Bāriņtiesas un VBTAI patvaļa Bauskā/Vecumniekos. Rasmas Madzules gadījums.

Esam krituši jau tik tālu, ka mātes ar miesīgiem bērniem jau vajā policija. Viena no neskaitāmajām  bāriņtiesu un VBTAI pavaļām Bauskā un Vecumniekos nonāca līdz tam, ka Rasma Madzule, kurai tika atņemts bērns un kuru, pretēji bērna vēlmēm, nelaida atpakaļ pie mātes, bija spiesta „nolaupīt” savu bērnu un viņa kopā ar dēlu Nauri tika izsludināta meklēšanā kā bezvēsts pazuduši. Pēdējā pile šādai radikālai mātes rīcībai bija vardarbība pret bērnu Pestīšanas armijas Skangaļu bērnunamā no bērnunama vadītāja Normunda Simsona puses un seksuāla uzmākšanās puikam no personāla puses.

Šis gadījums ir nozīmīgs arī ar to, ka tas parāda, ka bāriņtiesu un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas patvaļa un nelietības var skart pilnīgi jebkuru cilvēku, tai skaitā materiāli nodrošinātus, inteliģentus, ar labu sabiedrisko stāvokli un sakariem. Rasmas Madzules gadījums ir klasisks politiskās izrēķināšanās piemērs.

Lūk Naura un Rasmas videoliecības par notikušo:

Konflikta priekšvēsture

Rasmas Madzules nedienas sākās 2008.gadā. Pēc profesijas Rasma ir juriste un viņa strādāja Valsts ieņēmumu dienestā par Bauskas nodokļu inspekcijas priekšnieci.  Sakarā ar nodokļu pārrēķiniem pie Rasmas pēc „palīdzības” griezās vietējie Bauskas uzņēmēji. „Sarunāt” neko neizdevās un uz Rasmu tika izdarīts spiediens, bet arī tas nedeva vēlamo rezultātu. Tad spiediens tika izdarīts caur Rasmas dēlu Nauri, kurš tobrīd mācījās 2.klasē. Viņam sākās problēmas ar konfliktā ar mammu iesaistīto vecāku bērniem. Nauris tika terorizēts, bet viņa klases audzinātāja neiedrošinājās neko iebilst, jo vainīgie bija skolas „zelta jaunatne”, kuru vecāki tai skaitā arī materiāli atbalstīja skolu. Kārtējā Naura apcelšana beidzās ar to, ka 2.klases skolnieks, aizstāvoties pret 6. un 8. (!) klases skolnieču agresiju, draudēja viņām ar šķērēm.

Šis gadījums tika izmantots, lai pataisītu Nauri par agresīvu un nelīdzsvarotu. Konfliktā nekavējoties tika iesaistīta Bauskas bāriņtiesa un uz Bausku „noregulēt” konfliktu personiski izbrauca vienlaicīgi divas Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas direktores  (!) – Valentīna Gluščenko un Inga Millere  (lieki teikt, ka tāda līmeņa amatpersonas tāpat vien nekur personiski nebrauc, jo īpaši, ja ir runa par sīkām, ikdienišķām konfliktsituācijām). Apstākļi tika „noskaidroti”, mātei tika atņemts bērns, kurš tika nosūtīts uz psihiatrisko slimnīcu (kopš šā gadījuma Nauri un vēlāk arī pašu Rasmu nemitīgi mēģina pataisīt par „psihiem” un šai sakarā ir saģenerēts lērums fiktīvu papīru kaudzes).

Tālāk notikumi attīstījās dramatiski. Rasma noalgoja labu juristu ar labiem sakariem. Noalgoja apsardzes firmu, kura atgrieza mātei bērnu, izņemot to no policijas (!) automašīnas. Vienu brīdi cīņas karstumā pati Rasma tika ievietota psihiatriskajā slimnīcā. Gala beigās ar ļoti lielām grūtībām Rasmai izdevās atgūt dēlu. Tomēr Rasmas nedienas ar to nebeidzās un viņa regulāri un sistemātiski tika vajāta vairāku gadu garumā. Skolu bērnam atrast vairs neizdevās, nevienā tuvējā Bauskas skolā Nauri vairs neuzņēma. Bet, lai izvairītos no pašvaldību sociālo dienestu un bāriņtiesu juridiskā terora, Rasma sistemātiski mainīja pieraksta vietas, kas deva tikai īslaicīgu rezultātu, jo uz katru nākamo pašvaldību, kur pierakstījās Rasma, tika nosūtītas materiālu kaudzes ar lūgumu „uzsākt sociālo darbu”, kā izpildi īpaši kontrolēja nenogurstošās VBTAI direktrises (lūk te uzskatāms piemērs kā tas tiek darīts: http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/360757-barintiesas_vaditajas_bezdarbiba_apdraudejusi_bernu_dzivibu ).

Decembra incidents

Ilggadīga Bauskas bāriņtiesas priekšsēdētāja Anda Smiltiņa-Plūdone

Ilggadīga Bauskas bāriņtiesas priekšsēdētāja Anda Smiltiņa-Plūdone

2012.gada 17.decebrī agri no rīta kā parasti Rasma veda dēlu uz skolu Rīgā. Pa ceļam auto apstādināja policija un paziņoja, ka Naurim ir nekavējoties jābrauc uz psihiatrisko ekspertīzi. Šāds lēmums tika pieņemts kārtējās ierosinātās lietas ietvaros un to pieņēma Bauskas policijas inspektore Linda Zubāne. Pati Zubāne arī organizēja bērna piespiedu nogādāšanu uz ekspertīzi. Klāt bija arī Bauskas bāriņtiesas priekšsēdētāja Anda Smiltiņa- Plūdone.

Rasmas auto policijas pavadībā tika nogādāts Bauskā, kur jau gaidīja policijas konvojs. Rasmai ar dēlu tika pavēlēts kāpt policijas busiņā, ko viņi atteicās darīt. Nauris mēģināja bēgt, bet tika noķerts. Gan Rasma, gan Nauris brutāli ar varu tika iesēdināti policijas busā un vesti uz Rīgu. Visu procesu vadīja un sarunas veda Zubāne (par pretošanos policijai Rasmai tika uzlikts administratīvs sods).

Linda Zubāne

Linda Zubāne

Pa ceļam Naurim kļuva slikti, sāpēja vēders. Māte pieprasīja Zubānei aizvest dēlu pie ārsta uz ko netika reaģēts un tika apgalvots, ka puika simulējot. Pēc tam, kad zēns policijas mašīnā sāka vemt, viņš tomēr tika aizvests uz Bauskas slimnīcu, kur pārbaudi veica tikai pēc kategoriskiem mātes pieprasījumiem. Savukārt Zubāne traucēja pārbaudei, skubinot ārstus ātrāk beigt, lai varētu braukt uz ekspertīzi. Viss beidzās ar to, ka ekspertīze tomēr netika veikta, bet Lindas Zubānes lēmums par ekspertīzes veikšanu tika atzīts par prettiesisku un par tā piemērošanu viņai tika piespriests disciplinārsods (http://www.mediafire.com/download/859b0b5da4rldyk/2013_04_25_VP_IDB_Par_iesnieguma_izskatisanas_rezultatiem.pdf ). Slēdzienā visa cita starpā ir konstatēts, ka Linda Zubāne ir melojusi, apgalvojot, ka māte ar dēlu uz ekspertīzi devās labprātīgi.

Ģimenes konflikts, bēgšana no mājām un dēla atņemšana mātei.

2013.gada 25.februāra vakarā Rasmai ar Nauri izcēlās ģimenes strīds. Māte neļāva dēlam sist galda tenisa bumbiņu pret sienu (bija vēls), lika dzert nomierinošu tēju un iet gulēt. Strīda laikā māte pateica, ka, ja viņš negrib viņu klausīt, tad var dzīvot arī pie tēva. (Tēvs bija sitis māti, tai skaitā dēla klātbūtnē, kopš šķiršanās nebija licies par dēlu ne zinis, bet pēc 2008.gada tika izmantots no varmāku puses. Šķiršanās procesā Rasma attiesāja bijušajam vīram ievērojamu naudas summu.)

Nauris ieslēdzās vannasistabā, izkāpa pa logu un pidžamā, ar mājas čībām devās Bauskas virzienā, kur viņu aizturēja policija. Nomierinājies, Nauris prasījās mājās pie mātes. To zēns pateica policistei Lindai Zubānei, kura atbildēja, ka viņš nevis braukšot uz mājām, bet gan uz „Gaiļezeru” pēc kā Nauris izšļāca viņas  virzienā karstas tējas krūzes saturu. Šī epizode nekavējoties tika iedokumentēta un Nauris tika nosūtīts uz psihiatrisko slimnīcu, neskatoties uz to, ka ilgstošā pastaiga aukstā ziemas laikā bija atstājusi iespaidu uz zēna veselību (drudzis, kaklasāpes uc.).

Pret māti tika ierosināta krimināllieta (zēns bija pateicis, ka māte esot iekodusi viņam kājā) un sākumā ar Bauskas, bet pēc tam ar Vecumnieku (Rasmas un Naura oficiālā pieraksta vieta) bāriņtiesas lēmumiem mātei bērns tika atņemts un Rasmai tika noteikts saskarsmes aizliegums ar dēlu. Vēlāk tika noteikts arī aizliegums zēnam kontaktēties ar pārējiem tuviniekiem (!) (vecomāti no mātes puses un mātes brāli).

Rasma Madzule nepakļāvās aizliegumiem, pieprasīja informāciju par dēlu, meklēja viņu, apciemoja, neskatoties uz visiem šķēršļiem un aizliegumiem, rakstīja iesniegumus visām iespējamajām institūcijām, bet Vecumnieku bāriņtiesa un VBTAI centās visādi patraucēt mātes un dēla kontaktiem. Rasma par bāriņtiesas lēmumu iesniedza prasību administratīvā tiesā, bet pirmā tiesas sēde sākotnēji tika nolikta uz septembri (!) (tas ir pusgadu pēc iesnieguma uzrakstīšanas un tas neskatoties uz to, ka likumā ir noteikts, ka ar bērniem saistītām tiesvedībām ir jābūt prioritārām un jānotiek ārpus kārtas).

Pēc uzturēšanās Zantes ģimenes krīzes centrā (Kandavas novads; http://www.zanteberniem.lv/ ) Nauris tika pārvests uz Skangaļu muižas bērnu atbalsta un sociālās aprūpes centru (netālu no Cēsīm; http://www.pestisanasarmija.lv/kaut-kas/skangalu-muizas-bernu-atbalsta-un-socialas-aprupes-centrs ), kas ir viena no Pestīšanas armijas organizācijām. Te gribu vērst uzmanību uz to, ka bērns tika nosūtīts uz no vecāku dzīvesvietas attāliem bērnunamiem (lai maksimāli apgrūtinātu vecāku tikšanos ar bērniem), kas ir ierasta bāriņtiesu un inspekcijas prakse. Pēc incidenta Skangaļos, piemēram, Nauri bija paredzēts pārvest uz bērnunamu Ventspilī (!).

Lūk daži dokumenti, kas parāda ierēdņu cinismu un nelietību:
– Vecumnieku novada bāriņtiesas priekšsēdētājas Initas Sproģes vēstule Ģintermuižas galvenajam ārstam, kurā viņa pieprasa “bērna vislabākajās interesēs” aizliegt tikties dēlam ar māti un arī ar pārējiem tuviniekiem:
http://www.mediafire.com/download/yth243nm6acnt7h/2013_03_07_Vecumnieku_barintiesa_Gintermuizas_galvenajam_arstam.pdf
– I.Sproģes vēstule, kurā tiek teikts, ka “Bāriņtiesa nekad nav ņirgājusies par bērniem” un “vienmēr pieņem lēmumus, kuri ir tikai un vienīgi bērna interesēs”:
http://www.mediafire.com/download/ywss5ysaa5agnib/2013_03_22_Vecumnieku_barintiesa_par_informacijas_sniegsanu.pdf
– I.Sproģes vēstule, kurā mātei tiek skaidrots, ka “Jums ir pārtrauktas aizgādnības tiesības, tas nozīmē, ka Jūs juridiski nepārstāviet bērnu, bet gan Bāriņtiesa.”
http://www.mediafire.com/download/xzrdakj8vwt8a2d/2013_04_03_Vecumnieku_barintiesa_par_informacijas_sniegsanu.pdf
– Rasmas Madzules vēstule Vecumnieku novada domes deputātiem:
http://www.mediafire.com/download/o0p8eonooenc35b/2013_05_21_Vestule_Vecumnieku_deputatiem.pdf

Rihards Melgailis

Rihards Melgailis

– Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja Riharda Melgaiļa (Reģionu alianse/ agrāk Šlesera reformu partija/LC / vēl agrāk Tautas partija) atbilde Rasmai Madzulei: http://www.mediafire.com/download/qzzdgzp75nqx737/2013_04_15_Vecumnieku_domes_atbilde.pdf

Vardarbība un seksuāla uzmākšanās Skangaļu bērnunamā

Skangaļu bērnunamā Nauris neiedzīvojās (pretstatā Liepas pamatskolai, kur pa dienu notika mācības). Skangaļos, tās vadītāja Normunda Simsona uzdevumā,  viņš tika īpaši uzmanīts un izsekots (lai nesazinātos ar māti), tai skaitā no citu, Simsonam pietuvinātu bērnu puses.

Mātei tika liegta iespēja tikties ar dēlu un personāls tika speciāli piekodināts neļaut Rasmai ar Nauri satikties. Kā viens no Rasmas Madzules pārmetumiem atbildīgajām institūcijām par Skangaļu bērnunamu bija apstāklis, ka tā ir Pestīšanas armijas organizācija, kurā ikdienā tiek praktizēti attiecīgās organizācijas reliģiskie rituāli, bet viņas dēls nav kristietis un kura reliģiskās brīvības tiesības tādējādi tiek pārkāptas (tur ievietotajiem bērniem nav nekādu izvēles iespēju, tādējādi viņiem tiek uzspiests attiecīgs reliģisks un, kā izriet no Naura piedzīvotā, ne tikai reliģisks, novirziens). Uz Rasmas iesnieguma pamata VBTAI nosūtīja uz Skangaļiem pārbaudi, kas stipri satrauca Simsonu.

Pašu Normundu Simsonu Rasma Madzule  raksturoja kā nervozu, viegli uzbudināmu un kopumā nepatīkamu personu.

Zīmīga ir Naura izstāstītā epizode par seksuālo uzmākšanos viņam no „klavierskolotāja” puses, kurš „Dieva aicināts” bija tur pa ceļam iegriezies. Viņš, zēnam ieejot savā istabā, negaidīti uzklupa viņam no muguras un „samīļoja”, kas tika pārtraukts pēc kategoriskas Naura negatīvas reakcijas. Par notikušo zēns informēja Simsonu, bet nekāda reakcija uz to nesekoja. Šādi minētā personā esot izrīkojusies arī vismaz ar vienu citu bērnu.

Viens no kārtējiem konfliktiem starp Nauri un citiem bērniem beidzās ar to, ka Nauris meta viņiem ar akmeņiem un viņš atkal tika nosūtīts uz „Gaiļerzeru”, bet no turienes drīz vien viņš tika izrakstīts. Pakaļ Naurim atbrauca Normunds Simsons un pēc tam, kad Nauris atteicās iet uz mašīnu, spēcīgi satverdams vilka viņu aiz rokas, tādējādi traumējot to (sākotnējā medicīniskās apskates slēdziens bija kaula plīsums un vēlāk vēl divas nedēļas pēc notikušā zēnam uz rokas bija zilums). Atpakaļceļā Simsons draudēja Naurim, ka viņš parasti nepaklausīgus bērnus uz „Gaiļezeru” sūtot trīs reizes, bet viņa limits ir tikai divas reizes un pēc tam viņš tiks nosūtīts uz Ainažiem (acīmredzot tika domāta šī iestāde: http://www.ainazuslimnica.lv/par_mums/ ). Te vēl jāpiebilst, ka nepaklausīgo bērnu (tai skaitā aizbēgušo vai bēgt mēģinājušo) nosūtīšana uz psihiatriskām slimnīcām ir ierasta un plaši izplatīta prakse.

Vienā no nākamajām dienām Rasma Madzule ieradās Liepas pamatskolā (šādi apciemot dēlu viņai bija izdevies jau iepriekš) un uzzinājusi par notikušo un ka savainotā roka viņam vēl sāp, aizveda Nauri uz Cēsu policiju un pēc tam uz Cēsu slimnīcu, kur sākotnēji arī tika dots slēdziens par kaula plīsumu. Tās pašas dienas vakarā slimnīcā ieradās arī Normunds Simsons un gan medicīnas personāla, gan policijas attieksme kardināli mainījās. Nākamajā dienā daktere teica, ka nekas traks rokai noticis neesot, policiste nopratināšanā stāstīja, ka bērnunamā esot atrasta Naura zīmīte, kurā viņš soloties veikt pašnāvību „trijās priedēs” (Nauris noliedz, ka būtu tādu rakstījis, bet viņa liecības par to inspektore nefiksēja), visbeidzot mātei tika paziņots, ka drīzumā viņai pakaļ braukšot Vecumnieku bāriņtiesas priekšsēdētāja I.Sproģe un vedīšot bērnu atpakaļ uz Skangaļiem (patiesībā bija plānots Nauri pārvest uz Ventspili). Tad arī Rasma ar Nauri izšķīrās par bēgšanu.

Bēgšana no Cēsīm

Bēgšana notika 16.05.2013 vakarā. Rasma ar Nauri piezvanīja un palūdza viņus aizvest no Cēsīm. Viņi izgāja no slimnīcas pastaigāt pa pilsētu (tika piekodināti, ka jābūt atpakaļ 19:00)  un uzturējās puslīdz nomaļā vietā. Bēgļu meklēšana sākās ļoti operatīvi jau uzreiz pēc 19:00, kad tika zvanīts Rasmas advokātei un tika jautāts, kur viņa varētu būt devusies.  Pirms 20:00, piebraucot pie Cēsīm, Rasma pa telefonu paziņoja savu aptuveno atrašanās vietu un tika sarunāts aptuveni tajā rajonā arī satikties. Riņķojot pa to rajonu ieraudzīju Rasmu ar Nauri, kuri ašā solī, raugoties apkārt devās kaut kur. Izrādās vietā, kur viņi līdz šim atradās, viņus jau meklēja policija, pie tam no divām pusēm. Viena no meklētājām bija inspektore, kura izmeklēja lietu par vardarbību pret Nauri. Laimīgas sagadīšanās rezultātā policija bēgļus nepamanīja, bet viņi pamanīja policistus un devās prom. Un tik pat laimīgas sagadīšanās rezultātā uzreiz viņus arī satiku un aizvedu.

Nobraucām klusā vietiņā, Rasma ar Nauri izstāstīja notikušo, novērtēju iespējamos izbraukšanas ceļus un devāmies taisni pa pirmo zemes ceļu. Braucot taisni iebraucām tupikā. Vēlreiz apskatījāmies kartē un devāmies atpakaļ un pie tuvējā lielākā zemes ceļu krustojuma konstatējām, ka mūs neuzkrītoši mēģina izsekot netrafarēts auto. Turpinājām ceļu, iebraucām un apstājāmies iebraukātā meža nostūrī. Rasma pazvanīja uz slimnīcu un paziņoja, ka dēls ir ar viņu un atpakaļ neatgriezīsies. Pēc tam izslēdzām mobilos telefonus un izņēmām akumulatorus. Nogaidījām vēl mazliet un braucām atpakaļ. Izsekotāja vairs nebija. Turpmāk dažas stundas riņķojām pa zemes ceļiem, daži no kuriem bija uz neizbraukšanas robežas. Satumstot nonācām uz normāla zemes ceļa, bet vēlāk arī uz lielās šosejas, kur mierīgi pabraucām garām policijas postenim (viens parasts vieglais policijas auto un viens policijas busiņš – vairāku cilvēku transportēšanai).

Nākamās dienas (piektdienas)  vakarā lielāko portālu galvenās lapas rotāja ziņa, ka policija meklē bez vēsts pazudušos Nauri un Rasmu Madzuļus. Būtu labi, ja policija tik pat operatīvi un ar tādām pat operatīvām metodēm, meklētu arī noziedzniekus un korumpantus, bet tas laikam ir pārāk daudz prasīts, jo ne tas acīmredzot ir mūsdienu policijas galvenais uzdevums (kas ir mēģinājuši panākt policijas iesaistīšanos pazudušu personu meklēšanā zina, ka parasti ir jāpieliek lieli pūliņi, lai iekustinātu viņus kaut ko darīt un ka standarta atbilde uz ko viņi uzstāj ir – pagaidiet dažas dienas, gan jau atradīsies un atgriezīsies).  Pie tam piektdien pa dienu Rasma Madzule piezvanīja Cēsu policijas inspektorei un informēja par notikušo, bet tas nekādi neietekmēja lēmumu uzsākt Rasmas un Naura vislatvijas vajāšanu.

Rasmas un Naura raksturojums

Galvenais, kas jāsaka par Nauri, ka viņš intelektuāli ir galvastiesu pārāks par saviem vienaudžiem. Nauris ļoti labi glezno, labi peld, labi dzied, viņam ir dabiska termoizturība. Naurim tāpat ir arī dažas negatīvas īpašības, kas kopā ar pozitīvajām darbojas kā katalizators, kas rada viņam problēmas iekļauties kolektīvos, kuros valda ambiciozitāte, stingra hierarhija un „ģedovšina”. Nauris ir neizsakāmi spītīgs un asi reaģē uz jebkuriem mēģinājumiem no spēka pozīcijām viņu piespiest darīt vai nedarīt kaut ko. Bet tas nav iemesls, lai bērnu šādi vajātu, jo virkne Naurim raksturīgo īpašību lielākā apjomā un bez viņa plusiem ir raksturīga lielai daļai mūsu izlutinātās „zelta jaunatnes” kā pārstāvji arī sāka Nauri vajāt Bauskā un turpina to darīt joprojām (viena šāda meitene, kurai tagad ir jau 18 gadi, ieraugot Rasmu ar Nauri Rīgā, burtiski skrēja viņiem pakaļ, lai varētu nodot viņus policijai).

Rasma savukārt ir mierīga, nosvērta daudz cietusi sieviete ar pietiekami lielām iekšējā spēka rezervēm. Var tikai apskaust viņas spēju izturēt 5 gadu nemitīgas birokrātiski –juridsikas vajāšanas, kad nemirkli nevari justies drošībā un virs tavs galvas karājas vietējās mafijas, bāriņtiesu un VBTAI melu, tenku un tendenciozitātes dēmakla zobens. Ja Rasmai būtu bijis kaut nelielas psihiskās pataloģijas iezīmes, tad tā noteikti sen jau būtu izpaudusies, bet tā tas nav pat pēc visiem pārbaudījumiem.

Rasmai var pārmest pārāk lielu pieķeršanos dēlam, pārāk lielas rūpes par viņa spēju attīstību un iespējams vēl kādas citas audzināšanas darba nepilnības, un iespējams, ka kāds no pārmetumiem zināmā mērā būtu pamatots, bet atkal, tas nav iemesls, lai šādi vajātu māti un atņemtu viņai bērnu, jo tad mēs bērnus varam droši atņemt lielākai daļai iedzīvotāju, ko nepārprotami arī vēlas aiz „bāriņtiesu sistēmas” stāvošie homoseksuālistu-pedofīlu lobiji (un viņi to jau dara un turpmāk darīs vēl lielākos apmēros, ja kāds viņus neapstādinās). Pie tam vietējās pašvaldību mafijas (bāriņtiesas, sociālie darbinieki, vietējie uzņēmēji, pašvaldību darbinieki utt.) nemaz nav spējīgas šādos smalkos un delikātos gadījumos palīdzēt sava profesionālā analfabētisma dēļ un visbiežāk palīdzība audzināšanas darbā lielākā mērā ir vajadzīga viņiem pašiem un viņu bērniem, ko viņi savas aprobežotības dēļ pat nav spējīgi apjēgt, kur nu vēl atzīt.

Nobeigumam

Naurim pašreiz ir 13 gadi, viņš jau ir sasniedzis to vecumu, kad pēc likuma viņa viedoklis obligāti ir jāņem vērā, tomēr visos šajos notikumos Naura viedoklis par savu likteni tika klaji ignorēts un viņa vietā, viņa „vislabākajās interesēs” lēmumus pieņēma apšaubāmas kompetences un morālās kvalitātes kundzītes, kuras visiem spēkiem cenšas viņu šķirt no tuviniekiem un padarīt par dzīvu vecāku un radinieku bāreni  (lūk Naura viedoklis rakstiskā iesnieguma formā: http://www.mediafire.com/download/cus1lkjknk8ymxk/2013_05_20_Naura_iesniegums.pdf ). Naurim ir paveicies, jo viņam ir pietiekami spēcīga, izglītota un sevi aizstāvēt spējīga mamma, bet ļoti daudziem citiem Latvijas bērniem (jo īpaši mazgadīgajiem) nav tā paveicies un viņi ir spiesti nīkt bērnunamos no kurienes viņi var tikt pārdoti adopcijā uz ārzemēm, neskatoties uz to, ka te viņiem ir vecāki un radinieki, kuri ir spējīgi par viņiem parūpēties, bet, kuri nav spējīgi pretoties bāriņtiesu un VBTAI plaši izvērstajam birokrātiski-juridiskajam teroram.

 

[ 04.11.2014 Bauskas novada bāriņtiesa atgrieza mātei aizgādības tiesības.]

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reg.: Latvija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

12 Responses to Bāriņtiesas un VBTAI patvaļa Bauskā/Vecumniekos. Rasmas Madzules gadījums.

 1. v. saka:

  Divi varianti: vai nu puikam tiešām ir psihiskas novirzes, vai arī viņš ir iemācīts stāstīt izdomātus tekstiņus no galvas. Citādi nevarētu ar tādu optimistisku sejas izteiksmi un balsi stāstīt, “kā es lēju verdošu ūdeni Lindai Zubānei sejā”.
  ***
  [Redakcija: 195.50.218.242 Tallinn (Estonia) Telia Eesti AS]

 2. ligusmens saka:

  Un kāpēc šeit netiek izstāstīts un pieminēts, kāpēc tika aizdedzināts dzīvoklis un kas to izdarīja Ceraukstes pag.kur dzīvo Rasma un Nauris

 3. Juons saka:

  Jāiesniedz prasība pret Valsti par morālā zaudējuma kompensāciju. Tādā veidā izdarīsiet arī labu darbu.

 4. Infcoy saka:

  Lielākus melus neesmu lasījis 🙂

 5. Balss saka:

  Mūsdienās dzimst ļoti daudz hiperaktīvi un īpaši bērni, jeb tā dēvētie baltie zvirbuļi! Mūsu izglītības sistēma apspiež šos bērnus un neļauj izpausties jo vienkārši nav izglītības novirziena šādiem bērniem, kuri ir galvas tiesu pārāki par vairumu! Līdz ar to rodas neizpratne, agresija, atstumtība un konflikti, kas ir nenormāla problēma visās skolās!!! To protams arī veicina sociālā nevienlīdzība un nestabilitāte! Vieglākais risinājums zāles, tīrās šausmas ko dara mūsu sistēma! Tā pašos pamatos ir sapuvusi un kardināli maināma, tāda attieksme nav nedz pieļaujama, nedz noklusējama!

 6. Rasma saka:

  Paldies, komentētājam Balss says 18.09.13.! Patiesi un viedi vārdi!

  • maija saka:

   IZTURĪBU!! Ņemot vērā ka pati izgaju cauri tādai pašai ellei, varbūt ne tik intensīvi , nu pat man sāk mākt aizdomas ka mana situācijā arī vel viss nav beidzies, jo šīs ģimenes pāri darītāji ir arī mani pāridarītāji, nu vismaz daļa no viņiem, man vienīgi paveicās, ka mans miesīgs tēvs dzīvo citā rajonā un man izdevās savu dēlu paglābt no krīzes centra, aizvedot viņu pie mana tēva. Un manā situācija, saja rajonā bija sakarīgi cilvēki bāriņtiesā, kuri diemžēl palika bez darba tikai tāpēc, tik tiešām domāja par bērna interesem. Ja žurnalistu interese mans stasts varu to izstāstit. tomer biju spiesta veselu gadu dzīvot šķirta no dēla, labi ka man nebija liegts ar vinju tikties un sazināties!!! Ari mana lieta tika balstīta uz safabricētiem protokoliem, kuri netika sastadīti mana klatbūtnē, vārdi tika sagrozīti vai izrauti no konteksta pagriezti savādak. Un nezinu kāpēc bet pēc ši sižeta izlasīšanas, man šķiet, ka nekas vēl nav beidzies!!!

 7. Atpakaļ ziņojums: Policija izlaupa bērnu mātei. Rasmas Madzules gadījums (turpinājums) | Informācijas aģentūra

 8. Lalaa saka:

  Nu patiesiba pilniba speju tam noticet,nacas man pasai tam visam cauri iet. un tikai tapec ka stradaju,pelniju iztiku bernie. Bernus aizsutija uz krizes centru un divas nedelas man liedz pie viniem braukt. Vai ta maz skaitas barentiesa? Visi protokoli sadzejoti,bez parakstiem un rakstiti man neredzo. Un viss tas esot likumigi? Paldies visiem maniem tuvajiem cilvekiem,kas bij man apkart un palidzeja ka vien speja. Krizes centra darbinieki pat nesaprata,kapec mums tur bij jaatrodas… Esmu vientula mate,bet vai tapec slikta mate? Slikti ka pelniju naudu,lai berniem kkas butu? No tiem pabalstiem maz vaitad bernus var uzturet? Ceru ka dzirdigas ausis so visu saklausis,un atradisies kads kam viss sis bardaks rup,un meginas palidzet tiem,kas sis iestades del ir uz bezizejas robezas… Ka siem cilvekiem maz sirdsapzina lauj dzivot… Lai tiesam skatas tur kur ir jaskatas… Nevis uz citu nelaimes savas kabatas naudu raus…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s