Krievijā grasās aizliegt homoseksuālisma propagandu

00202_homono25.01.2013 Krievijas valsts dome pirmajā lasījumā pieņēma likumprojektu, kurš aizliedz homoseksuālisma propagandu bērnu un pusaudžu vidū. Par likuma pārkāpumu paredzēts administratīvs sods: pilsoņiem no 4000-5000 rubļu (apm. 70 -87,5Ls), amatpersonām no 40000-50000 rubļu, bet organizācijām no 400000-500000 rubļu. Lai likums stātos spēkā, tas parlamentā ir jāpieņem vēl 2. un 3. lasījumā, kā arī to jāapstiprina Federācijas padomei un prezidentam.

Līdzīgs likums Krievijā jau tika pieņemts 2012.gada maijā reģionālā līmenī – Sanktpēterburgā, kuras pašvaldība aizliedza homoseksuālisma propagandu bērnu un jauniešu vidū savā teritorijā. 

Izvirtības izplatības un aizstāvības citadele ASV nekavējoties nosodīja šādu Krievijas parlamenta rīcību. ASV valsts departamenta pārstāve Viktorija Nulanda paziņoja, ka likumprojekts ir pretrunā saistībām, ko ir uzņēmusies Krievija cilvēktiesību aizsardzības jomā. Šis likums “stingri ierobežo viedokļu izteiksmes un pulcēšanās brīvību” kādēļ tas ietekmēs visus Krievijas iedzīvotājus.

Atgādinām, ka ASV prezidents Baraks Obama vēl savas pirmās prezidentūras noslēgumā paziņoja, ka viens no viņa mērķiem ir viendzimuma laulību ieviešana ASV federālā līmenī, ko viņš apstiprināja arī runā pēc stāšanās amatā uz otru termiņu. Pie tam pēdējā runā viendzimuma laulībām bija atvēlēta tik nozīmīga vieta, ka neviļus radās iespaids, ka viendzimuma laulības ir bez maz vai galvenais Obamas uzdevums nākamajam prezidentūras termiņam.

Homoseksuālisms ir antisociāla parādība, ko izraisa atsevišķu indivīdu psihiska slimība (neiroze) vai izlaidība, kas grauj sabiedrības pamatus un ir viens no sabiedrības degradācijas līmeņa rādītājiem. Jo lielāks homoseksuālistu skaits un jo izplatītākas ir homoseksuālas parādības, jo sabiedrība ir degradētāka.  Pēc 20.gadsimta 60-os gados veiktajiem pētījumiem 85% gadījumu homoseksuālismu ir iespējams izārstēt.

Neiroze ir funkcionāli augstākās nervu sistēmas darbības traucējumi, kas radušies pārsvarā no psih. pārdzīvojumiem. Neirozes var izraisīt gan vienreizēji ļoti spēcīgi kairinātāji — akūtas psihotraumas, gan arī vājāki, bet ilgstoši negatīvi kairinātāji — psihotraumējoša situācija. Visbiežāk psihotraumējošie faktori ir negaidīta satraucoša ziņa, informāmācija, kas cilvēkam rada iekšējus konfliktus, situācija, kas liek izšķirties par tālāko rīcību. Pēc Ivana Pavlova datiem, neirozes pamatā ir ierosas un kavēšanas procesu pārslodze.

20.gs.70.gados homoseksuālisma lobija brutāla spiediena ietekmē  homoseksuālisms tika svītrots no psiholoģisko slimību saraksta un kopš tā laika speciālistu, kas atklāti nepiekrīt šim uzstādījumam, profesionālā darbība ir apdraudēta.

Avoti:
http://www.rg.ru/2013/01/25/propaganda-site.html
http://www.rosbalt.ru/main/2013/01/26/1086029.html
http://nstarikov.ru/blog/23178
http://gramataselektroniski.blog.com/2012/06/03/psihiatrija-imants-eglitis/

Informācijas aģentūra
/29.01.2013/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s