Spoki.lv – deģenerātu portāls

spoki_lvNeskatoties uz to, ka Latvijas un latviešu valodas internetmēdiju vidē valda intelektuālā nabadzība, aprobežotība un perversitāte, ir viens interneta portāls, kurš šai ziņā īpaši izceļas un kurā ir sevišķi daudz amorāls, pretīgs, sātanistiski orientēts saturs.  Šis portāls ir SIA “Nerealitāte” radītais un SIA “TV Net” (pieder skandināvu mēdiju grupai “Schibsted”) piederošais spoki.lv. Vistraģiskākais, ka šī portāla mērķauditorija ir jaunieši un tas ir apmeklētākais šāda tipa portāls Latvijā (pēc “Gemius” 2012.gada novembra pētījuma rezultātiem – 229 935 lietotāju)

Portāla saturu it kā veidojot paši lietotāji, liekot tajā savus materiālus. „It kā” tādēļ, ka no vairāk kā pusotra gada šī portāla lietošanas pieredzes secinu, ka portāla saturs nav nejaušs un tajā eksistē organizēta priviliģētu lietotāju grupa, kura nosaka portāla saturu gan ar saviem materiāliem, kuru izplatībā tai ir īpašas priekšrocības, gan ar administratīviem rīkiem, ierobežojot cita veida satura izplatību portālā.

Portālā eksistē lietotāja līmeņu un punktu sistēma. Katram līmenim ir savas iespējas un tas tiek piešķirts saņemot noteiktu punktu skaitu, kas tiek pelnīti visdažādākajos veidos, tai skaitā par ievietotajiem rakstiem, to skatījumu skaitu, pozitīvajiem vērtējumiem, komentāriem, komentāru vērtējumiem u.c. No funkcionālā un organizatoriskā viedokļa līmeņu un punktu sistēma ir ļoti pārdomāta un labi izveidota.

Spoki.lv ir sātanisks (absolūta ļaunuma ) portāls, kurš propogandē nāves kultu (pretstatu visam dzīvajam). Vārdu sātanisks lietoju ne tikai tīri kristīgā izpratnē (lai gan to var saprast arī tā), bet gan kā visplašāk zināmo apzīmējumu absolūtam ļaunumam, kas ir pretrunā visam dzīvajam.

Pati spoki.lv pamatideja balstās uz nāves kultu, par ko liecina portāla nosaukums (spoki.lv – tātad spoku portāls, tātad nedzīvo portāls) un visdažādākie miroņu pasaules tēli, kas tiek izmantoti apzīmējot lietotāju līmeņus, iespējas u.c. funkcionalitāti. Paši vizuālie tēli un to nosaukumu tiesa gan ir gaumīgi un labsirdīgi, kas varētu būt viens no iemesliem portāla lielajai popularitātei, bet tas nekādi neatceļ nāves kulta koncepcijas kaitīgo ietekmi, pat vairāk, tieši spociņu arējais pievilcīgais izskats darbojas kā lietotāju pievilinātājs un ir kā ēsma uz nāves ideju izplatīšanas āķa.

Tomēr pašreizējais (2013.gada jūlijs) portāla spoki.lv stāvoklis ir tāds, ka nevainīgie spociņi no portāla pamatfiunkcionalitātes tēlu galerijas nobālā tā neizsakāmi pretīgā kontenta priekšā, ko satur šis portāls.

Zemāk dažas bildes (ekrānšāviņi) no portāla galvenās lapas 15.07.2013 (ar sarkanu ierāmēju vai pasvītroju acīmredzami kaitīgos tēlus un tekstus).

00239_spoki1507_11 00239_spoki1507_10 00239_spoki1507_9 00239_spoki1507_8 00239_spoki1507_7 00239_spoki1507_6 00239_spoki1507_5 00239_spoki1507_4 00239_spoki1507_3

Šāda tipa saturs tā ir ikdienas spoki.lv parādība. Apmēram šādu saturu ik dienas lieto daudzi tūkstoši Latvijas jauniešu. Kādu gan Latviju var uzcelt šādas preteklības saskatījušies un salasījušies jaunieši?! Nekādu, protams ka. Šāds saturs audzina un rada deģenerātus (morālā attīstībā atpalikušas, atpakaļejošas personas), kuri neko skaistu radīt nav spējīgi un pārsvarā nav spējīgi radīt neko vispār.

Tiem, kas līdz galam neizprot vai vispār nesaprot, kas tad tur tāds – paskaidroju. Informācija (tai skaitā vizuālie tēli) ir galvenais cilvēka rīcību nosakošais faktors. Kāda cilvēka rīcībā ir informācija, tā viņš arī rīkojas. Pat pieaugušus cilvēkus, kuriem ir nostabilizējušies uzskati un dzīves pieredze (iekšējie informācijas avoti), spēj ietekmēt ārēji informācijas avoti (reklāma, masu saziņas līdzekļu propoganda utt.), bet daudz lielākā mērā tas attiecas uz bērniem un jauniešiem, kuriem uzskati un personība nav vēl noformējusies un kuri, formējot to, kāri uzsūc no apkārtējās vides jebkuru informāciju. Tad nu lūk, mūsu jauniešu attīstību ietekmē šāda veida preteklības. Tad kādi gan būs viņu uzskati un rīcība pēc 5 – 10 gadiem, kāda izveidosies viņu skaistumu izjūta, kāda viņiem būs ētika un kādus viņi izaudzinās savus bērnus, ja vispār gribēs tādus radīt, atrodoties šādā informatīvā ietekmē?! Atbilde, diemžēl nav pārāk iepriecinoša. Šāda veida informatīvā vide veido tikai aprobežotus deģenerātus.

Tātad, ja esi deģenerāts vai vēlies par tādu kļūt, tad esi laipni aicināts uz http://spoki.tvnet.lv/ . – šis ir portāls tieši Tev.

Savukārt vecākiem, kuri kaut cik vēlas pasargāt savus bērnus no kaitīgas informatīvās vides ietekmes, šo portālu vajadzētu izslēgt no bērnam pieejamo un atļaujamo resursu loka.

Avoti:
http://spoki.tvnet.lv
http://spoki.tvnet.lv/tribine/TVnetlv-noperk-portalu-Spokilv/613052

Informācijas aģentūra
/07.08.2013/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Kat.: Sadzīve, Reg.: Latvija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Spoki.lv – deģenerātu portāls

 1. miltons saka:

  Tas ir Ideoloģiskais terorims-grauj cilvēka psihi un maitā pusaudžu nenobriedušos prātus.Atbildība part “”to visu”īr jāuažema masu saziņas līdzeklu izdevējiem,redaktoriem un pusaudzu vecākiem. “Īsumā-NEGATĪVISMS.

 2. Persona saka:

  piekrītu, ka šajā portālā ir dažāda informācija atrodama, bet šajā rakstā ir izcelts tikai negatīvais kas tur ir. ir arī ļoti daudz kā pozitīva – bāgāta radošā pasaule, kur daudzi liek savu pieredzi, empīriskus padomus. tad vēl ļoti daudz fakti par zinātni, garīgo pasauli u.c kas personai ļauj pilnveidoties. es regulāri apmeklēju spoki.lv un tā būtībā ir vieta no kurienes sāku smelties zināšanas par vidi kurā mēs atrodamies un par pasauli kā tādu. mans prāts ir daudz atvērtāks un esmu ticis vaļā no sava aprobežotā saprāta kas bija iepriekš. protams lasu to kas raisa interesi un pēc papildus info lūkoju arī citās vietnēs, bet ir taču dažādas gaumes, tpc esmu ļoti skeptiskts pret to ka atradīsies tādi cilvēki, kas lasa tur visu pēc kārtas tikai tpc ka tas tur atrodas – atbildot uz šo prezumptīvo rakstu.
  ir protams pāris lietas kurām vēl vajadzētu papildus kategoriju ar vecuma kontroli, kas varētu psiholoģiski kkā ietekmēt, bet tas sastāda 5% no visas informācijas. kā arī šis raksā apvilktais nav nekas vairāk kā skarbās realitātes atspoguļojums ar ko dalās cilvēki kuriem pašiem tas šķiet aktuāli piesaistot sev līdzīgos, bet tiem kam vajadzīgs, protams, šajā visā arī atradīs sazvērestības kuru mērķis – deģenerēt.
  labi varbūt bērniem, kas īsti nefiltrē to info nav piemērota šī vietne, bet 95% interneta nav piemērota bērniem. tad varbūt jāsāk ar to, ka viņiem nav vsp ko īsti darīt pie interneta.

 3. Jana saka:

  arī negatīva reklāma ir reklāma 🙂

 4. MILDA BREIVA saka:

  Persona, domāju, ka jūs nezinādams ko sakāt, tomēr pateicāt ezotērisku patiesību : ļaunais VISU labo pasaulē spēs izmantot par ļaunu evolūcijai un Labais VISU ļauno pasaulē spēs izmantot par labu evolūcijai. Gala rezultātā viss kalpo evolūcijai. Jo evolūcija ir cilvēka dzīves jēga. Vienīgā jēga. Tomēr reāli dzīvē šī labā izmantošana ļaunumam notiek ļoti sāpīgi: cilvēki zaudē dzīvesprieku, mīļotos, tuviniekus, tautiešus, savu rasi. Viņiem nepieciešams atbalsts, virzīšana uz labo un to dara šis portāls 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s