Hakera kļūda

Higinio O. Ochoa Hakeris ar segvārdu Higinio O. Ochoa no hakeru grupas CabinCr3w, kas esot atzars no Anonymous grupas, tika aizturēts pēc tam, kad internetā bija publicējis savas draudzenes krūšu bildi.

Higinio O. Ochoa, kurš pastāvīgi dzīvo Teksasā, tiek apsūdzēts par to, ka ir ielauzies vismaz četru ASV tiesībsargājošo aģentūru interneta lapās, un vismaz vienā gadījumā ir publicējis policistu personālo informāciju, ieskaitot mājas adreses un telefonu numurus.

Puisis bija ar savu iPhone uzņēmis draudzenes bildi, kura tur plakātu ar uzrakstu “PwNd by w0rmer & CabinCr3w ❤ u BiTch’s”, izgriezis no bildes daļu, lai nebūtu redzama draudzenes seja, un publicējis šo bildi internetā. Un te arī bija viņa kļūda, jo puisis bija aizmirsis, ka bildei līdzi nāk tā saucamie metadati, tas ir — telefona modelis, ekspozīcijas informācija, ģeogrāfiskā informācija, kur šī bilde ir uzņemta un virkne citas tehniskas informācijas. Šī informācija, kura ir automātiski ievietota vairāk vai mazāk standartizētos EXIF laukos katrai fotogrāfijai, izmeklētājiem atklāja, ka bilde ir uzņemta ar iPhone 4 Melburnas priekšpilsētā un pēc tam apstrādāta ar Photoshop. GPS informācija ļāva policijai ātri noskaidrot nofotogrāfētās sievietes domājamo dzīves vietu, kas komplektā ar Ochoas Facebook lapās atrodamo informāciju, ka viņa draudzene ir austrāliete, ļāva jau samērā ātri un droši izskaitļot viņu pašu.


Avoti:
http://drosiba.pudele.com/2012/04/fbi-track-anonymous-hacker-using-his-girlfriends-boobs/
http://www.theregister.co.uk/2012/04/13/fbi_track_anon_from_iphone_photo/
http://www.opposingviews.com/i/society/crime/hacker-higinio-ochoa-caught-fbi-sexy-pictures-his-girlfriend

Informācijas aģentūra
/22.04.2012/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Specdienesti, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s