Pareizticīgo patriarhs: viendzimuma „laulību” legalizācija apdraud cilvēci

Pareizticīgo patriarhs Kirils

Pareizticīgo patriarhs Kirils

Likumi par homoseksuālistu „laulībām” apdraud cilvēku civilizāciju, 09.02.1014 pēc liturģijas Maskavā paziņoja pareizticīgo baznīcas patriarhs Kirils.

Pēc patriarha teiktā homoseksuālistu „laulību” atbalstītāji „piedāvā ar likuma spēku attaisnot cilvēku dzīves grēcīgu izniekošanu. … Nekad vēl valsts likumi nav izmantoti, lai attaisnotu grēku. Pat pagāniem tas tā nebija, lai gan pagānu grēka jēdziens bija visai nenoteikts.”

„Laulība ir savstarpējā mīlestībā un sapratnē balstīta savienība starp vīrieti un sievieti bērnu radīšanai, ” atgādināja patriarhs Kirils.

Viņš uzsvēra, ka „Dievs ir devis cilvēkiem arī tādus likumus, kuru pārkāpšanas sekas ir cilvēces civilizācijas bojāeja. … Un, ja mēs gribam dzīvot kā tauta, kā sabiedrība, kā vispārcilvēciska civilizācija, mēs nevaram apšaubīt dievišķos cilvēciskās esības pamatlikumus.”

Savukārt vēl 2013.gada jūnijā patriarhs Kirils paziņoja, ka „mazākuma uzspiestie likumi … ir ļoti bīstams apokaliptisks simptoms” un tāpēc viņš aicināja darīt visu iespējamo, lai „grēks nekad netiktu apstiprināts ar valsts likumiem, tāpēc, ka tas nozīmē ka tāda tauta (sabiedrība) nostājas uz pašiznīcināšanas ceļa.”

Pie tam, patriarhs uzsvēra, ka ar likumdošanu tikai nepietiek: „Mēs zinām, ka nekāds, pat visideālākais likums nespēj novērst noziedzību, korupciju, melus, konfrontāciju. To var novērst tikai paši cilvēki, kuri brīvās gribas izpausmes rezultātā ir izvēlējušies labo.”

Jāatgādina, ka Pareizticīgo baznīca ir viena no nedaudzajām liela mēroga pasaules reliģiskām organizācijām, kura tieši, atklāti un principiāli aizstāv vispārcilvēciskas vērtības pret homoseksuālistu-pedofilu arvien pieaugošāko agresiju. Pretstatā tam, piemēram, Romas katoļu baznīcas pāvests Francisks I šai sakarā retoriski paziņoja: „Ja cilvēks ir gejs un vēlas vērsties pie Dieva, un dara to no laba prāta – kas gan es esmu, lai viņu nosodītu?”, kas pēc būtības līdzinās kapitulēšanai šo izvirtību priekšā un reāli ir oficiāls paziņojums par atteikšanos cīnīties ar izvirtībā (jeb, citiem vārdiem sakot, tā ir pat ne mazā pirkstiņa, bet visas rokas došana Nelabajam). Šāda nostāja no Romas katoļu baznīcas augstākās vadības puses de facto jau tiek realizēta.

Savukārt nozīmīgākās jūdaisma organizācijas jau ir akceptējušas viendzimuma „laulības” un to dažādā mērā ir paveikušas virkne protestantu draudžu, tai skaitā Vācijas, Dānijas, Islandes, Zviedrijas, ASV, Kanādas evaņģēliski – luteriskās baznīcas.

2013.gada jūnijā Krievijā tika pieņemts likums par homoseksuālisma propagandas aizliegšanu nepilngadīgo vidū. Dokumenta kritika izraisīja asu visu Rietumvalstu kritikas vilni pret Krieviju un personīgi Vladimiru Putinu, kas saglabājas joprojām, radot iespaidu, ka  homoseksuālistu – pedofilu „tiesības” ir pati svarīgākā un galvenā pašreiz mirstošās Rietumvalstu (ASV, ES) sabiedrības vērtība.

Šo drausmīgo patiesību apstiprina virkne citu notikumu, tai skaitā neadekvāti pārspīlēta sabiedrības seksualizācija, genderteorijā balstītas prakses ieviešana („viņķelgrāmatiņu” tipa), bērnu izviršanas programmu („Papardes zieds” veida) ieviešana skolās, to perversiācijas līmeņa palielināšana un obligātas apguves vecuma samazināšana līdz pat bērnudārza vecumam, sodu par pedofiliju samazināšana un pašas pedofilijas definīcijas izmainīšana, pieļaujot pieaugušo seksuālas attiecības ar bērniem, augsti stāvošu pedofilu attaisnošana (līdzīgi kā savulaik Latvijā, Lietuvā un Norvēģijā) un visbeidzot incesta legalizācija, ko jau pilnā nopietnībā plāno izvirtuļu Mekā – Nīderlandē, Dānijā un citās morālo padibeņu valstīs.

Avoti:
http://www.newsru.com/religy/09feb2014/cyrillgombraki.html
http://www.km.ru/v-rossii/2014/02/09/seksologiya-i-problemy-seksualnogo-prosveshcheniya/731842-patriarkh-kirill-uvide

Informācijas aģentūra
/24.02.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.