Bāriņtiesu aplej ar sūdiem

00256_achtung-barintiesaIzmisusī un sašutusī māte Tukumā uzbruka bāriņtiesas darbiniecei, bet vēlāk bāriņtiesas darbiniece savā kabinētā tika aplieta ar sūdiem, ziņo Tukuma ziņas.

22. augustā kāds vīrietis Tukuma novada Jaunsātu bāriņtiesas vadītājai viņas kabinetā uzlēja spaini ar cilvēku mēsliem.

Kā informē policija, konfliktam, kas noslēdzās ar Jaunsātu bāriņtiesas vadītājas apliešanu, ir senāka vēsture. 20. augustā, Tukuma tiesas telpās tika pasludināts spriedums par aizgādības tiesību atņemšanu kādai 1971. gadā dzimušai sievietei. Viņa bija neapmierināta ar Tiesas lēmumu un turpat tiesas sēžu zālē uzbruka Kandavas novada Bāriņtiesas priekšsēdētājai, vairākas reizes iesitot ar rokas somiņu pa galvu. Uzbrukumu pārtrauca Tukuma novada Pašvaldības policijas darbinieki, kuri bija pieaicināti, paredzot sievietes iespējamo neadekvāto reakciju.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess par uzbrukumu varas pārstāvim vai valsts amatpersonai, par ko ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz 5 gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai arī piespiedu darbs, vai arī naudas sods.

Savukārt 22. augustā šīs pašas kundzes pilngadīgais dēls bija ieradies Bāriņtiesas telpās Jaunsātu pagastā, neapmierināts ar Tiesas lēmumu, aplēja Bāriņtiesas darbinieci un viņas darba vietu ar fekālijām, draudēja un centās nodarīt fiziskas sāpes. 1990. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un par notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, informē Valsts policija. Par šādām darbībām ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz 2 gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai arī naudas sods.

Avoti:
http://nra.lv/latvija/kriminalzinas/101235-jaunsatos-puisis-barintiesas-darbiniecei-uzgaz-spaini-ar-kakam.htm?view=comments
http://www.kriminalzinas.lv/jaunsatos-puisis-barintiesas-darbiniecei-uzgaz-spaini-ar-kakam/
http://www.ntz.lv/tukuma/jaunsatos-jaunietis-ar-fekalijam-aplej-barintiesas-telpas/

Informācijas aģentūra
/05.09.2013/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Kat.: Notikumi, Reg.: Latvija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Bāriņtiesu aplej ar sūdiem

  1. Atpakaļ ziņojums: Nīderlandes ierēdņu vardarbība pret bērniem | Informācijas aģentūra

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s