Norvēģija – pedofilu zeme

Norvegijas_karogsNorvēģija izrādās ir viena no perversākajām valstīm pasaulē. Norvēģijas naftas radītā ārējā labklājība patiesībā sevī slēpj norvēģu sabiedrības perversās tradīcijas (pedofilijas un incesta akceptēšanu), ļoti plašo nenormālību izplatību norvēģu sabiedrībā (Norvēģijā  ir oficiāli definēti vairāk kā 30 savstarpējo dzimumattiecību veidi, ir legalizētas viendzimuma laulības, kā norma tiek uzskatītas dzimumattiecības starp brāļiem un māsām un tiek izskatīta iespēja legalizēt pieaugušo laulības ar bērniem) un Norvēģijā pilnīgi atklāti tiek realizēta valstiski stimulēta bērnu nolaupīšanas no  imigrantu ģimenēm. Par to visu un reālo dzīvi Norvēģijā stāsta Irina Bergseta (Ирина Бергсет/ Irina Bergset), kura nodzīvoja Norvēģijā 6 gadus, 3 gadus  laulībā ar norvēģi, un  kuras dēlu seksuāli izmantoja paša tēvs. Pēc tam kad māte par notikušo ziņoja policijai, viņai bērnus atņēma. 

Šis ir ļoti drausmīgs stāstījums par vienu no vadošajām un bagātākajām Eiropas un kapitālistiskās pasaules zemēm, kas pārējiem kalpo par brīdinājumu, jo šo sistēmu aktīvi ievieš visā Rietumu pasaulē, tai skaitā arī Latvijā.

I: Pastāstiet sākumā par sevi.

I.B.: Es pēc profesijas esmu žurnāliste, man ir 47 gadi, es esmu divu bērnu māte. 2005. gadā es tepat Maskavā apprecējos ar norvēģi. Tolaik manam vecākajam dēlam bija 7 gadi (viņš gāja 1.klasē), un mēs pārcēlāmies uz dzīvi Norvēģijā. Uz jauno dzīvesvietu paņēmām līdzi pilnīgi visu. Vīrs teica, ka jāņem viss, pat lustras no dzīvokļa paņēmām. Es tolaik vēl nezināju, ka vēl apmēram 50 gadus atpakaļ Norvēģija dzīves līmeņa ziņā bija Āfrikas valstu līmenī, tas ir, bija ļoti, ļoti nabadzīga valsts, un šī nabadzības sajūta ir atstājusi dziļas pēdas gandrīz visu norvēģu mentalitātē. 100 gadus atpakaļ Norvēģijā pat nebija alfabēta.

I: Kā nebija alfabēta? Bet kā tad norvēģu valoda varēja pastāvēt?

I.B.: Paskaidrošu. Norvēģu valoda ir mākslīgi radīta valoda, ko izveidoja divi cilvēki. 1905.gadā esošās Norvēģijas zemes pirmo reizi ieguva neatkarību no Zviedrijas un Dānijas. Norvēģija visos laikos ir bijusi dzimtcilvēku zeme, senākos laikos muižniekus viņi pat acīs nebija redzējuši, tādēļ pie viņiem neattīstījās kultūra. Krievijā, piemēram, muižnieki dzīvoja uz vietas ciešā saskarē ar dzimtcilvēkiem un attiecīgi mēģināja viņus kaut kā izglītot. Norvēģijā tā nebija.

Tad nu, lūk, 1905. gadā viņi atdalījās no Zviedrijas un nolēma izveidot savu alfabētu. Pirms tam viņi runāja tikai okupantu valodā, kā viņi paši mēdz teikt, tas ir, vai nu dāņu vai zviedru. Tad nu, lūk, viņi sajauca kopā dāņu un zviedru valodu, izveidojot jaunu, mākslīgu valodu, saucas bukmols (bokmål). Viņiem nav vienots valsts valodas standarts. Praktiski katra ģimene runā savā valodas dialektā, tas tā ir joprojām. Tur nav tā kā pie mums, kad publiski visiem ir jārunā vienādi. Tur, kur bija papildus saskarsme ar vāciešiem, tur tiek lietoti arī daudz vācu vārdu, tur kur ar frančiem, tur – franču vārdi. Norvēģiju sabiedrība, tauta, nācija vēl tikai formējas (viņiem nav gadsimtiem senas tradīcijas kā, piemēram, krieviem), pie tam formējas ļoti strauji un formējas vienkārši kopējot citu pieredzi – pārsvarā amerikāņu. Norvēģija pēc būtības ir ASV minikopija, viens no ASV štatiem.

Kas attiecas uz pašreizējo Norvēģijas bagātību, tad naftu atrada tikai 50 gadus atpakaļ. Naftu atrada jūrā. Protams, valsts, kurā nekad nav bijusi zinātne un kultūra, pati nebija spējīga šo naftu apgūt. Attiecīgi to dara ārzemnieki, tā ir intervence, bet nu tas tā.

To visu es uzzināju vēlāk, bet tai brīdī es uzķēros uz mīta par to, ka Norvēģija ir pati bagātākā valsts pasaulē.

I: Norvēģija ieņem pirmo vietu pasaulē dzīves līmeņa ziņā.

I.B.: Jā, tā ir, bet….

Saprotiet, Norvēģija ir valsts, kurā vēsturiski nav bijušas pilsētas. Viņi dzīvoja koka viensētās. No vienas viensētas līdz otrai vidēji bija apmēram divi kilometri. Četras pašreizējās viņu pilsētas līdzinās Krievijas mazpilsētām. Vislielākā no tām ir Oslo ar 500000 cilvēku, kas ir apmēram tik pat liela cik Krievijas Tvera. Atlikušajās trijās Norvēģijas pilsētās (Stavangera, Bergena, Tronheima ) dzīvo mazāk kā 100000 cilvēku. Viss pārējais ir ciemi. Es dzīvoju 40 kilometrus no Oslo, apdzīvotā vietā ar 2000 iedzīvotājiem.

Tādējādi, es nokļuvu pirmatnējā sabiedriskā iekārtā ar pavisam citu mentalitāti un kaut kādu ļoti dīvainu lietu kārtību. Toreiz es to visu nesapratu.

Es esmu pabeigusi Maskavas valsts universitātes (MGU) žurnālistikas fakultāti un esmu filoloģijas zinātņu kandidāte. Manu izglītību Norvēģijā neatzina. Pēc viņu sistēmas man vajadzēja būt doktorei, bet tas priekš vietējiem bija pārāk nepieņemami (konkurence utt.).

Tomēr, neskatoties uz to, es darbu atradu izglītības sfērā. Man bija „prakse” (tā viņiem tas saucas) Oslo universitātes žurnālistikas fakultātē.  Kopumā Oslo universitātes žurnālistikas fakultāte ir 30 cilvēki, ieskaitot apkopējas. Tas ir gan profesori, gan docenti, gan administrācija. Es nostrādāju administrācijā par zinātnisko konsultantu vienu gadu. Man teica, ka manas norvēģu valodas zināšanas nebija pietiekamā līmenī, tādēļ es sāku strādāt lauku skolā.

Norvēģu lauku skolas ir jauns skolu tips Eiropā, izveidota pēc dāņu parauga. No pirmās līdz septītais klasei Norvēģijā ir pamatskola, un tajā māca to, ko Krievijā māca pirmajās trijās klasēs. Valsts programmas uzdevums pamatskolai (tas ir līdz 13 gadiem) ir iemācīties alfabētu  un iemācīt bērnus skaitīt, lai varētu orientēties veikalu cenās. Viss, vairāk nekādus uzdevumus valsts programma neuzliek.

I.: Pag, pag, pag… tad viņi līdz septītajai klasei tikai ar to arī nodarbojas?

I.B.: Jā. Mans dēls, kad mēs atbraucām uz Norvēģiju, bija Krievijas otrās klases līmenī. Viņš līdz septītai klasei tur bija brīnumbērns, bet pats pilnībā neko neiemācījās. Un tur nemaz nekas nav jāmācās. Mājasdarbu tur vispār nav. Visās skolās ir plakāti, kuros ir teikts, ka, ja vecāki bērnu liks mājās mācīties, tad bērns var pazvanīt un viņam palīdzēs atbrīvoties no tādiem sadistiskiem vecākiem.

I.: Tur tā arī ir rakstīts –„sadistiem”?

I.B.: Nē, bet būtība ir tāda. Barne Varne ir gestapo līdzīga organizācija, bērnu policija, kura glābj bērnus no viņu vecākiem. No bioloģiskajiem vecākiem tikai protams.

Kā krieviete ar krievu mentalitāti es savam dēlam pateicu, ka viņa mērķis ir universitāte. Tas nekas, ka tā ir tikai  Oslo universitāte, kas savā būtībā atbilst vidēja līmeņa  Krievijas tehnikumam. Mans dēls man gan aizrādīja, ka Oslo universitāte esot starp 50 labākajām pasaules augstskolām, bet MGU pat pirmo 500 sarakstā nav. Bet tas ir tādēļ, ka Maskavā nepasniedz lekcijas angļu valodā, bet Oslo pasniedz. 

Anna Kisličenko, vecāku komitejas asociācija: Tur ir speciāla sistēma, cik zinu. Ir speciāla zinātniski-pedagoģiskā komisija, kas veic vērtēšanu, un tiek ņemta vērā arī universitātes zinātnisko darbu publicitāte ārvalstu izdevumos. 

I.B.: Jā, bet tā sistēma nebūt nav pēc studentu zināšanu līmeņa. Tātad, skolā bērniem kategoriski ir aizliegts kaut ko mācīties no galvas. Ja vecāki piespiedīs savu bērnu kaut ko iemācīties no galvas, tad par to saskaņā ar vietējo likumdošanu pienākas sods – šķiršana no bērna.

I.: Tas sanāk, ka, ja es savam bērnam likšu no galvas iemācīties kādu dzejoli, tad pie manis atnāks sociālais dienests un atņems bērnu?

I.B.: Jā, tieši tā. Vienīgais veids, kā es varēju trenēt sava dēla atmiņu, bija klaviernodarbības. Klavierspēle trenē gan redzes atmiņu, gan motorisko atmiņu, un savam dēlam pateicu: „Tu spēlēsi klavieres.” Pēc Norvēģijas likumiem klavierspēli drīkst mācīties 20 minūtes nedēļā kopā ar skolotāju, un ne vairāk. Šīs 20 minūtes bez maksas nodrošina vietējā skola. Neatceros vairs, vai es kaut ko pati vēl tur maksāju, bet nu visi vietējie ar šo visu ir ļoti apmierināti. Norvēģijas mācību iestādes pēc būtības atbilst garīgi atpalikušo līmenim, jo tas taču nav normāli, ka līdz 13 gadiem netiek pasniegta īstā matemātika un daudz kas cits. Tur tā matemātika ir tikai, lai spētu saprast cenas veikalā; lai spētu saprast, ka aiz komata ir kapeikas utt. Tas ir viens Norvēģu skolu uzdevums, bet otrs ir iemācīties lasīt. Pie tam klasē skaļi lasīt nedrīkst, jo tas var traumēt bērnus (ja viņi lasa lēnāk kā pārējie), tāpēc ar katru bērnu skolotājs kopā lasa atsevišķi.

Mans dēls tātad nodarbojās ar klavierspēli 1 stundu nedēļā (mēs atradām profesoru no Polijas). Bet ar to protams ir stipri par maz, tāpēc viņš man mājās vēl katru dienu sēdēja pie klavierēm. Un es viņam teicu, ka viņam ir jātrenē atmiņa, tāpēc  lai i nemēģina par šo „vardarbību” kādam stāstīt.

………………………………….
Pēc sešu gadu dzīves Norvēģijā ar mani notika nelaime. Līdz tam es pilnīgi neko nezināju par viņu sociālās aprūpes sistēmu, par Barne Varne utt. Kā visi normāli cilvēki visur es dzīvoju režīmā darbs-mājas-ģimene, mani nodarbināja ikdienas darīšanas un es neiedziļinājos politiskos un valsts pārvaldes jautājumos. Jā, es dzirdēju, ka kādam laiku pa laikam atņem bērnus, bet es taču esmu laba māte, es par bērniem rūpējos, tādēļ ar mani tas taču nekādā ziņā nevar notikt.

Ar vīru mēs izšķīrāmies jau pēc 3 gadiem. Tas bija visīstākais kultūru konflikts. Piemēram, Norvēģijā katrā mājā ir normāla tualete, bet tai pat laikā visi iet nokārtot savas dabiskās vajadzības aiz mājas, jo viņi tā ir darījuši gadsimtiem ilgi. Vai, piemēram, vēl viens cits paradokss – pati bagātākā valsts pasaulē bērnudārzā un skolā savus bērnus vispār nebaro.

2007.gadā man piedzima otrs dēls. 2008.gadā es ar abiem bērniem aizgāju no vīra. 3 gadus es nodzīvoju viena, man bija darbs, paņēmu kredītu, nebiju ne no viena atkarīga, sociālajos dienestos negriezos, visu laiku biju kopā ar bērniem. Tēvs ar bērniem tikās. Vecākam dēlam viņš darīja pāri, tāpēc es uzstāju, lai viņi netiktos, bet ar jaunāko, par cik tas bija viņa dēls, pēc likuma viņam bija tiesības tikties. Bet es pretojos kā varēju, lai viņš nepaliktu pie viņa pa nakti. Tomēr ar laiku bērnudārzā un no sociālā dienesta spieda uz mani, lai es atļauju bērnam palikt pie tēva, un es piekritu. Sākumā tās bija divas stundas sestdienās, pēc tam ilgāk. Pēdējo reizi viņš bija pie tēva 5 dienas, viņš toreiz bija slims, viņam bija temperatūra, bet tēvs viņu -30 grādos aizveda uz pavisam citu pilsētu.  Saku, tie ir cilvēki ar pavisam citu mentalitāti.

Pret bērniem viņiem ir tāda pat attieksme kā pret suņiem un kaķiem. Ja bērns nomira, nekas, dzemdēsi citu. Ja bērnu atņēma, tad Tevi mierina, ka tas nekas, būs vairāk laika priekš sevis.

Norvēģi neārstē iesnas un saaukstēšanos. Bērni iet uz skolu un bērnudārzu pat ar +40 temperatūru, rokas viņi nemazgā. Pirmo reizi viņi uzzināja, ka ir jāmazgā rokas, kad bija cūku gripas epopeja. Tā ir mazizglītotu zemnieku sabiedrība. Saprotiet, priekš kam jātērē ūdens un jāmazgā rokas?! Es nepārspīlēju, viņi nekad to nav darījuši.

Valsts bērnudārzos bērnus baro tikai vienu reizi nedēļā. Es vecāku sapulcē biju neizpratnē, kā tā var būt, ka pati bagātākā valsts pasaulē savus bērnus bērnudārzā baro tikai vienu reizi nedēļā. Pret mani šai jautājumā nostājās visi norvēģi.  Šo gadījumu tagad viņi min kā pirmās manas nestabilās uzvedības un ne tolerances pret viņu tradīcijām piemēru. Šai ēdienreizē bērniem tiek iedota kaut kāda putriņa, bet viss pārējais viņam ir jāņem no mājām līdzi pašam. Tagad paskaidrošu, kāpēc tas tā ir. Agrākos laikos Norvēģijas zemnieki un gani izgāja no mājām no rīta un atgriezās vakarā ar saulrietu, un tikai tad pirmo reizi visa ģimene ēda. Tas bija agrāk, totālas nabadzības laikos, un kopš tiem laikiem tas tā arī ir palicis. Neviens norvēģis vispār nesaprata, par ko es uztraucos, jo bērns taču pirmo reizi ēdīs mājās pēc 17:00. Visa Norvēģija ēd tikai vienreiz dienā. Tā viņiem ir tāda tradīcija, un tur neko nevar darīt. Es beigās piemērojos un baroju bērnu pirms bērnudārza.

Bet tā tāda atkāpe. Nepatikšanas mums sākās 2011.gada februārī/martā. 7.martā es devos uz policiju, jo mans mazais puika izstāstīja, ka sveši onkuļi, tantes un radinieki no tēva puses viņam ir darījuši sāpīgi mutē, dibenā. Viņš stāstīja tādas lietas, par kurām es vispār nevarēju iedomāties, ka tā tas var būt, jo tas pilnībā ir nesavienojams ar krievu mentalitāti. Starp citu Norvēģijā dzimumattiecības  starp brāļiem un māsām ir norma. Tikai 1978.gadā viņi aizliedza laulības brāļu un māsu starpā. Norvēģiem nav incesta jēdziens un nekad nav bijis, viņiem tas viss ir normāli. Kultūras tradīcija, ja tā var teikt.

Viņiem  ir vēl cita kultūras tradīcija – intīmas attiecības ar bērniem, gan ar puikām, gan ar meitenēm un viņu nodošana šādā ziņā radiniekiem, kaimiņiem un draugiem. Šīm drausmām es nespēju noticēt, jo no mana redzes viedokļa tā ir pilnīgi asociāla rīcība, tāpēc uzrakstīju iesniegumu policijai.

Pēc tam mani uzaicināja uz bērnu aprūpes dienestu, jo jautājums attiecas uz bērniem, un pratināja tur kādas sešas stundas.

I.: Pratināja jūs ar vīru?

I.B.: Nē, tikai mani un abus manus bērnus, jo es uzrakstīju iesniegumu policijai un prasīju arī ierobežot bērnu saskarsmi ar tēvu. Viņiem ir sistēma, kurai ar šīm lietām  vajadzētu cīnīties, bet vēlāk es sapratu, ka tā ir tikai ārišķība, lai uz āru parādītu, ka ar to it kā cīnās. Katrā ciemā Norvēģijā ir centrs cīņai ar incestu, kura praktiskās funkcijas ir šī ārišķības un arī noskaidrot tos bērnus, kuri ir izpļāpājušies, lai tos pēc tam sodītu. Tā sodīja arī mani un manu bērnu.

A.K: Jā, te var minēt kaut vai pašā Norvēģijā plaši zināmo gadījumu, kad septiņgadīgai meitenei, kura regulāri tika seksuāli izmantot, pilnīgi oficiāli piesprieda sodu.

I.B.: Jā, viņai varmākam bija jāsamaksā pilnīgi visi tiesas izdevumi un vēl jāsamaksā kompensācija. Norvēģijā viss ir apgriezts kājām gaisā. Tur pedofilija pēc būtības netiek uzskatīts par kaut ko nosodāmu.

I.: Kā, vai tad par to likumdošanā nav paredzēts sods?

I.B.: Ja tas ir kā sadisma veids ar foto un video pierādījumiem, tad jā.  Piemēram, mans bijušais vīrs atklāti arī pateica – nav video, nav arī pierādījumu.  Un kādam tas taču vēl ir jāuzņem un jāaiznes uz tiesu, tāpēc tādi gadījumi ir ļoti reti. Tās astoņgadīgās meitenītes lietā tātad noziegumi bija pierādīti. Ja ir video ar skaidri redzamu seksuālu kontaktu, tad tā ir varmācība, bet kas attiecas uz „jūtām”, tad tas ir kas cits. Ministrija, kura atbild arī par bērniem viņiem saucas „Bērnu un visu veidu seksuālās daudzveidības ministrija”.

I.: Tas ir kā, viena un tā pati ministrija nodarbojas ar bērniem un ar šīm seksuālām lietām?

I.B.: Jā. To nosaukumu var tulkot arī savādāk – „Bērnu, geju, lesbiešu un vienlīdzības ministrija”. Un kļūdaini ir homoseksuālistus Norvēģijā saukt par seksuālo minoritāti, viņi tur vairs nav minoritāte, normāli cilvēki  tur ir minoritāte.  Pēc viņu sociālo struktūru prognozēm un mērķiem, kas publicēti internetā, Norvēģija uz 2050.gadu par 90% būs homo valsts. Tiesa nav īsti skaidrs, ko viņi saprot ar homo, jo tas dalījums homoseksuālistos lesbietēs utt. jau sen ir novecojis. Norvēģijā ir legalizēti 30 laulību veidi. Amerikā arī tagad sāk runāt par kaut ko tamlīdzīgu.

I.: Man vispār grūti pat iedomāties, kas tur varētu būt. Tur ir jābūt kādai īpašai fantāzijai.

I.B.: Viņuprāt atmirstošais, arhaiskais laulības veids ir starp vīrieti un sievieti. Šai ziņā Krievija ir pēdējā balto cilvēku saliņa, kur tā ir neapšaubāma norma. Mani bērni ir piedzimuši normālā, jeb naturālā, kā viņi saka, ģimenē, bet man nav tiesību kaut kādā veidā viņus līdz 18 gadiem aizsargāt no nenormālībām. Lieta tāda, ka Norvēģija valstiskā līmenī veic bērnu maitāšanu; viņu pārvēršanu par homo.  Un man kā naturālai mātei nav nekādu tiesību un iespēju to novērst.  Tagad mans dēls atrodas Norvēģijā un viņi viņu tur pārorientē.

Irina Medveģeva man palūdza statistisku par dažiem jautājumiem, un es internetā atradu interesantus datus. Izrādās, Norvēģija viena no pirmajām pasaulē sāka statistiski uzskaitīt bērnu pašnāvības vecumā no 0 līdz 7 gadiem. Vismaz mani šis atklājums šokēja, jo šāda vecuma bērns nu nekādi nevar izdarīt pašnāvību. Attiecīgi, ja bērni pēc tādām drausmām, par kurām stāstīja mans bērns, iet bojā, tad to visu var maskēt ar pašnāvību. Nekādas uzraudzības un kontroles šai ziņā tur nav.

A.K: Tas pats Maksims Kuzmins Amerikā esot izdarījis pašnāvību un krimināllieta tādēļ ir izbeigta.

I.B.: Nu re, amerikāņi ar’ ir samācījušies.

I.:  It kā izdarīja pašnāvību.

A.K: Tas ir oficiāls slēdziens.  Zarnu artērija viņam esot pārrāvusies pati no sevis.

………………………………….

I.B.: Tātad es biju nokļuvusi šādā drausmīgā situācijā, un 8.martā man pirmo reizi tika atņemti bērni.

I.:  Ir kādas iespējas pretoties bērna izņemšanai?

I.B.: Izņemšana notiek sekojoši.  Bērns vienkārši neatgriežas no bērnudārza vai skolas, viņš vienkārši pazūd. Norvēģijā ir valsts plāns, kvotas izņemto bērnu skaita ziņā. Tās iestādes savā starpā sacenšas, lai to plānu izpildītu, ir atskaites par to, apbalvojumi, publikācijas presē par to, ka noteiktas komūnas un rajoni atpaliek no plāna utt. Eksistē vēl šo iestāžu darbinieku materiālā stimulācija par izņemtajiem bērniem, pie tam ne tikai vienkārša materiāla stimulācija, bet ļoti ievērojama stimulācija.  Labi, man atņēma bērnu, bet atņem taču citiem ar un tie skaitļi ir drausmīgi, internetā ir statistika par Zviedriju (300000) un tuvākajām valstīm (http://www.familypolicy.ru/read/1403 ). Tas apmērs ir tāds, ka var runāt par vecākiem nozagtu bērnu paaudzi. Cilvēki ar tradicionāliem uzskatiem Zviedrijā, kas sagatavoja šo materiālu un kuri vēl atceras, ka Zviedrijā kādreiz bija tradicionālas ģimenes, saka, ka pie viņiem notiek tradicionālo ģimeņu grautiņi. Komūnas un audžuģimenes, kurās izvieto atņemtos bērnus, saņem 10000 kronas (840Ls) dienā par bērnu. Gribat saņemt tādu naudu? Tad kļūstiet par audžuvecāku. Pie tam audžuvecāki bērnus var izvēlēties, šis patīk un to ņemu, bet šis nepatīk. Jūs vienkārši pazvanāt, pasakāt, ka esat gatavs kļūt par audžuvecāku, pasakāt, kuru bērnu gribat, un viņu jums piegādā.  Notiek arī pat tā, ka sākumā tiek atrasta audžuģimene, bet pēc tam uz tās pasūtījuma tiek izņemts bērns no normālas ģimenes.

Šis ziņojums, kurš saucas „Ziņojums par bērnu izņemšanu Zviedrijā un Skandināvijas kaimiņvalstīs”, ko sastādīja virkne Zviedrijas zinātnieku, tika nosūtīts ES vadībai, paužot nopietnas bažas par notiekošo un saucot to par noziegumu pret cilvēci, līdzīgu, kāds tika veikts Austrālijā masveidā atņemot Austrālijas aborigēniem bērnus.

Tātad atgriežamies pie 8.marta.  Bērnus man izņēma sekojoši. Man aprūpes dienests pateica, ka dēļ mana iesnieguma viņiem vajag pārliecināties par manu psihisko veselību un tāpēc jāiet pie ārsta. Es piekritu. Poliklīnika tur ir 10 minūšu attālumā. Braucām ar mašīnu, bērni tikmēr palika aprūpes dienestā, viņi teica, ka paspēlēsies ar viņiem, ka tas ir tikai uz īsu brītiņu.  Kad mēs piebraucām pie poliklīnikas, pazvanīja mans vecākais dēls Saša un teica, ka viņus ved uz audžuģimeni.  Viņus aizveda uz man nezināmu vietu. Pēc likuma viņi var izņemt bērnus bez jebkādu papīru piestādīšanas.

Pie ārsta bija grūti, bet es saņēmos. Ciema ārsts pēc būtības bija veterinārs, kurš bija „speciālists” visās jomās. Viņš var ārstēt visu – zobus, degunu, ginekoloģiju un gan jau dzīvniekus ar. Krievijā ar tagad šo mēģina ieviest.

Runājot par ārstiem, Sašam vajadzēja noņemt dzimumzīmi. Mēs speciāli gaidījām 6 mēnešus rindā uz ķirurgu ar 20 gadu stāžu Oslo. Vispār Norvēģijā ārstu nav, jo tur ir ilgi jāmācās, tāpēc viņi ārstus vervē pa visu pasauli. Tad nu lūk, dāma, pie kuras mēs tikām, bija no Vācijas un viņa bija speciāliste lūzumos un atklāti pateica, ka dzimumzīmes nekad nav ņēmusi nost, bet teicās tomēr to izdarīt. Tad viņa atvēra grāmatu un sāka skaļi lasīt instrukciju, kā vispār tas ir jādara.  Es biju šokā un gribēju ātrāk tikt prom, bet tas nav tik vienkārši, tas bija jāpasaka ļoti laipni un iejūtīgi, jo Norvēģijā arī par neuzticēšanos ārstam var atņemt bērnu. Tāda viņiem tur ir sistēma, katrā sabiedriskās dzīves etapā vecāki ļoti viegli var zaudēt bērnus.

Cilvēktiesību aktīvisti Norvēģijā ir, bet viņu ir maz un viņi ir sašķelti, bet viņi cenšas cīnīties ar šo ārprātu.  Viņi norāda, ka Norvēģijas bērnu aizgādnības sistēma ir korumpēta un ka tajā notiek bērnu tirdzniecība un vēl daudz kas cits.  Norvēģijā ir apmēram 1000000 bērnu un piektā daļa no tiem (200000) jau ir izglābti no saviem vecākiem un izņemti no ģimenēm.  Daudzi no viņiem dzīvo patversmēs un bērnunamos, kas par vienu bērnu saņem apmēram 1000000 rubļu (17600Ls) mēnesī. Pie tam, ja bērns ir invalīds, tad no valsts tiek saņemta lielāka summa, tāpēc ar daudziem bērniem viskas notiek un viņi kļūst par invalīdiem. Praktiski bērniem tas ir cietums.

Es labprātīgi izgāju psiholoģisko apskati un pēc nedēļas man bērnus atdeva. Visdrīzāk bijušais vīrs toreiz vēl nebija visu nokārtojis un samaksājis, kur jāsamaksā.

Norvēģijā, ja bērni nokļūst Barne varne uzskaitē, tad 99% gadījumu tie ar laiku tiks izņemti. Lūk, te man ir statistika. Barne nozīmē bērni, varne – aizsardzība, tātad „Bērnu aizsardzība”. Ar šo statistiku Barne varne ļoti lepojas, Krievija tur ir augšgalā, tāpat kā Irāna. Paskaidrošu, kas par lietu. No katriem 10 Norvēģijā dzimušajiem bērniem, divi dzimst pašiem norvēģiem, bet pārējie 8 imigrantiem. Tātad iedzīvotāju pieaugums notiek uz imigrantu rēķina. Ārzemniekiem pārsvarā dzimst veseli bērni, jo nekur citur nav tādas incesta tradīcijas, bet norvēģu bērni pārsvarā ir slimi (Dauna sidroms un dažādas ģenētiskas slimības) dēļ biežajiem dzimumsakariem vistuvāko radinieku starpā. Tātad pašu norvēģu bērni pārsvarā ir invalīdi. Norvēģi to ļoti labi zina un neslēpj to, tāpēc vienīgais, ko te var darīt, ir atņemt citiem viņu bērnus.  Attiecīgi valsts struktūrām ir dots tāds uzdevums un viņas to arī pilda.

Barne varne un esošā sistēma tika izveidota 1992.gadā, un to izveidoja cilvēki, kuri ir, maigi izsakoties, toleranti pret pedofiliju. Tā bija sociāldemokrātu partija.

Ja par to runā, tad tas pats Breivīka fenomens ļoti daudz ko izskaidro. Zināt, kas ir Breivīks?! Tas ir cilvēks, kurš izgāja uz ielas un nošāva mazliet bērnus, mazliet pieaugušos, kopā kādus 80 cilvēkus. Bet visinteresantākais, par ko visi nez kādēļ aizmirst, ka viņš ielika spridzekli pie valdošās Darba partijas vadītāja un Norvēģijas premjerministra kabineta. Kad šī bumba sprāga, tas cilvēks diemžēl nebija uz vietas. 

Šīs partijas pēdējo 10 gadu politika ir vērsta tieši uz bērnu atņemšanas palielināšanu bez izmeklēšanas un tiesas lēmuma; imigrantiem vispār visiem vajag atņemt bērnus.  Viņu mērķis ir arī izveidot homo valsti. Lielākā daļa šīs partijas pārstāvju ir homoseksuālisti. Te gan jāpiebilst, ka viņi visi ir precēti, viņiem tur ir sava veida poligāmija. Pats galvenais, ka šo cilvēku filozofija ir, ka visa tradicionālā literatūra ir jāaizliedz. Bija viņiem tāds  bērnu ministrijas ministrs, Lesbakings, ja nemaldos; viņš teica, ka ir homo un ka viņš grib, lai visa Norvēģijā būtu tāda pati kā viņš. Un viņš iniciēja tādu valsts programmu, kas izņēma no bērnudārziem klasisko literatūru (Pelnrušķīti, brāļu Grimmu pasakas utt.) un tās vietā tika sarakstītas jaunas grāmatas – t.s. dzimumliteratūra. Tā ir tāda literatūra, kur princis, piemēram, satiek nevis Pelnrušķīti, bet gan citu princi. Princis iemīlas karalī, princese citā meitenē utt. Tāda literatūra viņiem tur ir vairumā sarakstīta. Starp citu Baltijā to tagad ar sāk ieviest. Tad nu, lūk, pēc viņu pieņemtajiem likumiem bērnudārzos tagad obligāti šīs grāmatiņas ir jālasa bērniem priekšā; bērni ir sadalīti vecuma grupās un katrai vecuma grupai ir savas grāmatiņas. Tātad bērniem jau šādā vecumā notiek seksuāla „izglītošana”, un viņiem ir jāsaprot visa šī seksuālā „dažādība”.

A.K:  Gribu piebilst, ka eksistē Eiropas seksuālās izglītošanas standarti (http://yadi.sk/d/oa3PNRtG3MysZ )un tur ir nodefinēts, kā bērns jāaudzina seksuālos jautājumos no 0 līdz 4 gadiem,  no 4 līdz 10 gadiem utt. Tātad jau četros gados bērnam ir jāstāsta par seksuāliem jautājumiem. Viņiem ir jāpaskaidro, ka masturbācija – tas ir patīkami, ka eksistē dažādas „mīlestības” formas,  ka onkulis var „mīlēt” onkuli utt.

I.B.:  Starp citu Vācijā, piemēram, ir tā, ka, ja vecāki līdz 4 gadu vecumam nav iemācījuši savu bērnu masturbēt, tad viņu var izņemt no ģimenes.

A.K:   Varbūt ne masturbēt, bet gan saprast to, ka viņš var iegūt tāda veida baudu. Ir tāds ES dokuments, ko pašreiz mēģina ieviest arī Krievijā.

I.B.:  Bet atgriežamies Norvēģijā. Katrus piecus gadus tātad Barne varne izveido atskaiti par viņu atbildībā esošajiem (tas ir izņemtajiem) bērniem.  Bērns, kurš ir izņemts vai nokļuvis viņu uzskaitē, saņem speciālu numuru un, kā viņi saka, kļūst par Barne varne klientu. Šāds bērns var saņemt dažāda veida pakalpojumus, ne obligāti atbrīvošanu no vecākiem, viņi veic arī citas darbības. Piemēram, te var būt regulāra vecāku kontrolēšana, bērna kontrole skolā utt.

Viņi bērnus iedala trijās grupās. No norvēģiem dzimušie (tīrasiņu norvēģi), ievestie, kā, piemēram, mans vecākais dēls Saša, un no imigrantiem Norvēģijā dzimušie. Norvēģu bērnus neskatīsim, bet imigrantiem atņemto bērnu sarakstā pirmā vieta ir Afganistānai, otrā vietā ir Eritreja (ir tāda valsts Āfrikā), pēc tam seko Irāka un ceturtajā vietā ir Krievija. No baltajiem tātad pirmajā vietā. Tie ir ievestie bērni. Bet no Norvēģijā imigrantiem dzimušajiem bērniem Krievija ir pirmajā vietā. Kopā tātad Norvēģijā ir atņemti 5176 Krievijas bērni. Šie dati ir uz 2010.gada 1.janvāri.

Te var jautāt – bet kur tad ir citi vecāki, kādēļ viņi klusē? Paskaidrošu. Katru mēnesi Norvēģijā izdara pašnāvību viena krievu sieviete. Viņas neiztur to spiedienu, jo cilvēks pret šo sistēmu praktiski ir bezspēcīgs. Negatavo mājās ēst pēc norvēģu receptēm – atņemam bērnu, liekam mazgāt rokas – atņemam bērnu, klibo un nevari aiziet līdz smilšukastei, lai paspēlētos ar bērnu – atņemam. Tie ir reāli gadījumi. Faktiski jebkura kļauza, ko kāds cits uzraksta, lai kas tas arī nebūtu, beidzas ar bērna atņemšanu. Un vēl ļoti izplatīts bērnu atņemšanas iemesls ir vēlēšanās atgriezties Krievijā. Ja bērns ko tādu skolā pateiks vai kā savādāk aprūpes dienests uzzinās, ka viņiem tik nepieciešamais demogrāfiskais elements var tikt izvests, viņi atņem bērnu.  Tā pēc būtības ir bērnu nolaupīšana.

Ar izņemtajiem bērniem vecāki var tikties divreiz gadā pa divām stundām. Tas ir maksimums, uz ko vecāki var cerēt. Tātad jūs ar savu bērnu nevarēsiet normāli tikties līdz 18, bet tagad jau līdz 23 gadu vecumam (šis vecums nesen tika palielināts). Tas ir kaut kas vēl drausmīgāks par dzimtbūšanu. Piemēram, manam Sašam, kurš no turienes aizbēga, vajadzēja atrasties tur kā bērnu nama īpašumam līdz 23 gadu vecumam.

Visa cita starpā ar Krievijas bērnu izņemšanu tiek panākts, ka viņi vairs nav konkurenti norvēģiem izglītības ziņā. Piemēram, mans Saša gribēja iet mācīties universitātē. Es nezināju, ka to skaļi nevajag teikt. Pēc Norvēģijas likumiem bērns, kurš ir bijis bērnu namā nevar mācīties universitātē. Tas ir, ja bērns ir nokļuvis Barne varne uzskaitē, tas nozīmē, ka viņam ir nelabvēlīgi vecāki, tas nozīmē, ka viņš pats kļūs par nelabvēlīgu pilsoni, attiecīgi viņš nevar saņemt studiju kredītu un attiecīgi viņš nevar mācīties universitātē.  Attiecīgi, ja kāds imigrantu bērns, kā, piemēram, mans Saša, ir labākais klasē un pārējie bērni uz viņa fona izskatās ne pārāk labi, tad viņu vecāki var izdomāt kādu sūdzību Barne varne un viss. Tādā veidā var izrēķināties ar jebkuru. Tur ciemā ir 2000 cilvēku, visi viens otru pazīst un, ja kaut kas ir ne tā, ja, piemēram, izmīdīji puķes kaimiņam, vai kaut ko ne tā pateicāt vai smēķējat ne tur, kur vajag, vai kā savādāk viņu kaitināt, tad pietiek tikai ar vienu zvanu Barne varne un jums būs ļoti lielas nepatikšanas. Jo jums pēc tam visu atlikušo mūžu būs jāpierāda, ka esat labs vecāks.

Lieta tāda, ka šī sistēma [t.s.”juvenālā justīcija” ] visās valstīs [tai skaitā arī Latvijā] balstās uz vecāku vainīguma prezumpciju. Vecāki jau pēc noklusējuma ir vainīgi. Nevis apsūdzētājiem ir jāpierāda vecāku vaina, bet vecākam jāpierāda, ka viņš nav vainīgs. Par jums safabricē melu kaudzes. Piemēram, par to, ka gribat atgriezties Krievijā, nu pamēģinat tagad noliegt, ka negribat atgriezties Krievijā, jums taču tur ir radinieki. Vai arī to, ka jūs gribat nogalināt savus bērnus, jo redz Krievijā mēdzot teikt “es Tevi nogalināšu”. Saka taču kādreiz tā. Tātad, ja viņi tā runā, tātad tā arī dara. Kad jums tamlīdzīgas lietas pieraksta, un jūs kā normāls pilsonis sākat attaisnoties. Bet drīz jūs redzat, ka attaisnoties jūs nevarat, ka tas nav iespējams, nav iespējams ko pasākt pret aukstu birokrātisku mašīnu, bet ja jūs vēl sazinājāties ar presi, tad tas tikai pasliktina jūsu stāvokli, tas tiek pasniegts, ka jūs taču esat jukusi, ja aizstāvat savu bērnu ar preses starpniecību.

I.: Ar kādas preses – Rietumu vai krievu?

I.B.: Ar krievu. Rietumos jautājumos, kas attiecas uz bērniem, pilnībā vairs neeksistē nekāda preses brīvība. Sen jau viņiem ir pieņemti likumi par bērnu lietu konfidencialitāti, ko tagad mēģina pieņemt arī Krievijā. Nav iespējams atrast cietušo bērnu vārdus, jo tas viss ir noslepenots un tas viss tiek maskēts ar it kā bērna interesēm. Bet patiesībā Norvēģija ir maza zeme, tur ir tikai 4 miljoni iedzīvotāju,  bet patiesībā runa ir tikai par miljonu un ja, piemēram, mana vīra vārds parādītos presē par to, ka viņš Krievijā ir pārkāpis ātrumu, ka viņš tiek turēts aizdomās par pedofīliju, ka viņam ir bijusi noteikta psihiatriska diagnoze utt., tad viņa priekšā aizvērtos daudzas durvis. Bet, kad tas viss ir noslepenots, tad cilvēks ir kā balta lapa. Neviens, ne Tavs darba devējs, ne sieviete, kura vēlas ar Tevi precēties, nevar, piemēram, uzzināt vai Tu esi bijis psihiski slims. Vai arī, vai Tu esi sēdējis cietumā. Tas viss tiek dzēsts. Tu esi balta lapa, valsts visu Tev ir piedevusi, jo jūs esat tikai miljons un jūs esat balti un pūkaini.

I.: Viņi vispār neved tādu uzskaiti vai arī ved, bet nevienam nerāda?

I.B.: Nezinu vai ved viņi tādu uzskaiti vai neved, bet tolerance tur ir tāda, ka, ja Tu esi Norvēģijas pilsonis, tad Tev visu drīkst. Bet, ja Tu neesi Norvēģijas pilsonis, tad lūdzu atdod savu bērnu un tad kā izlietots bioatkritums vari tīties prom uz jebkuru debess pusi. Tātad man ir 47 gadi, un man saka, nav problēmu, brauciet prom uz Krieviju vai vienalga kur citur, jūs esat bioatrkritums, jūs mūs vairs neinteresējat. Barne varne darbinieki tā atklāti arī pasaka. Galvenais ir izņemt bērnus un viss. Un tagad viņiem iedzīvotāju skaits būs nevis 4 milijoni, bet viņi jau uz pieciem tēmē. Un starp citu, mēs ar Sašu dzīvojam jau Krievijā, bet skaitāmies vēl tur. Viņiem ir izdevīgi, lai iedzīvotāju skaits nepārtraukti augtu un tādu no viņiem aizbēgušo vergu kā mēs ir ļoti daudz.

Atgriežoties pie mana stāsta, man otreiz atņēma bērnus 30.maijā. Šoreiz aizveda uz citu slepenu adresi un manu mazo, toreiz četrgadīgo puiku atdeva tēvam – pedofilam. Sākumā tiesa atļāva man it kā tikties ar bērnu, bet divus mēnešus man bērnu neviens nerādīja. Uz pirmo tikšanos jūlija beigās mazo puiku atveda ar salauztu galvaskausu, pie tam Barne varne darbiniece, kuru sauca Višļene Hitlere (viņa bija mans personiskais Hitlers) teica, ka ja sākšu raudāt, tad tikšanās tūlīt pat tiks pārtraukta. Ja kaut vienu vārdu krieviski pateikšu, tad nekad vairs savu bērnu neredzēšu.

Tikšanās notika speciālā istabā un tajā piedalījās divi uzraugi, kuri tā arī saucas – bērnu uzraugi, tātad faktiski policija. Ir tulks. Tiek rakstīts protokols, nezinu, vai ir videokameras, varbūt ir. Logi ir neizsitami. Raudāt nedrīkst, runāt nedrīkst. Tev ir iedotas divas stundas un jūs varat skatīties viens uz otru. Es biju nopirkusi saldumus un pēc tam man atsūtīja protokolu, kurā bija rakstīts, ka es esmu slikta māte, jo devu par daudz saldumu.

Nākamajā dienā pēc šīs tikšanās mans vecākais dēls, kurš pirms tam rakstīja uz konsulātu un visām citām iespējamām vietām, kategoriski pateica, ka viņš aizbēgs no šīs koncentrācijas nometnes. Viņš pats atrada vienu poļu detektīvu.

I.: Kādā veidā? Atrodoties tai bērnunamā?

I.B.: Jā. Tur viņam iedeva istabu pagrabā, kurā bija gulta un kumode. Teica, ka zobus var nemazgāt, uz skolu var neiet,  draugu tur nav, attiecīgi neko nedari, tikai guli. Mans bērns nemāk tā dzīvot. Tā no bezdarbības var prātā sajukt.

I.: Cik viņam bija gadu?

I.B.: Toreiz viņam bija 13 gadi. Viņš sākumā raudāja katru dienu un teica, ka grib pie mammas, ka mamma ir laba un tāda uzvedība tika atzīta par paranoju. Tātad, ja bērns saka, ka viņš grib pie mammas, tad Norvēģijā tā ir diagnoze – paranoidāla pieķeršanās mātei. Viņam teica, ka dos zāles pret šo slimību (uzreiz nedeva, jo procedūras attiecīgas jāiziet) un vēl teica, ka pārvedīs viņu uz nepilngadīgo koloniju, jo viņš ir ļoti apnicīgs, un vietā paņems kādu citu bērnu. Viņiem tur ir tāds konveijers, nepatīk šitais bērns, nekas, paņemsim citu.

Saša bija jau liels puika un viņš gāja arī arā un benzīntankā viņš ieraudzīja avīžu virsrakstus, ka viens polis no bērnunama bija nozadzis meiteni. Te vēl interesanta sagadīšanās sanāca, šo meiteni arī tāpat kā Sašu izņēma no ģimenes 30.maijā. To meiteni sauca Nikola Ribka. Un šoreiz meitenes vārds bija nopublicēts, jo viņa jau bija aizbēgusi ārpus Norvēģijas teritorijas un šādu draņķa imigrantu vārdus, protams, jau drīkst publicēt.

Tātad, mans Saša ieraudzīja šo rakstu. Poli sauca Kšistavs Rudkovskis un viņa vārds bija minēts poļu rakstībā. Visās bibliotēkās Norvēģijā internets ir bez maksas katram pieejams. Saša jau iepriekš prasījās uz bibliotēku. Kā jau teicu Norvēģijā alfabētu izgudroja tikai 100 gadus atpakaļ un viņi tur grāmatas nelasa. Norvēģijā nav grāmatu, pirmās grāmatas es ieraudzīju Oslo universitātē un arī tas vairāk bija tādēļ, ka cilvēki tur bija redzējuši ārzemēs, ka ir pieņemts, ka ir grāmatas. Ģimenē, kurā dzīvoja Saša bija tikai kulinārijas grāmata. Kad viņš paprasīja grāmatas palasīt, tad viņu nosauca par krievu bandītu.

I: Īsti nesapratu, viņš bija bērnunamā vai audžuģimenē?

I.B.: Tas ir viens un tas pats. Tas ir cietums bērniem. Tā ir algota ģimene. Viņi paņem dažus bērnus un par to saņem naudu. Tas ir tikai uz kādu laiku, kamēr viņam atradīs bērnunamu vai arī nepilngadīgo koloniju. Tikmēr viņš pagaidu stāvoklī tur uzturas. Jo kad tās vecenes man viņu atņēma, viņas jau nekādus papīrus vēl nenoformēja un līdz tam laikam tad ieliek šādā slepenģimenē.

Viņiem tur bija 30 bērni un no šiem 30 bērniem tikai divi bija norvēģi. Pārējie bija imigranti.

Tātad mans Saša izprasījās uz bibliotēku. Uz viņu par to skatījās kā uz kaut kādu deģenerātu, kurš kaut ko vēl grib lasīt. Atrada internetā to Kšistavu  (viņš ir bijušais policists), savāca naudu pa vienai kronai un pazvanīja viņam. Kšistavs neprata angļu valodu, un, kad Saša saprata, ka viņu nesaprot, viņš sāka raudāt un runāt krieviski. Bet polim ir 60 gadu un kādreiz viņš bija mācījies krievu valodu un tad viņi kaut kā visu sarunāja.

Šis poļu biedrs tātad izdomāja, ka, ja viņš par velti izzags krievu puiku, tad tā būs ļoti laba reklāma. Un, kad viņš jau bija atvedis mūs uz Poliju un tas kļuva zināms publiski, viņš pirmajā pat dienā saņēma 30 citus pieteikumus no poļiem, kuri gribēja tādā pat veidā atgriezt savus bērnus atpakaļ Polijā. Viņam tas ir bizness un tādēļ viņš to darīja.

Tātad, Saša pazvanīja uz Poliju, un viņi visu kaut kā sarunāja. Visu bēgšanu noorganizēja Saša. Mani pabrīdināja pēdējā brīdī un es aizbraucu nepaņēmusi pilnīgi neko.

Man Oslo bija trīsistabu dzīvoklis, katram pa istabai. Sociālais dienests, kad to apsekoja, tāpat teica, ka tas nekam nederot. Vēl nopietns mans pārkāpums bija, ka es bērnu nebiju aizvedusi trenēties slēpošanu, bet tā vietā aizvedu trenēties uz tenisu. Es ņēmu vērā bērna individualitāti un mēģināju viņu kaut kā pašattīstības virzienā ievirzīt, jo, kā jau teicu, visa Norvēģijas skola, ir pilnīga degradācija. Literatūras nav. Vēstures nav. Fizikas nav. Ķīmijas nav. Dabas zinību nav. Līdz 13 gadiem ir viņiem speciāls priekšmets, kur viņiem iemāca, ka ir, piemēram, bijis tāds Otrais pasaules karš, viņi ir dzirdējuši tādu nosaukumu, bet jebkādas citas detaļas viņi nezina. Mēģināt to bērnam iemācīt ir vardarbība pret bērnu.

Es strādāju Norvēģu skolā. Skolotājs tur drīkst ar bērnu apskatīt tikai divus piemērus dienā. Vairāk – tā ir vardarbība pret bērnu. Ja bērni nesaprot, tad pēc trijām dienām mēs vēlreiz atkārtojam. Nedēļā bērnam jāiemācās 5 vārdus angliski (mājasdarbs viņiem tur tāds angļu valodā). Var arī astoņus, ja bērns to vēlas. Un man mājās bija karš, es teicu Sašam, ka viņam ir jāiemācās 8 vārdi, es viņam teicu, ka viņš taču nav deģenerāts. Bet viņš man uz to saka, ka nē, ka viņam ir tiesības iemācīties tikai 5 vārdus. Es uz viņu redz spiežot. Un paskaidrot viņam šo drausmīgo norvēģu deģenerācijas līmeni bija neiespējami.

Tagad, protams, ar visām šitām batālijām viņš visu to ļoti labi saprot. Kad mēs atgriezāmies Krievijā, viņš atsāka iet skolā 2.klases līmenī. Sākumā viņu ielika pēc vecuma – 8.klasē, bet pēc tam skolotāja saka, ka tas pilnīgi nav iespējams, jo attīstības starpība ir milzīga. Es teicu, lai iedod man laiku. Es nestrādāju pusgadu, pati visu iemācījos un mēs pacēlām to līmeni. Pēc pusotra gada pūliņiem mēs esam atguvuši iekavēto. Viņam visur tagad ir četrinieki [piecu baļļu sistēmā], bet krievu literatūrā pat 5. Skolotāji ir pārsteigti. Krievu gēni ir neuzvarami, vajag tikai sistemātisku pieeju.

Tātad, mans dēls bēga, visu to noorganizēja un man pazvanīja pēdējā brīdī.

I: Kā, bet vai tad tas polis ar Jums nesazinājās?

I.B.: Nē. Man viņš pazvanīja pēdējā mirklī, jo, ja viņš viens pats Sašu izvestu, tad viņš būtu bērna zaglis, bet kopā ar mani viņš palīdz tikai ģimenei. Tagad pašas bērna zagle esmu es un tādēļ man jau divus gadus neļauj tikties ar manu jaunāko dēlu. Un ir aizliegta arī visa veida sarakste.

Breivīks glāba Norvēģiju no šo visu uztaisījušās valdošās partijas. Breivīku četru gadu vecumā izvaroja viņa māte, par to ir publikācijas. Tad Barne varne viņu atņēma un palaida pa apli, un katra jaunā ģimene viņu iemēģināja. Viņš izdzīvoja un gatavoja šo akciju 9 gadus, lai pārtrauktu šo visu. Tā ir protesta kustība pret visu šo ārprātu. Bet viņu izolēja un pateica, ka viņam speciālu pili uzcels, nodrošinās labus apstākļus, bet lai viņš tikai klusē par šo ārprātu. Bet tas tāpat uzpeldēs, un tas process jau ir sācies. Žurnālisti jau ir atraduši informāciju par viņa māti un tēvu, tas ir ļoti sarežģīts stāsts, bet nu tas ir sācies.

Bet tātad, mēs bēgām. Man tā bija ļoti smaga izvēle, jo bija skaidrs, ka jaunāko bērnu man tāpat nekad neatgrieztu, bet tur bija to reto tikšanās reižu iespēja. Bet, ja nebēgtu, tad es psiholoģiski pazaudētu vecāko dēlu. Dzīvokli es pametu, es pametu visu, visu mantību, ko biju atvedusi no šejienes, visas fotogrāfijas utt., visu es atstāju tur. Viss no tā tagad ir izvazāts. Vienīgais, ko advokāte izdarīja – pārdeva māju, ko es biju paņēmusi uz kredīta. Protams, pārdeva zem tirgus cenas, lai norēķinātos ar banku. Jā, starp citu, man Norvēģijā nav nekādu parādu vairs. Dzīvoklis gan gāja zudībā. Tur bija kontrakts uz trim gadiem, bet to cilvēcīgi atrisinājām, tomēr ne visi norvēģi ir nelieši, ir tur arī normāli cilvēki.

Tātad ar lielām grūtībām mans bērns atbēga līdz Krievijai. Polijā mēs sabijām 2-3 mēnešus. Mēs tur bijām spiesti uzturēties paradoksāla iemesla dēļ. Miesīgai mātei tikai Krievijā ir kaut kāda juridiska saistība ar saviem bērniem. Tikai Krievijā viņa ir juridisko tiesību subjekts. Norvēģijā manam bērnam bija norvēģu audžumāte, kas bija viņa oficiālā, juridiskā māte. Un sanāk tā, ka pēc šīs juridiskās mātes pieteikuma iznāk, ka kaut kāda sveša tante, tas ir es – viņa miesīgā māte, esmu viņu izzagusi un kaut kur bēgu. Dēļ šī iesnieguma Polijā mūs apturēja. Pēc Eiropas likumiem Polija piešķīra manam puikam savu juridisko mammu. Un, lai atgrieztu bērnu Krievijā, manai mammai, tas ir Sašas vecmammai bija jākļūst par viņa audžumāti, lai veiktu nodošanu no vienas audžumātes citai, jo Krievijā viņam nebija mātes (es skaitījos, ka atrodos ārzemēs). Šo absurdo paradoksu katram vecākam ir jāsaprot.

Pēdējo 30 gadu laikā cilvēki, kuri tirgo bērnus, lai pārdalītu demogrāfiskās masas, ir radījuši likumus, ka vecāks un bērns vairs nav viens vesels; ka bērni pieder valstij. Bez tam pēc 1980.gada Hāgas konvencijas par bērnu zagšanu , ko mēs parakstījām 2011.gadā, bērni pieder tai zemei, uz kuras viņi ir stāvējuši pēdējos 3 mēnešus. Pie tam tur ir dažādi gadījumi, tur ir no 5 dienām līdz 3 mēnešiem, tā kā tūrists arī var pazaudēt bērnu. Mums ir bijis šāds gadījums Jaunzēlandē. Tūristi ar 7 dienu vīzu vai nu uzbļāva bērnam vai arī viņš skaļi raudāja. No kādas kafejnīcas kāds pazvanīja uz bērnu dienestu, atbrauca bērnu glābšanas no vecākiem vienība un izņēma septiņgadīgo bērnu. Mūsu diplomāti pēc tam vairākus mēnešus cīnījās, lai atgūtu bērnu. Tas ir fenomens, kurš uzņem apgriezienus.

Te vēl var minēt to pašu Kareļinas piemēru, kad viņas bērni ar Krievijas pasēm aizbrauca tikai apciemot tēvu uz divām nedēļām Somijā.

Tūristu bērnu sagrābšana pašreiz jau ir realitāte, jo ir apstājusies sieviešu, kuras viņiem dos auglību, imigrācija. Norvēģi veic daudz pētījumus par auglību. Tad nu, lūk, visauglīgākie ir krievi. Tāpēc Norvēģijā iesaka gan sievietēm, gan vīriešiem kā laulātos meklēt krievus, jo viņi ir auglīgi un viņiem ir labs genofonds. Vienkārši ir jāatjauno asinis. Tad nu lūk, visu šo marasmu, es atvainojos, kad uz turieni braucu, es nezināju. Ja es to zinātu, mūžam savu kāju tur nespertu. Bet tagad jau divus gadus es cīnos par tiesībām tikties ar pašas dēlu. Breivīks, kurš ir nošāvis 80 cilvēkus, ir tiesīgs regulāri zvanīt saviem radiniekiem, cilvēkiem visā pasaulē, kuriem ir piespriests nāvessods, ir tiesības sazvanīties un sarakstīties, bet miesīgai mātei nav tādas tiesības attiecībā uz savu bērnu. Acīmredzot māte ir bīstamāka par tiem, kuriem ir piespriests nāvessods, jo viņu demogrāfiskais objekts var uzzināt par savu dzimteni un par to, ka eksistē arī normālas attiecības, tas ir, dabiska ģimene ar tēti un mammu. Viņiem tur notiek pilnīga bērnu apziņas deformācija.

Tas, kas notiek Krievijā pedofilijas ziņā, ir pagājušais gadsimts, mēs esam totāli “atpalikuši”, mums ir tikai daži, atklāti zināmi pedofili-vienpatņi. Bet tai pašā Norvēģijā ir 19000 dažādu nevalstisku sabiedrisko grupu par bērnu pārorientēšanu.

Es jau stāstīju par bērnu pašnāvību vecumiem. Tad nu, lūk, pēc Oslo universitātes statistikas datiem bērni no 0 gadu vecuma jau tiek iedalīti meitenēs – lesbietēs, zēnos homoseksuālistos, normālajos un iespējams vēl daudzās citās kategorijās. Kopš dzimšanas jau, saprotiet! Tas, ko mans dēls pastāstīja, tā nav pedofilija, bet sava veida pārbaude, treniņš uz kādu citu orientāciju. Kas tie ir par radījumiem, kas ko tādu var darīt ar bērniem un kā un ar kādām metodēm, lai mēs sevi pret šiem radījumiem pasargājam?!

A.K: Lūk, citāts no ES seksuālās audzināšanas standarta (http://yadi.sk/d/oa3PNRtG3MysZ): “Seksuālā audzināšana sākas kopš bērna dzimšanas brīža.” Jūs varat ko tādu iedomāties?! Te ir vesela nodaļa, kura saucas “Kādēļ četros gados jau ir par vēlu.”

Pašreiz ANO JUNICEF fondu (tas ir bērnu aizsardzības fondu) vada cilvēks (Anthony Lake), kurš 60ajos gados bija H.Kisindžera palīgs ASV nacionālās aizsardzības padomē. Pēc tam viņš vadīja ASV valsts sekretāra politisko plānošanu, pēc tam Klintona laikā viņš kļuva par ASV nacionālās aizsardzības padomes vadītāju un viņa kandidatūru izvirzīja arī uz CIP direktora amatu. Un tagad padomāsim, kāds vispār šim cilvēkam ir sakars ar bērniem.

I.B.: Un tas liecina par noteiktu stratēģisku virzienu. Viņš īpaši kurē (vada) šai virzienā Krieviju. Un tagad padomājiet, cik tas viss ir stratēģiski svarīgi. Šodien informatīvā kara un citu sabiedrības sagraušanas un sagrābšanas tehnoloģiju līmenī runa vairs neiet tikai par teritoriju iekarošanu, par dimantu vai pat naftas atradņu ieguvi. Runa ir par to, ka CIP un tamlīdzīgiem kundziņiem interesē mūsu bērni.

A.K: Bērni un izglītības sistēma ir kā ģeopolitiskās cīņas ierocis.

I.B.: Tas, ka manu dēlu Norvēģijā bez manas piekrišanas ir dresējuši un audzinājuši norvēģu seksuālās tradīcijās no nulles, ir fakts. Daudzi Krievijā negrib ticēt šīm šausmām. Bet es saku, ka ir jau vesela vecāku paaudze, kuriem vienkārši ir jāspēj sadzīvot ar šīm drausmām, runāt par to mierīgi, bez histērijas. Jā, mēs esam izgājuši cauri šai traģēdijai, šai mūsu bērnu totālai dezorientācijai.

Pastāstīšu vēl jums par vienu citu parādību. 2012.gadā Nīderlandē tika notiesāts cilvēks (viņu noķēra Amerikā), kurš atzinās 100 bērnu izvarošanā. Tagad Eiropā un arī ASV, jo tas ir gandrīz viens un tas pats, ir mode uz intīmām attiecībām ar zīdaiņiem. Skan ļoti drausmīgi un galīgi nesaprotami un neaptverami. Lūk, šo radījumu iesēdināja (viņu sauc par Rīgas monstru [Roberts Miķelsons]), viņš visā atzinās. Te mēs esam saskārušies ar kaut ko tādu, kas vairs nav pat pedofilija, bet pavisam kas cits. Viņš pats ir homoseksuālās “ģimenes” pārstāvis. Viņam ir vīrs vai sieva, nezinu kā viņu sauc, bet arī vīrietis. No visiem apmēram 60 bērniem, par kuriem bija pierādījumi (starp citu vecāki visur pasaulē šādās lietās nevar būt liecinieki), jaunākajam bija tikai 19 dienas, bet vecākajam divarpus gadi. Tas, ko es saku, to pateikt ir šaušalīgi, dzirdēt ir šaušalīgi, bet tas ir fakts, kas mums paslīd garām, bet kurš mums ir jāzina, par cik mums ir jārūpējas par bērnu drošību.

Pie šī manjaka tika atrasts liels daudzums failu, fotogrāfiju, pornoprodukcijas ar jaundzimušajiem. Un te runa nav par atsevišķiem gadījumiem, kad kāds ir pieķerts, runa ir par to, ka ir liels pieprasījums pēc šāda veida produkcijas gan Amerikā, gan Eiropā. Un tie ir mūsu bērni, tie ir normālu cilvēku bērni, ko viņi izmanto, jo kurš gan viņus rada.

Šai ziņā ir vēl cita būtiska lieta. Tagad arī Krievijā tiek runāts par to, cik šāda tipa cilvēki – vīrieši ir bīstami, ka tos vajag kastrēt utt. Bet nav  tiesa, ka tie ir tikai vīrieši. Eiropā 90% pornoprodukcijas ar zīdaiņiem patērētāji ir sievietes. Es nezinu, kādēļ tas tā ir. Tās ir sievietes feministes, kuras Šveices parlamentā 2010. gadā panāca aizliegumu vārdiem mamma un tētis, jo tie ir diskriminējoši vārdi. Tās ir feministes, kuras 2012.gadā ES parlamentā ierosināja diskusiju par klasiskās bērnu literatūras aizliegšanu visas ES skolās un bērnudārzos. Tuvākajā laikā viņi par to nobalsos un dedzinās to klasisko literatūru un būs inkvizīcija, ja jūs savam bērnam lasīsiet normālas grāmatas. Juvenālo justīciju ir radījuši, lūk, šādi elementi.

Ja mēs tagad neapvienosimies un nepateiksim, ka mūsu bērni ir mūsu nākotne, tad ar mums visiem būs cauri, tas ir sabiedrības gals. Mēs taču gribam mazbērnus un mēs noteikti negribam, lai tante (tieši tante, nevis onkulis) bērnudārzā uzņem porno ar mūsu bērniem. Milicijas darbinieki stāsta, ka augstākajos varas ešelonos ir daudz pedofili. Bet mums katrā pilsētā, katrā apdzīvotā vietā ir jāsāk veidot militarizētas bērnu aizsardzības vienības. Bet tas, kas notiek ar zīdaiņiem, tā pat vairs nav pedofilija, tā apzīmēšanai ir jāatrod kāds cits vārds.

Vēl kas par lietu, šiem mazajiem bērniem, kas cieta no Rīgas monstra, nebija nozieguma pēdu. Mēs esam saskārušies ar pavisam jaunu izvirtības un noziedzības izpausmi. Ir vesela medicīnisko iestāžu sistēma, kur šādi notiek bērnu pārkodēšana, tiek veidoti šādas pārkodēšanas instrumenti, tiek izdomāts, kā izvairīties no atbildības un kā panākt, lai pēc bērna nevarētu pateikt sekas, bērni kļūt par daudzkārtīgām rotaļlietām, bērni ir kļuvuši kā demogrāfisks elements demogrāfiskā karā.

Mans jaunākais dēls teica, “es neieredzu beibjus”, “es neieredzu beibjus”. Es pat nezinu, ko viņi tais orģijās lika viņam darīt, bet viņam ir naids uz mazuļiem un tas tiek ieaudzināts jau no pašas mazotnes.

Runājot par Barne varne pirmsākumiem jāsaka, ka tā tika izveidota 1992.gadā (līdzīgi kā Somijā). Tā ir viena no vecākajām šāda tipa sistēmām. Visvecākā, protams kā parasti ir Lielbritānija, tur iemēģina sākumā visus jauninājumus. Vienā Norvēģu ciematiņā Bjugn bija bērnudārzs, kurā 90-o gadu sākumā tika konstatēts, ka ir izvaroti apmēram 100 bērni. Tika konstatēts, ka bērni sāk stāstīt ļoti dīvainas lietas. Es varu apliecināt, ka toreiz viņi stāstīja precīzi par tādiem pašiem rituāliem, par kuriem stāstīja mans dēls. 

Norvēģijā ir tāda interneta mājaslapa pedofil.info. Viņu izveidoja viens dānis. Mēs rakstījām policijai, ka to vajag slēgt, jo tā ir šo parādību popularizācija. Tad nu, lūk, viņi tur raksta, ka viņi lepojas ar šo uzvaru, ka viņiem izdevās visu valsti, visus 4 miljonus cilvēku pārliecināt par to, ka visi šī bērnudārza bērni sacīto ir izfantazējuši [līdzīgi t.s.”pedofilijas skandāla” laikā notika arī Latvijā]. Un visa valsts piekrita, ka šie bērni visu ir izdomājuši. Viņi ir apmelojuši savus vecākus, viņi ir apmelojuši vēl daudzus citus. Visi bērni dabūja kompensācijas. Tai pat gadā tika pieņemts likums par kompensāciju (atpirkšanās naudas) izmaksu seksuālajā izmantošanā cietušajiem un tika izveidota Barne varne – gestapo tipa organizācija, kura kontrolē, lai bērni neizpļāpātos un soda viņus par to. Un viņi tur par to raksta pilnīgi atklāti.

Un, ja šādi cilvēki šādiem mērķiem ir izdomājuši juvenālo justīciju, tad priekš kam mums viņa ir vajadzīga un priekš kam mums viņa jāievieš. Protams šī parādība ir daudzšķautnaina un sarežģīta, un tur daudz kas tiek darīts, ne tikai pārkodēti bērni uz dažādām “minoritātēm”.

2012.gadā Norvēģi nolēma iziet pasaulē un pārliecināt visu pasauli, ka toreizējā senā notikuma upuri visu izdomāja. Viņi uzņēma filmu, kura saucas “Medības”( režisors Tomass Vinterbergs http://satori.lv/notikums/3778/Tomasa_Vinterberga_Medibas_kinoteatri_Splendid_Palace ), nesen to rādīja Maskavā. Aktieris, kurš tēloja galveno lomu, Kannu festivālā ieguva balvu kā labākais galvenās lomas izpildītājs. Filma ir par 90-o gadu notikumiem Bjugn bērnudārzā un tur viss tiek pasniegts tā, ka nelaimīgais vīrietis meklēja darbu, izšķīrās no meitenes un pēkšņi nonāk tādā, lūk, situācijā. Patiesībā piesegpersona tam visam tur bija audzinātājs, kuru uz gadu iesēdināja, it kā konstatēja, ka neko nevar konstatēt, un atlaida. Tad nu, lūk, filmā šis audzinātājs tiek parādīts kā vecāku histērijas upuris un histērija tiek parādīta kā tāda negatīva parādība, kas, lūk, šādam cilvēkam sabojā likteni.

Ar šādu tehnoloģiju izmantošanu tas viss tiek bīdīts. Šādas filmas pārliecina cilvēci, ka nevajag histēriju šajos jautājumos, ka cilvēks varbūt eksperimentē, ka mazi bērni melo un fantazē utt.

Un tas viss tiek pasniegts kā rūpes par bērniem, ka bērniem ir seksuālas tiesības kopš dzimšanas, ka bērniem ir tiesības uz seksuālo daudzveidību, uz dzimuma izvēli arī, protams. Bērniem ir tiesības izmēģināt visu šo ar visiem dzīvniekiem. Tāda, lūk, mums viesim ir milzīga, gigantiska problēma.

Es šo stāstu un ar šīm lietām nodarbojos tādēļ, lai mūsu vecāki saprastu un ieraudzītu juvenālās justīcijas milzīgos draudus. Mums pasniedz, ka juvenālā justīcija glābs bērnus no vecākiem alkoholiķiem, sadistiem utt. , bet patiesībā notiek kaut kas pavisam cits. Eiropā jau gandrīz 30 gadus notiek šis eksperiments un vecāki, kā sabiedrisks institūts (saikne starp vecākiem un bērniem) tur gandrīz praktiski ir iznīcināts. 200000 Norvēģijā, 300000 Zviedrijā, 250000 Somijā, tāpat arī Vācijā, Izraēlā. Tās jau ir veselas paaudzes.

A.K: Es vakar biju tiesā. Un tas viss, ko Irina tagad mums stāsta, kā māte atnāca ar bērniem, kā bērnus aizveda utt., tas viss jau tagad, diemžēl, ir jau pie mums Maskavā.

I.B.: Otreiz man bērnus izņēma 30.maijā. Pie durvīm piezvanīja divi aprūpes dienesta darbinieki. Es durvis atvēru tikai daļēji (ar ķēdīti), skatos, redzu, ka tie ir viņi. Tur ir policisti ar revolveriem. Viņi man saka, ka ir atnākuši pakaļ maniem bērniem. Es saku, ka pazvanīšu advokātam. Viņa man saka, ka pēc Norvēģijas likumiem bērni man viņiem ir jāatdod. Un, ja es pretošos, bērnus man tāpat atņems, bet tad es viņus nekad vairs neredzēšu. Tādā veidā attiecīgi tiek izdarīts psiholoģisks spiediens uz māti. Dokumentus par iemesliem man solīja iedot nākamajā dienā. Es iedevu viņiem parunāt ar manu advokāti, viņi viņai kaut ko pateica, visdrīzāk to, ka es esmu traka vai kaut ko tamlīdzīgu.

 Tā nu es atvēru durvis. Bērnus viņi paņēma tajā, kas viņiem bija mugurā. Bet man pēc tam visu mūžu vajadzēja pierādīt, ka es esmu laba māte. Kad man izņēma bērnus, es biju šokā, jebkurš cilvēks šādā situācijā ir šokēts. Bet ir Norvēģijā arī cita veida gadījumi. Viens afrikāņu tēvs, kuram nāca atņemt sešus bērnus, burtiski miltos samala (nošāva, nosita ar to, kas pie rokas gadījās, tik sīki nezinu) visus četrus, kas bija atnākuši pakaļ viņa bērniem un pēc tam pats pakārās. Ir tādi gadījumi. Ir arī tādi gadījumi, kad puika, kurš dzīvoja tajos bērnunamos, kur viņu regulāri izvaroja, nodzīvoja līdz 18 gadiem, aizgāja uz veikalu, nopirka ieroci un nošāva audžuvecākus, kas to darīja. Ir tādi gadījumi, kad paņēma tādu pat puiku, kā mans Saša, kurš pretojās, kurš teica, ka grib pie mātes (konkrētā gadījumā tas bija norvēģu puika) un kuru sāka “ārstēt” no tās paranoidālās pieķeršanās mātei, un kurš kļuva dēļ tā par invalīdu, un kuru pēc publikācijām presē (neminot vārdus) atdeva mātei invalīda krēslā (viņš nevarēja ne runāt, ne staigāt, viņam bija distrofija). Tātad, ja bērns grib pie mātes, tad viņam tiek pateikts, ka viņš nokļūs pie viņas, bet papriekš tāpat tiks salauzts. Tad nu, lūk, viss šitas ārprāts ar joni laužas arī pie mums. Un nedomāju, ka tas mums ir vajadzīgs. Mums ir iespēja palikt normāliem un saglabāt šo “atpalikušo” normālo ģimeni.

I: Kā tas ir atpalikušo?

Nu, jā priekš mums tā nav atpalikusi, bet priekš viņiem tā ir totāla atpalicība. Zaharova stāstīja par Eiropu. Pie viņiem, kad cilvēki ballītēs tiekas, pirmais jautājums viens otram ir: “Kas Tu esi?” Tas ir tādā nozīmē – gejs, biseksuālis, nekrofīls, zoofīls utt. Un, ja Tu saki, ka esi naturālis, tad viss, tā ir mežonība, atpalicība, pat jau izvirtība. Ja Tu esi naturālis, tas nozīmē, ka Tu pilnīgi neko no dzīves nesaproti. Tāpēc pie viņiem normāli cilvēki aiz kauna jau sāk pārstāt par to atzīties. Jūs varat to iedomāties?! Un tie izvirtuļi visi ārēji ir precēti, viņiem ir sievietes, bet katrai sievietei tur ir citas sievietes izklaidei utt. 

……………………….

Bet Somijā, piemēram, civilkodeksā ir speciāls pants par zoofīliju. Ja, piemēram, sieva pieķer savu vīru ar kazu, tad šķiršanos viņa dabū ātrāk, nekā, ja viņai ir cita veida pretenzijas pret vīru.

Viņiem tātad tas viss ir normāli. Viņiem mēs neesam normāli. Lielbritānijā, piemēram, saka: “Kāda pedofilija?! Tas ir kreatīvs elites seksa veids.”

Mums viena sieviete (Irina Siģeļņikova) nesen no Lielbritānijas atbēga, 18 gadus tur bija nodzīvojusi. Viņai bija tur draugs. Viņiem meitiņa piedzima. Un viņa reiz konstatēja, ka viņš ir sadomazohistu kluba biedrs. Viņa nobijās par savu bērnu un aizgāja pie psihologa, un psihologs viņai pilnīgi atklāti pateica: “Jūs esat galīgi atpalikusi, tas ir kreatīvs elites seksa veids.”

Pēc tā viņa apklusa, nomierinājās (gudra sieviete) un pamazām, pakāpeniski sāka gatavot savu bēgšanu uz Krieviju. Bet viņas meitiņa, skatoties pa TV autosacīkstes (ir viņiem tur viens šumahers), saka: “Mammu, šitas onkulis nāca pie manis spēlēt dakterus.” “Bet tā tante no parlamenta spēlējās ar mani vannā. ” Un tad vēl šitas un tas. Un kad Tev Tavs bērns šitādas lietas stāsta, tad tas ir drausmīgi. Es viņiem teicu, lai apskata manu bērnu un, ja tas izrādīsies meli, tad runāsim savādāk, bet viņi man raksta, ka es vazājot viņu pa dakteriem un tādēļ esmu ļoti bīstama māte.

Ja šito visu tagad cilvēkiem nepastāstīt, tad ar mums visiem ir cauri. Kad es šo visu sapratu, man burtiski drebuļi uzmetās, es biju pilnīgā šokā. Pēc tam es sāku meklēt informāciju. Esmu filologs, es zinu gan norvēģu, gan dāņu, gan angļu, gan franču, gan zviedru valodas, un es sāku meklēt informāciju par līdzīgiem gadījumiem, un informēt par tiem.

Kā viņiem tas notika. Sākuma tika legalizētas viendzimuma laulības. Pēc tam tika legalizēta viendzimuma pāru bērnu adopcijas. Starp citu viņiem jau lielākā daļa mācītāju ir geji un lesbietes. Viņiem protestantu baznīcā tas ir normāli, viņi pat to vairs neslēpj. Tad nu, lūk, tagad viņi izskata iespēju legalizēt laulības ar bērniem.

Tātad, priekš kam viņiem tas viss ir vajadzīgs?! Nevis tādēļ, lai audzinātu mūsu bērnus, bet gan tādēļ, lai ar viņiem precētos. Tātad šī homo, sauksim to tā, sabiedrība stāda sev par uzdevumu ievilkt tai visā mūsu bērnus jau kopš pašas mazotnes, kopš 0 gadu vecuma. Un pēc tam to visu legalizēt. Legalizēt to, ko mēs saucam par pedofiliju.

Ja mēs kā aitas ar rozā tolerances brillēm uz acīm mierīgi sēdēsim un neko nedarīsim, tad mēs to visu palaidīsim garām. Es tādā veidā pazaudēju savu dēlu.
Bet es viņam tāpat palīdzēšu, tāpat kā tagad palīdzu Sašam atgūt mācībās nokavēto, kurš saka, ka viņš to spēs, ka viņš iestāsies universitātē, ka viņš iestāsies specnazā un parādīs šiem izdzimteņiem, kur vēži ziemo.

Mēs izveidosim militarizētas bērnu glābšanas speciālo uzdevumu vienības un ar helihopteriem un citiem līdzekļiem viņus izglābsim. Tas, kas pašreiz notiek, ir visīstākais karš uz iznīcināšanu. Bet, ja mēs par to klusēsim, tad šo karu mēs zaudēsim.

Sākumā es klusībā sēdēju un kaunējos, līdzīgi kā kaunās cilvēki, kuri ir izvaroti. Bet tad es uz to paskatījos kā žurnāliste. Tad es sapratu, ka es vienkārši nedrīkstu klusēt un man radās misijas apziņa. Runājot par to, es glābju savus un citu bērnus. Tā ir totālu slimnieku, pedofilu sabiedrība. Viņi ir gļēvuļi, viņi neprot izveidot attiecības ar pieaugušiem cilvēkiem. Tāpēc, ja bērns jau ir plaši zināms vai viņi paši var nonākt atklātībā, tad tas viņiem jau vairs nav interesanti. Attiecīgi ar pašu notikumu publiskošanas faktu upuri tiek pasargāti. Ja vecāki spēj panākt, ka par viņu gadījumiem raksta prese, tad tā vien jau ir bērnu aizsardzība no šiem deģenerātiem. Viņi vienkārši vairs neuzdrošināsies tiem tuvoties. Lai gan pastāv, protams, arī atriebības risks, ir pietiekami daudz arī nogalinātu bērnu. 

Diemžēl ir cilvēki, kas to nesaprot, un uzskata, ka ar šo te es sevi tikai popularizēju. Man ir teikuši: “Jā, ar Tevi ir notikusi liela nelaime, bet Tev nekad neviens vairs nevarēs atņemt Tavu pedofiliju”. Šie cilvēki, diemžēl nesaprot, ka es nenodarbojos ar sevis reklamēšanu, bet runāju par to tādēļ, lai jūsu un jūsu bērni nenonāktu tādā situācijā, kā nonācu es. Un tas var notikt arī pie mums, jo viņi arvien vairāk un dziļāk iefiltrējas arī pie mums. Viņu mērķis ir bērnudārzi, skolas un daudz kas cits. Cik gan ir visādu Forsait projejktu [skandalozs, bēdīgi slavens, futuroloģisks Krievijā radīts nākotnes projekts], kas paredz visus bērnus kopīgot, lai homosabiedrība varētu brīvi izvēlēties jebkuru, kuru vēlas. Bet mēs, normāli cilvēki visi esam slikti, mums ir mazas algas, tāpēc visus mūsu bērnus vajag pārdot uz Rietumiem. Matvijenko šo projektu virzīja.

A.K.: Runājot par Forsait projektu, es konstatēju, ka visi galvenie cilvēki, kuri pašreiz piedalās izglītības sistēmas reformēšanā (Gontmahers, Isaks Frumins u.c.), piedalījās Forsait projekta 2030 izstrādē.

I.B.: Tātad?! Kas tas ir?! Tā ir mūsu bērnu un mazbērnu iznīcināšana?! Vai arī tā ir viņu sagrābšana un iznīcināšana?! Vai tā ir viņu pārveidošana par citu sabiedrību?! Bet tāpat, ja pārtaisīt visus cilvēkus par homo, tā tāpat ir cilvēces iznīcināšana. Tā ka jebkurā gadījumā tā ir mūsu iznīcināšana.

A.K.: Tas ir trīs D, kā mēdz teikt Fursovs. Depopulācija, deindustrializācija un Desocializācija.

I.B.: Tas ir demogrāfisks karš. Tas viss ir izstrādāts Pentagonā. Tās ir pat ļoti reālas lietas. Un mēs, vecāki šai ziņā ļoti daudz ko varam darīt. Es, piemēram, esmu zinātņu kandidāts, viņu terminoloģijā doktors. Es gribu savas zināšanas un spējas izmantot mūsu bērnu  un valsts aizsardzībai.

Man pārmet, ka es te tagad baigo patrioti tēlojot, bet pati iepriekš no valsts aizbraucu. Jā, es kļuvu par patrioti savā ziņā piespiedu kārtā. Pēc tam, kad es padzīvoju tur un izbaudīju tās šausmas, es saprotu, cik pie mums pagaidām vēl ir labi un ka tas ir jānosargā. Es par šo savu patriotismu esmu samaksājusi ļoti dārgu cenu – ar savu bērnu.

Mēs, šie 100 cilvēki, kas esam apvienojušies, mēs stāvam jūsu sardzē, mēs jums veram acis vaļā, lai jūs attaptos un ieraudzītu, ar kādiem drausmīgiem draudiem mēs esam saskārušies. Mēs esam mūsu pašu drausmīgās nākotnes vēstneši, kuri lūdz jūs neielaist šo drausmīgo nākotni pie mums.

Izveidojiet dzelzs priekškaru, mentālu vai vienalga kādu, nelaidiet šo absolūto ļaunumu pie mums, attīriet no šīs zarazas mūsu valsti. Un tagad, kad es esmu Krievijā, es pati gribu izdarīt visu, lai valsts tiktu izmēzta no šiem kropļiem.

Avots:

Daži Latvijas iedzīvotāju bērnu atņemšanas gadījumi Norvēģijā:
http://www.ir.lv/2012/11/29/latviesiem-atnem-bernus
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/412025-latvietis_izmisis_par_norvegija_atnemtiem_berniem

Līdzīgas lietas ir aprakstītas Ritas Brokas grāmatā „Troļļu zemes „princis””.

Saistītie raksti:
Homoseksuālisms ir patoloģija: https://infoagentura.wordpress.com/2013/03/10/homoseksualisms-ir-patalogija/
Pedofīlijas skandāls Lietuvā: https://infoagentura.wordpress.com/2013/03/10/pedofilijas-skandals-lietuva/
Pedofīlijas skandāls Lielbritānijā: https://infoagentura.wordpress.com/2012/10/26/pedofilijas-skandals-lielbritanija/
Saindēto ābolu maiss jeb kā Norvēģijā tika atmaskots dzimumu līdztiesības pseidozinātniskums: https://infoagentura.wordpress.com/2012/11/22/saindeto-abolu-maiss-jeb-ka-norvegija-tika-atmaskots-dzimumu-lidztiesibas-pseidozinatniskums/
Par bērnu tirdzniecību: https://infoagentura.wordpress.com/2012/12/05/par-bernu-tirdzniecibu/
TV raidījums par bērnu tirdzniecību: https://infoagentura.wordpress.com/2013/02/07/tv-raidijums-par-bernu-tirdzniecibu/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Eiropa, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

112 Responses to Norvēģija – pedofilu zeme

 1. Imants Vilks saka:

  Globāla bagātības un izglītības polarizācija, pamatvērtību iztrūkums filosofijā, izglītībā un ekonomikā no vienas puses un liekulība un visatļautība no otras puses ir sabiedrības degradācijas pazīmes, sabrukuma vēstneši, kuriem līdzīgus pieredzējām padomju laikā. Tikai mazākos mērogos.

  Atšķirība ir neliela: toreiz mēs nevarējām nopirkt pirmās nepieciešamības preces, šodien varam nopirkt dažādas preces un klausīties skaidrojumus par to, ka cilvēku sabiedrībā pamatvērtības nav iespējamas, jo to vienkārši nav. Ir tikai viedokļi, dažādība un ‘cilvēku tiesības’.
  Imants Vilks.

  • ivarsp saka:

   Nav tā, salīdzinājums ar Padomju laikiem ir nekorekts. Padomju laikā tādas drausmas nebija. Padomju laikā bērnus nemaitāja un visa sistēma bija vērsta uz cilvēcību, cilvēkiem un uz bērniem drošas vides nodrošināšanu un tikai šīs sistēmas ietvaros, tai skaitā Padomju nomenklatūrā bija šāda tipa kropļi, kas slēpjoties darīja savu melno darbu. Tagad ir pilnīgi savādāk, kropļi vairs neslēpjas un to dara pilnīgi atklāti, nesastopot gandrīz nekādu pretestību. Tā ir milzīga starpība.

   • Silvija saka:

    Pilnīgi piekrītu! Bija visādi brīnumi padomju laikos, kā katrā sabiedrībā, bet tas netika atbalstīts un popularizēts kā norma, tagad tiešām šajā ziņā pasaule deģenerējas. Atliek vien turēties pie savām vērtībām. Nebrīnos, ka daudzi normāli cilvēki tieši šī iemesla dēļ pievēršas islāmam, kas cenšas saglabāt iespējami ilgāk patiesās vērtības: vīrs gādā par ģimeni, sieva aprūpē vīru un bērnus, savā starpā valda mīlestība, vismaz cieņa un uzticība.

  • Raitis saka:

   Krievi ir un paliek Krievi- Savu “Dižo zemi” ceļ debesīs, bet dzīvot tur negrib, labāk pedofīlu zemē Norveģijā, Fašistu Latvijā, Nacistu Vacijā, Kapitalistu ASV ciešas un vaid, ka viss sudīgi Kreivzemē labāk, bet atpakaļ- nekad nebrauks.
   Pat šahists Kasparovs grib pamest to vietu. Un kas ir pasaules čempions šahā- Norvēģis Magnu Karlsens. 🙂
   ***
   [Redakcija: 87.110.104.219 Rezekne SIA Lattelekom]

  • КИСС saka:

   Tas ir pirlnīgs murgs un meli – viņa ir psihiski nestabila vecene… es kaut kad noskatījos to viņas garo intervju un biju šokā… a pēc tam bija drausmīgas dusmas, kad sapratu, ka esmu bezjēdzīgi izšķiedis savu laiku klausoties murgos un slimos melos… palasiet komentārus zemāk!
   ***
   [Redakcija: 85.234.162.54 Riga SIA Baltcom]

 2. Айнар Комаровский saka:

  Paldies tev par lielo tulkošanas darbu! ievietošu to pie sevis draugos un uzlikšu linkus. Krieviski jau liela daļa vairs nesaprot.

  AK

  Вторник, 2 апреля 2013, 8:40 UTC от “Informācijas aģentūra” : >ivarsp posted: “Norvēģija izrādās ir viena no perversākajām valstīm pasaulē. Norvēģijas naftas radītā ārējā labklājība patiesībā sevī slēpj norvēģu sabiedrības perversās tradīcijas (pedofilijas un incesta akceptēšanu), ļoti plašo nenormālību izplatību norvēģu sabiedrībā ” >

 3. Es pati saka:

  Nav tiesa. Es te dzivoju un tas nav ta nu pavisam!!!

  • ivarsp saka:

   Kas tieši nav tiesa? Rakstā ļoti daudz kas tiek teikts, vajadzētu konkretizēt, jo, iespējams tās dāmas kaut ko pārspīlē un ko jauc, bet pa lielam diemžēl tā tas ir un tas ir redzams jau tepat Latvijā.

   • Mārtiņš saka:

    Kas tieši nav tiesa? – kas var būt patiesība pusotras stundas garos melos? Pilnīgi nekas! Ok, es saprotu, Krievijas propogandas mašīna darbojas, žurnālisti(?) gatavi drukāt visu, kas neskar krievijas problēmas un Putina valdīšanu. Nebrīnīšos, ja viņiem krājumos atradīsies kāda tik pat “patiesa” intervija par to kā fašisti latvieši apspiež krievus.

    Bet izbrīnu un nožēlu rada tas, ka atrodas tik daudz lētticīgo, kas tic visam nemēģinot pat pārbaudīt vai tas atbilst patiesībai. Apbrīnojami, ka kāds var ziedot tik daudz laika, lai iztulkotu šo murgu, bet nevelta ne minūti, lai pārbaudītu kādas atsauces un faktus. Sulbums bezizmēra?

    Tai pašā laikā Latvija uz doto brīdi ir ap 200 bezvēsts pazudušu bērnu… bet tas jau nekas, mums svarīgāk pievienoties aptaurētam rukšu baram, kurmam galvenais ir citus aprukšķēt.
    ***
    [Redakcija: 84.237.177.157 Salaspils SIA Lattelekom]

   • ivarsp saka:

    Mārtiņam: Nu nestāstām muļķības. Melu te nav. Tas, ka stāstījums ir patiess var pārliecināties no paša video, no daudziem citiem internetā publicētiem gadījumiem, tai skaitā ar latviešiem (apskatamies kaut vai Ritas Brokas grāmatu „Troļļu zemes „princis””) un no tā ārprāta, kas pie mums šai jomā notiek – viņķeles grāmatiņa, arvien pieaugošā absolūti nepamatota bērnu atņemšana, bēriņtiesu pilnvaru vēl lielāka palielināšana, bērnu pārdošana, adoptējot tos uz ārzemēm u.c. Nerunājot nemaz par mūsu pašu pedofilijas skandālu, kur pret visiem nosauktajiem personāžiem bija pierādījumi, bet lietu tāpat apklusināja un bērnus pasludināja par meļiem.
    Tas, kas iespējams ir – pārspīlējumi, neprecizitātes un kaut kāda nezināšana no to dāmu puses, tas var būt (bet var arī nebūt).
    Un tāpēc arī kritizējot, jākritizē konkrēti, lūk tas un tas tā nav, jo zinu tāpēc un tāpēc ka ir tā un šitā. Vai arī manuprāt tas tā nav, jo man ir gadījies tā un tā, es zinu to un to. Bet nu ja kāds saka ka viss ir meli, viss ir murgs utt., tad viņš pasaka, ka viņš ir maigi izsakoties nesaprātīgs vai arī ar to apliecina, ka pieder pie šo kropļu aprindām.

   • Pilnīgi meli no vina gala līdz otram. Man ir daudz paziņu Norvēgijā un esmu tur bijis uz pāris mēnešiem ciemos. Viss ko viņa saka par ikdienas dzīvi ir meli. Viss ko viņa saka par izglītību ir meli. Viss ko viņa saka par bērnu seksuālo izglītību ir meli. Viss ko viņa saka par bērnu aizsardzību ir meli. Turpināt nav vērts, tik atkārtoties.
    ***
    [Redakcija: 80.232.135.177 Riga E – Global Trade & Finance Group Inc. Parstavnieciba]

   • ivarsp saka:

    Izmisīgi melo kā rādās te kāds cits…

  • Mārtiņš saka:

   ivarsp.Aprīlis 6, 2013 plkst. 12:45

   “Nu nestāstām muļķības. Melu te nav.”… nu tad jau viss ir vislabākajā kārība. Mazliet atgādina kautko no padomijas laikā dzirdētā – MUMS PADOMJU SAVIENĪBĀ SEKSA NAV. Punkts! Arī invalīdu un garīgi atpalikušu cilvēku nebija, viss bija tikai “pareizi”. 😉

   Ok, konkrētāk par “briesmīgo” situāciju Norvēģijā. Lai nokomentētu un atspēkotu visu šo tantes murgu vajadzēs daudz vairāk laika kā es vēlētos veltīt tam, līdz ar to patīesības t.i. elementāru faktu pārbaudē (google, bibliotēka) meklējumos var doties ikviens, nav man aicinājums pasauli apgaismot.

   Bet saprotu, ka rodas mazs satraukums un jautājums, kā es tā uzdrīkstos apšaubīt viņas balto patiesību (neapgāžams citāts: “Tas, ka stāstījums ir patiess var pārliecināties no video”. Tātad, viss, kas uz video ir patiess? :).

   Man ir 13 gadu Norvēģijas pieredze. Studijas + darbs + sociālā dzīve, tāpēc arī atļaujos apšaubīt Irinas sameloto.

   Jau iesākot ar pirmajām rindiņā rodas zināmas aizdomas, bet, nonākot līdz tantes spriedelējumiem par norvēģu valodu, dialektiem un tradīcijām kļust pilnīgi skaidrs, ka cilvēks vai nu nekad nav bijis Norvēģijā vai arī atklāti sagroza faktus. Pastāv arī trešais variants – stulbums, bet ņemot vērā, ka viņa lielās ar savu doktorgrādu, kuru “atpalikušie” norvēģi neatzina, tad atļaušos domāt, ka tante nav dumja, bet vienkārši melo. Mana intuīcija saka priekšā, ka viņai nesanāca kā bij cerējusi, ka Norvēģijā būs leiputrija un tagad – drošivien kremt, īpaši jau, kad jārgriežas atpakaļ Krievzemē – zinkā, tā stulbi, neteiksi tak radiem, ka atbrauci mājās jo izrādījās, ka norvēģija nav muļkjuzeme, kur krievu imigrantus ar atplēstām rokām sagaida un vēl divvalodību neievieš, lai šiem nabadziņiem valoda nebūtu jāmācās. Aplauzās, a tagad kautkā ar godu gribās tik sveikā.

   Ok, vairāk par faktiem…
   1. Iedzīvotāju skaits (ticu, ka var kļūdīties, bet ne jau tādos apēros un īpaši tad, kad tas ļoti labi noder viņas teorijai par Norvēģu “atpalicību mazajos ciematos”). Šī viņas “kļūda” ļoti labi arī parāda, ka viņa totāli neorentējas norvēģu kultūrā, ikdienas dzīvē un sabiedrības uzbūvē.

   Irina:”..Četras pašreizējās viņu pilsētas līdzinās Krievijas mazpilsētām. (KOPŠ KURA LAIKA KRIEVIJA IR KĻUVUSI PAR MĒRAUKLU NORVĒĢIJAI? lol). Vislielākā no tām ir Oslo ar 500000 cilvēku, kas ir apmēram tik pat liela cik Krievijas Tvera. Atlikušajās trijās Norvēģijas pilsētās (Stavangera, Bergena, Tronheima ) dzīvo mazāk kā 100000 cilvēku. Viss pārējais ir ciemi..”.

   Pirmkārt Oslo – 623 966 (01.2013), Bergenā – 252 051 (01.2009), Trondheimā – 180 000 (01.2013) un Stavangerā 234 213 (01.2013). Kā redzam cipari atšķiras pamatīgi un šeit runa ir tikai par pilsētu centriem. Realitātē cipari ir krietni lielāki. Redz Norvēģijas pilsētplānošana atšķirās no krievu standarta, kur visiem labi un sitli ir 30 stāvu blokmājās ar prusakiem kā mājdzīvniekiem. Norvēģi ir konsekventi pieturējušies pie savas apbūves tradīcijas, kā rezultātā cilvēki dzīvo mazākās mājās, bet plašākā teritotijā. Rezultātā rodas daudz piepilsētu. Līdzarto Bergenā piemēram reāli ir ap 300000 iedzīvotāju.

   Tā varētu šķetināt Irinas melus vienu pa vienam, bet kā jau minēju, negrasos pasauli apgaismot, priekštam ir skolas un bibliotēkas. Tas tad, lai paliek katra paša mazais mājasdarbiņš – neķert katru tanti par pilnu un papētīt informāciju no dažādiem avotiem pirms klaigāt par to cik viss briesmīgi Norvēģijā.
   ***
   [Redakcija: 80.202.168.221 Bergen (Norway) Nextgentel AS]

   • ivarsp saka:

    Nu tad šķitini Mārtiņ, šķitini un pats galvenais pašu būtiskāko, nevis tikai piesienies mazbūtiskiem sīkumiem, ko viņa var nezināt, sajaukt utt.. To ka tur ir pilnīgs bezpriģels attiecībā uz bērniem un ka tur t.s. „minoroitātes” ir bez maz vai svēto kārtā, par to ne jau Irina vien stāsta, pilns internets ir ar to, bet Tu redz visu par meliem sauc un diezin kāpēc. Nemaz nerunāsim par tādu „sīkumu” kā par iejūtību pret māti, kurai ir notikusi tāda nelaime. Un te ir vietā jautājums – kas esi Tu pats un kas ir tie komentētāji, kas pašā saknē apšauba pilnīgi visu, izvairoties no konkrētības, piesedzoties kā parasti ar krievu kārti.
    P.S.
    Un velti Padomiju piemini, tādi meli kādi tiek producēti tagad t.s.”brīvajā” pasaulē, Padomijā nekad nav bijuši un tas teiciens uz ko atsaucies, ka padomju savienībā neesot seksa ir viens no šiem melu un mahināciju veidiem. Tamlīdzīgu tekstu vienā PSRS –ASV teletiltā pateica viena no klātesošajām, kad runa bij par šo tēmu, tikai pārraidīja to ievērojami saīsinātā veidā. Tā dāma teica sekojošo: „Padomju savienībā nav seksa, Padomju savienībā ir mīlestība”. Un valstiskā politikā tā arī bij, kamēr Rietumu politika bija(ir) vērsta uz visa seksualizāciju, visa novešanu līdz mehāniskam dzīvnieciskuma līmenim, tad Padomju savienībā viss bija pavisam savādāk un oficiāli viss dzīvnieciskais tika cenzēts un slāpēts, kas ir pareizi un kā tam vajadzētu arī būt. Un tagad arī pie mums ir ļoti labi redzams, kas notiek, ja to nedara, notiek pilnīga un galīga sabiedrības degradācija un deģenerācija.

   • Ja vissšausmīgākais, kas tev liekas šajā stāstījumā ir tas, ka geji tiek uzskatīti par cilvēkiem, tad man tevis, Ivar, ir patiešām žēl – brauc uz Sibīriju, civilizācijas perēkli.
    ***
    [Redakcija: 80.232.135.177 Riga E – Global Trade & Finance Group Inc. Parstavnieciba]

   • ivarsp saka:

    Jā, cilvēki, bet slimi cilvēki, kuri grib visiem iestāstīt ka tādi nav. Un neiegrožota tā slimība ļoti strauji kā redzam progresē pieņemot vispretīgākās formas.

   • Mārtiņš saka:

    .. interesanti vai tā dāma tai pašā reizē pieminēja arī slaveno krievu teicienu – “ja sit, tātad mīl”?

    🙂
    ***
    [Redakcija: 80.202.168.221 Bergen (Norway) Nextgentel AS]

 4. santa saka:

  Rita Broka “Troļļu zemes”princis”
  izlasiet, un ne tikai ticēsiet vien ..

 5. miranda saka:

  pirmais, jau mineta populacija ir nepareiza: http://en.wikipedia.org/wiki/Bergen. Parejais, varbut taisniba, bet noteikti kada atseviska “community” un visticamak parspilets.

 6. Andris saka:

  es nezinu,kur esi notrāpījusi.Bet pēc viena piemēra un kautkādiem rakstiem nevajag spriest par visu tautu.
  Es visu nelasīju.Stulbums kautkāds.Vismaz kas attiecas uz norvēģu ”nolikšanu”.
  Nav mazliet pārspīlēts.Ir pamatīgi pārspīlēts.
  ***
  [Redakcija: 87.110.245.87 Salaspils SIA Lattelekom]

  • Ania saka:

   Es tev pilniba piekritu tas ir murgs ko vina ir uzrakstijusi!
   ***
   [Redakcija: 77.106.182.232 Hamar (Norway) Eidsiva Bredband AS]

 7. raiviik saka:

  Reblogged this on Raivo Vilcāns and commented:
  Lūk, kādēļ mūsdienu demokrātija un pederastijas atbalstīšana, man nekad nebūs saistoša. 🙂 Turpinam atbalsīt geju & lezbiešu attiecības un tā būs mūsu nākotne.

  P.S. Palasiet šo degradācijas “mākslas darbu”, kuru jau tagad potē mūsu bērnudārzos.
  Diena, kad Rūta bija Rihards/Diena, kad Kārlis bija Karlīna: http://www.lm.gov.lv/upload/dzimumu_lidztiesiba/%5B4024%5D_lr_lm_gramata.pdf

 8. Atbalsojums: Pētījums par homoseksuālās „ģimenēs” uzaugušiem bērniem | Informācijas aģentūra

 9. Kilgors Trauts saka:

  jūs varbūt no sākuma noskaidrojiet, kas ir I. Bergseta un tad pilnā nopietnībā postējiet šīs dāmas atklāsmes par dzīvi Norvēģijā. http://avmalgin.livejournal.com/3624128.html
  ***
  [Redakcija: 94.101.239.77 Riga SIA Stream Networks]

  • ivarsp saka:

   Bergseta ir daudzcietusi māte, kura nesalūza un velta daudz pūliņus, lai brīdinātu par to kropļu sistēmu visus normālos cilvēkus un paldies viņai par to. Un tas nekas, ka šai darbībā viņa varbūt nav ideāla, kā māk, tā maun un labi ka tā. Bet tiem kropļiem protams jau nekas cits neatliek kā viņu apmelot

 10. edzkx saka:

  Apbrīnojami, ka tomēr kāds dimiterists ar nulli kritiskās domāšanas šo acīmrezamu šizofrēniķes melu savārstījumu ir paņēmis un iztulkojis. Nav laika žēl? Ok, tad man lūdzu pie viena iztulkojie ari šo materiālu, no tās pašas ekspertes http://www.youtube.com/watch?v=4Vs7nj5pWEA
  ***
  [Redakcija: 88.135.145.250 Riga Telecom Baltia SIA]

  • ivarsp saka:

   Pareizi, pareizi, ko lai citu saka, ja neko konkrēti pateikt nevar….

   • edzkx saka:

    Varu pateikt konkrēti – dažiem te švaki ar informācijas analīzi. Padod tik jebkuru dumību labeji-konservatīvā mērcē un jūs to propagandējat talāk. Vai tad nav saprašanas, ka šāds bezkristiskums tikai diskreditē konservatīvo, antilebarālo ideju? Nav nekādas saprašanas, kādā jūs sevi gaismā tādā veidā nostādat?
    ***
    [Redakcija: 88.135.145.250 Riga Telecom Baltia SIA]

   • ivarsp saka:

    Ah kādi mēs gudri, zinām gudrus terminus. Bet par būtību tāpat nerunājam. Raksts ir labs, jo tas trāpa tieši desmitniekā, neskatoties uz daudzām to dāmu un viņu stāstījuma nepilnībām. Un neko tas nediskriditē, tas parāda realitāti visā tās pretīgumā, no kā protams daudziem paliek nelabi un kam daudziem ļoti negribas ticēt. Bet tas ir vajadzīgs, ir beidzot jāatver acis, savādāk ar to zarazu galā tikt neizdosies un tā aprīs visus. Un protams šādi raksti nav vajadzīgi ne tiem kropļiem ne viņu saimniekiem, tas gan, viņi jau gribētu lai viss būtu tā mēreni un smuki, nu tā ka visu ietin un nomaskē falšā politkorektuma stilā, neviens pēc būtības neuzzin kas notiek un lai visiem viss ir vienalga. A pēc šādiem rakstiem gana daudziem vairns nav vienalga.

   • edzkx saka:

    ivarsp
    nabaga cilvēks, tu taču esi apsēsts. Vari sludinat savas lumpeņu idejas cik uziet, bet vismaz atrodi ticamus materiālus. Būtu nodomājis, ka esi vienkārši resns zaļš interneta trollis, bet ņemto vērā, ka to pusotru stundu garu video esi atšifrejis un iztilkojis, kur teksts birst bez apstājas, man zūd visas šaubas. Neviens joka dēļ tik ļoti nešķiestu savu laiku. Vari nepūlēties atibldēt, jo esvairs neatbildēšu – ar apsēstajiem, sektantiem un tml fanātiķiem cenšo neiesaisīties nekāda veida diskusijās, Žēl vien domājošu labējo konservatīvo, pie kā pieskaitu pats sevi, tādu kā tu dēļ mūs izglītota sabiedrības daļa uzskata par pajoļiem.
    ***
    [Redakcija: 88.135.145.250 Riga Telecom Baltia SIA]

   • ivarsp saka:

    Kā rādās te kāds savas īpašības uz cietiem projicē 🙂 …. un lielās ar izglītotību, kuru kaut kā nemana. Dažu smuku vārdu pielietošana vēl nav izglītotība. 🙂 Izglītoti cilvēki prot savu viedokli argumentēti pamatot ar ko šī raksta kritiķiem ir lielas problēmas.

 11. Ieva saka:

  Dzīvoju Norvēģijā un ar savu pieredzi vien varu apgāzt Irinas sacīto! Visu rakstu gan bija slinkums lasīt, bet uzskatu, ka “žurnāliste” savu cieņu manās acīs zaudēja jau tad, kad “izklāstīja” faktus par Norvēģiju, tās valodu, tautu, skolām u.tml!! Un zini ko, Ivar, vari teikt, ka tas ir mazsvarīgais fakts, kuram es kā salmiņam ķeros klāt, bet piemērs – es strādāju bērnudārzā un TUR BĒRNUS BARO UN KATRU DIENU UN AR SILTU ĒDIENU!!!! SKOLĀ IET MANS MAZAIS BRĀLIS UN VIŅŠ NAV ATPALICIS MUĻĶIS!! Un lai tā Irina iet ar galvu sienā ieskrieties, bet tas kā viņa nomelno norvēģu tautu, ir smieklīgi, bezkaunīgi un PERVERSI!
  ***
  [Redakcija: 46.46.232.37 Nesoddtangen (Norway ) Netett Sverige AB]

  • ivarsp saka:

   Pēc tā, ko viņi ir izdarījuši viņai (un ne tikai), norvēģi ne to vien ir pelnījuši, bet protams mums tādēļ nav akli jātic pilnīgi visam, ko viņa stāsta, jo viņa iespējams ko pārspīlē, nezin vai neprecīzi izsakās. Un tāpēc vajag konkrēti pateikt, kur tad viņa ko ne tā saka, ko vairums kritiķu pateikt līdz šim nav spējuši. Tev Ieva žetons, vismaz vienu konkrētu lietu pateici, Tavā bērnudārzā tātad bērnus baro. Labi, tātad, ne visos norvēģu bērnudārzos tā ir kā viņa stāsta, viņas bērnudārzā bija, Tavā nav, tā pilnīgi noteikti var būt. Bet noskatīties/izlasīt gan ieteiktu visu materiālu. ļoti nepatīkami, bet to labāk zināt, nekā nezināt.

   • Liene saka:

    Starpcitu, ir dažādi bd. Tiešām ir bd, kur nebaro bērnus. Bet tas ir tikai tādēļ, lai izvairītos no tādām situācijām kā LV, kad viss bērnu dārzs noķer infekcijas u.t.t. Dārziņos, kur nebaro bērnus, vecāki dod savu pārtiku līdzi – tas ir atkarīgs no paša vai tās ir sviestmaizes vai kas cits. Ja pārtikai ir nepieciešama uzsildīšana – to dara audzinātāju palīgs (vikārs) vai pašas audzinātājas. Un vecāki var izvēlēties kādā dārziņā sūtīt – pašvaldības vai privātajā. Pilnīgi vienalga. – maksa tāpat ir apmēram vienāda. Un vecāks jau pirms tam zinās vai bērnu dārzā ir barošana vai nē 🙂
    ***
    [Redakcija: 109.189.250.26 Horten (Norway ) Telenor Norge AS]

 12. Liene saka:

  Sāksim ar to, ka šī sieviete nemaz nav psihiski pieskaitāma. Tas ir viens no svarīgākajiem faktoriem.
  Apmēram pirmajās četrās video minūtēs viņa jau ir 6x sniegusi nepatiesu informāciju, ko ir ļoti viegli pārbaudīt.
  Es šo video interviju noskatījos visu. Tīri humora pēc.Nepatiesi apgalvojumi par valodas rašanos, par izglītības sistēmu (kaut kur šī jaunā dāma minēja, ka bērnu ieslogot bērnu namā viņam pazūd cerības uz augstāko izglītību, jo nevar saņemt studiju kredītu.Augstākā izglītība Norvēģijā ir bez maksas.)
  Un tur varētu atspēkot un atspēkot katru viņas nepatieso apgalvojumu.
  Tas vai cilvēki šim cirkam notic vai nē liecina tikai par katra intelekta līmeni.
  ***
  [Redakcija: 109.189.250.26 Horten (Norway ) Telenor Norge AS]

  • ivarsp saka:

   Tad atspēko Lienīt, atspēko, jo diemžēl tas nav tikai cirks, bet realitāte, kas ir redzama ar neapbruņotu aci jau pie mums. Kas tad ir ar valodu? Bukmolu neradīja pagājušā gadsimta sākumā? Un kā ar augstāko izglītību? Kam augstākā izglītība Norvēģijā ir bez maksas? Visiem, vai tur ir nosacījumi? Jautāju nevis tādēļ ka zinu, bet tādēļ ka nezinu, bet tas ko zinu, ka tiem kropļiem šādi raksti ir visnotaļ nepatīkami un viņi pilnīgi mierīgi var iedarbināt dažādas sviras, lai mēģinātu pārliecināt cik nu tur viss ir nepatiesi, tai skaitā strādājot virtuālajā vidē un rakstot “sašutušus” un “zinošus” komentārus.

   • Liene saka:

    Labs ir, biki pieķeršos, kamēr ir laiks.
    Sāksim ar to, ka jaunā dāma apgalvoja, ka bērnu dārzi ir no 5 vai 6 gadu vecuma.
    Bērnu dārzi ir no 1 gada vecuma. http://www.nyinorge.no/en/Ny-i-Norge-velg-sprak/New-in-Norway/Children–Schools/The-school-system/The-day-care-centreschool-system/

    Augstākā izglītība ir bez maksas norvēģu valodā.Ja vēlies studēt angļu valodā, protams, tas ir maksas pasākums. Bet norvēģu valodā – bez maksas, vienalga vai Tu esi balts, melns, dzeltens vai rozā. Tiesa ir jāmaksā neliela “biedra nauda” studentu organizācijām, bet tas cipars nav tāds, kuram nepieciešams ir studiju kredīts. Pārsvarā tas grozās ap 50Ls semestrī. Un arī ne visās augstskolās.
    Viņa minēja ka Oslo universitātē (kurā viņa it kā esot strādājusi) esot aptuveni 30 darbinieki, kopā ar apkopējām. Patiesais cipars ir 7000 darbinieku. http://www.uio.no/english/about/

    Par bukmolu – http://lv.wikipedia.org/wiki/B%C5%ABkmols

    Par pilsētu lielumu – jau te kolēga izteicās. Arī mels. Dāma minēja, ka te bez maz vai katra māja ir 2km attālumā viena no otras – starpcitu, norvēģi tiešām māk ļoooti blīvi dzīvot, bet to sapratīs tikai tie, kas ir te pabijuši. Protams, ir arī atšķirtas viensētas, bet tā tas, protams, ir visur pasaulē.

    “Es jau stāstīju par bērnu pašnāvību vecumiem. Tad nu, lūk, pēc Oslo universitātes statistikas datiem bērni no 0 gadu vecuma jau tiek iedalīti meitenēs – lesbietēs, zēnos homoseksuālistos, normālajos un iespējams vēl daudzās citās kategorijās. Kopš dzimšanas jau, saprotiet! ”
    re, te ir tas pētījums – http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9585647
    Izpēti pats vai tas, ko viņa stāsta atbilst patiesībai.

    “Norvēģu lauku skolas ir jauns skolu tips Eiropā, izveidota pēc dāņu parauga. No pirmās līdz septītais klasei Norvēģijā ir pamatskola, un tajā māca to, ko Krievijā māca pirmajās trijās klasēs. Valsts programmas uzdevums pamatskolai (tas ir līdz 13 gadiem) ir iemācīties alfabētu un iemācīt bērnus skaitīt, lai varētu orientēties veikalu cenās. Viss, vairāk nekādus uzdevumus valsts programma neuzliek.”
    Tas par ko viņa runā ir Internacionālās skolas, kurās mācās iebraucēji, kas nav mācījušies šeit no 1.klases. Šajās skolās bērniem vispirms māca norvēģu valodu. Respektīvi māca valodu īstajā dzīvē – skolā māca gramatiku, vārdu krājumu in real life – bērni iet kopā uz veikalu, pērk produktus, taisa ēdienus, apgūst kultūru, iet pārgājienos. Šajās skolās mācās 1-2 gadus, lai bērns varētu iekļauties parastajā skolā. Kad tas ir apgūts – skola izvērtē kurā klasē parastajā skolā viņam iet.

    Pašlaik man nav vairāk laika komentēt, bet visdrīzāk pieslēgšos vēlāk šīm jautājumam, jo man tiešām ir nepatīkami ka man ik pa laikam kāds uzjautā – tā tiešām ir patiesība? Nu, nav. Dzīvoju šeit jau 2 gadus…pa šo laiku reālajā dzīvē esmu redzējusi tieši 1 geju pāri un varbūt pāris lesbietes (bet tur arī vēl varētu pastrīdēties, jo tā uz 100% es nevaru apgalvot, ka viņas tiešām tādas bija)
    ***
    [Redakcija: 109.189.250.26 Horten (Norway ) Telenor Norge AS]

   • ivarsp saka:

    Nu re, jau labāk. Vienīgi jāpiebilst, ka tas, ka viņa ko ne tā stāsta automātiski nenozīmē, ka viņa melo, jo par pilsētas lielumu viņa var vienkārši nezināt. Par tiem darbiniekiem Oslo universitātē, viņa teica par to fakultāti, kurā pati strādāja, nevis par visu Oslo universitāti. Par bukmolu, lv vikipēdijas dati vismaz sakrīt ar viņas teikto, katrā gadījumā es nekādas pretrunas un neprecizitātes te neatrodu.

   • Liene saka:

    Ivar, viņa melo par sīkiem faktiem …tas iesākumā. Kā cilvēks var ticēt kādam, kas melo jau par sīkumiem.
    Tu vispār uzmeti aci maniem linkiem? Oslo univeristātē nemaz nav tādas žurnālistikas fakultātes. Tas ir pirmkārt. OI ir 8 fakultātes,, es domāju pat Teoloģijas fakultātei ir pāris simti darbinieku.
    Vēl dāma bija minējusi, ka viņas bērniem atnāca pakal policija , iebāza pistoles viņai bez maz vai sejā un ko vēl ne – zināji, ka norvēģu policija nenēsā ieročus? Uz patruļu tikai vienam ir elektrošoks. Norvēģu policijai ir preventīva funkcija. Un viss. Ja tiešām kāds bija pie viņas ar ieročiem, tad tā bija specvienība – un tad jau ir jāsāk domāt ko šī kundze ir izdarījusi, ja ir bijusi nepieciešamība izsaukt specvienību.
    Par bukmolu…viņa apgalvo, ka bukmols ir mākslīgi radīts – nu, kā to ņem. Latviešu valoda ir pilnīgi tāda pati – radusies no kaut kā.
    Es Tavā vietā būt vispirms pati pameklējusi internetā faktus, pirms te cepties.
    Jo ka es saku – tas, ko viņa stāsta ir pilnīgs sviests.
    ***
    [Redakcija: 109.189.250.26 Horten (Norway ) Telenor Norge AS]

   • ivarsp saka:

    Nu re, pietiek uzslavēt cilvēku un viņš sabojājas, a žēl, sāku pat domāt ka varbūt esi dzīvs, normāls cilvēks. Joks ir tur, Lienīt, ka ne Tu, ne neviens cits no malas nevar pateikt vai viņa melo vai kļūdās. No video ir redzams ka viņa ir dabiska un jā, arī tas ka viņa pārspīlē, ka viņa tā norvēģus “mīl” ka visu tulko vienpusēji pa sliktu viņiem (un šai ziņā viņai grūti ko pārmest). Bet tas ko var protams, kladzināt nepārtraukti “meli, meli,meli”. Nu tad kladzinat ar. Un starpcitu joprojām nevienu nopietnu lietu neesi pateikusi, tik brauc pa virsu par sekundārām lietām, neskarot galveno, tai pat laikā visādi mēģinot to galveno apšaubīt. Nu nav labi, Lienīt, nepavisam nav labi. Visbeidzot, ja, piemēram, es tagad gribētu izmantot to loģiku, ko izmanto Tu un Tavi kolēģi, tad teiktu, ka tagad melo Tu, apgalvojot, ka viņa ir teikusi, ka viņai pistoli sejā iebāza, lai gan viņa tikai teica, ka viņiem bija pistoles.

  • Liene saka:

   OK. Pat ja viņa kļūdās, nevis melo. Pieņemsim, ka viņa kļūdās. Viņa kļūdās 90% apgalvojumu. Tad varbūt viņa kļūdās arī tajā kādēļ viņai tikuši atņemti bērni?

   Zināji, ak viņa iesniegumu policijā par vīra škietamo pedofīliju iesniedza nākamajā dienā pēc augstākās tiesas lēmuma, kas viņai liedza iegūt bijušā laulātā drauga pirms laulības iegūtos īpašumus? Zini, ka viņa aizlaidās no Norvēģijas, jo viņa atteicās no psihoneiroloģiskās pārbaudes? Un viņai šī pārbaude būt jāveic anyway pēc tiesas lēmuma. Domājams, visiem saprotams, kādēļ viņai bija jālaižas lapās.

   Vairāk izskatās, ka Tev vienkārši grūti ir atzīt, ka esi kļūdījies uzskatot šo video par patiesu, nevis par slima cilvēka izdomu. Jo Tev stāsta un stāsta cilvēki, kas dzīvojuši un dzīvo Norvēģijā,ka neatbilst viņas apgalvojumi patiesībai, bet Tu kā ar klapēm uz acīm -neklausies un pat neiedziļinies ko Tev saka.
   Pilnīgi pazūd azarts visu atspēkot, ja es redzētu kaut daļu jēgas saviem atspēkojumiem, tad jau būtu ok, bet es pieļauju domu, ka Tev vajadzētu ar šo jauno dāmu kooprēties un iet kopā ielās 😀
   ***
   [Redakcija: 109.189.250.26 Horten (Norway) Telenor Norge AS]

   • ivarsp saka:

    Ā, nu ta beidzot, skatos kāds slinkumu ir metis pie malas un ir sācis beidzot strādāt, nevarēju saprast kad tad izčamāsaties un ko sadomāsiet. Nu malači, apsveicu. Viņas vārdi, pret šiem apgalvojumiem. Es ticu viņai, jo viņa, neskatoties uz pārlieko emocionalitāti un neprecizitāti, ir dabiska, tas sakrīt ar informāciju par citiem gadījumiem un tas sakrīt ar to, kas notiek pie mums un ko precīzi zinu. Un visbedzot tas kā jūs te mēģinat atmazgāties, tās metodītes, kuras zinu gana labi, liecina par pietiekami daudz ko.

   • Liene saka:

    Lai tā būtu. Cerams, ka kādreiz, kad Tev kļūdas vai tīšā kārtā nāksies pabūt šajā, kā Tu uzskati – pedofīlu zemē, tad Tevi kāds laipni iepazīstinās ar norvēģiem, piemetinot, ka Tu esi tas, kurš uzskata, ka te visi pēdofili, geji un lesbietes 😀 Jei bogu, Tavu ģīmi tad gribētu redzēt 😀
    ***
    [Redakcija: 109.189.250.26 Horten (Norway ) Telenor Norge AS]

   • Agnese saka:

    To Lienei…Latviešu valoda ir tā nesen radusies? Tu galīgi jukusi esi? Latviešu valoda ir viena no senākajam pasaules valodām… tai ir vislielākā sakritība ar sanskritu! Tu gan esi neizglītota!!!

   • Agnese saka:

    Lienei… Un vēl…oficiālās iestāžu mājas lapas MELO visu oficiālo informāciju!! Šī sieviete stāsta par to, ko parasti nekur publiski neizpauž un nevienā mājaslapā parto oficiālu info neatradīsi!!! Bērnu viņai izvaroja un nozaga!!! Tas ir fakst!! Un ne jau vienīgais!!!

   • Agnese saka:

    Un nedo` Die`s, ka ar tevi, kas tāds atgadīsies.Tad arī redzēsi policiju ar ieročiem,jo noteikti bērnu atņemšanas gadījumam sūta specvienību….

 13. Mārtiņš saka:

  Ivariņ, palūko UNICEF jaunākos datus un pētījumu par bērnu labklājības līmeni dažādās valstīs. http://statisk.aftenposten.no/mm/div/2013-unicef-welllbeing.pdf

  Kā redzi (bet vai saproti?), tad Norvēģija ierindojas otrajā vietā bērnu labklājības ziņā.

  Materiālais nordošinājums: 3. vieta.
  Veselība un drošība: 7. vieta.
  Izglītība: 6. vieta.
  Behaviours and risks: 4. vieta.
  Dzīvesapstākļi: 3. vieta.

  Rezultātā Norvēģija irindojas otrajā vietā, kas krasi atšķiras no tā par ko runā irina.

  Meliem īsas kājas! 😉
  ***
  [Redakcija: 80.202.168.221 Bergen (Norway) Nextgentel AS]

  • ivarsp saka:

   Tieši tā, Mārtiņ, meliem īsas kājas. Netiek tak apgalvots, ka bērni tur netiek nodrošināti materiāli. Runa ir par to, kas aiz tā ārējā materiālās labklājības spožuma stāv. Runa ir par to, ka tur viss ir izpuvis Irinas prāt vai arī pietiekami nopietni iepuvis (kaut vai tikai dēļ viņas konkrētā gadījuma un tiem citiem, kas publiski ir zināmi), ja pieņemam ka viņa pārspīlē.

   • Mārtiņš saka:

    Tieši tā, Ivar, “Irinas prāt”, bet vai Tev nav ienācis prātā, ka nevar gūži visu mērīt pēc Irinas prāta un pāris piemēriem, kuri atspoguļoti tikai no vienas (“cietušā”) puses?

    Staļina prāt visi latvieši bija fašisti, bet tas nebūt nenozīme, ka tā automātiski ir patiesība!!!

    Un, protams, labklājības kārti neizmirsi izpēlēt 🙂 Rezultāti nebūt neatspoguļo materiālo stāvokli, bet gan situāciju kopumā. Protams, liela nozīme ir valsts ekonomiskajam stāvoklim, bet runa ir par to kā šie līdzekļi tiek tērēti un kādus augļus tie nes.

    Vēl jau ari arī piemest, ka “pētījumu veikuši geji un, ka viss ir par naudu nopirkts, lai noslēptu patiesās šausmas, kas tur ārzemēs notiek”.

    😉
    ***
    [Redakcija: 80.202.168.221 Bergen (Norway ) Nextgentel AS]

   • ivarsp saka:

    Ar šo gadījumu pilnībā pietiek (bet ir arī citi), lai saprastu ka tādu gadījumu ir pietiekami daudz, kas nozīme, ka kropļu tur ir vairāk kā vajag, tāpat kā pietiek ar vienu Žannas Pilsētnieces gadījumu, lai spriestu par to, ka arī Latvijā atsaldeņi ir pie teikšanas šai jomā, jo neba visi patvaļas gadījumi kļūst zināmi un, zinot uz Siguldas piemēra, kā strādā mūsu birokrātiski – juridiskais terors, kļūst skaidrs ka par vairumu neviens nemaz neuzzin. Līdzīgi ir arī tur un Irinas stāstījums to apstiprina. Kas attiecas uz “Irinasprāt”, tad tas ir nopietni vērā ņemams viedoklis, jo viņa pati tam ir izgājusi cauri un ir iesaistījusies kustībā pret šāda tipa ārprāta izplatību. Te protams ir jāuzklausa citi adekvāti un sakarīgi viedokļi, jo Irina var ko arī dabiski pārspīlēt, nezināt utt., tai pat laikā tajos, kas noliedz visu pašā saknē klausīties nevajag. To vidū gan jau ir arī kāds nesapraša, bet visaktīvāk domājams to noliedz tieši tie kropļi kurus viņa atmasko un tas ar ir loģiski, jo ko lai citu gan lai viņi dara, neteiks taču, “jā Irina, Tev taisnība, mēs te redz tā ar bērniem izklaidējamies un tas ir baigi labi”. Tam vēl kā saka “sabiedrība vēl nav gatava”.

  • muaa saka:

   sākumā neticēju, bet kad pašas paziņām tā gadījās… vai tad baigi grūti UNICEF uzpirkt , uzlikt rakstu? varbūt tur pat strādā 50% norvēģu?! nu kā var tā vnk ticēt parastam saitam..

 14. Mārtiņš saka:

  Ivar, apsēstība ir ārstējama, ja vien laicīgi griežas pie speciālistiem. Iesaku nevilcināties.

  Bet savukārt, kas attiecas uz rakstīšanu un dažādu materiālu pārpublicēšanu, tad nākamreiz iesaku papētīt mazliet plašāk un jo īpaši uzklausīt dažādus viedokļus pirms izplatīt apmelojošus izteicienus par veselu valsti un tās 4.5 mil iedzīvotājiem.
  ***
  [Redakcija: 80.202.168.221 Bergen (Norway ) Nextgentel AS]

 15. Jørgen Reitan Sivertsen saka:

  Nezinu, kur sākt. Es pats esmu norvēģis un varu uzreiz pateikt, ka raksts ir pilns ar mēliem un muļķībām. Smieklīgi bet pie reizes bēdīgi, ka kāds var ticēt šo visu. 100% sviests.
  ***
  [Redakcija: 222.127.133.35 Makati (Philippines) Starbucks7 Wiz]

  • Inga Roke saka:

   Raksts japartulko un janopublice Norge, visiem bus jautri 😉
   ***
   [Redakcija: 85.93.240.77 Hopen (Norway) Nordmore Energiverk AS]

   • tty saka:

    +
    Norvēģiem būs ko iesmiet. Tikai vajag īpaši norādīt, ka tie ir vienas tantes murgi, nevis latviešu vidējais uzskats 🙂
    Kurš norvēģu valodas pazinējs gribētu pielabot raksta tulkojumu? Iemetiet google translate un tad izkoriģējiet.
    Un tad kaut kur reditt,, twitterī vai facebook ielieciet. Tiešām gribas dzirdēt ko īsti norvēģi saka par viņu haha
    ***
    [Redakcija: 95.68.92.138 Riga SIA Lattelekom]

  • Ole saka:

   Helt enig Jørgen, viser tydelig at folk ikke vet hva de snakker om.
   ***
   [Redakcija: 84.52.206.117 Trondheim (Norway) NTE Bredband AS]

   • Liene saka:

    I det faktum føler jeg virkelig lei meg for mitt folk som kommenterer ting som de ikke har sett i det virkelige liv.
    Selv da jeg fant masse fakta om feil i russisk damer story – de tror fortsatt på dette. Så det er har egentlig ingen betydning hva du eller jeg vil fortelle: D
    ***
    [Redakcija: 46.9.210.93 Tonsberg (Norway) Telenor Norge AS]

 16. Inga Roke saka:

  Aaaarprats pustraka krievene gvelz mulkibas un visi tam tic ar atplestam mutitem 😀
  ***
  [Redakcija: 85.93.240.77 Hopen (Norway) Nordmore Energiverk AS]

 17. Ole saka:

  Pilnigi multibas. Sveicieni no Norvegijas
  ***
  [Redakcija: 84.52.206.117 Trondheim (Norway) NTE Bredband AS]

 18. Agnese saka:

  To Lienei…Latviešu valoda ir tā nesen radusies? Tu galīgi jukusi esi? Latviešu valoda ir viena no senākajam pasaules valodām… tai ir vislielākā sakritība ar sanskritu! Tu gan esi neizglītota!!!

  • Liene saka:

   Izlasi kontekstā kādēļ tas tā tika uzrakstīts.
   ***
   [Redakcija: 46.9.210.93 Tonsberg (Norway) Telenor Norge AS]

   • Agnese saka:

    Tu esi loti naiva un dzīvo zem rozā brillēm. Oficiālā informācija presē un in-tā nekad nesakritīs ar sievietes teikto. Bērnu izņemšanas mašīņa ir sākusi darboties arī Latvijā, jo Krievijas tirgus ir slēgts un pieprasījums pēc āriešu rases bērniem ir liels!!!

  • ete saka:

   Latviešu valoda ir viena no senākajām??? nu palasi no kādām valodām ir cēlušies latviešu vārdi, kā latvieši nonāca Latvijā??? √arbūt aizej uz bibliotēku un palasi pati.
   ***
   [Redakcija: 78.84.148.235 Riga SIA Lattelekom]

   • Gacho saka:

    ete: nav svarīgi no kādām valodām-vel šo baltdien ik palaikam Latviešu valoda tiek papildināta citu valodu vardiem-pidevam latviskotāja interpretācijā(!),kā ārī tiek celti agšā laika gaitā izkritušie no aprites. Cik sena Lettonie Baltu Tauta(vai cilts) patiesībā vel nemaz nav zināms fakts, pētijumi turpinās nepārtraukti, zinātne ikpalaikam paziņo atklājumus(pašlaik tie lēšami pirms un pēc ledājiem-minimums 30 000 gadi-kas kā redzams nav pat Mūsu Ēras laiki)(!). Cik tālu ledāju laikā aizceļoja Latviešu valoda,un kādēļ līdzinās sanskrītam nav nekāda fantastika betgan mūsdienu zinātnes un pētniecības institūtu uzdevums.
    Nordu rase ka zināms ir viena no lielākajām,tāpat arī teritorijas ziņā – no Barents Jūras lidz Atlantijas Okeānam,un tieši Norvēģi ir tie kas nēsā Nordu vārdu pasaulē,tapēc Slāvu izcelsmes cilvēka spriedumi par vienu no senākajam kultūrām un tradīcijām – maigi sakot smaidu izraisoši.
    P.S. iz mūsu laiku `bībeles` ir labs teiciens-ar savu pātaru ciemos iet nepieklājigi,betnu ko iekarotajiem iestastīt.
    ***
    [Redakcija: 212.93.114.157 Akniste Latvian Mobile Telephone Co.]

 19. v. saka:

  Šis man atgādina par to gadījumu, kad krieviete, padzīvojusi kādu laiku Somijā, devās atpakaļ uz roģinu un samācīja savu dēlēnu, lai tas publiski dedzina savu Somijas pasi pie Somijas konsulāta Pēterburgā. Lielākajai daļai krievu vienkārši ir iekšēja nepieciešamība pastāvīgi nomelnot Rietumus, lai kaut kā atrastu sevī spēku palikt dzīvot tomēr tajā KGB mafijas pārvaldītajā zemē ar neskaitāmu lamuvārdu caurvīto ikdienas sarunvalodu, agresiju sadzīvē, alkoholismu un necieņu vbienam pret otru. Ja KGB struktūras neveicinās Rietumu nomelnošanu, kā tad viņi nodrošinās, lai krievi paliktu lojāli šai savai ģeržavai? Tāpēc ideoloģiskais rupors strādā pilnā spēkā. Arī par Latviju krieviem stāstīja visu to sliktāko, piemēram, 1991. gadā un reizēm arī tagad vēl stāsta. KGB iestādes un bijušās PSRS politpropagandas skolas produkti strādā tik talantīgi, ka neviens Rietumu doktors vai profesors nevarēs tikt līdzi:)
  ***
  [Redakcija: 195.50.218.242 Tallinn (Estonia) Telia Eesti AS]

  • ivarsp saka:

   Te krieviem taisnība. To pats ir teikts latvietes Ritas Brokas grāmatā “Troļu zemes “princis””(2002), kur viņa apraksta pašas piedzīvoto ar vīru – pedofīlu, kurš seksuāli izmantoja viņu meitu. Broka dod arī Norvēģu preses apskatu par šo tēmu, apraksta viņas pazīstamo cilvēku liecības, daudz labāk un sīkāk apraksta to bērnudārza gadījumu. Īsāk sakot, viņa stāsta pēc būtības to pašu ko Bergseta, tikai nosvērtrāk, bez emocijām un latviskāk protams, ja nu gadījumā kādam viss kas saistīts ar krieviem atslēdz domāšanu. Visbeidzot to ka te teiktais pa lielam pēc būtības ir taisnība mēs redzam jau tepat pie mums sākot ar bāriņtiesu patvaļu un beidzot ar viņķeles grāmatiņu, nerunājot nemaz par visaptverošo homoseksuālisma propogandu un amerikāņu bāšanos virsū ar viendzimuma “laulību” legalizāciju.

   • ete saka:

    Ivar, amerikā nav legalizēta viendzimuma laulība
    ***
    [Redakcija: 78.84.148.235 Riga SIA Lattelekom]

   • VK saka:

    Parunāju ar pazīstamu advokātu. Izrādās, ka bijušās pēcpadomju zemēs ir visai izplatīts šāds scenārijs: tiklīdz laulība vairs neapmierina sievietes sākotnējo mērķi (t. i., to, ko viņa bija iedomājusies iegūt no laulības), bet bērni laulībā ir dzimuši, tiek likti lietā divi populāri paņēmieni – 1) mānot tiesu, tiek mēģināts iegūt pēc iespējas lielāku finansiālu labumu no bērna tēva; 2) sieviete cenšas panākt, lai vīrs vairs nepiedalās bērna audzināšanā (tas tiek darīts, pirmkārt, atriebjoties bērna tēvam par to, ka viņš “sabojājis sievietei dzīvi” (kaut gan patiesībā – vienkārši nav atbildis sievas lolotajiem mērķiem), otrkārt, tas tiek darīts aiz bailēm, ka bijušais varētu mēģināt noskaņot bērnu pret māti (kaut gan patiesībā vīriešiem tas nav tipiski, bet šādas bailes pastāv). Un lūk, kā teica mans pazīstamais advokāts, lai sasniegtu divus labumus, proti, saņemtu naudu alimentu veidā + pilnībā izolētu tēvu no ietekmes bērnu audzināšanā, pēcpadomju zemēs un citur, kur demokrātija nav attīstīta, sievietes pēcšķiršanās iekarsumā bieži cenšas pielietot šo metodiku – vainot bērnatēvu pedofilijā. Tas viņām šķiet pietiekami vienkārš paņēmiens tāpēc, ka ir ļoti grūti saprast, vai tēvs ir sēdējis uz bērna gultiņas malas un lasījis pasaku, vai darījis kaut kādas izvirtības – bērna stāstījumā abas šīs lietas izklausās līdzīgi. Tāpat bērns var, piemēram, pateikt, ka tēvs mani turējaaiz dupsīša utt., kas nozīmē tikai to, ka tēvs, piemēram, bērnu pacēlis līdz rotaļu līdztekām u. tml., bet,ja grib šokēt, tad šādu tekstu interpretēšana satrakotas, cīnīties un atriebties gribošas mātes (kā tas bieži ir pēc škiršanās) interpretācijā var izklausīties pietiekami šokējoši un traģiski, lai palīdzētu sievietei savtīgo mērķu sasniegšanā. Patiesībā, kā teica advokāts, šeit pamatā ir tikai egoistisks aizvainojums par to, ka “laulībā viss nebija, kā es gribēju” un savtīgs skatījums uz bērnu, it kā tas būtu privātīpašums, it kā bērns būtu suns vai kaķis, ko var paņemt līdzi jebkur un pēc patikas nerādīt ne bērna tēvam, ne sabiedrībai. Paldies Dievam, Norvēģijā demokrātiskās institūcijas ir pietiekami attīstītas, lai histēriķe māte nevarētu grozīt bērna likteni atbilstoši savam noskaņojumam, un tur ir pietiekami laba sistēma, lai daudzi speciālisti pārbaudītu lietas materiālus, dažādu nozaru eksperti izpētītu un noskaidrotu, kas ir vainīgs un kas nav. Diemžēl Padomju Savienībā augušam cilvēkam nav viegli saprotams, kādēļ tur, Skandināvijā un citur Rietumos tādas lietas kā apmelošana, nomelnošana, bērna sišana, teikšana bērnam “ja tebja ubju”, nekaunīga pretendēšana uz bērna tēva bagātības daļu “neiet tik vienkārši cauri”, kā to pēcpadomju imigrantēm gribētos.
    ***
    [Redakcija: 78.60.143.22 Kazlu Ruda (Lithuania) Telia Lietuva AB]

   • ivarsp saka:

    Haltūrējam, biedri – pedofīlu aizstāvji, švaki koncepti, ilgi domājam un sevi atklājam. Un par pedofīliju Norvēģijā runā ne tikai postpadomju sievietes; viņas laikam ar vīriem naudu izspiež. Bet tas, ka pedofīli ir ļoti naski uz melošnu un melo pat tad kad ir pieķerti aiz rokas ir plaši zināms; Brokas grāmatā tas ir ļoti labi parādīts. Un šāda (absolūtu melu) “dzīves stratēģija” ir daudziem “veiksmīgiem” cilvēkiem, t.s.”elitei”. Un kā lai nesāk mīlēt krievus, ja viņus lamā un apvaino visos pasaules grēkos šādi elementi?! Melot, biedri – pedofīlu aizstāvji, nevar bezgalīgi, tāpat kā nevar bezgalīgi darīt visādas nelietības.

   • ivarsp saka:

    etei: viendzimumu laulības nav legalizētas Federālā līmenī, bet Obamas solījums un uzstādījums to izdarīt un tas tiek mērķtiecīgi darīts. Francija ir viens no pilotiem un, ja tur tauta nomierināsies, tad ies tālāk un beigās arī Federālā līmenī legalizēs. Ne velti ASV vēstnieki pat jau pa tiešo praidus organizē. Rietumus pārvalda izvirtuļi un izdzimteņi un ir neprāts ķēmoties pakaļ šiem morālajiem degradantiem.

  • Kristine saka:

   Sanktpeterburgas,Karelijas teritorijas agrak piedereja Somijai(Skandinavijai) un to pamat iedzivotaji parkrievoti.
   Joprojam tur dzivo kopienas kuras piekopj somugru tradicijas,
   Ja sis ta saucamas krievietes uztaisitu dns izraditos ka ir skandinavietes ,jo vizuali platas nasis,maigais,klusinatais balss tembrss liecina par piederibu skandinavu etnosam..
   ***
   [Redakcija: 213.226.141.102 Riga Bite Latvija]

 20. ete saka:

  nuu…nelasīju visu rakstu, kur nu vēl video, ja arī tas viss nav nepatiesība, tad kā parasti, tikai daļa patiesības, un to var attiecināt uz visām valstīm, tikai atkarībā no mēroga, vienā vairāk otrā mazāk……zinu absolūti normālus norvēģus ar absolūti normāliem bērniem…padomju savienības laikos pedofilus nepopularizēja, bet izlikās to neredzam un slēpa., aizliedza par to runāt, un, ja kāds bija upuris, tad vecākiem bija aizliegts par to skaļi runāt, pretējā gadījumā piedraudēja…norvēģiem incesti-hallo, aizbrauciet uz dziļāku latgali vai citiem laukiem, vai uz kādu ne īpaši labvēlīgu ģimeni, aizbrauciet uz krīzes centriem, tad redzēsiet cik nenormāla ir mūsu pašu latvija, bet nē, mums patīk otrā skabargu meklēt, kaut pašiem baļķis pa acīm lien ārā…un ziniet, ja arī homoseksuālisms ir pataloģija, tad tā ir tikpat liela pataloģija kā kreilis, ja otram tas nenodara kaitējumus, kāda man daļa ko dara divi cilvēki, ja vien abi ir piekrituši…bet nu paši lieli, un pašiem ir galva uz pleciem, lai domātu…es saprotu, ka vienam cilvēkam tā zeme ir līdz brošai un viss riebjas, bet nu izvēles iespējas vienmēr ir, meklēt ko nenorvēģisku un autoraprāt “veselu”
  ***
  [Redakcija: 78.84.148.235 Riga SIA Lattelekom]

 21. VK saka:

  Norvēģijas krieva atbildes uz KGB propagandas uzturētajiem psihiski nestabilās Irinas Bergsetas meliem:

  Krievija – bērnu pašnāvību zeme:

  (bērnu pašnāvību ziņā Krievija apsteidz Eiropu un ierindojas vienā no pirmajām vietām pasaulē)
  Tātad – uz kādu zemi Irina atveda puiku, kuru no norvēģiem nolaupīja polis?
  ***
  [Redakcija: 78.60.143.22 Kazlu Ruda (Lithuania) Telia Lietuva AB]

  • 344 saka:

   Nē, nē, nē, tā nav.
   Mums Krievijā viss ir labi.
   No 1945.-1991. gadam nekas nenotika un visi bija atvaļinājumā.
   Te nekas slikts nenotiek un visi ir laimīgi.
   ***
   [Redakcija: 95.68.92.138 Riga SIA Lattelekom]

 22. K22 saka:

  Pilnībā piekrītu teiktajam. Ļoti labi sakrīt ar daudzu citu cilvēku rakstīto un stāstīto par pasaules iedzīvotāju depopulāciju, ģimenisko vērtību iznīcināšanu, seksa propagandu jau no mazotnes, bērnu izzagšanu no ģimenēm, pedofiliju u.c.
  Cilvēki – vairāk lasiet grāmatas, mazāk skatieties TV un jūs redzēsiet, ka liela daļa no tā, kas šeit tiek stāstīts, ir patiesība, kas ir tikusi plānota jau n-tos gadus.
  Lai izdodas!
  Paldies autoram

  • Jørgen Reitan Sivertsen saka:

   Vispār esi kadreiz bijis ārpus Latvijas?
   ***
   [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

 23. Nd saka:

  Es domāju, ka melo gan Irina Bergseta, gan Rita Broka. Kā tad tā sagadās, ka šādās situācijās nonāk tieši žurnālistes (kā zināms, žurnālistiem ir nepieciešamas sensācijas, lai iegūtu popularitāti, un abām varonēm šo mērķi ir izdevies lieliski sasniegt) un vainojamie vīri ir tieši bagātnieki (protams, ja ļauj vīram bagātniekam pašam piedalīties bērna audzināšanā, tad sieviete nevar izspiest no viņa tik lielu naudu kā tad, ja izdodas atņemt vīram iespēju tikties ar bērniem – otrajā gadījumā naudiņa, ko iegūst māte, ir daudzreiz lielāka)?
  ***
  [Redakcija: 87.110.185.88 Riga Bridge Group Static IP Customers]

  • zinātājs saka:

   Protams, protams, visi melo, bērni, mātes, liecinieki, eksperti, tikai paši pedofīli nemoelo.

   • Jørgen Reitan Sivertsen saka:

    Viens piemērs tev: “I.B.: Starp citu Vācijā, piemēram, ir tā, ka, ja vecāki līdz 4 gadu vecumam nav iemācījuši savu bērnu masturbēt, tad viņu var izņemt no ģimenes.”

    Protams, ka tas nav mēlis? 😀
    ***
    [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

 24. R0berts saka:

  Ko krievene var irst? Krievs pats vēl jo projām nezin, ka uz tualetes poda ar kājām uz poda malām nedrīkst kāpt un pēcpuse pēc tam ir jānoslauka.
  ***
  [Redakcija: 212.93.105.53 Riga Latvian Mobile Telephone Co.]

 25. Jeļena saka:

  Cilvēki!!!! Tā nedrīkst!!!! Vai jūs najutāt ka no tas juvenālas sistēmas smird! Visie tie kuri neti tam kā bērni tiek izmantoti, jums ir vienkārši jasaprot ka tādās darīšānas notiek pa kluso!!! Ka bērni tic pieaugušiem un visām ko viņi saka. Ja jums vajag pieradumus: eiropa jau oficiāli propagandē seksu starp vecākiem un bērniem http://latelynews.org/publ/8-1-0-4291Mums vajag apvienoties kamēr nav vēlu! Es esmu gatava visur runāt latviski uz latviešu bērnu dārziem BET pedofilija un bērnu atņemšana bez adekvātiem iemesliem NEKĀD NEBŪS PIEEJĀMA!!!!! Un kurš lems no kāda vecuma un kāda forma var izmantot bērnus. Mums vajag apvienoties lai Latvijā nekād nedod Dievs nebūtu nekā lidzīga!

 26. Jørgen Reitan Sivertsen saka:

  Piemēri, kuri rāda, ka šis raksts ir pilns ar sviestu un kļūdām:

  “Saprotiet, Norvēģija ir valsts, kurā vēsturiski nav bijušas pilsētas. Viņi dzīvoja koka viensētās.”
  – Ļoti nepareizi. Visvecāka pilsēta, Tønsberg, tika dibināta 871. gadā. Pat Oslo ir vecāka par Rīgu.

  “Atlikušajās trijās Norvēģijas pilsētās (Stavangera, Bergena, Tronheima ) dzīvo mazāk kā 100000 cilvēku.”
  – Nē, visās trijās pilsētās ir vairāk kā 100000.

  “Valsts programmas uzdevums pamatskolai (tas ir līdz 13 gadiem) ir iemācīties alfabētu un iemācīt bērnus skaitīt, lai varētu orientēties veikalu cenās. Viss, vairāk nekādus uzdevumus valsts programma neuzliek.”
  – Paskaidrojumu nevajag šeit…

  “I.: Tas sanāk, ka, ja es savam bērnam likšu no galvas iemācīties kādu dzejoli, tad pie manis atnāks sociālais dienests un atņems bērnu?

  I.B.: Jā, tieši tā.”
  – Drīz vairs nevaru izturēt…

  “Norvēģijā katrā mājā ir normāla tualete, bet tai pat laikā visi iet nokārtot savas dabiskās vajadzības aiz mājas, jo viņi tā ir darījuši gadsimtiem ilgi. ”
  – Tomēr varu izturēt, jo dažreiz nenormāli smieklīgi! 😀

  “Norvēģijā viss ir apgriezts kājām gaisā. Tur pedofilija pēc būtības netiek uzskatīts par kaut ko nosodāmu.”
  – GAAAAA, lūdzu nesakiet, ka jūs to ticat!

  “Pēc viņu sociālo struktūru prognozēm un mērķiem, kas publicēti internetā, Norvēģija uz 2050.gadu par 90% būs homo valsts.”
  – Jap, jap, jap.

  “I.B.: Viņuprāt atmirstošais, arhaiskais laulības veids ir starp vīrieti un sievieti. Šai ziņā Krievija ir pēdējā balto cilvēku saliņa, kur tā ir neapšaubāma norma. Mani bērni ir piedzimuši normālā, jeb naturālā, kā viņi saka, ģimenē, bet man nav tiesību kaut kādā veidā viņus līdz 18 gadiem aizsargāt no nenormālībām. Lieta tāda, ka Norvēģija valstiskā līmenī veic bērnu maitāšanu; viņu pārvēršanu par homo. Un man kā naturālai mātei nav nekādu tiesību un iespēju to novērst. Tagad mans dēls atrodas Norvēģijā un viņi viņu tur pārorientē.”
  – Ši sieviete ir vienkarši slima homofobe, kurai noteikti ir kaut kādas lielas šizofrēnija problēmas kopā ar halucinācijas. Ar labu nakti!
  ***
  [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

  • zinātājs saka:

   Nē, slima diemžēl ir Norvēģijas sabiedrība, kas ko tādu pieļauj un kas pieļauj ka tādi deģenerāti tajā valda. Par Latviju iespējams var teikt ko līdzīgu, bet pie mums šīs kaites uzskatāmi redzamie simptomi nav vēl tik ļoti progresējuši.

   • Jørgen Reitan Sivertsen saka:

    Nesaki, ka tu tic visu, kas šeit ir rakstīts… Saņemies, dzer ūdeni un elpo dzili. Tad palasi velreiz. Tev ir JĀREDZ un JĀSAPROT, ka vienkarši nav iespējams, ka lietas ir tā, kā šeit ir rakstīts.
    ***
    [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

   • zinātājs saka:

    Ne tikai šeit, bet arī citur

   • 344 saka:

    Nu tad – stacija, biļete un aizdā uz normālo, augstās sabiedrības paraugu uz Austrumiem 🙂
    Atā, zinātāj, mums tevis nepietrūks 🙂
    ***
    [Redakcija: 95.68.92.138 Riga SIA Lattelekom]

 27. Didzis saka:

  Nu par pedofīliem nezinu, nav nācies nevienu sastapt(labi ka tā), bet viss pārējais izskatās diezgan pastiepsts aiz ausīm. Kādu laiku jau dzīvoju Norvēģijā, bet neko tamlīdzīgu, kā aprakstīts rakstā neesmu redzējis. Izskatāspēc tādas nomelnojošas demogoģijas(baigi gudri pateicu).
  ***
  [Redakcija: 2.150.35.74 Jessheim (Norway) Telenor Norge AS]

 28. /MS/ saka:

  Es arī būtu šokēts un runātu visādas muļķības atgriežoties Krievijā pēc sešiem gadiem un redzot ka valsts attīstība nav pakustējusies uz priekšu.
  ***
  [Redakcija: 62.63.138.67 Riga Telia Latvija SIA]

 29. Atbalsojums: Nīderlandes ierēdņu vardarbība pret bērniem | Informācijas aģentūra

 30. Strādāju kopā ar norvēģiem desmit gadus.
  Šinī rakstā, ir labi, ja 1% patiesības, pārējais ir izzīsts no pirksta.
  ***
  [Redakcija: 79.132.85.131 Riga NGN Ilguciems]

 31. КИСС saka:

  Taisnība:
  http://avmalgin.livejournal.com/3624128.html
  ***
  [Redakcija: 85.234.162.54 Riga SIA Baltcom]

 32. ivarsp saka:

  Tiem, kuri, aizstāvot homoseksuālistus-pedofīlus, izliekas par muļķīšiem, “zinātājiem” un vēl nez ko, un mēģina iestāstīt, ka zāle nav zaļa, latvietes Ritas Brokas grāmatas “Troļļu zemes princis” (izdota 2003.gadā) konspekts par viņas piedzīvotajām šausmām Norvēģijā:
  https://infoagentura.wordpress.com/2014/11/27/par-norvegijas-pedofilijas-tradicijam-cietusas-latvietes-stasts/

  • Tu esi vienkarši idiots, Ivar! Neviens nesaka, ka pedofīli neeksistē Norvēģijā, bet tur nav nekādas “tradicijas”! Tev veicas, ka atradi vienu piemēru, bet tas arī viss! Tu domā, ka Latvijā nav neviens pedofīls? Šis raksts ir pilns ar mēliem un muļķībām, tāpat ka tu!
   ***
   [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

   • ivarsp saka:

    Protams, protams, katrs piemērs, kurš ir tikai viens no daudziem, kurš ar grūtībām izsitas atklātībā, ir sākumā tādi vai šitādi nepatiess, bet pēc tam “vienīgais”, bet pēc tam “a sam durak” un “cik žēl ka arā lietus līst”…

 33. Tu smieklīgs. To, ko šī sieviete saka, nav piemērs nekam. Par Ritu Broku, tas iespējams ir taisnībā. Saprotu, ka tu tici visu sliktu, kuru tiks pateikts par Norvēģiju, bet vai tu arī tici, ka “Vācijā, piemēram, ir tā, ka, ja vecāki līdz 4 gadu vecumam nav iemācījuši savu bērnu masturbēt, tad viņu var izņemt no ģimenes.”? 😀
  ***
  [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

 34. ivarsp saka:

  A bet protams, ja savādāk nekā tad pa vienam, sak krieviete melo, bet latviete iespējams ne, kaut stāsta vienu un to pašu, bet pēc tam uzradīsies gudreļi, kuri teiks ka arī Broka melo, sak tādas tās sliktās padomju sievietes ir … ticam, ticam, stāsti tālāk …

  • Atradu vienu Ritu Broku Facebookā, šķiet, ka jābūt tā paša. Un viņa vēljoprojam dzīvo Norvēģijā, tā kā acimredzot viņa pati saprot, ka ne visi norvēģi ir tāpat ka bijušais vīrs. Ja tu piekritīsi, ka šī krieviete nenormāli daudz melo, tad es varu piekrist, ka Rita Broka laikam nemelo. Sarunāts?
   ***
   [Redakcija: 176.106.167.116 Riga Telenet SIA]

   • ivarsp saka:

    Malacis, labi strādājam. Protams, ka ne visi norvēģi ir nenormāli, ko saka gan Broka, gan Bergseta, tikai daudzi gan, vairāk kā citur un Norvēģijā šiem kropļiem ir liela teikšana par ko arī abas stāsta un par ko liecina daudzi citi gadījumi… nu, vēl ko izdomāsiet?

 35. Rita Broka saka:

  Latvija tika ierosinata un izmekleta kriminallieta – Interpol aiztureja Arne Småge – Kieva Ukraina, bet pec tam palaida, jo pec Latvijas likuma lieta bija novecojusi (10 gadi). Tad uszinaju, ka Arne Småge ROTARY klubs “palidz un ciemojas” caur Latvijas ROTARY klubu Latvijas bernu nama – par ko informeju musu policiju. Vieniga iespeja sodit Arne Småge, adrese – Småge, 6480 Aukra – bija ierosinat jaunu kriminallietu Norvegija pirms ta novecojusi.

 36. K.I. saka:

  “ivarsp” kaut kā ĪPAŠI aizstāv šo rakstu. Vai gribi kaut ko mums pastāstīt? Ir kāds valgs, kas tevi saista ar Ritastanti?
  Turklāt pēc tavām atklāsmēm par to, ka “Padomju Savienībā [tik traki] nemeloja nekad”, man kā aukstā kara politikas pētniekam gribējās smieties un raudāt reizē. “ivarsp” runā par Padomju Savienību, cenšas izteikties veidā, kas raksturīgs pusmūža cilvēkiem, tāpēc varu pieļaut, ka viņš gluži nav bērns, tāpēc dzirdot šādus izteicienus nākas domāt, ka mūsu komentētājs ir vai nu ārkārtīgi politiski naivs, vai vienkārši neiglītots (tas gan nav precīzi, jo paģēr formālās izglītības neesamību, kuru nevar pierādīt tāpat vien internetā)/neinteliģents/ar nespēju novērot notikumus un saprast to motīvus, vai arī vienkārši dzīvojis fantastiskā nošķirtībā no Padomju Savienības sabiedriskajiem procesiem un izaudzis ar ilūziju par skaisto padomiju.
  ***
  [Redakcija: 95.68.92.138 Riga SIA Lattelekom]

 37. Iza saka:

  Bolnaja zenscina….. wse cto govorit polnostju jerest obsolutno wse….. Trondheim mensze 100,000 zitelej;( ja zdes ziwu i zdes 200,000
  Shizofrenija u neje ili cto ja ne znaju….. no prawilno cto zabrali u neje detej, deti ne mogut bit z bolnymi psihiceski roditeljami…. Ona daze norwezskije slowa iskazajet,,,,ne goworja uze o tom cto iskazajet wsiu prawdu o Norvegii…..
  ***
  [Redakcija: 84.202.62.178 Trondheim (Norway) Telenor Norge AS]

 38. zakenje saka:

  kaut kur redzēju bildes ar Brokas bērniem, kad tos savāca Norvēģijas policija, bērni bija bez drēbēm, netīri (meitenei bija netīri mati), un izskatījās novārguši, cik varēja saprast policija bērnus savāca, jo Broka esot dīviani uzvedusies un bērni esot regulāri mājās bļāvuši, bet pati Broka piedzērusies apkārt vazājusies… kad izlasu tās šausmas kas parakstītas, acīs krīt visu laiku vieni un tie paši datumi, personvārdu atkārtošanās, rodas sajūta ka sieviete aprakstījusi kaut kādu pornogrāfiska rakstura stāstu ar pedofīlijas iezīmēm, par ko pati bezmērā uzbudinājusies…

  par Oslo universitāti… tā ir bez maksas arī ES citu valstu pilsoņiem, un tajā ir grūti tikt iekšā, jo liels konkurss.. tas gan…
  ***
  [Redakcija: 84.237.131.172 Ozolnieki SIA Lattelekom]

 39. merlins saka:

  Raksta autorei ar galvu ir bēda…, tas ir viennozīmīgi)
  Tas ka viņai tika atņemtas mātes tiesības ir tikai slavējami, psihiski slims cilvēks nevar rupēties par bērniem. Pat ja dotajā brīdī vis ir it kā kārtība, nekad nevar zināt kas tādam ienāks galvā rīt, un ko tad viņš izdarīs ar bērniem….
  ***
  [Redakcija: 83.136.136.54 Riga Latvenergo]

 40. vt saka:

  raksts norvēģu laikrakstā.
  19 valstīs rīko protestus pret norvēģu piekopto bērnu atņemšanas politiku.
  varētu domāt, ka 19 valstīs cilvēki aiz neko darīt iziet ielās, lai uzbrauktu baltajiem un pūkainajiem norvēģiem. http://www.vg.no/nyheter/utenriks/romania/massedemonstrasjoner-mot-norsk-barnevern-i-19-land/a/23593260/

 41. Robert saka:

  Es ticu viņai, jo to ko raksta šī dāma ir patiesiba100proc

 42. in the hope saka:

  Man prieks par Ivaru, paldies! Palasīju citus komentus un brīnījos…. Raksts, ja pat būtu izdomāts …tad tas neko nenozīmē. Sāpes nevar izdomāt, bet ja var, tad tas ir talants) Bībelē Dievs iznīcināja Sodomu un Gomoru tikai tāpēc, ka tur vairs nebija neviena normāla cilvēka….tikai izvirtuļi. Un Noasa plūdos izdzīvoja tikai viena ģimene. Kāpēc? Kas notiek tagad? Protams plūdu vairs nebūs, bet izvirtība aug un Pasaules gals vairs nav tālu… Mums ir brīva izvēle ……..

 43. PY saka:

  Cilvēki, vai varat aptvert, ar kādu smadzeņsifilisu ir jāslimo, lai sarakstītu šito kompostu… Un troļļu fermās jau nauda nesmird. Nez kādu honorāru tad tur par šito draņķību saņem.
  ***
  [Redakcija: 199.254.238.221 Seattle (United States) Riseup Networks]

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.