Fotoizstāde „20 gadi bez PSRS”

No 8. Līdz 16. septembrim Rīgā notiks fotoizstāde „20 gadi bez PSRS”, kurā fotogrāfijās ir attēloti pēdējo 20 gadu deindustrializācijas un desocializācijas sasniegumi exPSRS teritorijā.

Pēc krievu politologa Sergeja Kurginjana iniciatīvas fotogrāfijas uzņēma vairāk kā 3000 sabiedriskās kustības „Laikmeta būtība” aktīvistu. Akcijas laikā tika uzņemtas apmēram 40 000 fotogrāfijas. Izstādei Rīgā ir atlasītas pāri par 200 fotogrāfijām. Daļa fotogrāfiju ir apskatāmas arī internetā: http://twentyyearsafter.su

Fotogrāfijās attēloti kādreiz savas sociālās funkcijas pildošie, bet  pašreiz nolaistie un laika zoba sagrauztie padomju laiku objekti un tas, kas ir nācis to vietā. Latvijas gadījumā katrs pats var padomāt un salīdzināt, kas no Padomju laika tika nopostīts un kas radīts tā vietā kaut vai tikai aizbraucot uz veikaliem Alfa un Domina (agrākās rūpnīcas Alfa un VEF). Un tad arī top skaidrs kādēļ Latvijā ir tik krasi pasliktinājusies politekonomiskā un  sociālā situācija un kādēļ Latvijas iedzīvotāju skaits kopš padomju laikiem ir samazinājies pēc oficiāliem datiem par vairāk kā 600000 iedzīvotāju, bet iespējams pat par vairāk kā 1 miljonu iedzīvotāju.

Izstādi organizē sabiedriskā kustība „Laikmeta Būtība” un tā notiks “Maskavas kultūras-lietišķā centra” (Marijas iela 7, Rīga) koncertzāles foajē telpā. Izstāde būs apskatāma katru dienu no 8. līdz 16. Septembrim. Izstādes darba laiks: 11:00 – 18:00. Ieeja par brīvu.

Avots:
http://maksim-kot.livejournal.com/126595.html

Informācijas aģentūra
/06.09.2012/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reg.: Latvija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Fotoizstāde „20 gadi bez PSRS”

 1. eee saka:

  Tā kā citur pasaulē nebūtu tādi grausti???

 2. hrv0301 saka:

  KĀDA IR KĻUVUSI MANA LATVIJA ?
  PAR TO ATBILDĪBU IR JĀUZŅEMAS KRIEVIJAS 5.KOLONAI >SC UN CITIEM KREMĻA ČEKISTU DARBOŅIEM ! BET LAIKAM JAU VIŅI JŪT SAVU PĒDĒJO STUNDIŅU UN ĶERAS PIE SALMIŅA >
  CENŠAS VISUR BLOĶĒT PRET SC UN KREMLI VĒRSTOS KOMENTUS TAM PAR PIEMĒRU VAR KALPOT TVNET KURŠ LEC NO BIKSĒM LAI PARĀDĪTU SAVU CENTĪBU SC UN KREMĻA PRIEKŠĀ !
  BET SAULE JAU LEC !

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s