Pedofīlijas skandāls Lietuvā

Drasjus Kedis

Drasjus Kedis

2009.gada oktobrī Lietuvu pāršalca pedofīlijas skandāls, kad ar četriem šāvieniem tika nogalināts Kauņas apgabala tiesas Krimināllietu nodaļas tiesnesis Jons Furmanavičs, bet tās pašas dienas pēcpusdienā tika atrasta nošauta kāda sieviete – Violeta Naruševičiene. Slepkavību izdarīja Drasjums Kedis (Drasius Kedys), vainojot nogalinātos un vēl virkni personu savas mazgadīgās meitas seksuālā izmantošanā un Lietuvas tiesībsargājošās iestādes apzinātā nevēlēšanās izmeklēt šo lietu.

Meitenītes vecāki dzīvoja atsevišķi, jo ģimenes dzīve abiem tā arī neizveidojās. Meitenītes mammai Laimutei Stankūnaitei bija tikai 16 gadi, kad bērns tika ieņemts, bet tēvam Drasjum Kedim (Drasius Kedys) – 29. Bērns pārmaiņus dzīvoja pie abiem, līdz tēvs un viņa radi, runājot ar toreiz četrgadīgo bērnu par to, ko viņa darījusi ar māti, saklausīja bīstamas lietas. Meitenīte atklāti stāstīja par seksuālajiem pakalpojumiem, kuros mamma bērnu iesaistīja. Meitenīte arī atpazina regulāros pakalpojumu sniedzējus un pārstāstīja seksuālās izmantošanas detaļas.

Tēva ģimene vērsās tiesībsargājošās iestādēs, bet guva iespaidu, ka lieta tālāk nevirzīsies, jo neesot pietiekami daudz pierādījumu. Bērna tēvs nofilmēja meitas stāstu par seksuālajām orģijām un publiski izplatīja videoklipu, cerot, ka tas ietekmēs lietas gaitu. Tajā meitene no liela daudzuma fotogrāfiju izvēlas „klientus” un nosauc tos vārdā. To vidū bija arī Kauņas apgabala tiesas tiesnesis Jons Furmanavičs. Tiesībsargājošās iestādes savukārt apvainoja meitenes ģimeni gausā sadarbībā un pārsteidzīgos spriedumos.

Laimute Stankūnaite, Jons Furmanavičs, Andrus Ūsu

Laimute Stankūnaite, Jons Furmanavičs, Andrus Ūsu

Tēvs, pārliecināts par savu taisnību, nolēma rīkoties tā kā būtu jārīkojas īstam normālam vīrietim un nogalināja divus lietā iesaistītos cilvēkus – minēto tiesnesi un meitas mātes māsu Violetu Naruševičieni, kura, viņaprāt, kopā ar māsu (meitenes māti) organizējusi pedofilu biznesu. Viņš bija nobriedis nogalināt arī pārējos pedofilus, kuru skaitā tika minēts arī pazīstamais Kauņas politiķis un uzņēmējs Andrus Ūsu, taču pazuda. Policija viņu nespēja atrast un sūdzējās, ka Kedi atbalsta grūti izdibināms radinieku tīkls.

Drasjus Kedis tika atrasts miris Kauņas pievārtē 2010.gada aprīlī  īsu brīdi, pirms tiesai bija jālemj par meitenes aizgādniecību. Kamēr tēvs bija meklēšanā, meitenīte dzīvoja pie tēva māsas, kas viņu sargāja no mātes ietekmes. Tēva atrašana mainīja tiesas gaitu – viņa radi vairs nebija pilnvarotās personas, bet gan tālākas pakāpes radinieki. Tiesa lēma, ka bērnam jādzīvo ar bioloģisko vecāku. Bērnu tiesību kontroliere pēc lēmuma atzina, ka tik mazam bērnam viedoklis ir nepatstāvīgs, tāpēc priekšroka dodama radniecības saitēm. Uz jautājumu, vai meitenīte pie mātes būs drošībā no pedofilu tieksmēm, viņa atbildēja, ka par to jārūpējas citām tiesībsargājošām insitūcijām.

Tikmēr klīst baumas, ka Drasjus Kedis ir ticis turēts slepenā apcietinājumā un ticis nogalināts, lai viņa ģimenei atņemtu bērnu kā liecinieku un līdz ar māti izvestu no valsts un līdz ar to apklusinātu skandālu.

Kedis atbalstītāji

Kedis atbalstītāji

Lietuvas pseidointelektuāļi (bet visdrīzāk papildus arī kaut kas cits), raugoties uz ļoti plašo sabiedrisko rezonansi, vīzdegunīgi spriedelē par pūļa efektu un mediju publikācijās saskata mediju varas izmantošanas un kontroles piemēru no meitenes tēva radu puses. Savukārt Lietuvas prezidente ir aicinājusi ņemt vērā meitenītes “intereses” (domājot viņas atgriešanu mātei), ar ko saniknojusi daudzos Keža atbalstītājus.

Jāatgādina, ka 2000.gadā liela mēroga pedofīlijas epizodes tika atklātas arī Latvijā, kurās bija iesaistītas vairākas sabiedrībā pazīstamas un augstus amatus ieņemošas personas. Publiski tika nosauktas trīs – toreizējais premjerministrs Andris Šķēle, toreizējais Tieslietu ministrs Valdis Birkavs un toreizējais Valsts ieņēmumu dienesta vadītājs Andrejs Soņčiks.

Pēc toreizējās prezidentes Vairas Vīķes – Freibergas iejaukšanās, kurai tika doti mājieni par viņas dēla Kārļa Freiberga homuseksualitātes fakta publiskošanu un piesaisti šai lietai, un vairāku cilvēku slepkavībām un mīklainām nāvēm, lietas aktīva izmeklēšana tika apturēta, izmeklēšanas materiālos esošie video un fotogrāfijas “pazuda” (šai lietā personīgi bija iesaistīts arī toreizējais ģenerālprokurors Jānis Skrastiņs), daudzi liecinieki “mainīja” liecības vai mira un visi šīs lietas aktīvisti un liecinieki, tai skaitā vairāk nekā 60 liecības devušie bērni, tika nosaukti par meļiem, bet vainīgie tika sveikā cauri un turpināja Latvijā ieņemt vadošo sabiedrisko stāvokli. Un viņi turpina to ieņemt joprojām. Tāpēc nav jābrīnās, ka Latvijā valda pilnīga amoralitāte un panīkums, nekas nenotiek, nav nekādas perspektīvas un regulāri no valdošo aprindu puses tiek pastrādāti visdažādākie noziegumi, tai skaitā tiek veikta vērienīga un “legāla” bērnu tirdzniecība.

Pilnīgs tiesiskais un morālais valsts struktūru nihilisms kāds valda gan Lietuvā, gan Latvijā, rāda, ka Keža izvēlētām metodēm nav alternatīvu un, lai gan viņam neizdevās līdz galam īstenot iecerēto, apstāklis, ka Lietuvā atradās vismaz viens šāds cilvēks un ka viņam ir daudz aktīvu piekritēju, neļauj Lietuvas izdzimteņiem izvērsties tik plaši un atklāti kā tas ir Latvijā. Latvijā diemžēl kā rādās ir lielas problēmas ar pēc būtības īstiem karavīriem un vīriešiem, tāpēc te valda pedofili, homoseksuālisti un sievietes.

Avoti:
http://www.bizness.lv/blog/aivita-putnina/id/141
http://www.delfi.lv/news/world/baltics/kauna-nosauts-tiesnesis.d?id=27221299
http://www.diena.lv/dienas-zurnali/sestdiena/cina-pret-pedofilu-mafiju-skel-lietuvas-sabiedribu-13956417
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/20188/pavasara-talkas-laika-atrod-pedofilu-slepkavas-liki

Informācijas aģentūra
/10.03.2013/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: GEIropa, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Pedofīlijas skandāls Lietuvā

  1. Atpakaļ ziņojums: Norvēģija – pedofilu zeme | Informācijas aģentūra

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.