Sīrija: Slaktiņš pēc pasūtījuma

Hilarija Klintone

Vai atceraties Lībiju? Atceraties, ka NATO solīja Krievijai un Ķīnai, ka civiliedzīvotāju aizsardzības dēļ tiks noteikta tikai lidojumu aizlieguma zona, bet viss pārējais tiks detalizēts pēc tam?

2012.g. 4. februāris bija tā X-diena, par ko paziņoja NATO balstītā Sīrijas opozīcija, diena, kad notika šo teroristu veikto zvērību kulminācija, lai izveidotu viltus iemeslu NATO spēku iesūtīšanai Sīrijā.

Vai atceraties, ka NATO izstrādāja rezolūcijas Nr.1970 un Nr.1973, uz kurām balstoties, noteica lidojumu aizlieguma zonu Lībijā? Pamatojums bija Lībijas bruņoto spēku “šausminošie slaktiņi” ar “valdības aviācijas uzlidojumiem pilsētām”. Atceraties, kas bija, kad Lībijas varas iestādes aicināja ārzemju ziņu aģentūru darbiniekus uz tām vietām, par kurām viņi ziņoja, ka tur it kā notikuši šie uzbrukumi? Atceraties, kā “lidojumu aizlieguma zona” pārvērtās par NATO speciālo spēku pilna mēroga iebrukumu ar pilna mēroga sniegtu atbalstu Lībijas teroristiem, kuri pārgrieza rīkles melnādainajiem, izvaroja sievietes, nogalināja bērnus, nolaupīja un spīdzināja cilvēkus, zaga un slepkavoja? Atceraties, kuras valdības atbalstīja šos briesmu darbus?

Nu, dāmas un kungi, cirks ir pilsētā atpakaļ, šoreiz Sīrijā. Tie paši tagad aktivizē un apmāca teroristu grupējumus, kuri organizē slaktiņus Sīrijā un, kad Sīrijas valdības spēki aizstāvas, tos aprej Hilarija Klintone, William Hague, Alain Juppé un apmelo rietumvalstu mediji, apsūdzot it kā par par nesamērīgu spēku pielietošanu un masu slepkavībām.

Sīrijas opozīcija nav Sīrijas tauta. Sīrijas valdība Sīrijas tautā ir lielā mērā populāra un pretēji tam, ko melš opozīcija, šī, tā sauktā Sīrijas nacionālā padome ir kā spogulis Lībijas Pagaidu nacionālai padomei – izvarotājiem, rasistiem, spīdzinātājiem, laupītājiem, zagļiem un slepkavām. Un kas ir Sīrijas nacionālā padome? Tas ir Turcijā bāzēts grupējums ar nosaukumu Suriye Ulusal Geçiş Konseyi. (Lasot ģeopolitisko karti, varam atskatīties uz laikiem, kad Osmaņu impērija valdīja visu šo teritoriju.) NATO ciešā sadarbība ar pro-rietumniecisko Turciju un Kataru. Tuvo Austrumu Power Brokers. Gala mērķis – iegūt placdarmu iecerētajam karam pret Irānu.

4 februāris – Sīrijas opozīcijas X-diena

Vai kāds tajā dienā pamanīja milzīgo sakritību starp protestiem pie Sīrijas vēstniecībām un tā saucamo “Homsas slaktiņu”?

Un slaktiņš, kas notiek Homsā, notiek tieši pirms ANO Drošības padomes balsojuma par šo jautājumu. Notiek nedēļu pēc tam, kad ir atmaskota ķīmisko ieroču kontrabanda Sīrijas ienaidniekiem uz Turcijas robežas.

Ir iecerēts, ka slaktiņam būs tieša ietekme uz ANO balsojumu.

Bet, vai ir kādi pierādījumi, ka Sīrijas drošības spēki slepkavo nevainīgus civiliedzīvotājus? Rietumu ziņu aģentūras paklausīgi seko līnijai “Mums nav nekādu pierādījumu, bet mums nav iemesla neticēt opozīcijas stāstītajam”. BBC, SKY, Al Arabiya, Al Jazeera, AFP ziņo par simtiem nogalināto. Melu bumbas eksplozijai jābūt tik skaļai un jāsatricina visa pasaule, lai tā nodrebētu šausmās par al Asada “asiņaino režīmu”.

Taču citi avoti ziņo: “Tas ir terorisma slaktiņš. Viņi gāja no mājas uz māju, aizvesdami un slepkavodami alavītus (pie kuriem pieder arī prezidents Bašars al Asads)”. Fotouzņēmumi rāda, ka noslepkavoto rokas bijušas sasietas. Tātad, ja Sīrijas valdības spēki gatavojas bombardēt iedzīvotājus, tie vispirms sasien tiem rokas?

Cik gan stulbam jābūt, lai tam noticētu! Fakts ir tas, ka teroristu bandas Homsā cilvēkus saslēdza roku dzelžos, tos aizveda un nogalināja, tad tos filmēja un uzdeva par valdības karaspēka upuriem. Un rietumu mēdiju aģentūras ieguva veikli safabricētus šausmu stāstus, kurus publicēja tieši pirms ANO Drošības Padomes balsojuma.

Gribas cerēt, ka šoreiz slepkavai Hilārijai neizdosies atkārtot savu bēdīgi slaveno “We came, we saw, he died”.

Dokuments par nolaupītajiem Homsas cilvēkiem.Visi viņi simpatizēja Sīrijas valdībai. Daudzi no tiem tika atpazīti starp nonāvētajiem (https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AgcBgBbbRTCcdFZGNjNNdkM2bWpubmJCOWhKLXJVbHc&hl=de&pli=1#gid=0 )
Upuri tika nogalināti, tos nošaujot:

Nikomēds
/07.02.2012/
Avots: http://www.diena.lv/blogs/nikomeds-292

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Tuvie Austrumi, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s