Pārdomas par teroru Ukrainā

00345_ukrnaciIr jābeidz izlikties par naiviem un neko nesaprotošiem patērētājiem. Ir jāatzīst objektīvi notiekošais. Ir jābeidz mierināt sevi ar domu, ka tas JŪS VISUS neskar. Ir jāatzīst, ka NATO ir nepieteikta kara stāvoklī ar Krieviju. Ir jāatzīst, ka tagad, 2014.gada maijā, ir „1941.gada maijs”!
           
Vēsture atkārtojas it visā. Latvija atkal ir vienas karojošās puses iesaistīta karā (Latvija ir NATO dalībvalsts) un kā karā iesaistītās valsts iedzīvotāji latvieši tādēļ atkal piedzīvos visu to pašu, ko jau ir piedzīvojuši 2.pasaules karā! 1941.gadā uzbrucēji ar atrotītām piedurknēm, karogiem plīvojot un Gēbelsa propagandas runu iedvesmotiem prātiem, „ātrā uzvarošā kara” gaidās kvēlojot, iebruka Krievijā. Tur viņus gaidīja „ģenerālis Ziema”, Maskava, Ļeņingrada, Staļingrada, Kurska, Kurzemes katls un 1945.gada 9.maija Berlīne. Pēc 1941.gada vienmēr nāk 1945.
 
„1941.gadā” visi Cilvēki dalās divās daļās. Vieni domā, ka tagad esošais „1941.gads” ir sācies, lai turpinātos mūžīgi, nekad nebeigtos un tagad vienmēr būtu viens vienīgs „1941.gads”! Otri jau pirms „1941.gada” Zin, ka tas būs un Zin, ka būs arī „1945.gads”. Protams, abās pusēs daudzi mirst „1945.gadu” nesagaidījuši.

Vieni mirst, nesaprotot, kāpēc viņu „1941.gads” nepiepilda Gēbelsa runu solīto un kāpēc viņu „1941.gads” viņiem te tagad beidzas. Otri mirst zinot, ka viņu „1945.gads” būs neatkarīgi no tā, vai viņi to sagaidīs vai nē. Tāpēc pēc nāves viņi nonāk dažādās cerību valstībās. Pirmie dzīvo pievilto cerību laukos, bet otrie uzvaras cerību kalnos. Pēc kara visi dzīvie ir vienā pasaulē, bet divās dažādās dzīvēs. Pirmajiem ir sagrauts viss, kam viņi ticēja un ko lika savas dzīves pamatos, bet otrajiem ir piepildījies viss, kam viņi ticēja un tagad atliek tikai atjaunot kara sagrauto. Viņu dzīve ir ieguvusi jaunu jēgu.

Pirmajiem nekā ko atjaunot nav un tāpēc viņu dzīves ir zaudējušas katru jēgu un vajadzību pie tādas dzīves turēties. Tāpēc viņiem neatliek nekas cits, kā vien meklēt pašiznīcināšanās ceļus – to, ko šī civilizācija tagad dara. Viņu pašiznīcināšanās ir viņu sakāves rūgtuma, vilšanās un atriebības kāres izraisīta. Viņu naids, neatrodot izeju, sagrauj viņus pašus. Tāpēc tie, kuri pieskaita sevi zaudētājiem, pašiznīcinās visos iespējamos veidos, bet uzvarētāji vienmēr redz jaunas dzīves iespējas. Uzsākt kārtējo karu pret Krieviju ir labs, drošs un vēsturiski pārbaudīts pašiznīcināšanās veids.
 
Uzbrucēji vienmēr saskaita karojošo pušu kareivjus, tankus, lidmašīnas, savus un iegūstamos resursus (kari vienmēr ir par resursiem) saraksta „patriotiskas” grāmatas, safilmē sevi iedvesmojošas, bet upuri pazemojošas un nomelnojošas filmas, sacer politiski un nacionāli pareizas, kvēlas runas, paceļ vispatriotiskākos un humānākos lozungus, saorganizē savas 5.kolonnas (sapulcina un uzpērk visāda lieluma nodevējus), bet tā arī nekad nesaprot, ka Uzvaru šajā karā nenes lielgabali, bumbas un propaganda vai rūpnieciskais potenciāls.

Uzvara šajā karā jau pirms tā sākšanas ir Gara pasaulē lemta un piešķirta. Tā ir tikai jāizcīna un savām dzīvībām jāizpērk! Uzbrucēji vienmēr domā, ka nogalinot pretinieku, viņi pērk savu uzvaru. Tieši otrādi – viņi palīdz Krievijai samaksāt viņas Uzvaras cenu. Tad, kad viss ir samaksāts, tad nāk Uzvara.
 
***

Šis maidans Ukrainā sākās kā „Eiromaidans” – Eirosavienībā pārdoties kārās hohluškas un košļenes apgremojušies blogeri ASV vadībā sasauca visu pilsētu naivuļus (un bomžus) uz „bezmaksas” eirolabumiem un uz oligarhu apmaksātu cīņu pret oligarhu varu (nu akurāt kā Zatlers pret oligarhiem Latvijā!). Visus saaicināja izpildīt ASV rakstītu un ES režisētu teātri – „Ukrainas atbrīvošanās no…” Daudzpunktu vietā katrs maidanists un „atbrīvotājs” varēja ierakstīt kādu, no kā viņš gribētu „atbrīvoties”. Galvenais bija „būt kopā” (nu akurāt kā Sudrabai…) un cīnīties – par vai pret, nav svarīgi – galvenais ir aizvien pacelt „cīņas garu” un to nepārtraukt.

Pamazām maidans no cīņas „par Eiropu” pārvērtās cīņā pret „moskaļiem” un visā pilnībā atklājās cīņā pret „koloradiem”. Par „koloradiem” viņi – „Ukrainas vienotības aizstāvji” (kā viņus sauc NATO propagandisti), bet patiesībā Ukrainas nacistu vienību kaujinieki sauc tos, kuri, atbildot uz nacistu un „labā sektora” simbolikas nēsāšanu un viņu saukļiem – „moskaļus uz nažiem”, ņēma sev par pazīšanās zīmi Jura krusta melni-oranžās lentītes. Pilnīgi pamatoti.

Ja maidanisti sevi apzīmē, iezīmē un uzstāda par iepriekšējā kara zaudētājiem – nacistiem, un ar to pašu, runājot par Ukrainas vienību, darbos to sašķeļ divās daļās (iepriekšējā karā zaudētājos un uzvarētājos, bet krievus pēc nacionālās piederības vai politisko uzskatu dēļ noliek ienaidniekos), tad, protams, ka karu uzvarējušā zemē (savā zemē) kara uzvarētāji sevi iepretī zaudētājiem iezīmē ar savas uzvaras zīmi – Jura krusta lentu. Jura lentīte parādījās kā atbilde uz nacistu ideoloģijas reabilitāciju (ar NATO valstu atbalstu), simbolikas un tās „varoņu” atklātu demonstrāciju.
           
Lai nomelnotu Krieviju (NATO propagandas mašīna strādā pret Krieviju), viņus sauc par prokrieviskiem un separātiskiem. Tas ir dīvaini, jo viņi ir krievi krievu zemē („Ukraina” ir vēsturisku un politisku spekulāciju, kompromisu un mahināciju tirgus auglis. Politisks frankenšteins.) „Ukrainā”, un tur pārstāv to „Ukrainu”, kura karā uzvarēja hitlerisko Vāciju.
 
Tad kāpēc Eiropā šos ukraiņu nacistus, kuri sevi pozicionē par Hitleram uzticību zvērējušo benderiešu pēctečiem, nesauc par prohitleriskiem vai provāciskiem (ņemot vērā to, ko nupat Vācija ir reāli nolaupījusi Ukrainai – tās metalurģiju un ogļu baseinu Donbasā) vai proamerikāniskiem, kuru gāzes tirgu – paši savas zemes izlaupīšanu tagad aizstāv?
           
Tas tā dīvaini skan – prokrievisks krievs! Kāpēc krievam būtu jābūt proamerik, provāc, prožīd vai propoliskam savā dzimtajā Kijevas Krievzemē?
 
Prokrieviskie krievi ir paši par sevi – viņi grib būt krievi un netikt pārukraiņoti, pāramerikanizēti (kas reāli tomēr notiek) vai citādi pārtaisīti. Prokrieviskajiem krieviem ir vienalga kur dzīvot – „Ukrainā” vai Krievijā, ja vien viņi var būt tas, kas viņi ir – krievi un dzīvot tur, kur ir dzimuši un auguši – senā, vecā Krievijas un krievu zemē – savu senču dzīves vietā! Tāpēc norādījums uz viņu prokrieviskumu ir klaji propagandisks un melīgs, jo liek domāt par citas valsts interešu (kā to dara visi „prolatviskie” „latvisko” partiju deputāti Saeimā) lobēšanu. Ja viņi kaut kādā veidā tagad piesauc Krieviju, tad vienīgi tādā mērā, kā ar skaudību uzlūkojot Krimu, kurā tās iedzīvotāji tagad ir pasargāti no tādiem slaktiņiem, kāds notika Odesā.

Separātismu viņiem pieraksta velkot tālāk paralēles ar notikumiem Krimā. Un pilnīgi nepamatoti (vismaz līdz notikumiem Odesā). Separātisms iestājas par kādas valsts daļas atdalīšanos, kas, redzot Ukrainā notiekošo un neatzīstot notikušā nacistiskā apvērsuma rezultātā Kijevā varu sagrābušo nacistisko šaiku par tiesīgu darboties Ukrainā, ir pilnīgi pamatoti, saprātīgi un savlaicīgi…

Federālisms ir pilnīgi kaut kas cits. Federālisms ir decentralizēta valsts vara vienotā valstī. Vācija ir federatīva republika. Ukrainā ir Cilvēki, kuri iestājas par tādu pat tālāko Ukrainas valsts politisko iekārtojumu. Viņi piedāvā referendumu šī jautājuma izlemšanai. Viņi piedāvā balsot, balsis saskaitīt un tad redzēt cik iedzīvotāju ir par un cik pret to. Tā ir normāla demokrātiska demokrātiskas valsts politiskā dzīve.
 
Kāpēc baskus nesauc par probaskiskiem? Kāpēc skotus nesauc par proskotiskiem? Kaut gan tieši Skotija ir separātiska… Kādi Cilvēki izvirza politisku ideju un aicina citus Cilvēkus par to nobalsot – izteikt savu viedokli par šo jautājumu.

Tāpat es varētu jautāt: Vai spāņi dedzinās baskus? Vai angļi dedzinās skotus? Kāpēc Odesā drīkst to, ko nedrīkst nekur citur Eiropā? Vai jau drīkst? Vai drīkst Rīgā, Jelgavā? Varbūt drīkst Olainē, Tukumā? Bet Cēsīs, kā ir Cēsīs? Vai Cēsīs arī jau drīkst…? Vai drīkstēja Odesā, tāpēc ka tie bija krievi? Tad jau laikam žīdus arī drīkstēja? Vai jau drīkst žīdus atkal…? Vai jau drīz drīkstēs…? Un tad jau laikam citus – arī latviešus drīz drīkstēs, ko? Vai latviešus drīkst drīkstēt dedzināt? Vai vāciešus drīkst drīkstēt…? Un, ja ukraiņi drīkst, vai tad latvieši arī kādu drīkst? Un kuru tad nedrīkst? Kāpēc ne amerikāni? Kāpēc ne Nolandi? Kāpēc ne Dimantu, Rinkēviču, Freiberģi vai kādu NATO ģenerāli? KĀPĒC NEDRĪKST?!
 
 ***
Odesā it kā Ukrainas unitāristi – vienas politiskas idejas piekritēji slepkavoja it kā citas politiskas idejas – federālisma piekritējus. „It kā” tāpēc, ka tam, kas tur notika, nekāda sakara ar politiku – unitārismu vai federālismu nebija. Tieši otrādi – Odesas slepkavības notika tāpēc, lai notikumus Ukrainā izvestu ārpus katra politiska risinājuma lauka. Lai atņemtu jebkuru mierīgu risinājumu un tālāko kopdzīvi vienotā Ukrainā.

Hatiņā [ciems Baltkrievijā, kurā Vācu nacistu laikā tika dzīvi sadedzināti visi iedzīvotāji, ieskaitot sievietes un bērnus] nevar dzīvot kopā tur sadedzināto tuvinieki un sadedzinātāji. Tas vairs nav iespējams. Tas bija solis, ar kuru fašisms 2014.gadu atcēla atpakaļ „1941.gadā”. Tagad atkal tas karš iet vaļā! Tas ir kārtējais Kijevas nacistiskās šaikas solis uz ASV pasūtīto pilsoņu karu!
 
***
2.maijā Ukrainā varu sagrābusī nacistu šaika ar NATO speciālistu atbalstu pārgāja pie nākošā stāvokļa destabilizācijas posma. Jau no paša maidana sākuma NATO (ASV) ietur kursu uz stāvokļa destabilizāciju, konfrontāciju un vardarbības eskalāciju. Tad, kad vēl bija iespējamas sarunas ar valdību un valdībai ar maidanizētajiem, NATO valstis izvērsa divdabīgu attieksmi pret notiekošo. Valdību aicināja uz sarunām, bet maidanizētos aktivizēja sarunu rezultātu un panākto vienošanos pārkāpšanai. Tad, kad maidans jau pieņēma atklāti vardarbīgu raksturu NATO (ASV) nemitīgi uzstāja (piespieda) uz to, lai valdība nelieto tās rīcībā esošo likumīgo spēku kārtības uzturēšanai valstī un vardarbības apturēšanai tad, kad to vēl varēja izdarīt, bet izvērsa melu kampaņu pret Krieviju..
           
 Ar ASV privāto armiju palīdzību un CIP speciālistu vadībā tika noorganizēta un realizēta milicijas darbinieku („Berkuts”) un maidanistu apšaušana. Oficiāli pasludinātie dati par bojā gājušajiem ir stipri samazināti.(Viena „patiesība” vienmēr ir Europai un pasaulei, bet pavisam cita pašiem sev Ukrainā.) Kijevā reāli bojā gājuši apmēram 500, bet dažādas pakāpes ievainojumus guvuši vairāk kā 1500 Cilvēku. Maidana organizētāji visādi centās palielināt upuru skaitu. Tā, piemēram, maidana pašaizsardzības vienību mediķiem maidana vadība atņēma ķirurģiskos instrumentus, pirmās palīdzības līdzekļus un medikamentus, kā rezultātā nomira daudzi sašautie, kuriem palīdzību varēja sniegt un viņus izglābt.

Tad, kad maidans iegāja „karstajā” fāzē, ASV CIP (Centrālā izlūkošanas pārvalde) to ņēma savā pilnīgā kontrolē un vadībā. Arī tagad visu Ukrainā notiekošo vada ASV caur saviem CIP speciālistiem, kuri ir aizņēmuši visu Ukrainas drošības komitejas ēkas trešo stāvu, kurā neielaiž pat Ukrainas drošības komitejas darbiniekus. Viņu vadībā notika „labā sektora” kaujinieku akcijas Ukrainā, kuru laikā tika izdarīti uzbrukumi karaspēka daļām un milicijai, un tur esošo ieroču sagrābšana. Tādā veidā „labais sektors” apbruņojās, bet ASV nemitīgi pieprasīja, lai valsts vara nekādā veidā pret viņiem nelieto spēku to atbruņošanai. Vēl vairāk – bruņotais maidans arvien vēl visā rietumu (NATO) presē un TV tika daudzināts par mierīgu un nevardarbīgu protestu. Tad, kad „Berkuta” darbinieki tika dedzināti un apšaudīti, Nolande uzstājās ar runu, kurā apjūsmoja maidanistu „ārkārtīgo savaldību viņu mierīgo protestu laikā”.
           
Pēc pēdējās vienošanās parakstīšanas starp „opozīciju” un Janukoviču, Janukovičs bija gatavs atkāpties no amata un mierīgā ceļā (leģitīmi) nodot varu „opozīcijai”, bet ASV uzstāja uz vardarbīgu valsts apvērsumu, kā rezultātā tagadējā nacistu šaika ir gan neleģitīma, gan aptraipīta asinīm. Neviens normāls Cilvēks tādu šaiku nekad neatzīs par likumīgu un tai neuzticēsies. Arī pati šaika ir sevi sakompromitējusi ar kriminālnoziegumu – savējo un „berkutiešu” apšaušanu, un vardarbīgu varas sagrābšanu valstī. Tā vietā, lai atbruņotu „labā sektora” nacistu vienības un „maidana pašaizsardzības spēkus”, Kijevas šaika tos legalizē par „nacionālo gvardi”, apbruņo un papildina ar jauniem kaujiniekiem, piešķir smago bruņojumu.

Visi politiskie eksperti viennozīmīgi un vienprātīgi atzīmē pilnīgi aplamo apvērsuma leģitimizācijas procesu. Visi norāda, ka ir milzīga kļūda tagad rīkot prezidenta vēlēšanas. Visi viennozīmīgi ir par to, ka bija jārīko Radas (parlamenta) vēlēšanas un tikai pēc tam jāvēl prezidents. Radas vēlēšanām būtu Ukrainas iedzīvotājus vienojoša procesa raksturs. Tajā, viņus vienojoši, tiek iesaistīti visi dažādo grupu pārstāvji, jo tiek nodrošināta viņu interešu pārstāvība politiskā procesā, bet prezidenta vēlēšanām ir šķeļoša un konfrontējoša procesa raksturs, jo tas saasina cīņu atšķirīgu grupu starpā par vienas grupas interešu pārstāvības iespēju.

Teorētiski jābūt tā, ka to, ko drīkst Kijevā, to pašu drīkst arī citās Ukrainas pilsētās. Teorētiski būtu tā , ka, ja Kijevas maidans protestēja pret Janukoviča režīmu, tad citur drīkstētu (tāpat) protestēt pret Jaceņuka režīmu. Protestētāji Ukrainas dienvidos izgāja ar savām prasībām un redzējumu Ukrainas valsts vienotības saglabāšanai. Bet praktiski tie Ukrainas apgabali, kuros kompakti dzīvo krievi, tikai cenšas sevi pasargāt Ukrainā valdošās vardarbības apstākļos. Cilvēki cenšas saglabāt sevi no fiziskas iznīcināšanas. Politisko kustību aktīvistus arestē un izved uz Kijevas cietumiem. Valdošajos vardarbības apstākļos saprātīgākie krievi dibina pašaizsardzības zemessardzi. Un pareizi dara! Tā ir saprātīga rīcība apstākļos, kad valstī valda nacistu bandu terors!

Viņu prasības Kijevas (ASV) šaika neuzklausa. Ja Kijevā demonstrācijas pārauga maidanā, kas tika „sadzirdēts”, tad apstākļu loģika diktē tādu pat rīcību tāda pat mērķa sasniegšanai arī citās pilsētās. Tur tiek būvētas barikādes, sagrābtas pārvaldes ēkas (viss kā Kijevā!) un sūtītas vēstules uz Kijevu.

Kijevas nacistu šaika nekādās sarunās ar šo pilsētu protestētājiem nestājas. Vēl vairāk, tiem piedraud ar „moskaļus uz nažiem” izpildīšanu un nacionālās gvardes nacistu vienību izrēķināšanos ar protestētājiem Ukrainas dienvidaustrumos. Viņus tūlīt ar ASV sankciju sauc par „prokrieviskiem” un „separātiskiem”, kaut gan viņi nekādas Ukrainas sadalīšanas idejas nav pauduši.
           
Tieši pretēji, viņi Ukrainas vienotības saglabāšanas iespēju saskata tās federalizācijā, jo saprot, ka tāda unitāra „Ukraina” vairs nepastāv (vieni tajā slepkavos citus) un pastāvēt nekad nevarēs. „Ukraina” caur to ir gājusi jau divreiz. Benderieši ir slepkavojuši „komuņākus” un „moskaļus”, bet pēc tam arī tos „hlopecus”, kuri nebija uz vienu roku ar benderiešiem. Viņi vienmēr atrada aizvien jaunus pretiniekus, kurus likvidēt ar ieroču spēku. Tā ir patoloģiska asinskāre un cietsirdība. Pat vācieši bija spiesti bremzēt viņu Ukrainas „tīrīšanas” cītību, kas kara sākumā diskreditēja Lielvācijas tēlu.

Atbildei uz nacistiskās Kijevas šaikas teroru Ukrainas dienvidaustrumi izsludina pašpārvaldi – „Doņeckas republiku” un referendumu par tās juridisko statusu. Tā vietā, lai Kijevas šaika beidzot sāktu sarunas ar tās pārstāvjiem, viņi tos izsludina par teroristiem un sāk militāru armijas „pretterorisma” akciju, ar kuru faktiski sāk lozunga „moskaļus uz nažiem” praktisku izpildi, par ko atbildību uzliek Krievijai.
 
Kijevas šaika neko nedara, lai situāciju risinātu mierīgā ceļā, bet tieši pretēji – dara visu, lai stāvokli saasinātu. ASV (NATO) virza Ukrainu uz pilnīgu sabrukumu un vardarbības haosu tajā – uz pilsoņu karu Ukrainā un gatavojas to pārsviest arī uz Krieviju.

Ja to neizdosies izdarīt, tad NATO (ASV) sāks tiešu karadarbību Krievijas teritorijā. 8.maijā notika „nacionālās gvardes” uzbrukums Krievijas robežpostenim. Robežposteni – robežas pārejas punktu un muitas ēku apšaudīja un nodedzināja. Par to rietumu (un Latvijas) ziņu kanāli klusē.
 
2.maija notikumus Odesā nevar apskatīt atrauti no visa notiekošā Ukrainā un ASV – NATO un Krievijas starpvalstu attiecībās, kuras ir vērstas uz pieaugošu Krievijas diskreditāciju, tās nacionālo interešu ierobežošanu un Krievijas kā valsts pilnīgu dezintegrēšanu un sagraušanu. 
 
Tas ir karš pret Krieviju, kurā tiek mainītas metodes un līdzekļi, bet saglabāts tas pats mērķis – pilnīga Krievijas iznīcināšana.
 
Paši ukraiņu runasvīri norāda, ka: „Harkovā „kolorādus” iejauca pīrāgā, bet Odesā pīrāgu uzcepa”. Odesas notikumiem priekšvēsture meklējama nedēļu agrākajā vardarbīgajā uzbrukumā mierīgajam federālistu mītiņam Harkovā, kur futbola huligānu izskatā to izdarīja ukraiņu nacisti.
 
Nacisms – sevis pārākuma daudzināšana un naids pret visu un katru atšķirīgo ir futbola huligānu iekšējais saturs. Futbola huligāni visā pasaulē ir vienādi. Futbola huligānu iekšējā būtība ir naida uzturēšana un vardarbība katrā iespējā to realizēt. Futbola huligānu kustību kultivēšana ir legāls veids kā uzkrāt naidu sabiedrībā.
 
Uzkrāto naidu vienmēr var izmantot un pavērst varai vai tās opozīcijai vajadzīgajā virzienā. Futbola huligāni ir jebkura ienaidnieka, jebkura spēka, kurš grib manipulēt ar vardarbības palīdzību 5.kolonna. Futbola huligāni vienmēr ir gatavi vardarbībai un slepkavībām, ja vien vara to viņiem pieļauj. Futbola huligāniem vardarbības uzsākšanai nav vajadzīgs iemesls. Viņos kūsā naids, kuru tie atbrīvos katrā izdevīgā brīdī pret jebkuru. Viņus ierobežo tikai varas spēks un iespējamās sankcijas.

Nesen kāds Vācijā dzīvojošs krieviski runājošs žīds – politisko zinātņu eksperts savā ASV bāzētajā un uz Krievijas demoralizāciju vērstajā, naidu, izvirtību un melus izplatošajā, Latvijā brīvi skatāmajā TV kanālā RTVi stāstīja par stāvokli Vācijā. Viņš stāstīja par Vācijā legāli reģistrētajām un nereģistrētajām naidu uzturošajām nacistu, antifašistu un visu novirzienu radikāļu grupām, kuru savstarpējās cīņas tiek novērstas tikai ar policijas spēka palīdzību.

Viņš atzina, ka šīs bruņotās bandas, ja vien tām ļautu vaļu, dažos mēnešos savstarpējo cīņu gaitā Vāciju atmestu atpakaļ 1945.gada sagrāves un sabrukuma līmenī. Eiropā aiz viedokļu plurālisma respektēšanas un uzskatu brīvības aizsega ir uzkrāts milzīgs savstarpējā naida lādiņš, kurš agri vai vēlu izlauzīsies vai arī to atbrīvos „kāds trešais spēks”, kurš būs ieinteresēts ieviest Eiropā savu „vadāmā haosa” taktiku (ASV ģeopolitiskā doktrīna).

Eiropa krāj akmeņus uz sava jumta. Eiropai, tāpat kā Zolitūdes „Maximai”, tās konstrukcijā ir ieliktas „skrūves bez stiprības”, uz jumta sanesti bruģakmeņi un trešais spēks (tāpat kā Zolitūdē) jau ir palaidis savu bezpilotnieku ar sprāgstvielas kravu, lai sagāztu akmeņu pārslogoto jumtu uz europiešu galvām. Europā uzkrātais naida lādiņš tiks atbrīvots trešajam spēkam – ASV vajadzīgajā brīdī, vietā un veidā. Ukraina ir tikai naida legalizācijas un „likumīga” pielietojuma demonstrācijas vieta. Pret Krieviju kurinātais naids ir tikai veids, kā šo Eiropā uzkrāto naida potenciālu leģitimizēt. Vēlāk ar to varēs manipulēt un virzīt jebkurā virzienā.
 
Ir izstrādātas tehnoloģijas kā ar to palīdzību šantažēt katras vajadzīgās valsts valdību. To parāda visu „krāsaino revolūciju”, „pavasaru” un maidanu vadāmība, vadīšana un gaita. Arī Europa saņems savu „zilo” revolūciju, „varavīkšņu pavasari” un maidanu!
 
Harkovā fašisti izmantoja futbola huligānus diviem mērķiem. Pirmkārt, tas bija reālais triecienspēks politiskās opozīcijas apkarošanai (federālisti ir reālā Kijevas nacistu šaikas (ASV) politiskā opozīcija) un otrkārt, tie ir grēkāži, uz kuriem Kijevas (ASV) nacisti vienmēr var novelt vainu par notikušo asinsizliešanu Odesā.

Odesā notikušo slepkavību plānošana notika Kijevā CIP speciālistu kabinetos. Reālie izpildītāji bija Ukrainas iekšlietu ministrija, Ukrainas drošības komiteja un maidana „pašaizsardzības spēku” sotņas ar „labā sektora” aktīvistu atbalstu. Tiešo situācijas vadību uzticēja Odesas milicijas priekšniekam, kurš personiski instruēja izpildītājus, uzraudzīja un vadīja šo akciju. Provocējošā spēka funkciju izpildīja milicijas specvienības „Dņepra” kaujinieki. Slepkavoja maidanisti (tik „ārkārtīgi gaišie cilvēki”…) un „labā sektora” nacisti.

Tai pat laikā šīs slepkavošanas aizsegā klusībā notika kāda cita operācija, kuras gaitā Odesā bez pēdām pazuda daudzi varai netīkami un bīstami, bet ar šīm politiskajām akcijām nekā nesaistīti Cilvēki. Par to rietumu prese klusē, bet acīmredzamos notikumus izmanto Krievijas nomelnošanai.

2.maijā Odesā futbola huligāni pēc futbola mača devās savā kārtējā gājienā pa ielām, kas atradās vairāku kvartālu attālumā no federālistu nometnes pie arodbiedrību nama. Šajā nometnē federālisti vāca parakstus referenduma ierosināšanai par vienotas Ukrainas valsts saglabāšanu apgabalu federācijas formā.

Futbola huligānu gājienam (vairākiem tūkstošiem) uzbruka salīdzinoši neliela (apmēram 100 cilvēku skaitā) Kijevas šaikas milicijas specvienības „Dņepra” kaujinieku vienība. Viņi bija ģērbti civilā apģērbā, maskās, ķiverēs un greznojušies ar Jura lentītēm pie apģērba. Lai atpazītu savējos, tad ap labo roku visiem operācijas dalībniekiem (kā uzbrucējiem, tā huligānu vidū un milicijas aizsprosta kordona sastāvā esošajiem) bija aptītas sarkana skoča lentas. „Uzbrucēji” – milicijas specvienības „Dņepr” kaujinieki tēloja „kolorādus” – „moskaļus”. Skaidrs, ka nelielā „uzbrucēju” grupa huligānus tikai saniknoja. Tie sāka vajāt provokatorus, ko vēl vairāk uzkurināja huligānu rindās esošie provokatori ar sarkanā skoča lentām.

„Uzbrucēji” bēga uz pilsētas milicijas kordona joslu, kur viņus tur esošie ar skoču iezīmētie operācijas dalībnieki ielaida savā aizmugurē. No turienes sarkani apzīmētie „kolorādi” no automātiskajiem ieročiem un pistolēm „apšaudīja” huligānus. „Apšaudīja” tāpēc, ka viņu pusē, kā arī no turienes šaujošie iezīmētie huligāni viens otram nekādu kaitējumu nenodarīja. Acīmredzot tā nebija kaujas munīcija, bet tikai imitēja apšaudi.

Odesas milicija saņēma pavēli no notikuma vietas aiziet. Kaujas sparu huligāniem piešķīra Harkovā gūtā pieredze un tur saņemtais Kijevas šaikas atzinīgais novērtējums viņu cīņām pret „kolorādiem” – federālistiem. Harkova kalpoja šo huligānu kautiņu pacelšanai „goda lietas” statusā (Juļas slavas dziesmas!) un viņu iedrosminājumam tālākajiem „varoņdarbiem”. Sagrāvuši milicijas kordonu, huligāni uzbruka federālistu telšu pilsētiņai.

Laukumā pie arodbiedrību nama šo brīdi gaidīja līdz šim nekā sevi neizrādošie „labā sektora” kaujinieki un „maidana pašaizsardzības” sotņas. Viņi pievienojās huligāniem un nu jau mērķtiecīgi dzina neapbruņotos federālistus arodbiedrību centra ēkā. Te pirmo reizi parādījās īsti kaujas ieroči un sākās mērķtiecīga, tēmēta šaušana uz federālistiem – Kijevas nacistu šaikas pretiniekiem.

Kad runā par Odesā bojā gājušajiem, Rietumu (Latvijas) presē skandina par apmēram viena vidējā vecuma vīriešiem – „prokrieviskiem teroristiem”. Tas neatbilst patiesībai. Tur bija ļoti dažāda vecuma Odesas iedzīvotāji – bērni ar vecākiem pastaigā atnākuši pie paziņām, jaunieši, pieaugušie un daudz pensionāru. Bruņotie uzbrucēji viņus sadzina ēkā un tur sākās slepkavošana. Pirmās ziņas pienāca par ēkā sadegušajiem un dūmos noslāpušajiem vai glābiņu meklējošajiem un ārā nosistajiem, bet īstenība ir daudz skaudrāka.

Pirms ēkas aizdedzināšanas uzbrucēji siroja pa ēku, meklēdami tur noslēpušos Cilvēkus un viņus slepkavoja. Tika atrasti līķi ar durtām un šautām brūcēm. Ir uzbrucēju pašu uzņemti videomateriāli ar viņu „varoņdarbiem”, kuros redzams, kā upuri tiek nogalināti, neskatoties uz viņu lūgumiem saudzēt dzīvību. Slepkavošanā piedalījās daudzi uzbrucēji un tā notika lielā steigā. Precīzs noslepkavoto skaits nav zināms.

Otrā dienā vairākus desmitus līķu (nošauti un sadurti) atrada pagrabā. Vēlāk citās uguns neskartās ēkas telpās atrada gabalos sacirstus līķus un Cilvēkus ar nocirstām rokām, kājām un galvām… Acīmredzot tie ir tie, kurus Kijevas atsūtītā milicija naktī nepaguva no ēkas izvest. No Kijevas atsūtītā milicija no ēkas naktī kravas automašīnās aizveda nezināmu skaitu līķu.

Tas atsauc atmiņā kā Kijevā „ārkārtīgi gaišie” maidana „brīvības cīnītāji” tādā pat veidā, nocērtot rokas, kājas un izdurot acis, sakropļoja ievainotos un gūstā saņemtos „Berkuta” milicijas darbiniekus. Tā ir ļoti tieša norāde uz noteiktu maidana personāžu piedalīšanos Odesas slaktiņā un uz viņu dvēselisko saturu. Tieši tas raksturo visu uzbrucēju īsto dzinuli un „kaujas motivāciju”, kam nekāda sakara ar Ukrainu kā valsti un tās nākotni nav. Tā ir sadistiskas slepkavot iespējas sadistiska izmantošana. Nevarēs slepkavot šos, slepkavos kādu citu! Būtu tik slepkavas, upurus sameklēs!
 
Ēku aizdedzināja reizē vairākās vietās tās iekšpusē un arī trešajā stāvā kāpņu telpās. Acīmredzot tāpēc, lai vēl dzīvie upuri neizkļūtu uz jumta un no turienes neglābtos pa ēkas aizmugurējo daļu. Acīmredzot slepkavas domāja, ka ēka nodegs pilnībā un noslēps viņu mērķtiecīgo slepkavību pēdas. Daudzi bija noslēpušies ēkas kabinetos un degošās ēkas logos parādījās tikai tad, kad ēkā jau pilnā sparā plosījās ugunsgrēks. Tad laukumā esošie „Ukrainas vienotības sargi” – nacisti sāka šaut uz tiem, kuriem bija izdevies izkļūt uz jumta un tiem, kuri meklēja glābiņu logu ailēs. Tos, kuri izlēca pa logiem, fašistu pūlis nosita ar beisbola nūjām. No ārpuses ēkas izejas aizbarikādēja, bet pa logiem meta ēkā pudeles ar degšķidrumu.

Vēlāk runāja par ilgstošo milicijas un ugunsdzēsēju kavēšanos. Tas neatbilst patiesībai. Odesas milicijai pavēlēja savus spēkus no laukuma aizvest, bet no Kijevas atsūtītā milicija piesedza uzbrucēju aizmuguri un pilsētā tvarstīja tos federālistus, kuri slepkavošanas sākumā paguva aizbēgt caur ēkas aizmugures izejām un logiem. Apmēram 170 Cilvēki no viņiem tika aizturēti un apsūdzēti nekārtību izraisīšanā, ēkas aizdedzināšanā un citos noziegumos. Visu vainu par notikušo uzkrāva cietušajiem un Krievijai, kura esot izraisījusi šo „negadījumu”. Tai pat laikā citas uzbrucēju grupas nobloķēja pieejas laukumam un apmēram divas stundas neļāva ugunsdzēsējiem piekļūt ēkai un sākt tās dzēšanu.

Sevišķas pārdomas izraisa Ukrainas sieviešu cietsirdība. Videokadros ir redzamas 16-20 gadīgas hohluškas, kuras pacilātā uzbudinājumā turpat laukumā pie jau degošās ēkas pilda pudelēs degšķidrumu un izdala vīriešiem, kuri ar tām turpat apmētā ēku. Arī interneta blogos viscietsirdīgāk izsakās tieši sievietes. Arī citos notikumos iesaistītās sievietes, uz cietsirdību aicinot arī vīriešus, izrāda visaktīvāko un klajāko nežēlību. Tāds garīgs, dvēselisks un morāls pagrimums rāda, ka šai „tautai” nav nekādas nākotnes. Tā beigs pastāvēt pašiznīcināšanās tvanā. Diemžēl tas jau ir neatgriezenisks, bet pasauli kopumā atveseļojošs, kolektīvs suicīds. Kā sevišķa zīme te minama uguns – degšķidrumu lietošana.

Pēc 2.maija slepkavību nakts Odesā Kijevas nacistu šaika paziņoja, ka federālisti paši esot izprovocējuši uzbrukumu, paši iebarikādējušies ēkā un paši to arī esot aizdedzinājuši… Paši esot gājuši bojā pašu izraisītā ugunsgrēkā, kurš radies apšaudot uzbrucējus un apmētājot viņus ar degpudelēm… Bet kopumā visi noslepkavotie esot Krievijas iesūtītie diversanti, teroristi un Ukrainas ienaidnieki. (Tātad, politikā opozīcija ir valsts ienaidnieki. To der atcerēties pirmsvēlēšanu gadā visiem, kas nav ar proamerikānisko „Vienotību”…) 2.maijā Odesā notikušais esot Krievijas inspirēts un pierādot Krievijas iejaukšanos Ukrainā. Tā tad esot tā Krievijas agresija.

Protams, ka Ukrainas dienvidaustrumu iedzīvotāji, redzot „nacionālās gvardes” bruņojumu un „kaujas garu”, arī bruņojas. Protams, ka viņiem tagad, pēc 2.maija, ir pilnīgi vienalga kur, bet tikai tālāk no „labā sektora”, „Ukrainas” un tās „nacionālās gvardes” fašistiem. Ukraiņi arī no citiem apgabaliem steigšus pamet Ukrainu. Ir sācies otrais emigrācijas vilnis. Pirmais bija pēc nacistu bruņotā apvērsuma Kijevā. Tagad ir otrais vilnis, kuru paši ukraiņi (ne krievi) raksturo ne vairs kā emigrāciju, bet jau evakuāciju… Tās pilsētas, kuras, lieloties ar savu neapbruņotību, nav noorganizējušas savu zemessardzes bruņoto pretestību, par to dārgi maksā!

Nupat, 9.maijā Mariupolē „nacionālā gvarde”, armija un milicijas specvienība „Azov” apšāva un nodedzināja Mariupoles vietējos miličus tieši viņu dienesta vietā – pilsētas milicijas pārvaldes ēkā. 9.maijā Mariupoles milicija saņēma pavēli ar ieroču spēku (apšaut) izklīdināt pilsētā notiekošo veterānu mītiņu, kurā viņi godināja savu uzvaru pār hitlerisko Vāciju. Milicijas darbinieki atteicās šo Kijevas šaikas pavēli izpildīt. Tad Avakovs – Kijevas šaikas iekšlietu ministrs izziņoja, ka pilsētas milicijas ēku esot ieņēmuši „bruņoti teroristi” un nosūtīja uz turieni soda ekspedīciju. Pilsētā iebrauca bruņutehnika un maiņas laikā, kad milicijas ēkā bija abu maiņu miliči, tiem uzbruka armijas, „nacionālās gvardes” un „Azov” specvienības spēki.

Ēku cauršāva ar granātmetējiem, bruņutehnikas lielgabaliem un nodedzināja. Mariupoles milicija tika pilnībā iznīcināta. Tagad pilsētā nav ne vietējās varas, ne milicijas. Pēc tam „antiteroristi” apšāva mierīgos iedzīvotājus pilsētas ielās un pēc vairāku veikalu izlaupīšanas atstāja pilsētu „labā sektora” marodieru varā. Tur vēl ilgu laiku, laupot un apšaudot iedzīvotājus, uzdarbojās atsevišķas „nacionālās gvardes” grupas, līdz viņus padzina no Doņeckas atbraukusī zemessardze. Arī pēc Mariupoles pilsētas milicijas iznīcināšanas, ko Avakovs izziņoja par veiksmīgu pretterorisma akciju, Kijevas šaika paziņoja, ka ēkā apšautie miliči sevi esot sadedzinājuši paši…!!! Arī ASV valsts departaments paziņoja, ka nosodot prokrievisko aktīvistu vardarbību Mariupolē un ka vainīgi esot paši Mariupoles iedzīvotāji… (Miliči tiešām bija vietējie)

Tā saucamā „pretterorisma” akcija vispār ir unikāls notikums Eiropas centrā un NATO paspārnē (arī ar Latvijas atbalstu). Ukrainas apgabali, kuri sevi sargā pret nacistu bandām, tiek pasludināti par Krievijas specvienību okupētiem un „pretterorisma akcija” esot to atbrīvošana no Krievijas ietekmes. Tāpēc visi tur dzīvojošie (tie visi esot Maskavas aģenti) tiek pasludināti par teroristiem – tur ir vietējo iedzīvotāju uzturētas un pašaizsardzībai dibinātas zemessardzes vienības, tāpēc tagad (pēc referenduma) Kijevas fašistiem teroristi ir visi Ukrainas dienvidaustrumu apgabalu iedzīvotāji.

Dienu pirms „antiteroristiskās” akcijas aktīvās daļas sākuma ASV atslēdza GPS pozicionēšanas sistēmu virs Ukrainas. Tas pats notika pirms uzbrukuma Lībijai un algotņu iebrukuma Sīrijā. Nākošajā dienā rietumu presē (arī Latvijā) sacēla brēku par naktī gaidāmo Krievijas armijas iebrukumu Ukrainā. Protams, nekāda Krievijas iebrukuma nebija, bet 4 no rīta sākās Ukrainas „pretterorisma” spēku uzbrukums Slavjanskai un Kramatorskai. 
 
Kā redzams, NATO visu notikumu informatīvo ainu apgriež pretēji īstenībai. Tāpēc notikumus var izsecināt arī no viņu ziņām tās attiecīgi koriģējot – saprotot visu teiktajam apgrieztā veidā.

Kā redzam no notikumiem, visur, kur vien parādās ukraiņu fašisti, notiek dedzināšanas. Degpudeles ir ukraiņu fašistu kaujas rīks. „Berkuta” vienības Kijevā apmētāja ar degpudelēm. Ieņemamās armijas un milicijas ēkas tāpat nodedzināja. Kijevas centrā tādā veidā nodedzināja arodbiedrību ēku. Tāpat dedzināja zemessardzes posteņus Slavjanskā un citās vietās. Odesā centās sadedzināt noslepkavoto līķus. Mariupolē miliciju nodedzināja ar degpudelēm. Uzbrukumā Krievijas robežas muitas robežpostenim to nodedzināja ar degpudelēm… Degpudeles ir fašistu firmas zīme!
 
***
Latvijas iedzīvotājiem no NATO propagandas ruporiem ir zināms par „Ukrainas okupāciju”, par „Krievijas armijas okupantiem” un Krimas aneksiju, par Krimas referendumu, kurš esot noticis okupācijas karaspēka automātu stobru galā… Par to, ka Ukraina vēl arvien uzskatot Krimu par savu teritoriju un Krimas iedzīvotājus par Ukrainai piederīgiem.

Latvijas iedzīvotāji nemana to, ka Kijevas nacistu šaika ir noslēgusi vienīgo Krimas ūdensapgādes kanālu, kas, starp citu, ir smags starptautisko tiesību pārkāpums, tāpat kā gūstekņu slepkavošana. Tā dīvaini tagad iznāk, ka Ukraina atstāj bez ūdens pati savus iedzīvotājus, kuri it kā esot okupantu okupēti un piespiedu kārtā balsojuši.
 
Par ko tad Ukraina soda „savējos”? Kāpēc tad Ukraina izraisa badu „saviem iedzīvotājiem”? Vai tad viņiem nepietiek jau ar „okupantu klātbūtni” un „okupācijas radītajām problēmām”? Vai tas liktu viņiem atgriezties Ukrainas nacistu paspārnē?
 
Acīmredzot šaika runā vienu, bet dara citu, saprotot, ka Krima ir atdalījusies pa īstam, labprātīgi un ar baudu, par ko tagad tai atriebjas, atņemot ūdensapgādi. Tātad Kijevas šaika Krimu nebūt neuzskata par okupētu un Krimas iedzīvotājos saskata savus ienaidniekus! Tieši Krieviju, bet ne Krievijas okupētu Ukrainas teritoriju. Ar to pašu Kijevas šaika atzīst, ka ir karastāvoklī ar Krieviju, un to, ka Krima pēc būtības neatgriezeniski ir Krievijas daļa. Neviena NATO valsts nav pieprasījusi okupācijas karaspēka izvešanu, tāpēc, ka tāda tur nav un nekad nav bijis, bet visa vārīšanās (cepšanās) par „zaļajiem cilvēciņiem” ir tikai naida kurināšana pret Krieviju un krieviem.

Tāpēc vārdi par okupēto Ukrainu un „Krievijas agresiju” ir tukša muldēšana. Tas viss notiek ar ASV akceptu, tāpēc nevar būt runas par aneksiju, bet par Krievijas teritoriju, pret kuras iedzīvotājiem tiek pielietoti antihumāni kara paņēmieni.
           
Konvenciju, kura aizliedz tādu Cilvēku pirmās nepieciešamības vajadzību liegšanu, ir parakstījušas daudzas valstis, arī visas NATO dalībvalstis, bet nav dzirdēts (es neesmu dzirdējis) vistaisno Rinkēviču izsakām kādu iebildumu pret to vai Ukrainas šaikas rīcības nosodījumu no kādas NATO valsts galvas. Tāpat neesmu dzirdējis nevienu aicinājumu Krievijai izvest no Ukrainas savu okupācijas karaspēku. Tātad, Ukrainā nav okupēto teritoriju, jo okupācija nav iespējama bez okupācijas karaspēka klātbūtnes, bet, ja neprasa okupācijas spēku izvešanu, tad nevar runāt par aneksijas neatzīšanu. Tātad, no starptautisko tiesību viedokļa, nekādas okupācijas un aneksijas patiešām nav, bet ir tikai Krievijas apmelošanas kampaņa un necilvēcīga, prettiesiska Ukrainas fašistu rīcība, kura notiek ar NATO valstu (arī Latvijas… jau kuro reizi tā iesaistās bada izraisīšanā… laikam pārāk labi dzīvo – grib pabadoties…) piekrišanu, atbalstu un savu iedzīvotāju maldināšanu. Nu akurāt kā Gebelsa laikos Vācijā muļķoja vāciešus pirms sūtīšanas lielgabalu gaļai uz austrumu fronti!
 
***
NATO valstu pirmās personas Ukrainas dienvidaustrumos notiekošo referendumu jau ir izsludinājušas par neleģitīmu un piedēvē Krievijas grēku darbiem Ukrainā. Tāpat atbildību par gaidāmo prezidenta vēlēšanu izgāšanos (tātad saprot, ka tās nevar notikt) tās jau ir uzlikušas Krievijai. Patiesi – ne mats no kāda galvas Ukrainā nenokrīt bez Putina ziņas! Un kā atbilde par vēlēšanu farsa izjukšanu būšot jaunas un nebeidzamas sankcijas pret Krieviju.
 
Krievijas nomelnošanas kampaņa ir pieņēmusi vēl nebijušus apmērus. Ir sarunāts tik daudz un tik smagi melots, ka vairs nav iespējama atgriešanās pie iepriekšējām attiecībām Krievijas un NATO valstu starpā. NATO vairs nevar pateikt: „Piedod, atvaino, samuldējām lieku, aizrāvāmies vai nebijām īsti informēti. Piedosim viens otram (nacistiem?!… piedosim, reabilitēsim nacismu?!!), sēdīsimies pie miera sarunu (ar nacistiem?!!!) galda un turpināsim dzīvot mierā!” Pēc tagad samelotā var redzēt, ka tas ir ceļš vienā virzienā un stāvoklis pirms tiešās karadarbības. Tieši tāpat tādu kampaņu izvērsa pret Irāku – rādīja pudelītes ar „briesmīgām vielām”, tāpat apmeloja Muammaru Kadafi pirms Lībijas iznīcināšanas, tieši tāpat informatīvi apstrādā Bašaru Asadu NATO algotņu kara plosītajā Sīrijā…

Tas viss runā tikai par vienu. Ar Dimanta vārdiem izsakoties, „kanāls slēgšanai jau ir izraudzīts, tagad meklējam juridisko pamatojumu!” … Ja ir Cilvēks, likuma pants atradīsies… Karš ir sākts, tagad taisam apvainojumus, uz kuru pamata varētu notikt iebrukums.
 
Žāvējiet sausiņus… Iepērciet sērkociņus… Iepakojiet sāli… Jūs piedzīvosiet savu Karu…
 
Vai tā ir laba cena par „amerikāņu” gāzi?! Bet varbūt tomēr nav vērts…? Varbūt labāk tomēr nemelot sev un neturēt naidu tur, kur tā nav…?
 
Varbūt tomēr labāk neizlaupīt Ukrainu un nedzīt vienus cilvēkus pret otriem, nekūdīt viņus uz slepkavošanu, vardarbību un karu?! Ko teiksiet, dimanti, freibergas, rinkēviči un labi ģērbtie kungi un kundzes no NATO aprindām? Varbūt labāk būt dzīviem pašiem un ļaut dzīvot citiem…?

“Antiņš”
/09.05.2014/

Avots:
http://www.philos.lv/1_sausa.html

Informācijas aģentūra
/02.06.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, UKRAINA, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

59 Responses to Pārdomas par teroru Ukrainā

 1. Eižens saka:

  ekselents raksts. Tikai tik daudzi ir nozombēti, ka viņus apmierina tas, ko raida Panorāma LTV1 vai euronews. Skumji, patiesība nevienu neinteresē.

 2. Irēna saka:

  Paldies Tev, Paul! Paldies visai jūsu komandai!

 3. Tīmeklis saka:

  kāpēc amerikā krievi nevar būt krievi, bet tiem jāintegrējās sabiedrībā, vai britos?

 4. zettiness saka:

  Idiotisms. Tas, ka Maidanā savu pirkstu pielika ASV specdienesti, neattaisno Krievijas tautu rīdīšanu un politiskās spēlītes. ASV propagandas mašīna ir bērnu līmenī salīdzinājumā ar Krievijas.. arī tauta nav tik nozombēta, un daudz kritiskāk raugās uz savu valdību. Bet runa jau nav par ASV.

  Runa ir par Ukrainu un ukraiņiem, starp kuriem fašistu tikpat kā nav — un katrā ziņā nav tik daudz, cik starp varas un spēka garšu sajutušajiem krieviem. Ukraiņi tik vien vēlas, kā savu valsti un savu nacionālo identitāti. Pret krieviem kā tādiem neviens necīnījās un cīnīties nevēlas — cīņa ir par jaunu virzienu, jo esot Krievijas paspārnē valstī ir valdījusi atbilstoša politiskā kultūra un novedusi to līdz klinķim. Paviesojoties (vai vēl labāk — padzīvojot) Ukrainā vai Krievijā mēs spētu novērtēt to, ka laicīgi esam atkratījušies no Krievijas ietekmes — lai kādi mūsu zagļi nebūtu, līdz tam korumpētības un visatļautības līmenim mēs nekad neesam nolaidušies, un lai arī lēni, bet progresējam.

  Bet nav jēgas diskutēt ar kādu, kas jau iepriekš ir izdomājis, kam ticēt, un attiecīgi melus un puspatiesības pakārtojis sava viedokļa pamatošanai — un melu šai rakstā ir oj cik daudz. Krievu un ukraiņu asinis ir arī uz Jūsu rokām par bezatbildīga vai savtīga viedokļa tiražēšanu — tieši Jūs esat viens no kūdītājiem. Naids pret Rietumiem Jūs ir padarījis aklus pret to, ka Krievija neko alternatīvu, bet tikai vēl degradētāku un eksplotatīvāku kapitālisma sistēmu piedāvāt nevar.

  • ivarsp saka:

   Kas par muļķībām. Ukrainā neesot fašistu, da tur pie varas tagad ir nacisti, kuri tur nonāca ar saukļiem “moskaļus uz nažiem” un to arī izpildīja un izpilda. Tās ir drausmas kas tur notiek tagad, bet visšokējošākais, ka to tik atklāti atbalsta amerikāņi un “civilizētā” Eiropa. Par ukraiņu “savu valsti”. Ir dažādi ukraiņi un ar “savu valsti” ir slimi Rietumukraiņi (Galīcieši), starp kuriem ir daudz neliešu, kas aizsedzoties ar šo ideju veic daudz noziegumu. Pie tam viņi paši “savu valsti” nodod pilnībā paguļoties zem amerikāņiem. Nav viņiem nekāda valsts pēc būtības vajadzīga. Ukrainas iedzīvotāju vairākums savukārt ir krievi vai gandrīz krievi, kuri mīļā miera labad neiebilda pret “ukrainizācijas” spēlītēm, bet nu tagad katrs kurš pret to iebilst apdraud savu eksistenci.

   • zetty saka:

    No kurienes Jums ir tāda informācija? Es personīgi biju Maidanā, pavadīju tur nedēļu — nebija nekādu fašistu, ne nacistu tur, visi normālu izturās pret krieviem, liela daļa runā krievu valodā. Vienmēr un visur ir daži nacionālisti, taču Ukrainā to pie varas ir mazāk, nekā piemēram Francijā vai Krievijā. Parlamenta ir 2% nacionālo partiju pārstāvji, par nacionālistisko prezidenta kandidātu atdeva 8% balsu. Visi Jūsu apgalvojumi ir no pirksta vai Krievijas masu medijiem izzīsti.

    Ukrainā ir 77.8% ukraiņu un tikai 17.3% krievu, mazāk nekā Latvijā. Tiesa gan, daļai no ukraiņiem ģimenes valoda ir krievu. Taču nevajag man te liet par “ukrainizācijas spēlītēm” — varbūt drīzāk tās bija “rusifikācijas spēļītes”, kas notika Kremļa atbalstītā Janukoviča valdīšanas laikā? http://argumentua.com/stati/voina-vlasti-protiv-obshchestva-kak-regiony-unichtozhayut-v-ukraine-ukrainskoe-infografika

    Bet kāda jēga ar tādiem kā Jūs vispār diskutēt, ja Jums interesē tikai tas, kas apstiprina jūsu pasauluzskatu.. Ja daļa latviešu slimo ar “krievi nāk” sindromu, tad jāteic, ka pēdējā laikā parādījusies otra galējība “amerikāņi nāk”. Esiet taču kritiskāki pret informāciju, ar kuru Jūs baro!

   • Ivars saka:

    Jā, jā un nemaz neredzējāt Benderas plakātus un saukļus, tai skaitā “moskaļus uz nažiem” (un nestāstiet kāds balts un pūkains bija sadists un psihopāts Bendera) . Bet ok tā ir lirika, bet ir video, kur redzams kā masveidā piekauj cilvēkus, kā izdur acis un nocērt rokas un kā sola izrēķināties ar “moskaļiem”, kā sola izrēķināties ar viņu bērniem ! un kā priecājas par katru nogalināto “moskali”, kā piemēram Ukrainas TV tiešajā ēterā, skatoties ziņas no Odesas. Acīmredzot jūs tad pie šiem varoņdarbiem nepieaicināja vai tēls neļkauj par to runāt. Jā, bet tā ir taisnība ka diskutēt nav par ko, jo tie kas ko tādu atbalsta vai izliekas neredzam aizsedzoties ar tukšiem saukļiem vai pat meliem, ir zaudē’juši vai zaudē savu cilvēcību, visbiežāk neatgriezeniski. Visbeidzot par ukraiņiem nevajag muldēt. Ukraiņi pa lielam ir mākslīgs veidojums, kas savu noformējumu ieguva Austroungārijā un kam par pamatu kalpoja malarosi (krievu val. dialekts). Liela daļa “ukraiņu” pašreizējā Ukrainas teritorijā ir vienkārši par ukraiņiem apsaukti krievi. Piemēram tā pati Timošenko tikai salīdzinoši nesen iemācījās runāt ukrainiski, bet Kļičko vēl tagad stostās. Vairumam no viņiem ērtāk ir runāt krieviski, tā ka fufelis ir visa tā “ukrainizācija” tāpēc vēl jo traģiskāk ka dēļ kā t’;ada tiek pastrādāti tik drausmīgi noziegumi.

   • rakar saka:

    Bet ok tā ir lirika, bet ir video, kur redzams kā masveidā piekauj cilvēkus, kā izdur acis un nocērt rokas un kā sola izrēķināties ar “moskaļiem”, kā sola izrēķināties ar viņu bērniem ! un kā priecājas par katru nogalināto “moskali”, kā piemēram Ukrainas TV tiešajā ēterā, skatoties ziņas no Odesas.

    Par tiem video. Mēs dzīvojam informācijas un tehnoloģiju laikā, kad ar amatieru tehniku ir iespējams panākt brīnumus, nerunājot par profesionālo tehniku un specializēto programmatūru (nerunāsim par 3D, 4D kino, hologrammām).
    Tur noteik informāijas karš. Un mēs zinām, ka uzmontēt, ierunāt tekstus var kā un ko gribi un mūsdienās nav problēmu pašu gaišāko cilvēku pataisīt par atbildīgo masu slepkavībās un lielāko bandītu iecelt svēto kārtā. Tāpēc, ja neesam pārliecināti par video autentiskumu, nav jēgas to ņemt vērā kā nopietnu pierādījumu. Tāpēc jau tas internet ar video ir pilns, lai caurām dienām sēdētu, uzsūktu negatīvo, sajauktu prātus, bet finālā neko nesaprastu :))

  • Laslo Tots saka:

   Bet kur ir Latvija amerikāņu paspārnē? Nekas te nav, vienīgi zombēti latvieši ar turības un sebas papīriem kājstarpē. Ko latviešiem deva amerikāņi? Viss, kas latvijā ir uz vietas, tas taču ir vāciešu, krievu, ebreju uzceltais. Latvieši te neko nav uzcēluši. Tikai lamājušies. Krievi pat tautas dziesmas izdeva. Bet ko izdod amerikāņi? Pamācibas stulbeņiem seksā. Latvieši ir zombi.

   • Agnese saka:

    Jā, jā…krievi izdeva… skaidrs…vispirms okupē, tad izdod…ja, jā

   • Agnese saka:

    Un celt te neko nevienam NEPRASĪJĀM!!! Skaidrs, ka masoni-krustneši-cionisti-okupanti uzcēla, bet vispirms mūs nežēlīgi 100-tu gadu garumā okupēja un mūsu pilis un celtnes nodedzinaja!!!!
    Tā kā mums neko nevajag! Variet nojaukt, nevis braukt no ASV un diedelēt atpakaļ!!!

   • Laslo Tots saka:

    Tātad esi neizglītotā Agnese! Tautas dziesmas krievi izdeva cara laikā 19.gs. Tātad skolā neesi gājusi. Jeb esi par stulbu, lai kaut ko atcerētos no mācītā.

   • rakar saka:

    Nu jau sākās duskusijas pudeles brāļu līmenī pilnīgi nekonkrētā bezargumentācijas režīmā 🙂
    Agnese, domāju, ka ir bezjēdzīgi diskutēt. Ja diskusijā tiek lietoti apvainojumi, tas nozīmē, ka personai argumentu nav (instinktīva aizsardzība).

   • Agnese saka:

    Tautas dziesmas TAUTA dziedājā, tina kamolos (sens rakstības veids, ja jau nezini) un citādi pieraksitja un nodeva no mutes mutā simtiem, tūksošiem gadus PIRMS krievi tās izdeva ar latīņu alafabēta palīdzību uz papīra. Sanskritam ir liela sakritība gan ar latviešu, gan krievu valodām, gan citām valodam, bet tiešu tautas dziesmu forma un ritms ir līdzīga seno Indijas(Dravīdijas) vēdu pieraksta formai un ritmam..

  • Kārlis saka:

   Raksts pilnīgs fufelis. Izlasīju knapi 10% no raksta un sapratu, ka šis raksts ir labs krievu fašistu tulkojums. Zettiness šitik īsā rakstińā pateica vairāk un patiesāk.

 5. Deniss Kalns saka:

  Pilnīgi pareizi, kungs! Nav jēgas diskutēt ar latviešu zombijiem un rusofobiem, kuri jau sevi ir parādījuši, neprotot vadīt valsti, tikai zogot un Eiropā ieņemot visur pēdējo vietu. Ukraiņu fasisti ir lielāki nelieši nekā latviešu fasisti-ebreju šāvēji. Bet tas vēl nav viss. Latvieši bija lielākie ebreju šāvēji, jo izveidoja speckomandu – Arāja bandu. Tāda specbanda, kā raksta Ezergailis, bija tikai lopiem latviešiem. Bet to jau tu nabaga latviešu zombijs negribēsi zināt! Lasi Ijābus, klausies latviešu pediņu TV un lasi superpediņu delfus. Tas ir tavs aizgalds ar tavu cūkēdienu.

  • rakar saka:

   Ukraiņu fasisti ir lielāki nelieši nekā latviešu fasisti-ebreju šāvēji. Bet tas vēl nav viss. Latvieši bija lielākie ebreju šāvēji, jo izveidoja speckomandu – Arāja bandu. Tāda specbanda, kā raksta Ezergailis, bija tikai lopiem latviešiem. Bet to jau tu nabaga latviešu zombijs negribēsi zināt! Lasi Ijābus, klausies latviešu pediņu TV un lasi superpediņu delfus. Tas ir tavs aizgalds ar tavu cūkēdienu.

   Acīmredzot tāpēc latviešus arī šajā vietnē ienīst. Man nav žel – jo vairāk nīdīsi , jo ātrāk aknu kaiti noķersi:)
   Tur nevajag studēt prāta kontroles (NLP un citas) tehnoloģijas, lai saprastu, ka ir daži viedokļi jeb programmiņas, kas stipri ierakstītas cilvēku prātos. .Es ieteiktu Denisam pastudēt nopietnāk arī šo lauciņu pirms te kādu apvainot nopietnos noziegumos.

   • Agnese saka:

    Deniss ir ebrejs pēc tautības un tas izsaka visu. Viņš lasa tikai to “patiesību”, kuru grib zināt un kura viņam izdevīga. Cita patiesība viņam neinteresē. Ezergailis savu murgu “uzcepa” pēc cionistu pasūtījuma un arī labas samaksas. Tā kā, Deniss, lasi vien šos murgus, lasi vien…
    Arājs, ja kas, savus “nedarbus” (kurus neatbalstu un neattaisnoju) veica personīgas atriebes vadīts, kad čekisti viņa acu priekša nogalinaja un izvaroja mīļoto sievieti… Tā bija personīga atriebība un protams, nelietība. Nedrīkstēja nolaisties tik zemu, kā šie čekistu izdzimteņi… Bet, kapēc viņš to darīja – bībeles tauta, protams, noklusē, jo savus “nedarbus” jau negribas izcelt un atcerēties…
    Katrai tautai ir nelieši un slepkavas. Jautajums, kurai no šīm tautām vairāk – ir ļoti liels un aktuāls, īpaši Palestīnas gadījumā, kā arī atceroties PSRS laikus… kaut vai tas pats BERIJA!!! Arājs klāt nestāv!!!
    Kā arī Cukura slepkavība ir cionistu atriebība un NETAISNĪGA atriebība, jo Cukurs Arāja komandā nonāca tikai izdzīvošanas dēļ. Arājs viņam izglāba dzīvību. Cukurs bija tikai tehniķis un NEKAD NEVIENU ebreju NAV nogalinājis!!!!! Bet Cukurs ir izglābis dzīvību daudziem ebrejiem – arī tas tiek noklusēts, bet par to cionisti viņu pēc kara nogalināja… Neviens nepapētija detaļas…. “lopi” taču jānogalina…Tā lūk!!!

    Šis Denisa teiciens izsaka visu:
    “””””bija tikai lopiem latviešiem(C)””””

    KLASIKA!

 6. Agnese saka:

  Latvieši bija lielākie ebreju šāvēji(C)

  Arī šitie IR KLAJI MELIi!!!! Vai Deniss vāciešus ir aizmirsis???
  Uzrādi satistiku, meli!!! Cik ebrejus konkrēti nogalināja latvieši, cik krievi, cik ukraiņi, cik vācieši, cik paši ebreji (jo viņu bija pa pilnam Hitlera armijā) un cik citas tautas!!!
  Davai, davai – statistiku un tad pļūtī!!!!
  Tad salīdzināsim, kuri tad bija tie lielāki šāvēji!!!

  Uz oficiālās holokausta statistikas – 6 000 000 000 (neoficiālie pētnieki saka, ka iespējams šis skaitlis ir stipri mākslīgi palielināts), latviešiem piešuj ap 4000. Taču ziņas NAV precīzas, jo vācieši bieži visu darija paši…

  Cik palestīniešus ir nogalinajusi Izraēlas armija? Arī šī statistika būtu ļoti noderīga….

 7. Agnese saka:

  Un vēl latvieši NEBIJA augstos Hiltera armijas amatos, bet ebreji tur BIJA gan!!!!

 8. Deniss Kalns saka:

  Bērni, vajag lasīt grāmatas! Par latviešu mirlu zvērībām pret ebrejiem un pasaules godu ebreju šaudīšanā grāmatu uzrakstīja amerikas latvietis Andrievs Ezergailis. To vajag lasīt, ja grib zināt, cik vērtīgi ir latvieši pasaulē, Es neesmu ebrejs. Esmu puslatvietis un puskrievs. Es nemīlu mēslus pie cilvēkiem.

  • rakar saka:

   tad kāda tev daļa par ebrejiem, ja esi puslatvietis/ puskrievs? Sāc sakārtot sevi, nevis “rūpējies” par citiem 🙂 Un, ja esi puslatvieties, tad jau tad šobrīd liec sev negatīvu programmu iekšā 🙂 Piedodiet, neredzu loģiku – sākam sapīties savos…

  • Agnese saka:

   amerikas latvietis Andrievs Ezergailis.(C)

   Amerikas latvietis Ezergailis ari veica šo cionistu pasūtījumu un saņēma par to ļoti lielu atlīdzību! Papēti sīkāk!!! Šis cilvēks ir prasts un lēts cionistu pakalpiņš!!!

 9. Deniss Kalns saka:

  Vai tad nepietiek ar šo portālu un portālu “pietiek”, lai redzētu, kas latvieši ir par zelta mantu – tirgo bērnus, pedofīli, pederasti, zagļi, blēži. Jau 24.gadu tikai zog, zog un muld. Politiki muld saeima, postālu komentos muld idioti, zombīši, rusofobi, antisemīti un vienkārši plānprātiņi kā agneses, kuras neko nav lasījušas labu, bet kaut ko dzirdējušas no tādiem pašiem plukatām uz ielas. Latviešiem ir milzīga vērtība.Pietiek ar diviem portāliem, kuri katru dienu rāda šo jauko latviešu vērtību. Priedītis pareizi raksta, ka vācieši gribēja likvidēt nevērtīgo etnosu. Krievi tikai izglāba, par ko latvieši viņiem ir milzīgi pateicīgi.

  • rakar saka:

   Piedod, bet izklausās nenopietni un kungam tas godu nedara 🙂

  • Agnese saka:

   Deniss, palasi vēsturi! Hitlers vēlējās saglabāt āriešu rasi. Viņam par to bija sava murgaina un slima teorija, kas šodien neattiecas uz lietu, bet interesanti, ka viņš vēlējās astāt daļu krievu, daļu ukraiņu un daļu latviešu saviem ekperimentiem DZĪVUS. Ne leišus, ne igauņus gan nē…. Jo uzskatīja, ka āriešu gēns dominē tieši šajās tautās. Vai esi dzirdējis par anenerbes projektu?

  • Agnese saka:

   Tā kā par to nevertīgo etnosu – padomā, ko runā… pirms muldi muļķības…

  • Agnese saka:

   Vai Deniss atbalsta Hitlera teorijas – par to, ka kāda rase ir nevērtīga????

 10. Agnese saka:

  lai redzētu, kas latvieši ir par zelta mantu – tirgo bērnus, pedofīli, pederasti, zagļi, blēži.(C)

  NEVIS latvieši tirgo, bet LATVIJAS VALDĪBA TIRGO!!!! LATVIJAS valdību sodien sastāda 90% bijuso čekistu, kas pārņēma varu 90-tajos. Latvijas valdības sastāvā ir liels procents krievu un ebreju!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kas tad pie varas Rīgā u.c. pilsētās – kas tieši atbildīgi par bērnu tirdzniecību Rīgā – UŠAKOVA komanda!!!
  Jā, ir, protams – pats par sevi ari latvieši, bet šie latvieši ir pamatā bijusie čekisti jeb latviešu tautas nodevēji!!!!
  Tā kā doma, ko runā!
  Nodevīgā Latvijas valdība NAV LATVIEŠI un sen vairs NEPĀRSTĀV LATVIEŠUS, bet tieši otrādi – dara visu,lai iznīcinatu latviešus un krievus, kas šeit dzīvo un pašu LATVIJU kā tādu!!!!

  • rakar saka:

   ir tiesības un ir pienākumi. kad runājam par šķelšanu, tad lietojam terminu “tiesības”, kad par pakļaušanos, tad lietojam “pienākumu”. līdzīgi ir ar valdību un tautu… Īstenība tā visa ir viena triviāla manipulāciju shēma 🙂

 11. Agnese saka:

  Deniss, jaukt tautu ar valdību ir muļķības un neizglītotibas pazīme!!!!

 12. Agnese saka:

  amerikas latvietis Andrievs Ezergailis.(C)

  Amerikas latvietis Ezergailis ari veica šo cionistu pasūtījumu un saņēma par to ļoti lielu atlīdzību! Papēti sīkāk!!! Šis cilvēks ir prasts un lēts cionistu pakalpiņš!!!

 13. Agnese saka:

  Grāmatu tirgus ir stipri cenzets. Patiesas grāmatas par šo laiku un notikumiem nekad netiek izdotas jeb tiek izdotas un tiek pasludinatas par aizliegtām! Palasi krievu valodā un angļu valodā grāmatas, kas ir aizliegtas – daudz uzzināsi, nevis tikai tās, kas cionistiem izdevīgas jeb patiesībā ir viņu propagandas literatūra!!!

 14. rakar saka:

  Tā lēnām un pakāpeniski atkājas Denisa patiesā daba (jeb viņa suflētāja izpausmes forma) un daļēji tas atspoguļo kopējo virzīto viedokli šajā vietnē. Paldies.
  Atceries, ka vārds un domas arī ir atbildība un nezinšāna neatbrīvo no atbildības. Akli uzticēties vai ticēt sev vēlamai patiesībai (jeb apzināti radītai ilūzijai) arī ir atbildība un norāda uz patieso attīstības līmeni. Tas pats attiecās uz apzinātu melošanu. 🙂

 15. Laslo Tots saka:

  Konteksts

  Ukrainas notikumi noteikti ir planetāri globālo procesu sastāvdaļa. Ukrainas notikumu analīzē noteikti jāņem vērā planetāri globālais konteksts.
  Šajā kontekstā no vienas puses ietilpst tie procesi, kuri attiecās uz „balto” cilvēku likteni. No otras puses ietilpst tie procesi, kas attiecās uz citu rasu (civilizāciju) likteni. Praktiski tas nozīmē, ka centrā ir planetāri globālā demogrāfiskā pāreja un tas viss, kas ar to saistīts. Eiropeīdiem tā ir izmiršana, pirmsnāves agonija, planetārās iniciatīvas un kulturoloģiskā statusa zaudēšana. Citām rasēm tas ir demogrāfiskais kāpums, pasionaritātes pieaugums, planetārās iniciatīvas pārņemšana un kulturoloģiskā statusa iegūšana un nostiprināšana. Tādējādi „baltie” zaudē savu lomu uz planētas un strauji nonāk citu enerģisku rasu pakļautībā. Protams, citas rases joprojām turpina tradicionālo cīņu pret vesternizāciju un Rietumu civilizācijas kundzību, ko histēriski cenšas saglabāt „baltie”.
  Katrā ziņā nav aizmirstams, ka planetāri globālajiem procesiem piemīt milzīgi sakāpināta enerģija. Tā ir tāda tipa enerģija, kas izpaužās pārejas posmos, kad visi spēki tiek koncentrēti gan iepriekšējās dzīves kārtības saglabāšanai, gan jaunu dzīves apstākļu izveidošanai. Tā ir strukturāli ļoti pretrunīga enerģija, kurai piemīt gan milzīgas ambīcijas, gan īstas pašpārliecinātības trūkums, gan hipertrofēta pašaizsardzība, gan fanātiska velme realizēt jaunos dzīves uzdevumus. Tā nav enerģija, kas ir raksturīga laikmetiem, kad ir iestājusies zināma dzīves stabilitāte, kas var pat robežoties ar stagnāciju. Tā ir enerģija, kurai piemīt izteikta agresivitāte, iracionālisms, saprāta zaudēšana, aloģiskums uzvedībā un darbībā. Turklāt tas attiecas uz abām pusēm; tiem, kuri iet bojā un cenšas par katru cenu paildzināt savu eksistenci; arī tiem, kuri fanātiski vēlas radikāli optimizēt savu dzīvi saskaņā ar jaunajām vajadzībām.
  Ukrainas notikumi parāda, ka agresivitāte, iracionālisms, saprāta zaudēšana, aloģiskums uzvedībā un darbībā praktiski var prasīt arī lielus cilvēku upurus. Minētās īpašības transformējās ārprātīgā savstarpējā naidā, ārprātīgā cinismā, arprātīgās psihiskās reakcijās. Tas bija sastopams arī agrāk, kur bojāejošā un reti nelietīgā ASV izprovocēja asiņainus slaktiņus. Tikai agrāk tas galvenokārt notika citu civilizāciju zemēs. Ukraina ir „balto” zeme, un Ukrainā pamatā izpaužās „balto” iekšējās kaislības, kuras stimulē demogrāfiskā pāreja un tās sekas. Kaislības atklāj „balto” degradāciju: latviešu pagrimumu, ebreju pagrimumu, ukraiņu, krievu pagrimumu, arī citu Eiropas tautu pagrimumu, vairs nespējot objektīvi vērtēt savu dzīvi. Ukrainas notikumi atklāj, cik grandiozi eiropeīdu prātu ir aptumšojis rases kritiskais un bezcerīgais stāvoklis.
  Saprotams, šis stāvoklis lielā mērā ir arī pašu „balto” uzkurināts. Tas nav tik lielā mērā citu rasu uzkurināts. Pirmsnāves agonijā „baltie” paši sāk viens otru iznīcināt. „Balto” morālais un intelektuālais pagrimums jau ir tik grandiozs, ka par lielajiem cilvēku upuriem var teikt – „viņi paši to ir pelnījuši”.
  No Artura Priedīša bloga “Stikla kalns” 2014.05.06.

  • Agnese saka:

   Tie, kas to lemj NAV “baltie”. Pie varas Krieviā un Ukrainā NAV “baltā rase”, bet pelēkā. Tāpēc nemurgo šitos pasionaritates murgus. Tu tāpat mirsi, ka baltie. Nāve vēl nav atcelta uz šīs planetas!!! Mirst gan baltie, gan degunainie, gan melnie…
   Skaties plašāk un nestreso! Baltā rase ir dzīva uz citām planetām!!!

   • Agnese saka:

    Tāds ir jūsu dzimšanas krusts – cīņa ar āriešiem – visa mūža garumā – nebeidzama. Viena planēta neko nenozīmē, pēc tam būs jādodas talāk…
    Un, kad tad dzīvosiet savam priekam????

  • rakar saka:

   Agnese jau ļoti daudz ir norādījusi uz apzināti (negribētos ticēt, ka neapzināti) apmeojošiem apgalvojumiem Priedīša kunga (varbūt tomēr biedra?) sacerējumā.
   Mani vairāk pārsteidz, cik eleganti Priedītis samudžina terminus un puspatiesības, lai “pierādītu” savu vienīgo patiesību. Mēs visi zinām, ka terminu enerģija mūsdienās pielieto ļoti plaši – gan zinātnē, garīgajās praksēs, dziedniecībā (un arī slaveņibas sav\as intervijās:) ), kas nozīmē, ka cilvēku prātos termins ir iesēdies, bet izpratne par to parasti ir ļoti nepilnīga (tīri instiknktīvi cilvēks gan jūt, ka iet runa par smalku tēmu). Tādējādi man radās priekštats, ka šis sacerējums “mūsdienu procesu enerģijas apvalkā” mēģina iebarot diezgan indīgu informāciju…
   .

 16. Agnese saka:

  Pasionaritāte nozīmē – primitīvāku un deklasetāku elementu uzvaru, diemžēl… Bet siem deklasantiem šī cīņa ir prasījusi tūkstošiem gadu!!! Tūkstošiem gadu – melu, viltu… bet gēni kā ir tā palikuši pabriesmīgi un deģeneratīvi, kultūra – pseidokultūra utt…
  Piemērs: Anglijas karaļnams vien ko vērts – neglīteņu parāde. Cenšas atrast līgaviņas tadas glītākas – gēnu uzlabosanai, bet dzimst tāpat – tādi nekādi. Nu nekādi nevar šai ziņā āriešus uzvarēt pat šodien, neskatoties uz to, ka pieder gandrīz visa planētas nauda!!! Ha-ha-ha…šķībi gēniņi, neko darīt!!!

  • Agnese saka:

   Tas, protams, nenozīmē, ka viņi ir sliktāki…kā suga, rase vai etnoss. Nē. Vai tad viņi ir vainigi, ka pamatā ir ne pārāk gliti. Ir kam aptīk šis tips. žēl tikai, ka ne viņiem pašiem….

   Jo uz Zemes būs vairāk rasu, tautu un līdz ar to dažādāki cilveku izskati, jo krāsaināka un bagātaka būs planēta – tāpat kā ar dzivniekiem un augiem. Ši problēma ir viņu pašu iedomu problēma, kuru viņi risina un nevar atrisināt, jo grib būt parāki VISĀ. Pārāki nevis reāli – bet iluzori. Jo reāli jau viņiem ir noteiktais genotipa izskats.
   Savas “pārgudrības” un izredzētības māksligu apliecinājumu viņi jau visiem ir iepotējuši, protams, ar melu palīdzību… un visādu apstiprinošu mehānismu un organizāciju palīdzību…bet tas jau cits stāsts…
   Kur viņi ir reāli pārāki? Pārāki viņi ir sociālā parazītisma sfērās, krāpšanās un naudas mahinācijās – tur viņi patiešām ir karaļi!!! Žel tikai, ka kapā to nevar panemt līdzi…

 17. Agnese saka:

  Tā ari ir pelēkās apakšrase galvenā problēma – gēnu nestabilitate. Stabili tie ir pie noteikta izskata – mazs augums, noteiktas formas deguns, matu krāsa utt…
  Tiklīdz mēģina gēnus uzlabot (miksējot ar āriešu gēniem) – tā pļurkt – viena (maksimums divas paaudzes – glīti cilvēki), bet pēc tam dzimst pabriesmīgi…. un ne jau tas stabilais tips, ko augša pieminēju – tie jau nosacīti normāli- atbilstoši genotipam, bet tieši jaukteņiem….., jo geni ta samistroti. Nu nesanāk… Nav jābrīnās, ka, piemērma, kādam pelēkajam ar normālu un pat glītu izskatu – bērni – bieži ļoti negliti…

  Protams, visam ir izņēmumi( bet ne ilgstoši), kas tikai apstiprina likumsakarību….

 18. Agnese saka:

  Saprotams, šis stāvoklis lielā mērā ir arī pašu „balto” uzkurināts. Tas nav tik lielā mērā citu rasu uzkurināts. Pirmsnāves agonijā „baltie” paši sāk viens otru iznīcināt. „Balto” morālais un intelektuālais pagrimums jau ir tik grandiozs, ka par lielajiem cilvēku upuriem var teikt – „viņi paši to ir pelnījuši”.(C)

  ŠITIE MELI jau pārspej jebko!!! Kad tad BALTIE sevi paši uzkurina??? Kad???
  Latvijā krievus uzkurina – Lindermans, Girss, Ždanoka uc. nebaltie.
  Ukrainā – bižainā madam Kateļman jeb Timošenko u.c. viņas sugas brāļi. Pat jaunais prezidents ir no deguniem. Krievijā – tas pats. Tāpēc nemurgo gan….

 19. Laslo Tots saka:

  Vai tik liels stulbums, ka nesaproti, ka Ukraina pašlaik “Baltie” izkauj viens otru! Tur taču ir pilsoņu karš! Kā var cilvēks būt tik stulbs! Pie tam viņi kaujās paši īsti nesaprotot par ko!

  • Agnese saka:

   Речь президента Антидифаммационной Лиги Абрахама Фоксмана об уничтожении белой расы и СиоНацистском захвате мира

   Президент Антидифаммационной Лиги Абрахам Фоксман в своем выступлении в 1998 году произнес следующую речь:

   – Джентльмены! Приветствую вас на второй встрече по случаю столетнего юбилея участников Старейшин Синода. Мы достигли всех целей, сформулированных на нашей первой встрече сто лет назад.

   Мы управляем правительствами. Мы создали противоречия среди наших врагов и заставили их уничтожать друг друга. Мы заставили действительно замолчать критиков наших дел, и мы – самая богатая раса среди людей на Земле.

   Я говорю о смерти белой расы. Мы полностью уничтожим все средства воспроизводства так называемой расы арийцев. Настало время удостовериться, что белая раса угаснет через кровосмешение и фактически сведенную к нулю рождаемость.

   Мы все наслаждались видением многократно повторенных кадров со всего этого мира – последними белыми детьми, играющими с темными детьми, и знаем, что это путь окончательного разрушения белой расы. Мы можем разрушить древнюю чистую линию крови арийцев, побуждать к альтруизму и производству смешанного потомства.

   Существуют более агрессивные программы. Их цель – уничтожение белых детей – заслуживает любой цены. Мы хотим, чтобы каждый белый отец чувствовал неудобства от белых детей и производил смешанное потомство.

   Мы должны использовать нашу власть для шельмования белых мужчин и женщин, тех, кто еще собирается сохранить свою расовую чистоту. Они будут в новом обществе подвергнуты остракизму.

   Чтобы гои не могли объединиться, их надо убивать и заключать в тюрьмы.

   Мы воочию убедимся в конце белой расы лишь тогда, когда разрыхленные умы впечатлительных белых детей превратят их в агентов для их же собственного разрушения. Уже наши усилия в создании “людей” этого типа для белой расы привели к успехам. Эти мужчины уже не самостоятельные люди.

   Люди, вы и ваши предки интенсивно работали, чтобы удостовериться, что у нас будет власть для того, чтобы держать судьбу белой расы в своих руках. Теперь мы имеем это.

   Погибайте арийские гои (рогатый скот).

   25 августа, 1998, Нью-Йорк.

   Газета “Славянин”, № 5 (25) 2000 г.)

 20. Agnese saka:

  Jā – baltie izkauj viens otru, jo to noorganizējuši viņiem ir pelēkie!

  • Agnese saka:

   Citāts no iepriekš minētā ir atbilde:
   “Мы управляем правительствами. Мы создали противоречия среди наших врагов и заставили их уничтожать друг друга. Мы заставили действительно замолчать критиков наших дел, и мы – самая богатая раса среди людей на Земле.”

   Vēl iesaku palasīt Cionas gudro protokolus (Protokoli Sionskih mudrecov):
   http://www.aisbergs.lv/?cat=78

 21. Laslo Tots saka:

  Kādi te cionisti! Ukrainā apdullinātie un amerikāņu nozombētie ukri par prezidentu ievēlēja ebreju oligarhu, kurš ir tik liels nelietis, ka naudas dēļ pat ir mainījis uzvārdu. Tā, lūk, kur ir nonācis balto pagrimums! Ukraiņi ir lieli muļķi kļuvuši. Krievs oligarhs bija slikts, tagad babūja ebreju oligarhu-nelieti! Amerikāņi var zombēt tikai tos, kuri ir piemēroti zombēšanai, vājas tautas, tādus kā latvieši, ukraiņi. Franči miljoniem protestē pret pederastu likumiem, kurus uzspiež jeņķi. Arī angļi miljoniem protestēja pret ASV iebrukumu Irakā 2003. Bet ko darīja latviešu cūkas-urlas! Vai protestēja mēsli vietējie cūkmaisījumi?

  • Agnese saka:

   Un, kas tad ir amerikāņi? Ne jau tauta, bet valdība? Kas??? Kaut gan tauta ari liels %…

  • Agnese saka:

   Bet ko darīja latviešu cūkas-urlas!(C)

   To darīja Latvijas valdība, kas sastāv gan no latviešu cukām-urlām (bijušajiem čekistiem un viņu bērniem), krievu urlam un ebrejiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Nejauc tautu ar valdību, analfabētiķi!!! Apnicis!!!

   • rakar saka:

    Ar lielu interesei lasu diskusiju un es redzu, ka Laslo “argumenti” sāk brukt kā pamati zem kājām. Tā ir, ja jācīnās starp Patiesības meklējumiem un sveša viedokļa uzspiešanu vai aizstāvēšanu 🙂
    P.S. – šī vietne ir laba ar to, ka pašā sākumā ir raksti par manipulāciju tehnikām, kas kalpo kā laba rokasgrāmata pilnīgi visiem un daži komentētāji, kuri veikli samudžina informāciju. Tīri interesanti tas viss, nekā personīga :))

  • Agnese saka:

   vājas tautas, tādus kā latvieši, ukraiņi(C)

   Smieklīgi nosaukt tautas, kas ir mazskaitlīgākas nekā krievi par vājām… krievi pagaidām ir vairak- tas arī viss, kas palicis, taču nakotnē viņus stipri retinās un miksēs…. tāds ir cionistu plāns. Tečere publiski paziņoja, ka Krievijā nakotnē jāatstāj tikai15 miljoni- darbam šahtās un kungu- izredzēto apaklpošanai. Ko tad krievi neprotesteja???

 22. Agnese saka:

  Paņem un noorganizē protesta akciju! Apvieno krievus ar latviešiem un iesaisti kopējā protesta akcijā! Iemesls būs tuvu – 2015.gadā Rīgā būs vispasaules pediņu gājiens. Noorganizē protesta akciju! Aber lūdzu!!!

 23. Jānis saka:

  Ukraiņu tauta sajūt, kā KRIEVIJAS atbalstītais Janukovičš( 2 reizes sēdējis cietumā) izzog kopā ar saviem BRATANIEM Ukrainu, armija noplicināta, tiesiskums neeksistē. Jūs neesat cienītie iedziļinājušies un sapratuši. Kā pirms MAIDANA Doņeckā krievi- tatāri – muslimu bandīti slepkavoja….. migliņa jums ir acu priekšā. Krievu vēsturnieksVasilijs Osipovičš Kļučevskis (1841-1911) skaidri raksta, ka Krievija ir veidojusies 1000 gados nepārtraukti KOLONIZĒJOT BLAKUS ESOŠĀS ZEMES – GAN AR VILTU- iedzīvojas un pēc tam paģēr savas tiesības uz atrašanās vietu. Ja neizdodās, pielieto nežēlīgu varu. Tas izgaismojas arī tagad.

 24. NOVĒROTĀJS saka:

  Klasiska propogandas paraugstunda, sagāž viena spainī patiesību, daļēju patiesību un klajus melus, samaisa un pasniedz mums izstrēbšanai…

 25. Ro saka:

  kas par sazombētiem … Lūdzu nomieriniet mani un pasakiet ka neesat latvieši…. Kauns! Slava Ukrainai un tās nemirstīgajiem varoņiem!

 26. Elina Grena saka:

  Kadas hujnas nekada vesture neatkartojas ,! Pat eblema redzama zime liecina kad nacistu valdiba ukraina ari ir !
  Varbut vesture atkartojas vel dzilak kad Angli gribeja iekarot krimu kars 1853–1856 !
  ja mes tiesam zinam isto vesturi zinam kadi Angli ir bijusi viltigi ar savu viltus taktiku cik zemes un cik lielas flotes nav vinejusi KaHolandiesu utt ! Angli vienmer jaukusies A_ eiropiesu darisanas Slavi ir bijusi vina lielakie ienaidnieki ka ari !< @ pauseles kara , viss kars bija versts pasvara pret Krieviem netiesi genocits , visvairak cieta krievi miljons gaja boja !
  TAs ta pat sodien neviens jau neies karot ar kerieviem jo zina kad stipraka armija apsule un nekad neviens krievus nav vinejis tadel pielieto visadas taktikas sakuda viens pret otru brali pret brali utt kamer viens oretu sak saukat pa fasistu utt politika ieliek savej=os un pardodamsu cilvekus, kas atslabina valsti , Un beigas bus ta kad bus kars un tad ka @ pasules laika ASV un GB ienaks pedeja minute tipa p varoni sadali Baltiju Ieliks savu floti sadalsis krieviju Ukrainu Krima protams GB un ASV grib redzet savus kugoisus ! common cilveki nevajag sukat ASV Krievijai GB ut vi visi ir viltigi saciet lasit istu vesturi kas notikas Ulmanu laika cik mes zemesnepazudejam un kas mus nacas adod GB viss sudarbs tika aizvest Uz GB un huj mes dabusim atpakal vairs
  Atcerieties vinu nesiet naivi politika valda tikai viena krasa ta ir zala dolars tu esi krievs latvietis , amerikansi anglis utt nau nozimes ari religijai utt krasai adas Ir tikai naudai nozime vina valda par visiem tas ta pat ka resns bagats cilvecins kas nevienam neko negrib dod padomajat Rorfeleris , ELizabeta akraliene Katolu baznica utt vini valda par mumsiim

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.