Maskavā atdzimst komunisms

Maskavā pieņemas spēkā komunistiski noskaņojumi. Reaģējot uz ASV organizēto nacistu bruņoto apvērsumu Ukrainā, Krievijas komunistiskā kustība „Laikmeta būtība” 15.03.2014 sarīkoja Maskavā iespaidīgu maršu.

Akcijā piedalījās desmitiem tūkstoši cilvēku (spriežot pēc bildēm – vairāk kā 30000). Gājiena priekšgalā militārā solī kolonās soļoja organizācijas „Laikmeta būtība” biedri, ģērbti sarkanos mētelīšos un nesot sarkanus karogus. Viņiem sekoja tūkstošiem pasākumam simpatizējošu cilvēku gājiens.

Komunistu_gajiens1

Komunistu_gajiens2

Komunistu_gajiens3

Komunistu_gajiens4

Komunistu_gajiens5

Komunistu_gajiens6

Komunistu_gajiens7

Komunistu_gajiens8

Komunistu_gajiens9

Komunistu_gajiens10

Komunistu_gajiens11

„Laikmeta būtība” ir neokomunistiska sabiedriska organizācija, kura iestājas par atjaunināta un pilnveidota sociālisma atjaunošanu Krievijā un PSRS 2.0 izveidošanu uz sociālistiskās Krievijas bāzes. Kustības radītājs un līderis Sergejs Kurginjans uzsver, ka runa ir tikai par leģitīmu, labprātīgu un patiesi demokrātisku savienības izveidi pēc Eiropas Savienības deklarētā teorētiskā parauga: „Ja jums būtu izvēle, vai jūsu bērni būs trauku mazgātāji, apkopēji vai tomātu novācēji Eiropā vai arī inženieri, skolotāji un izgudrotāji jauna tipa Padomju Savienībā, ko jūs izvēlētos?!”

Preses konferences video, kurā Sergejs Kurginjans visa cita starpā stāsta par savu PSRS 2.0 redzējumu:

Jāatgādina, ka Krievijā vairāk kā 80% iedzīvotāju pozitīvi izturas pret Padomju Savienību un Padomju sistēmas tādu vai citādu atjaunošanu. Tāpat, neskatoties uz intensīvajām apmelošanas kampaņām, vairums Krievijas iedzīvotāju pozitīvi izturas pret Josifu Staļinu.

Tāpat jāatgādina, ka Latvija pēdējo 20 gadu laikā ir pilnībā zaudējusi neatkarību, kas bija viens no formālajiem izstāšanās no PSRS iemesliem. Iedzīvotāji izmirst un masveidā izceļo, paniski bēgot no „savas valsts”, demogrāfiskie rādītāji ir katastrofāli, kas speciālistiem jau liek runāt par latviešu tautas pastāvēšanas galu (ir novērojama t.s. „demogrāfiskā egle”), izglītības sistēma ir sagrauta un rada šauras specializācijas maz ko zinošus un aprobežotus indivīdus, darba organizācijas un paša darba veikšanas kvalitāte strauji krīt (pat tādā izseni Latvijā spēcīgā jomā kā programmēšana), bet publiskajā telpā, popkultūrā un „mākslā” plaši  tiek propagandēta vardarbība un dažāda veida izvirtības.

Savukārt Latvijas republikas valsts pārvaldē valda neprofesionalitāte, blatu sistēma un visaptverošā visu līmeņu korupcija, kuras drausmīgā izpausme ir legāla bērnu pārdošana caur adopcijas procedūrām un attieksme pret bērniem vispār. Ierēdņu skaits daudzkārt pārsniedz Padomju laiku ierēdņu skaitu (neskatoties uz tehnisko attīstību). Savukārt politiskā vara pieder ar ārvalstu specdienestiem (pirmkārt ASV) un kriminālām struktūrām saistītiem politekonomiskajiem grupējumiem – klaniem, kuros dominē egocentriski, bezprincipāli un visu pārdot gatavi nelieši, kuri piesedzas ar dažādām ideologēmām (daudzi esot „nacionālisti”) un kuru vidū ir liels homoseksuālistu-pedofilu īpatsvars.

Avots:
http://eot.su/node/16774

Informācijas aģentūra
/19.03.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Reg.: Latvija. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Maskavā atdzimst komunisms

  1. rakar saka:

    kāpjam uz tiem pašiem grābekļiem atkal? kamēr clvēkos neienāks saprāts, tur nelīdzēs ne komunisms, ne kapitālisms, ne kāds cits “isms”. Es ar noželu skatos uz šiem apmuļķotajiem / apmaksātajiem cilvēciņiem, kuri nesaprot, ka ir kārtējo manipulāciju upuri. Jebkura sistēma (arī tehnoloģijas), lai cik perfekti nebūtu izstrādātas, ir atkarīgas no cilvēciskā faktora. Ja patiesi cilvēciskās / garīgās (nevis tās “cilvēk vērtības un cilvēktiesības”, ar kurām ir piemēslota eksistējošā inofrmācijas telpa) vērtības neņems virsroku, tad ego (stulbums, naids, alkatība, bailes utt) ņems virsroku un uzvarēs slīpētēkais (labākais shēmotājs).

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.