Homoseksuāļu agresīvās orģijas Argentīnā

00287_Argentina1Ar katru dienu arvien uzskatāmāka kļūst perversantu (homoseksuālistu, jeb t.s. LGBT (lesbiešu, geju, biseksuāļu, transvestītu)) agresivitāte pret normāliem cilvēkiem un arvien uzskatamāk kļūst redzams, ka homoseksualitāte un citas seksuālas izvirtības tomēr ir nopietna pataloģija (psihiska slimība). Nepolitizētiem un zinošiem psihiatriem un psihologiem tas vienmēr ir bijis skaidrs, bet Rietumos valdošās jūdaismorientētās  homoseksuālistu – pedofilu mafijas propagandas ietekmē daudziem ierindas pilsoņiem, diemžēl, par to sāka rasties šaubas. Pēdējā laikā notiekošais kliedē šīs šaubas katram, kurš ir saglabājis veselo saprātu un drosmi, lai paskatītos patiesībai acīs.

Kārtējais šī fakta apliecinājums notika 24.11.2013 Argentīnā, kur vairāku tūkstošu (apm.7000) LGBT aktīvistu izņirgājās par apmēram 1500 katoļiem, kuri, izveidoja dzīvo ķēdi, lai aizsargātu no vandālisma aktiem savu baznīcu. Katoļi mierīgi lūdzas, bet LGBT lopi par viņiem ņirgājas. Tāda ir šo slimnieku, kuru priviliģētās un slimās „tiesības” visai pasaulei uzspiež ASV, Rietumeiropa un citas izvirtuļvalstis, patiesā seja, kura tiek slēpta aiz „tolerances” termina un masīvas šādu parādību propagandas. Lūk video:

Avots:
http://www.liveleak.com/view?i=3d9_1385992514

Informācijas aģentūra
/07.12.2013/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reģ.: Latīņamerika, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Homoseksuāļu agresīvās orģijas Argentīnā

  1. Video rakstā nedarbojas, te cita saite ar to pašu video. https://www.youtube.com/watch?v=WY7ZZCGDUJY

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s