Bērnu skaistumkonkursi ir bīstami un kaitīgi

00332_bernu_konkursi

Bērnu skaistumkonkursi ir jāaizliedz, pie tāda secinājuma nonāca 02.04.2014 Maskavā notikušās diskusijas par šo tēmu dalībnieki.

2014.gada februārī Krievijas parlamenta deputāts Aleksejs Žuravļovs  (1962; „Vienotā Krievija”) iesniedza likumprojektu, kurš aizliedz skaistumkonkursu rīkošanu ar nepilngadīgo piedalīšanos.

Pareizticīgo mācītājs Vsevolods Čaplins izteica domu, ka dalība skaistumkonkursos atņem bērniem bērnību, viņi psiholoģiski kļūst neadekvāti vecāki kādēļ pēc tiem bērniem kļūst „garlaicīgi dzīvot”.

Psiholoģe Irina Medveģeva uzskata, ka dalība skaistumkonkursos atstāj negatīvu iespaidu uz bērnu psihi , daudziem bērniem dēļ tā parādās „otrreizējas plānprātības” pazīmes [plānprātība – progresīva izzinošās funkcijas krišanās]. Interesanti, ka ir gadījumi, kad pēc tam ar laiku tas skar arī vecākus.

Dziedātājs Julians asi vērsās pret „nenormālajām mammītēm”, kuras „vazā bērnus pa konkursiem, bojā to ādu ar kosmētiku, bojā matus un pataisa bērnus par lellēm.”

Diskusijas laikā tika nolasītas interesntu vēstules. Piemēram, satraukta iedzīvotāja raksta: „Kaut kā sanāca noskatīties vienu tādu amerikāņu šovu [bērnu konkursu] – neko citu, izņemot žēlumu un pretīgumu manī tas neizraisīja. Un vispār, nav nesmuku bērnu, visi bērni ir skaisti.”

Ar savām domām par skaistumkonkursiem dalījās arī meitenes, kuras bija piedalījušās kādā skaistumkonkursā. Viņas neko sliktu tajā nesaskatīja.

Krievijas prezidenta pilnvarotais bērnu lietu jautājumos (bērnu ombudsmenis) Pāvels Astahovs pastāstīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas bērnu skaistumkonkursus bieži vien organizē pedofili. Pēc Astahova domām valstij ir jāaizsargā bērni no šīm briesmām.

Deputātam Žuravļovam daudzi jautājot vai no bērnu skaistumkonkursa līdz pedofilijai ir tikai „viens solis” vai vairāk. „Šī soļa nav. Tas ir viens un tas pats”, ir pārliecināts Aleksejs Žuravļovs. Piemēram, Francijā nesen tika aizliegti bērnu skaistumkonkursi, uzskatot, ka tie provocē pedofilus. Krievijā šai ziņā vēl ir daudz darāmā, jo eksistē interneta resursi, kuri propagandē pedofiliju, bet kuru darbība netiek pārtraukta, jo tas esot tikai „subjektīvs vērtējums”.

Skaistumkonkursu un modeļu  „profesijas” sakarā jāatgādina, ka tie ir plaši izmantoti aizsegi seksuālas izmantošanas objektu noskatīšanai un upuru ievilināšanai lamatās. Latvijā ir konstatēti gadījumi, kad pedofili aizvilināja bērnus pie sevis modeļu karjeras solījumu aizsegā, sakot ka viņi tiks fotografēti, bet pēc tam – izvaroti. Izmeklējot šīs lietas, tika atklāta modeļu aģentūra „Logos”, kura nodarbojās ar bērnu pornogrāfijas materiālu izgatavošanu un bērnu piegādi prominentiem pedofiliem. Šīs izmeklēšanas ietvaros arī tika noskaidrots, ka divi bijušie Latvijas premjerministri ir pedofili. Pēc izmeklēšanā iesaistīto darbinieku domām šī lieta, patiesi izmeklēta, novestu pie daudzu citu prominentu un sabiedrībā plaši zināmu pedofilu atmaskošanas. Diemžēl lieta reāli netika izmeklēta. Ar bijušās prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas gādību lieta tika nodota izmeklēšanai vienam no lietas figurantiem pēc kā sāka notikt lietā iesaistīto personu slepkavības, vajāšanas un prominentie pedofili tika attaisnoti „pierādījuma trūkumu dēļ”.

Avots:
http://www.utro.ru/articles/2014/04/03/1186592.shtml

Informācijas aģentūra
/14.04.2014/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Bērnu skaistumkonkursi ir bīstami un kaitīgi

  1. rakar saka:

    manuprāt mēs varētu ļoti daudz lietas atrast, kas mūsdienu pasaulē ir bērniem nelabvēlīgas (sākot no pirmās vakcīnas, multenes, datorspēles, interneta saita ar atbilstošu saturu, ātrās ēdināšanas ūķiem, beidzot ar lietām, kas publicētas šeit…..). Pēc visa tā, kas ir lasīts un redzēts, daudz vieglāk ir uzrakstīt, kas ir labi, attīstoši un dabīgi bērniem :))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s