Viesģimenes – atvieglotas bērnu pārdošanas, adoptējot uz ārzemēm, instruments

00228_banner_bti3Lai veiklāk apietu rindu adopcijā uz ārzemēm un veicinātu bērnu piegādi uz „laimes” zemēm rietumos, tika izgudrotas viesģimenes, kuras tagad ir kļuvušas par bērnu atlases lieliskiem variantiem. To, ka bērnu adopcija rietumos ir bizness, neviens neslēpj. Darbojas vesela rinda bērnu tirgotāju aģentūras, kuras preci atlasa un novērtē, kā tas biznesā pieņemts. Cena tiek noteikta pēc preces kvalitātes. Labklājības ministrija, inspekcija, pseidotiesas – bāriņtiesas gadiem rupji pārkāpj likumus un nekas. Ja kāds iebilst – ar to tūlīt izrēķinās pēc labākajiem mafijas paraugiem – organizēti.  Sevišķi smagi ir pašreiz, kad Krievija aizliedza adoptēt savus bērnus uz ASV un cenas aug griezdamās.

Lūk, kas rakstīts Bērnu tiesību aizsardzības likumā par  viesģimeni: tā ir „laulātie vai persona, kas uz laiku uzņem savā dzīvesvietā bērnu no aprūpes iestādē ievietotu bērnu vai bērnu aprūpes iestādē kontaktējas ar tur ievietotu bērnu”.  Cik „sakarīgs” punkts. Bet arī tas tiek ignorēts, jo masveidā tiek atlasīti bērni no audžuģimenēm. Kāds visam tam ir rezultāts, labāk var pastāstīt pašas audžuģimenes un arī to, kas notiek, ja kāds tam nepiekrīt.

Un viss tas tiek veikts pēc „izcilo profesionāļu” pavēles no inspekcijas. Pienācis laiks nopietni izvērtēt šīs valsts birokrātiskās institūcijas īstos darbības mērķus un intereses. Tikpat svarīgi ir izgaismot bērnu tirgotāju mafijas lobijus varas struktūrās. Ceru, ka arī Viesītes, Krustpils, Siguldas, Ikšķiles, Bauskas, Vecumnieku un pārējo novadu vēlētāji pašvaldību vēlēšanās nopietni izvērtēs, cik viņu novadu „gudrās” galvas ir spējīgas izprast gan valsts likumus, gan starptautiskās tiesību normas ģimenes un bērnu aizsardzībā. Vai arī tomēr turpmāk ļausim viņiem ar savu bezdarbību iznīcināt valsts nākotni?!

Jānis Gulbis
/09.04.2013/

Avoti:
http://www.aprinkis.lv/sabiedriba/dzive-un-ticiba/item/8719-komentars-viesgimenes-%E2%80%93-atvieglotas-bernu-pardosanas-adoptejot-uz-arzemem-instruments

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Kat.: Politika, Reg.: Latvija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.