Naida orģijas Ukrainā

00368_Naida_orgijasUkraina ir meistarīgi pārvērsta par gigantisku melna, visu aprijoša naida substanci. Ar naidu ir pārpildīts pilnīgi viss. Pie tam, jo vairāk vienkāršajiem cilvēkiem tiek atņemts [bet atņemts tiek daudz, sākot no algu samazināšanām, cenu celšanās, sociālās palīdzības sfēras apcirpšanas, siltā ūdens un ūdens vispār atslēgšanas, totālām prihvatizācijām un beidzot ar vīriešiem, ko nosūta izkaušanai pilsoņu karā], ar jo gigantiskām naida devām viņi tiek baroti. Nabadzība, beztiesīgums un tagad arī asinis un nāve tiek kompensēta ar naidu. Ļaudis tiek programmēti neieredzēt „vatņikus”, neieredzēt „moskaļus”, neieredzēt Putinu un neieredzēt vienam otru.

Ukrainas masu saziņas līdzekļi ir pārvērsti ne tikai par vienkāršiem melu ģeneratoriem, bet gan tādiem melu ģeneratoriem, kuri izraisa naidu, kas rada nepārvaramu vēlmi sadragāt,  iznīcināt un nogalināt.

Kopš gada sākuma tikai viens pats Maidans izstaroja spēcīgus kaut kāda arhaiska un melna naida fluīdus, kurus burtiski varēja sajust „ar ādu”. Tā nav alegorija. Tā ir fizika. Maidana enerģētikai bija izteikti spēcīgs nekrotisks [atmirstošs] spriegums. Maidana enerģētiku varēja sajust fiziski. Un pēc tam šī naida zaraza izplatījās pa visu valsti.

Tagad šajā naida nekrotiskajā spriegumā mirst viss dzīvais. Tie, kuri ir spējīgi bēgt, tie bēg. Šajā atmosfērā nav iespējams ilgi uzkavēties. Ļaudis, kuriem ir vāja psihe, sajūk prātā. Pārējie vai nu atrodas hroniskas depresijas stāvoklī vai arī sāk darīt to, ko adekvātā, cilvēciskā stāvoklī nekad nebūtu darījuši.

Man tas viss atgādina Strugacku „Apdzīvoto salu” [Slavens krievu fantastisks romāns, kurā darbība risinās valstī uz citas planētas, kas karo ar citu valsti un iedzīvotāju kontrolei izmanto visur saceltus torņus, kas apstarojot cilvēkus, izraisa noteiktu reakciju, tai skaitā naidu]. Atceraties torņus? Atceraties to naidā brēcošo citplanētas patriotu pūli? Tagad tas notiek Ukrainā. Tikai torņu vietā tur ir televīzija. Bet visā pārējā sakritība ir gandrīz vai viens pret vienu, tai skaitā tanku uzbrukumi un ienaidnieku apšaušanas.

Tur notiekošais atgādina sava veida pūļa suidicālo [pašnāvniecisku] uzplūdu, kad ārprātīgi ļaudis sadragā un iznīcina visu savā ceļā, ar baudu nogalina un pēc tam mirst paši. Maidans ir iniciējis kaut kādu pašnāvnieciska ārprāta epidēmiju, kas pārvērš cilvēkus par trakiem dzīvniekiem.

Un kas notiks, kad nekrotiskās psihozes kvēle norims  un izdzīvojušajiem [vismaz daļai] atgriezīsies saprāta paliekas? Jā, viņi ieraudzīs sev apkārt gruvešus. Tas ir skaidrs. Nav skaidrs kas cits. Vai viņi ieraudzīs sevī trakos zvērus [kas tos gruvešus ir radījuši]? Vai viņiem būs par to vismaz kauns? Vai viņi spēs pēc tam dzīvot valstī, kura ir pārvērsta par asiņainu izgāztuvi?

Andrejs Vadžra
/01.08.2014/

Avots:
http://andreyvadjra.livejournal.com/394139.html

Informācijas aģentūra
/18.08.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, UKRAINA, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.