Igaunijas prezidenta sieva krāpj vīru

00374_Ilvesa_sieva_krapj_viruIgaunijas prezidenta sieva Evelīna Ilvesa ir pieķerta kaislīgi skūpstoties ar kādu nepazīstamu vīrieti vienā no Tallinas kafejnīcām. Attiecīgas fotogrāfijas un video publicēja Igaunijas žurnāls Kroonika. Pēc žurnāla ziņotā, notikums ir fiksēts 07.08.2014 kafejnīcā Komeet, kur notika  svinības. Pirmajai lēdijai šai iestādījumā bija pasūtīta vieta terasē. Rīta pusē pasākuma dalībnieki sāka izklīst, bet Evelīna Ilvesa palika dejojam ar nepazīstamo vīrieti, kurš ir ievērojami jaunāks par viņu (apmēram 30 gadi). Pāris pameta pasākumu ap pieciem no rīta.

Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess šajā laikā bija Igaunijā. Ne viņš pats, ne Igaunijas prezidenta administrācija nekomentē notikušo. Gadu atpakaļ Evelīna Ilvesa bija iesaistīta skandālā par viņas garderobes tēriņiem oficiāliem valsts pasākumiem. Pēc igauņu laikraksta Eesti Ekspress sniegtajām ziņām kopš 2006 gada tam tiek tērēts 70 tūkstoši eiro gadā.

Evelīna Ilvesa (1968; iepriekšējie uzvārdi Inta un Inta-Lambota), ir uzņēmēja un Igaunijas skrituļslidotāju federācijas prezidente. Uzaugusi Tallinā, absolvējusi Saku ģimnāziju. 1993.gadā Tartu universitātē saņēma bakalaura grādu medicīnā. Ir strādājusi masu muļķošanas jomās – reklāmā un publiskajās attiecībās. No 1996.gada līdz 2001.gadam bija laikraksta Eesti Päevaleht mārketinga direktore. Līdz 2002.gadam viņa vadīja Igaunijas zīmola izveides projektu „Welcome to Estonia”. Ar Ilvesu apprecējās 2004.gadā ar kuru pirms tam dzīvoja civillaulībā un no kura 2003.gadā piedzima meita Kadri Keiu.

Jāatgādina, ka Tomass Hendriks Ilvess (1953) ir igauniski runājošu ebreju izcelsmes amerikānis, kurš ir bēdīgi slavens ar savu galēji radikālo antikrieviskumu un bezgalīgo pielīšanu amerikāņiem. Ilvesam Igaunijā ir tāda pat nozīme kā Latvijā ne mazāk bēdīgi slavenajai prezidentei Vairai Vīķei – Freibergai (1937), kuras nodevības galējā pakāpe bija dalība pieķerto augsta ranga homoseksuālistu-pedofilu lietas apklusināšanā (Freibergai netiešu mājienu formā tika publiski draudēts publiskot informāciju par viņas dēla homoseksualitāti; draudēja Streips).

Ilvess ir dzimis Zviedrijā un uzaudzis ASV, kur Kolumbijas un Pensilvānijas universitātēs ieguva psihologa grādu. Strādājis par žurnālistu amerikāņu propagandas radio „Brīvā Eiropa”, bijis diplomāts, 1996.gadā – Igaunijas ārlietu ministrs. 2006.gadā, izejot vēlēšanu procedūru, tika iecelts Igaunijas prezidenta amatā. 2011.gadā Ilvesa prezidentūra tika pagarināta.

Avoti:
http://lenta.ru/news/2014/08/22/ilves/
http://www.vesti.ru/doc.html?id=1911299
http://kroonika.ee/eesti/19EC6/
http://www.delfi.lv/video/delfi/igaunijas-pirma-ledija-evelina-ilvesa.d?id=44876402

Informācijas aģentūra
/28.08.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: GEIropa, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.