Nikolajs Starikovs: Anglosakši organizē 3.pasaules karu

Šobrīd anglosakši aktīvi organizē trešo pasaules karu gandrīz precīzi pēc tādas pašas shēmas kā viņi to ir darījuši jau iepriekš, pirmdien (27.08.2012) Rīgā paziņoja Krievijas rakstnieks, politologs, vēsturnieks un politiķis Nikolajs Starikovs. Karš ir nepieciešams, lai anglosakši varētu atrisinātu savas ekonomiskās problēmas, saglabājot vispasaules kundzību.

“Pašreiz ir analogs laiks 1931.gadam. Lai uzsāktu 3.pasaules karu ir jāveic virkne secīgu darbību: jāpalīdz nonākt pie varas Hitleram, jāatļauj viņam ieviest iepriekš nebijušās kara klausības, jāiedod viņam kredītus armijas apbruņošanai, pēc tam ir jāsāk no viņa stipri, stipri baidīties, lai gan armijas nemaz viņam vēl nav, jāatdod viņam Austrija, jāatdod Čehoslovākija, jāatdod Polija, jāatdod viņam viss, lai pietuvinātu viņu Krievijas robežām un piespiestu karot ar krieviem. Kaut ko ļoti līdzīgu islāma fundamentālisma “Hitlera” izskatā anglosakši pašreiz veido Tuvajos Austrumos.

Tiek radīts nestabilitātes un haosa avots par pamatu ņemot islāma fundamentālismu (radikālo islāmismu) un tas tiek izplatīts tālāk caur Afganistānu, un te kā par brīnumu ASV pamet Afganistānu. Blakām ir Pakistāna, kurā ir tik daudz islāma fundamentālistu, ka tos var droši eksportēt. Afganistāna un Pakistāna kļūst par islāma fundamentālisma bāzēm. Tālāk, kur viņi “dodas”?! Paskatieties kartē. Vidusāzija. Tur pēkšņi sāka pieņemties spēkos teroristiskas kustības, tur parādījās islāmistiski grupējumi un Vidusāzija robežojas gan ar Krieviju, gan ar Ķīnu. Tātad būs iespējas organizēt islāmistiskas revolūcijas (tā vismaz viņi grib) Tadžikistānā, Uzbekistānā, Kazahstānā. Tālāk dot triecienu Ķīnai, viņiem ir Uiguru autonomais apgabals, kurā dzīvo musulmaņi, bet Krievijā ir liels musulmaņu skaits, tāpēc viņi visdažādākajos veidos mēģinās pastiprināt  islāmistu grupējumus Kaukāzā un citur. Viņiem ir nepieciešams organizēt iekšējas problēmas gan Ķīnā, gan Krievijā. Tas ir tas pats, kas tika organizēts Krievijā 1905. un 1917.gadā, metedoloģija ir tāda pati, pilnīgi nekas jauns, tikai karogs cits. Ja 20.gs. sākumā to darīja zem sociāldemokrātijas un darbaļaužu tiesību aizsardzības karogiem, 20.gs. vidū ar fašisma palīdzību, tad tagad tiek izmantots radikālais islāmisms.

Videoieraksts:

Informācijas aģentūra
/28.08.2012/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Vispasaules, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s