IATA vadītājs: Ukraina nesniedza patiesu informāciju

Tonijs Tailers

Tonijs Tailers

Ukrainas teritorijā jūlijā avarējušā Boing sakarā Starptautiskās Gaisa transporta asociācijas (IATA) ģenerāldirektors Tonijs Tailers paziņoja sekojošo: „Aviokompānijām ir jāsaņem precīzu informāciju uz ko tās var balstīties, pieņemot operatīvus lēmumus. Gadījumā ar reisu MH17 aviokompānijai bija paziņots, ka lidojumi augstāk par 32 tūkstošiem pēdu virs Ukrainas teritorijas ir absolūti droši. Tagad mēs zinām cik nepatiesa bija šī informācija. Tas apstiprina nepieciešamību pēc patiesiem datiem par potenciālajām briesmām, kas var apdraudēt pasažierus, ekipāžu un pašu lidmašīnu.”

Pēc būtības IATA vadītājs politkorektā valodā paziņoja, ka Ukraina ir melojusi un sniegusi nepatiesu informāciju. Tas tika pateikts avioekspertu konferencē Monreālā (Kanāda).

Šis paziņojums ir ievērojams pirmkārt ar to, ka to pasaka visaugstākās klases profesionālis, kurš nevar atļauties pat politisku iemeslu un simpātiju dēļ teikt lietas, kuru nav, un kuram ir nesaudzīgi jāfiksē savas jomas trūkumi. Te jāņem vērā, ka runa ir par organizāciju, kas atbild par to, lai būtu iespējami lidojumi un lai tie būtu maksimāli droši (tas ir, lai lidmašīnas lidotu nevis kristu). Lai to  nodrošinātu, ir jāuztur perfektā kārtībā tehniski un organizatoriski sarežģīta sistēma, kurā maksimālai konkrētībai un precizitātei ir viskritiskākā nozīmē. Tieši šā iemesla dēļ IATA vadītājs nevar atļauties melot kā to dara liela daļa Rietumu politiķu un mēdiji, un šī iemesla dēļ viņš pat nevar atļauties noklusēt profesionāļiem acīmredzamo – konkrētajā gadījumā Ukrainas melus par tās gaisa telpas absolūto drošību.

Ukrainas rīcība šai jautājumā ir kārtējais gadījums, kurš labi parādā Ukrainā varu sagrābušās nacistu bandas dabu – viņu visaugstākā mērā nekompetenci, nekaunību un nesodāmības apziņu. Tas viss, kopā ar neiedomājamu nežēlību, visuzskatāmāk ir redzams ukraiņu nacistu veiktajā terorā Austrumukrainā, bet šai gadījumā amerikanizētās Kijevas īsto būtību atsedz Rietumvalstu pārstāvis – stratēģiskas nozares top menedžeris.

Avoti:
http://www.smh.com.au/business/aviation/ukraine-responsible-for-airspace-safety-iata-20140720-zuzmp.html#ixzz3AM7l5WPo
http://www.iata.org/pressroom/speeches/Pages/2014-07-29-01.aspx
http://svpressa.ru/politic/article/94109/?rtc=1
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1853575&cid=9

Informācijas aģentūra
/18.08.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, UKRAINA, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s