Par nacistu melno internacionāli

00364_USA_brit_nazi_flag

Kad Hitlers noteiktā veidā sāka realizēt Krievijas iekarošanu, tad viņam bija sava stratēģija un viņš tajā iekļāva dažāda veida nacistus. „Banderovci” ir ukraiņu nacisti [Stepans Bendera (1909-1959) – viens no „Ukraiņu nacionālistu organizācijas” vadītājiem 2.pasaules kara laikā], „vlasovci”  ir krievu nacisti [Andrejs Vlasovs (1900-1946) –krievu ģenerālis, kurš vadīja krievu vienības nacistiskās vācijas armijas sastāvā]. Bija arī citi nacisti, gan Kaukāzā, gan Vidusāzijā, gan Krimā, gan citur. Viņi bija visur. Kad PSRS sāka uzvarēt Hitleru, visi šie nacisti izmisīgi mēģināja padoties tieši amerikāņiem vai citiem PSRS sabiedrotajiem. Un padevušies viņi kļuva par sava veida triecienelementu sistēmā ar kuru amerikāņi gribēja karot pret PSRS; par aukstā kara instrumentu. Tas ir, viņi visi bija CIP aģenti, vai Lielbritānijas specdienesta aģenti, retāk Rietumvācijas (VFR), lai gan arī tas bija [piemēram, par latviešu trimdas vadības amorālo dabu un tās ciešo saistību ar CIP ļoti labi savā atmiņu grāmatā „Starp dzirnakmeņiem” ir uzrakstījis bijušais deputāts un elitāru aprindu trimdas latvietis Gundars Valdmanis (1940-2005)]. Viņi visi reāli strādāja uz PSRS sagrāvi. Tāpēc nav „benderavci” atsevišķi paši par sevi, nav „vlasovci” atsevišķi paši par sevi, nav „sutaši” atsevišķi paši par sevi utt. , ir tikai nacistizēts amerikāņu papildmodulis.

Amerikāņi samērā ilgi, globālu iemeslu dēļ, kurus pašreiz šeit neizklāstīšu, ļoti piesardzīgi izmantoja nacistizēto daļu no tās vienotās antiPSRS frontes, kuru viņi izmantoja PSRS sagrāvei un ar kuras palīdzību turpināja piebeigt Krieviju. Lūzuma punkts notika pēdējā Ukrainas maidanā, jeb, precīzāk sakot uz Gruševska ielas, kad pēkšņi tika dota atļauja uz galēji kareivīgu nacistizāciju, uz pilnīgi atklātu un kareivīgu amerikāņu un nacistu savienību. Amerikāņi palaida no ķēdes ukraiņu nacistu suni un viņš sāka mežonīgi plēst dzīvu gaļu uz ko tas arī bija dresēts. Nevar būt tā, ka šis suns ir palaists no ķēdes Ukrainā, bet nav palaists no ķēdes it kā krievu nacistu suns [un ka tas netiks palaists citur, tai skaitā Latvijā].

Kāpēc „it kā” krievu nacistu (tas ir „vlasovcu”)?  Tāpēc, ka visi citi Hitlera pusē karojošie nacisti kā balvu un gandarījumu saņēma solījumus uzcelt vismaz kaut kādu savu valstij līdzīgu veidojumu zem Reiha jumta. Protams, Hitleram vislabāk patika Reihskomisariāti, bet tam pašam Himleram tie nemaz tā nepatika un gāja diskusija kā to labāk uzcelt. Un visiem viņiem, gan baltiešu nacistiem, gan moldāvu nacistiem, gan ukraiņu nacistiem, gan baltkrievu nacistiem (tādi arī bija), gan tatāru nacistiem, gan visiem citiem bija kaut vai mazas izredzes saglabāt pie sevis valstij līdzīgu veidojumu. Tas tā bija visiem, izņemot krievu nacistus.

Krievu nacisti – „vlasovieši”, kuri karoja Hitlera pusē pilnīgi noteikti zināja, ka nekādas Krievijas (pat ne Hitlera Krievijas) Hitlers viņiem izveidot neļaus pat visapgraizītākajā un visierobežotākajā veidā. Vēlāk tas pilnībā tika noformēts deklarācijā „Par apspiestajām tautām” [1959.gadā pieņemtais un joprojām spēkā esošais ASV likums „Par paverdzinātajām nācijām”, kurš nosaka, ka amerikāņiem ir jāpalīdz „krievu komunisma” apspiestajām tautām iegūt „brīvību”], ko izbīdīja ukraiņi ar amerikas jezuītu palīdzību, kuri, starp citu, ASV ir ļoti ietekmīgi (var sākt saukt ietekmīgas elitāras ģimenes, kuras atrodas šajā segmentā). Sakarā ar deklarāciju „Par apspiestajām tautām” vienmēr atklāts bija jautājums, kurš tad tās tautas ir apspiedis. Komunisms, protams. Tad, nu lūk, krievu „vlasovci”, kuri strādāja uz amerikāņiem kopā ar ukraiņu nacistiem un visiem citiem, uz ceļiem lūdzās saviem kungiem no CIP (un valsts departamenta), lai arī viņiem piešķir kādu teritoriju un arī krievus iekļauj šo „apspiesto” tautu skaitā, bet viņiem nicīgi pateica „cic”. Un viņi ļoti labi saprata kāpēc tas tā ir. Tāpēc, ka īstenībā runa bija nevis par tautām, kuras ir „apspiedis” komunisms, bet gan krievu tautu, kura bija nolemta pilnīgai iznīcināšanai.

Kad krievu nacisti gāja kopā ar Hitleru, viņi zināja, ka viņi iet pilnībā iznīcināt jebkādu krievu valstiskumu un visu savu tautu līdz ar to. Krievu nacisti no visiem nacistiem bija visnožēlojamākie, jo viņiem pilnīgi nekāds, pat kropls valstiskums nepienācās. Krasnovs [Pjotrs Krasnovs (1869-1947) – Krievijas impērijas armijas ģenerālis, pilsoņu kara dalībnieks „balto” pusē, vadīja kazaku vienību formēšanu, karošanai nacistiskās Vācijas armijā] to labi saprata, viņš zināja, ka būs kazaki un ar to viss arī beigsies. Krievu nacisti labi zināja cik zemu viņi ir krituši un izskaidroja savu dalību šajās preteklībās tādējādi, ka krievu tauta esot nelabojami aptraipījusi sevi ar komunismu kādēļ ir zaudējusi tiesības uz eksistenci. Ja jūs uzmanīgi palasīsiet krievu nacistu darbus, jūs to ieraudzīsiet. Krievu nacisti zināja, ka viņi, tēlaini runājot, ir dzīvi miroņi, kuri reflektīvā agonijā ķeras pie rīkles sarkanajiem. Viņus vadīja tikai un vienīgi atriebības kāre, nekas cits. Ja nu vienīgi vēl iespēja sadalītajā un iznīcinātajā Krievijā iegūt zemes gabalus un materiālās vērtības.

Ņemot to vērā, plaša antiliberāla savienība ir iespējama un tajā var iesaistīt visus, kuri sevi sauc par nacionālistiem, visus antiliberāļus, bet ir skaidri jāapzinās, ka nacisti arī ir antiliberāļi. Vlasovci arī ir antiliberāļi. Un arī ASV konservatori, kuri sapņo par to, lai uzmestu mums [Krievijai] atombumbas [ja vajadzēs, Latvijai arī uzmetīs kā tas jau bija plānots], arī ir antiliberāļi. Situatīvi, redzot ASV liberālās zarazas spēku, kas iznīcina Krieviju un visu cilvēcisko pasaulē, var sadarboties ar jebkādiem konservatīviem spēkiem. Tomēr stratēģiski [ilglaicīgā perspektīvā] ir jānovelk nepārkāpjama līnija, saprotot kas patiesībā ir „vlasovci”, „benderovci” un tamlīdzīgi elementi.

„Vlasovci”, jo īpaši viņu elite, nekādi nevar būt cilvēki kuri pat kaut kādā mērā mīl Krieviju. Viņiem nav vēlēšanās iegūt kaut vai „balto”, „antikomunistisko” vai vienalga kādu citu savu sapņu Krieviju. Viņiem nav nekas no tā un viņi visu ļoti labi saprot. Viņi simtiem reižu ir redzējuši tās Krievijas sašķelšanas kartes. Viņi ir zvērējuši kalpot amerikāņiem, lai šīs kartes iedzīvinātu. Viņi pilnībā atrodas antikrieviskā nometnē. Šādai pašnodevīgai rīcībai nav noilguma. Tas ir pirmkārt.

Otrkārt. Tā kā visu kontrolē amerikāņi, tad pat teorētiski nevar būt konflikts starp „banderovciem” un „vlasovciem” [un attiecīgi arī citiem nacistiem, tai skaitā latviešu], jo jautājums vai viņiem konfliktēt vai nekonfliktēt izlemj CIP. Un, pat, ja tur izdomā, ka viņiem ir jākonfliktē, tad tikai taktisku mērķu sasniegšanai, un paralēli vienmēr iet savstarpējas sarunas. Šīs lietas savā būtībā ir ļoti elementāras.

Ja mums svētajā Donbasa teritorijā parādās „vlasovci”, tad tas automātiski nozīmē, ka viņi necīnās par Donbasu vai Novorosiju [vai Krieviju]. Šie elementi strādā pavisam citu spēku labā un ir skaidrs kuru tieši. Kā labā strādās nacistu melnā internacionāle? Krievu? Nesmīdiniet. Kurš tur strādās krievu labā?!

Jūs esat kādreiz satikuši, es nezinu, piemēram Kvanta kungu vai Otto fon Habsburgu [(1912-20111) – Austroungārijas troņmantinieks, kurš kompensācijā par troņa zaudēšanu dabūja milzu kapitālus, kurus ieguldīja visdažādākajās tautsaimniecības nozarēs, tai skaitā arī militārajā rūpniecībā. Ir pamats uzskatīt, ka daļa sadalītās Austroungārijas impērijas struktūru (vispirmāmkārtām specstruktūru) turpināja kalpot Habsburgu aristokrātiem] (es speciāli pieminu tikai tos, kurus satikt vairs nav iespējams)? Šādi cilvēki strādās krievu labā? Viņi neieredz krievus daudz spēcīgāk par liberāļiem. Un, kāpēc jūs domājat, ka tie, kuri sevi sauc par liberāļiem patiešām ir liberāļi, piemēram tas pats Svanidze [Nikolajs Svanidze (1955) – krievu neoliberālis, dedzīgs komunisma nīdējs, kura radinieki Padomju laikā tika represēti]? Par Svanidzi man, piemēram, ir pavisam cita informācija.

Ļoti sāpīgs ir ebreju jautājums. Ļoti sāpīgs. Es aicinu ieklausīties kā, es uzsveru, ar lepnumu tiek runāts par „žido-banderovciem”. Tas taču ir pretīgi! Cik ilgi tas tā var turpināties? Un šāda veida konstrukcijas parādās arvien vairāk. Ir pilnīgi skaidrs kāds ir šo it kā sīko kustību globālais vektors. Ja kādreiz šāda veida konstrukcijas izmantoja radikāļi, lai nosodītu šādas parādības, tad tagad tas tiek teikts visnotaļ civilizētās valstīs. Kā tas var būt? Par ko tas liecina? Kāda ārprāta priekšvēstnesis tas ir? Par kādu vietēja un starptautiska mēroga aklumu tas liecina?  Par kādu naidu pret Krieviju, galu galā?

Krievija ar savu eksistenci neitralizē globālu nacistisku projektu. Ceturtā reiha projektu. Pašreiz iet „maigs”, „difūzs”, pēc skaita ceturtais pasaules karš ar ceturto reihu, kurš pamazām, uzmanīgi un pakāpeniski iznāk atklātībā jaunās formās un konfigurācijās. Ceturtais reihs pēc savas būtības ir gnostisks [ezotēriska (slēpta) tipa mācība, kura uzskata, ka pasauli ir radījis nelabais un tādēļ viss tajā ir ļaunuma caurausts; cilvēka, jeb „dvēseles” galvenais mērķis – pamest ļaunuma caurausto vietu un „atgriezties mājās”]. Tas mēģina izveidot globālu antihumānu, jeb kā viņi paši saka, dehumanizētu pasaules kārtību. Viņus neinteresē klasiskais kapitālisms. Viņus interesē pilnībā dehumanizēts kapitālisms. Tas pat vairāk nebūs kapitālisms, bet jauni viduslaiki, kuri arī būs dehumanizēti, jo gan viduslaikos, gan klasiskajā kapitālismā humānisms tomēr eksistēja.

Ko nozīmē dehumanizācija? Tas nozīmē pilnībā noliegt vienota cilvēku dzimuma eksistenci [uzskats, ka eksistējot cilvēki un cilvēkiem ārēji līdzīgas būtnes, kuri nav cilvēki, bet kaut kas zemāks – dzīvnieki cilvēku veidolā]. Tas nozīmē iegūt „morālas” tiesības iznīcināt miljardiem cilvēku. Es nejokoju. Paskatieties uz dažām publiskām mistērijām, kurās sadedzina zemeslodi un paātrina pasaules galu. Tas viss ir nepieciešams tikai tādēļ, lai „aizsargātos no krieviem”?

Krievu nacionālisti, krievu pareizticīgie, visas Krievijas tautas, kuras dažādi attiecas pret komunismu [te ir vietā teikt arī – latvieši], saprotiet, ka šis radikālais antikomunistiskais gars gala beigās būs nevis liberāls, bet galēji nacistisks [attiecīgi arī neiedomājami nežēlīgs pret visiem]. Viņš tāds ir, tāda ir viņa daba.

Kārļa Marksa sekotāji, atbalstītāji, boļševiki teica, ka mēs neko īpašu jau nedarījām, tikai izvēlējāmies pareizo ceļu. Sak, mēs tikai „uzlikām uz uzvarošu kārti”, jo komunisms neizbēgami ir nolemts uzvarai. Mēdza teikt, ka „Marksa mācība ir visspēcīga tādēļ, ka viņa ir pareiza.” Nesatricināma ticība neizbēgamai komunisma vēsturiskai uzvarai viņus piepildīja ar milzīgu enerģiju. Mēs šobrīd šādi spriest nevaram. Mēs varam pateikt, ka vai nu maza iespēja ka uzvarēs īsts un patiess komunisms, kas ir visaugstāko spēju attīstīšana katrā cilvēkā (tas balstās uz universālumu un pasaules kopskata meklējumiem, kas tik ļoti ir raksturīgs krievu dvēselei), vai arī absolūta gnostiskā ļaunuma sabiedriskā iekārta – nacistu reihs tā pabeigtajā stadijā, „dzelzs papēža” valsts [atsaukšanās uz Džeka Londona darbu „Dzelzs papēdis”]. Tā būs totālas dehumanizācijas valsts. Valsts, kurā cilvēciskās būtnes nav līdzīgas savās pamattiesībās. Un, ja tas tā ir, tad miljardiem cilvēkus, kuri tiks ieskaitīti necilvēku kategorijā [tas, visdrīzāk, notiks formāli, sausi juridiski, ar mehānisku masveida ķeksīšu un plānu metodi, „cilvēkos” atstās arī ar sarunāšanām, pakalpošanām un savējo būšanām], var iznīcināt kā blusas. Un viņus sāks iznīcināt, tāpēc ka bez mērķa atmodināt un veicināt viņos augstākās cilvēciskās spējas, šie cilvēki ir pilnīgi nevajadzīgi. Un viņi tik tiešām tiks iznīcināti. Un jūs iedomājaties, kas notiks pēc tam, kad tas būs izdarīts. Kāds ļaunums tad valdīs pār pasauli? Salīdzinājumā ar to Hitlers liksies kā eņģelītis.

Mēs cīnāmies ar šo ļaunumu. Humānistiskais islāms, humānistiskā pareizticība, komunisti un visi pasaules humānistiskie spēki, kuri saprot kas patiesībā notiek un kas ir „likts uz spēles”.

Sergejs Kurginjans
/ 28.07.2014/

Avoti:
http://www.youtube.com/watch?v=3j5jcxByxas (no 48.minūtes)
http://gramataselektroniski.blog.com/2010/10/24/starp-dzirnakmeniem-gundars-valdmanis/

Informācijas aģentūra
/02.08.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, Veids: Analīze, versija, viedoklis, W: SERGEJS KURGINJANS. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Par nacistu melno internacionāli

  1. Arturs Priedītis saka:

    Ivars Prūsis šodien papildināja saita “Informācijas aģentūra” materiālus ar tekstiem par nacismu Ukrainā, Izraēlā, Krievijā. Tas ir ļoti labi, jo amerikāņu nielietīgā darbība nacisma izmantošanā savu interešu realizācijā tagad pārvēršās par noziegumu pret cilvēci. Neticu, ka manis minētais ir pārspīlējums. Amerikāņi nacisma uzkurināšanā patiešām ir sasnieguši fašistu līmeni un var pat teikt, ka pārsnieguši Hitlera darbības vērienu, jo amerikāņu un viņu pakalpiņu ebreju nacistiskās aktivitātes ir ieguvušas planetāru vērienu. Šīm aktivitātēm ir planetāri globāls raksturs, vēloties ar nacisma palīdzību saglabāt amerikāņu hegemoniju uz Zemes. Turklāt nacisma noziegumi tiek pastrādāti miera apstākļos. Vācu nacisms ārdījās kara apstākļos. Tagad nav vēl III Pasaules karš, taču nacisma noziegumi prasa tūkstošiem cilvēku dzīvību, miljoniem cilvēku dzīvi pārvēršot haosā, planētas publisko telpu piegānot ar melu plūdiem, naida kurināšanu.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.