Cenzūra Latvijā – noticis fakts

00329_censored-590x303-560x287Līdz šim Latvijā darbojās netiešā cenzūra mēdiju redakcionālās politikas izskatā, saliekot mēdiju satura veidošanas atslēgposteņos paklausīgus cilvēkus ar „pareizajiem” uzskatiem, kuri nedos ēterā „nepareizus” materiālus. Līdz ar NEPLP lēmumu par kanāla “Rossija RTR” retranslācijas aizliegumu varam konstatēt, ka Latvijā sāk atklāti izmantot arī tiešu cenzūru.

Par ko tas liecina? Pirmkārt par valdošo proamerikānisko, proeiropeisko, homoseksuāli-pedofīlo aprindu impotenci (nespēju). Ja iepriekš šīs aprindas Latviju spēja pārvaldīt ar netiešas cenzūras palīdzību, tad tagad vairs nespēj, tāpēc pielieto tiešu cenzūru.

Otrkārt tā ir kārtējā masku nomešana un meļu un liekuļu sevis atmaskošana.  Latvijā un Rietumos ļoti daudzas nelietības tika un tiek pastrādātas, aizsedzoties aiz formāli pievilcīgiem saukļiem. Viens no tādiem saukļiem ir „vārda brīvība”, kas tiek uzskatīta par vienu no fundamentālām „Rietumu vērtībām”. Tad nu lūk, tagad šī vērtība tiek samīta kājām un izmesta miskastē (Rietumos tas jau ir noticis; uzskatāmākais piemērs – Irānas Press TV brutāla aizliegšana). Tas nozīmē, ka nu jau atklāti tiek pateikts, ka neeksistē nekāda „vārda brīvība”, bet eksistē „pareizā vārda brīvība”, bet nepareizie „vārdi” tiek cenzēti – ja var netieši, bet, ja nesanāk, tad tieši.

Ja tā, tad būtisks kļūst jautājums kāds tad ir tas „pareizais” „vārds”. Rietumos un arī Latvijā „pareizais” „vārds” ir savas politikas un agresijas attaisnošana par katru cenu, pretinieku nomelnošana par katru cenu un protams, visa veida izvirtību, jo īpaši homoseksuālisma propoganda un popularizēšana.  Latvijā šo „pareizo” „vārdu” galvenie pārstāvji ir zviedru mēdijukompānijas, kurām Latvijas mēdiju saturā ir gandrīz vai monopolstāvoklis, un bijušās „Dienas” homoseksuāli-pedofīli orientētā žurnālistu grupa, kura ir izšķīdusi pa visu latviski runājošo mēdiju telpu un praktiski nosaka arī valsts mēdiju saturu (Latvijas TV un Latvijas Radio).

Ja līdz šim Latvijas iedzīvotāji (pirmkārt latviski runājošie) tika baroti ar zemas kvalitātes primitīvu un tendenciozu mēdiju saturu, kas domājošāko iedzīvotāju daļu  atgrūda no tā un aktīvākajiem lika meklēt citus informācijas avotus, tad tagad noticis fakts ir cita mēdija satura brutāla aizliegšana. Tāda, lūk, mums ir „demokrātija”, „vārda brīvība” un „Rietumu vērtības”.  Jeb, precīzāk sakot, tāda ir Viņu „demokrātija”, Viņu „vārda brīvība”, Viņu „vērtības”, Viņu „valstī”, kas vairumam cilvēku ar viltu ir uzspiesta.  Viņu, tas ir neliešu, bezgožu un izvirtuļu, kuriem nekas nav svēts un kuri ir spējīgi uz jebkādu preteklību savu mazisko iegribiņu realizēšanai.

Aktuāls tāpēc kļūst jautājums cik ilgi vēl un ar ko tas viss beigsies? Tik ilgi kamēr kritiskā normālu cilvēku masa sapratīs kā, primitīvi biedējot ar „krieviem”, viņi gadu desmitiem ilgi tiek muļķoti, bet viņu bērni tikmēr tiek pataisīti par izvirtuļiem un neliešiem. Un beigsies tas ar to, ka normāli cilvēki pārtrauks ticēt prorietumnieku primitīvijiem memiem un patrieks ellē ratā šeit 20 gadus valdošo nelietīgo izvirtuļu varzu vai arī latviešvalodīgo vairākums turpinās pārvērsties par stulbiem, iedomīgiem un galēji amorāliem „dzīves baudītājiem”, kuri pēc komfortablas uzdzīves „mēra laikā” vienkārši izmirs.

Ivars Prūsis
/08.04.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Vēsture, Reg.: Latvija, UKRAINA, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Cenzūra Latvijā – noticis fakts

  1. Atpakaļ ziņojums: Ukrainas spēles | Basic Rules of Life

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.