Latvija, kuru esam zaudējuši (īss Latvijas vēstures kurss)

00334_Latvija_kuru_mes_pazaudejamIznākusi dokumentālā filma par Latvijas vēsturi, kura ir patiesāka un informatīvi bagātāka par tendenciozo un brīžam melīgo oficiozo pseidovēsturi, ko māca skolās. Filmas autors ir Aleksandrs Gapoņenko un viņa darbu latviski rakstošā prese jau savā ierastajā primitīvajā stilā paspēja noniecināt (http://www.delfi.lv/news/national/politics/krievu-kopienas-aktivisti-rezekniesiem-izrada-filmu-par-latgales-parlatviskosanu-vesta-raidijums.d?id=44351219 ).

„Latvija, kuru esam zaudējuši” (krieviski):

„Latvija, kuru esam zaudējuši” (latviski):

Informācijas aģentūra
/14.04.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Vēsture, Reg.: Latvija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Latvija, kuru esam zaudējuši (īss Latvijas vēstures kurss)

  1. rakar saka:

    mūsdienās visas lietas var sagrozīt kā vien vajag. tāpēc šo sauc par informācijas laikmetu. ar neapbruņotu aci redzams, ka pārsvarā visur fakti un argumenti tiek pievilkti tam, ko mērķis ir citiem ieborēt (šo to noklusējot, liekot attiecīgus akcentus, sagrozot faktus utt. Pie tam ir jāņem vērā, attiecīgā dokumentālo liecību fiksētāja motivāciju, kas ir pārstāvējis “uzvarētāju”). Internet var atrast un publicēt ari daudz daudz alternatīvu video, kur senie krievi (jeb slāvi ar savu dzivesziņu, kas balstās uz slaviskām vēdām) par komunismu un tā projektētājiem pateiks pilnigi pretējo bez emocijām un naida. Šo cilvēku viedokļus nez kāpēc neviens nepopularizē 🙂

  2. Turpinājums saka:

    Latviju, kuru esam zaudējuši, 2.daļa. Padomju Latvija. Pagaidām tikai krieviski.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s