Eirovīzijā uzvar „Eiropas vērtības”

00335_Eirovizijas-2014-22014.gada 10.maijā Kopenhāgenā par Eirovīzijas uzvarētāju tika pasludināts Tomass Neivirts – Končita Vursa (1988) no Austrijas. Neivirts priekšnesumā uzstājās pārģērbies par sievieti, nenodzenot bārdu. Končitas „uzvara” pirmkārt ir simboliska, kas labi parāda to debīlisma, absurduma un deģenerācijas pakāpi līdz kuram ir nodzīvojusies „vecā Eiropa”.

„Attīstītajā” Eiropā jau labu laiku homoseksuālisms ir nevis pataloģija, bet „izvēle”, pie tam „normāla izvēle”, kas visiem ir „jārespektē”. Pie tam šī „izvēle” plaši tiek popularizēta gan piešķirot tam milzu līdzekļus, gan arī uzspiežot šāda tipa „apmācības” pat bērnudārza bērniem.

Ar homoseksuālisma normalizāciju cieši ir saistīts cits absurds – t.s. genderisma teorijas realizācija, kas paredz, ka cilvēka dzimums neesot vis iedzimts, bet varot tikt „brīvi izvēlēts”. Šīs teorijas ietvaros nav būtiski par ko cilvēks ir piedzimis, galvenais kā viņš jūtas un, ja vēlas, tad var brīvi pieņemt „jebkuru dzimumu”. Pie tam pats dzimumu jēdziens tiek nonivilēts un tiek pasludināts ka eksistējot ne tikai vīriešu un sieviešu dzimums. Genderisma teorētiķi ir izfantazējuši, ka esot vairāk kā 20 dzimumi (genderi). Piemēram, tās pašas „Končitas” dzimums (genders) esot „drug queen” – vīrietis, kurš pārģērbjas par sievieti.

Par šo absurdu varētu pasmaidīt, ja vien šie slimnieki konsekventi nerealizētu šos murgus, veicot izmaiņas Eiropas Savienības un tās dalībvalstu likumdošanā un uzspiežot tās visai sabiedrībai, tai skaitā arī piespiežot veikt intensīvu visu bērnu „apmācību” šajās „iespējās” un „savas seksualitātes izjušanā” jau bērnudārzos, tādējādi nopietni kropļojot viņu psihi (Latvijā pirmie soļi šajā virzienā ir t.s.”viņķeles grāmatiņa” ar attiecīgajiem metodiskajiem norādījumiem, jau tagad praktizētās dzimumu „lomu spēles” skolās un bērnudārzos, tai skaitā arī ar pārģērbšanos un dažādas šķietami nenozīmīgas likumdošanas izmaiņas, kuras esmu pārliecināts pa kluso gatavo un virza genderisma lobiji).

Visbeidzot Eiropas Savienībā jau pilnā nopietnībā tiek apspriestas iespējas legalizēt incestu un pedofiliju. Kopošanās (sex) tiek pielīdzināta mīlestībai. Bērni tiek pasludināti par „kompetentiem” un tiek paziņots, ka viņiem ir „tiesības uz baudu”. Un kāpēc gan jāliedz „mīlošajiem” vecākiem iespēju „sniegt bērnam baudu”, ja pats bērns tam piekrīt (un viņš varot piekrist, jo esot „kompetents”)?! Pie tam jaunā „ģimene” vairs nav asinsradinieki un tās funkcija nav ģimenes radīšana. Jaunā „ģimene” ir dažādu „dzimumu” būtņu (kas var būt vairāk kā divas) juridiski noformēta kopdzīve.

Par tādiem „sīkumiem” kā vecāku varas juridisku un praktisku likvidēšanu, normālu dzimumpiederību nosakošu simbolu, vārdu un tekstu nomaiņu, izkropļošanu un aizliegšanu un citiem absurdiem, kas no visa augstākminētā izriet nemaz nerunāsim. Tas vis pilnā sparā notiek „demokrātiskajā” un „civilizētajā” Eiropā. Tādas ir jaunās „Eiropas vērtības” un tādas ir jaunās „Rietumu vērtības”, un to ļoti uzskatāmi gan simboliski, gan praktiski apliecina arī „Končitas” uzvara Eirovīzijas konkursā, kurš nav tikai parasts konkurss, bet kas pirmkārt ir politisks pasākums, kura rezultāti nereti tiek projektēti, koriģēti un piedzīti pēc politiskās nepieciešamības un konjunktūras.

„Jaunā Eiropa” kārtējo reizi sevi ir parādījusi visā savā pretīgajā krāšņumā. Eiropa acīmredzami ir totāli sajukusi prātā un nojūgusies. Jautājums paliek par mums – vai jaunās „Eiropas vērtības” ir arī mūsu vērtības, vai mēs gribam atrasties šādā Eiropā, vai mēs gribam, lai mūsu bērnu psihi šādi izkropļo un vai mēs paši vēlamies pārvērsties par šādiem deģenerātiem?!

Ivars Prūsis
/14.05.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: GEIropa, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Eirovīzijā uzvar „Eiropas vērtības”

  1. rakar saka:

    Cilvēki neapjauš savu potenciālu. Ja cilvēki to apjēgtu, par viņiem būtu ļoti grūti valdīt. Tāpēc ļoti svarīgi ir šīs spējas samazināt vai vismaz iekonservērt un kontrolēt. kas nozīmē, ka cilvēki vienārši ir jāpārvērš par pūli. Ir vērtības un ir antivērtības. Ja cilvēkam importē antivērtības, tas paliek kontrolējams un/vai ar laiku ieslēdzas pašiznīcināšanas programma.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.