kas ārvalstu iebrukumu brīdī deva iespēju pretoties un kas joprojām traucē Rietumvalstu izsludinātajiem vadītājiem pārņemt varu valstī.

Avots:
http://www.leta.lv/lat/news/world/?id=FECAD8C6-9F3F-4105-8B0E-A09EB850C152

Informācijas aģentūra
/07.12.2011/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Tuvie Austrumi, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s