Interneta meklētāji koriģē meklēšanas rezultātus

ASV organizētā agresija Sīrijā ir atklājusi vēl vienu Rietumvalstu dubultās morāles iezīmi – populārākie interneta meklētāji Google un Yahoo koriģē meklēšanas rezultātus. 

Google un Yahoo meklētāji, uzrādot Sīrijas nacionālās ziņu aģentūras SANA lapas (http://sana.sy/ ), uzrāda nepareizu lapas adresi kā rezultātā to nav iespējams atvērt.  Interesanti, ka vēl 03.08.2012, kad Google meklētājs SANA lapu vairs neatvēra,  yahoo.com interneta meklētājā SANA lapas uzrādījās un atvērās korekti. 06.08.2012 šī „kaite” jau skārusa arī yahoo meklētāju.  Šāda „nejauša kļūme” ļauj ASV varasiestādēm no vienas puses ievērojami ierobežot nejaušu apmeklētāju piekļuvi vienam no pirmavotiem par notikumiem Sīrijā, tai pat laikā tas ļauj arī turpmāk nezinātāju masās uzturēt ilūziju par internetcenzūras un kontroles neesamību t.s. „demokrātiskajās” valstīs.

Atgādinām, ka Rietumvalstu propoganda ik pa brīdim ziņo, par interneta ierobežojumiem „nedemokrātiskās” valstīs. Pat pēc oficiāli zināmas informācijas Google jau ir pieredze meklēšanas rezultātu korekcijā, ko kompānija veic pēc Ķīnas valdības pieprasījuma.

Tāpat der atcerēties, ka tieši ASV ir pirmavots gan vietēja, gan globāla mēroga likumdošanas iniciatīvām (ACTA, SOPA, PIPA utt.), kas pat formāli pilnībā ierobežotu internetbrīvību un dotu formāli juridisku pamatu izsekot katru interneta lietotāju un pēc nepieciešamības saukt pie kriminālatbildības interneta lietotājus par apšaubāma un praktiski neizpildāma rakstura likumu neievērošanu.

Iepriekš jau tika ziņots par klaju cenzūru portālā Facebook, kad pēc primitīvas un nekvalitatīvas Sīrijas prezidenta Bašara al-Assada intervijas sagrozīšanas Rietumu plašsaziņas līdzekļos, Facebook slēdza Sīrijas TV kontu, kas Facebookā bija izvietojusi pilnu un nesagrozītu Sīrijas prezidenta interviju. Rietumu mēdiju intervijas montāža bija tik primitīvi tendencioza, ka katram kurš noskatījās abas intervijas versijas, kļuva skaidrs, ka Sīrijas valdības pārstāvjiem ir taisnība un Rietumu mēdiji vienkārši melo par notikumiem Sīrijā.

Atgādinām arī, ka jaunās ASV ģeopolitiskās stratēģijas ietvaros kopš 2011.gada turpinās ASV un NATO specdienestu organizēta agresija pret Sīrijas likumīgo valsts varu ar mērķi izraisīt valstī haosu un panākt visradikālāko islāmistu nākšanu pie varas, līdzīgi kā tas ir noticis Ēģiptē, Irākā un citās arābu valstīs. Agresijas rezultātā Sīrijā notiek karš starp NATO specdienestu apmācītiem, apbruņotiem un atbalstītiem teroristiem un Sīrijas armiju, kura rezultātā ir gājuši bojā jau tūkstošiem cilvēku, tai skaitā daudzi civiliedzīvotāji, lielu daļu no kuriem ir nogalinājuši pret Sīrijas armiju karojošie kaujinieki. Savukārt Rietumu plašsaziņas līdzekļi notikumus Sīrijā atspoguļo ne tikai tendenciozi un vienpusēji, visā vainojot Sīrijas valdības spēkus, bet arī klaji melīgi – gan pilnībā sagrozot faktus, gan arī radot viltotas fotogrāfijas un videosižetus.

Informācijas aģentūra
/07.08.2012/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Specdienesti, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s