„Papardes zieds” maitā un deģenerē bērnus

00315_Papardes_Zieds

Nesen ES parlaments pieņēma dokumentu (t.s. „Estrellas rezolūcija) saskaņā ar kuru plānots obligātā kārtā apmācīt visjaunākā vecuma bērnus dažādās izvirtības, tai skaitā apmācīt viņus masturbēt (šāda tipa darbības ir daļa no pedofilijas legalizācijas programmas, kas paredz sākumā samaitāt bērnus, bet pēc tam paziņot ka viņiem ir tādas pat tiesības uz „sexu” kā pieaugušajiem, tai skaitā ar pieaugušajiem un tai skaitā ar vecākiem).

Latvijā šai virzienā ļoti aktīvi strādā tāda organizācija kā „Papardes zieds” (www.papardeszieds.lv ). Šī organizācija jau trīs gadus atpakaļ ir izdevusi grāmatiņu (http://www.papardeszieds.lv/attachments/004_PZ_Tiesi_tev.pdf ), kura visa cita starpā arī netieši mudina bērnus nodarboties ar masturbāciju (skat. bildi), un šādas grāmatiņas aktīvi tiek izplatītas nepilngadīgo vidū, protams vecākus par to neinformējot.  Tā ka totāli prātā sajukušie un nojūgušies Rietumi (ES ar Beļģiju un Holandi priekšgalā, Lielbritānija, Skandināvijas valstis, ASV, Kanāda, Izraēla u.c.) ar savām pidarastiskām un miesiskās izvirtībās centrētajām „vērtībām”  turpina savu ceļu uz nekurieni un rauj šajā bezdibenī līdzi arī Latvijas iedzīvotājus.

Avots:
http://www.nebruks.lv/?p=2162

Informācijas aģentūra
/24.02.2014/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Izglītība, Reg.: Latvija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s