Geju pāris izvaro adoptētos bērnus

United We StandASV geju pārim ir celta apsūdzība 3 no viņu 9 adoptēto bērnu izvarošanā.  2011.gadā tika arestēti 49 gadīgais Džordžs Harass (George Harasz) un 45 gadīgais Duglass Virtzs (Douglas Wirth) pamatojoties uz divu viņu adoptēto bērnu sniegtajām ziņām par izvarošanu. Ziņotāji bija 5 un 15 gadus veci. Papildus viņi tika apvainoti cietsirdīgā izturēšanās pret bērniem. Pārējie bērni tobrīd apgalvoja, ka pret viņiem nav veiktas seksuālas darbības, savukārt viens no bērniem aizstāvēja varmākas un apgalvoja, ka viņa brāļi melo, ka izvaroti viņi tikuši iepriekšējā ģimenē  un ka „sliktā un slimā zēna vārdi ir izjaukuši viņu ģimeni”.

Džordžs Harass (George Harasz) un Duglass Virtzs (Douglas Wirth)

Džordžs Harass (George Harasz) un Duglass Virtzs (Douglas Wirth)

Harass un Virtzs nodarbojās ar šķiras suņu audzēšanu. 2000.gadā viņi adoptēja 3 pārus (kopā sešus) brāļus un pēc tam adoptēja vēl trīs bērnus.

Harfordas augstākai tiesai bija jāizskata lieta 2013.gada aprīļa sākumā, apstiprinot pušu (apsūdzības un aizstāvības) vienošanos, saskaņā ar kuru apsūdzētie daļēji atzīst savu vainu un saņem nosacītu sodu (tas ir – praktiski paliek nesodīti). Tomēr tiesas sēde tika atcelta, jo viens no bērniem, kurš iepriekš bija apliecinājis, ka nav seksuāli izmantots, mainīja savas liecības un pastāstīja, ka ir seksuāli izmantots kopš sešu gadu vecuma. Jauno apstākļu ietekmē, kad par seksuālu izmantošanu liecina jau trīs  bērni, pušu vienošanās ir pārtraukta un vainīgie riskē saņemt reālu cietumsodu.

Avoti:
http://www.nydailynews.com/news/crime/gay-conn-couple-accused-rape-face-trial-article-1.1310010
http://russian.rt.com/article/6930

Informācijas aģentūra
/14.04.2013/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.