Īsi un kodolīgi par homoseksuālismu

00383_homo3

Homoseksuālisms ir mākslīgi uzspiesta ideoloģija tautu pakļaušanai, apspiešanai un tās populācijas samazināšanai, bet tā galvenais izplatīšanās veids ir caur masu saziņas līdzekļu, popkultūras un modes propagandu. Tādas ir dažas no interesanta, kodolīga un informatīvi bagāta homoseksuālismam veltītā raidījuma tēzēm. Zemāk viss raidījums un galvenās tā tēzes rakstiski.

Īss homoseksuālistu raksturojums

Pētījumi ir apstiprinājuši, ka homoseksuālistu „ģimenes” ir bīstamas bērniem. Šādi bērni ir spiesti biežāk griezties pie psihoterapeita. 40% šādu „ģimeņu” bērni slimo ar venēriskām slimībām

Geji nedzīvo ilgi un daudz slimo. ASV statistika: 2010.gadā 80% jaunu AIDS slimnieku bija vīriešu, pie tam 78% šo vīriešu bija homoseksuālisti. Katru dienu apmēram 7 homoseksuālisti inficējas ar AIDS.

„Dānijā homoseksuālisti nomirst 55-56 gadu vecumā. Viņu vidū ir vairāk nestrādājošo, dzērāju un noziedznieku” (ASV Profesors Pols Kamerons)

Sarunas ar Londonas gejaktīvistiem atstāsta fragments: ”Bērni tas ir pārāk dārgi”, noburkšķ modīgi ģērbts vīrietis. Dzirdot vārdu bērni, visu klātesošo sejā parādās vienādi nievājoša sejas izteiksme.”

Psihiskas un nervu sistēmas novirzes gejiem piemīt biežāk, bet pašnāvību skaits ir sešas reizes lielāks par vidējo. Tomēr neskatoties uz daudzajiem faktiem, tiek apgalvots, ka homoseksuālisms nav slimība, un tiek piedāvāts ignorēt faktus.

1992.gadā, neizturot „zilā lobija” spiedienu, Vispasaules veselības organizācija (WHO) izslēdza homoseksuālismu no slimību saraksta. Viņi ņēma piemēru no „apgaismotās” Amerikas, jeb precīzāk sakot no Amerikas Psihiatru asociācijas, kura vēl 1973.gadā mainīja savu nostāju homoseksuālisma jautājuma, jo vietējie homoseksuālisti sarīkoja virkni skandālu, kas izvērtās politiskā kustībā. Tā seksuāla pataloģija kļuva par normālu dzīvesveidu un visi ar homoseksuālismu slimie pēkšņi kļuva veseli. 1978.gadā tika veikta 10000 Amerikas psihiatru aptauja un 68% no viņiem joprojām uzskatīja homoseksuālismu par psihisku saslimšanu.

Geju daudzskaitliskums mūsdienās ir izskaidrojams ar kultūrvides pārliecināšanas spēku, jo jau vairāk kā desmit gadus rit intensīva homoseksuālisma propaganda, kas līdzinās psiholoģiskam karam pret sabiedrību.

„Visi pašreiz esošie pierādījumi, ka homoseksuālismu nosaka tikai bioloģiski faktori, ir nepietiekami” (Viljams Baijens, psihiatrs un fiziologs)

Neviens pašreiz vēl nav spējis pierādīt, ka pederastijas novirze tiek iedzimta, kas nozīmē, ka visi zilie, rozā un citi LGTB ir uzspiests un ieaudzināts fenomens, dažādu formu apziņas manipulācijas sekas, tai skaitā arī izmantojot reklāmas.

Homoseksuālistu agresīvā ekspansija

Homoseksuālistu „tiesības” tiek nostiprinātas visdažādākajos normatīvajos aktos.

„2006.gadā Eiroparlaments pieņēma rezolūciju, kas paredz likumdošanas kārtā aizliegt visās ES dalībvalstīs „jebkādu pretestību seksuālo minoritāšu prasībām”, pat, ja tas izsauc vairākuma iedzīvotāju neapmierinātību.”

2008.gada decembrī 66 pasaules valstis pieņēma ANO deklarāciju, kas pieprasa dekriminalizēt homoseksuāls attiecības”

Jau ir pieņemts likums pēc kura mācītājs vairs nevar teikt baznīcā, ka Bībele nosoda homoseksuālismu, bet publiska tradicionālas ģimenes atbalstīšana tiek uzskatīta par diskrimināciju pēc seksuālās orientācijas.

Nīderlandē homoseksuālistu lobijs jau ir panācis likuma pieņemšanu, kas atļauj seksuālas attiecības starp pieaugušo un divpadsmitgadīgu bērnu ar viņa piekrišanu.

Anglijā cilvēks var saņemt patvērumu, ja atzīs sevi par homoseksuālistu. Pie tam būs vajadzīgi pierādījumi, piemēram, mājas porno.

Krievijas sociālo portālu „vkontakte” homoseksuālisti grasās ignorēt, apvainojot portāla administrāciju homofobijā, jo tur nav ieviesta speciāla homoseksuālus pārus apzīmējoša ikona kā tas ir izdarīts Facebook.

Kalifornijas senāts ir pieņēmis likumprojektu, kurš paredz no 2013.-2014.mācību gada sākt mācīt homoseksuālisma vēsturi.

Par homoseksuālismu māca arī Vācijas skolās, pie tam skolnieki nav tiesīgi atteikties no tādām stundām, bet vecākus, kas pretojas tam, var administratīvi sodīt vai pat apcietināt.

Viens Lietuvas deputāts ierosināja sodīt homoseksuālistus administratīvi par homoseksuālisma propagandu, ko Eiroparlaments novērtēja kā „mēģinājumu atkārtot Staļina represijas”.

Pēc būtības šie daži piemēri ir LGTB agresīvās ekspansijas, kas ieņem vienu placdarmu pēc otra, apraksts. Un tas viss notiek skaļas kliegšanas par toleranci aizsegā. Tas ir nekas cits kā informatīvs karš, kurā tiek izmantotas pilnīgi visas metodes, tai skaitā vēstures pārrakstīšana, homoseksuālisma piedēvēšana dažādām vēsturiskām personām un homoseksuālistu pozitīva attēlošana.

Homoseksuālisti cenšas panākt, lai viņi tiktu raksturoti tikai pozitīvos vārdos un terminos. Piemēram vārds „gejs” angļu valodā nozīmē „bezrūpīgs”, „krāšņš”, „jautrs”. Geju parādes tiek sauktas par praidiem, ar ko angliski apzīmē ko tādu, ar ko var lepoties, kas ir vislabākajā stāvokli, uzplaukumā. Operējot ar šādiem vārdiem sodomīti maldina cilvēkus, radot par sevi neapzināti pozitīvu priekšstatu. Analogi krievu valodas vārdi gejiem, protams, ļoti, ļoti nepatīk.

Daudzi cilvēki jau ir sākuši nojaust, ka homoseksuālism ir slimība, kura izplatās nevis dzimumceļā vai pa gaisu, bet gan caur masu informācijas līdzekļiem, jo paradokss ir acīmredzams: geji nevairojas, bet viņu kļūst arvien vairāk.

Filma „Kuprainais kalns” saņēma Oskaru, aptiekas pārdodas speciālas smēres homoseksuālistiem, veikalos ir attiecīga literatūra un tas viss kaut kā nemanāmi kļūst par daļu no mūsu kultūras un arvien mazāk izsauc negatīvu vērtējumu. Rietumu ārsti un pediatri ir konstatējuši, ka ir pieaudzis to bērnu skaits, kuri vēlas nomainīt dzimumu un bieži vien vecāki un ārsti atbalsta bērnus šajās vēlmēs.

No cilvēku vairākuma taisa stulbeņus, lai viņi neapzināti piekristu šim absurdam: homoseksuālismam kā kaut kam modernam un tam, ka pat mācītājiem ir mīļākie utt. Starp citu, vai daudzi zina par bijušo homoseksuālistu organizāciju, kuri Kristus vārdā ir atteikušies no savas orientācijas? Visdrīzāk nē, jo plaši par to nekas netiek stāstīts.

Franču presē tika minēts: „Likums, kurš atļauj viendzimuma „laulības” ne pārāk ir vajadzīgs pat pašiem franču homoseksuālistiem. Pat normāli pāri bieži vien neprecas, kur nu vēl ar ievērojamu partneru mainību slavenie homoseksuālisti.”

Nacistiskās Vācijas SS presē tika apgalvots, ka 98% homoseksuālisti spēj veidot normālas attiecības, bet savulaik ir tikuši pavesti. Vairumu no viņiem ir iespējams izārstēt.

Homoseksuālisma normalizācija notika izmantojot tā saucamo „Overtona logu” metodi, kad sākotnēji sabiedrībā nepieņemama parādība pakāpeniski tiek attēlota arvien pozitīvāk līdz beidzot tā pilnībā tiek pieņemta. Interesenti var ieguglēt „Overtona logi” un palasīt sīkāk.

Preses ziņa: „Lielbritānijas valdība piešķirs papildus finansējumu Krievijas aktīvistiem, kuri iestājas par homoseksuālistu tiesībām.„ [līdzīgi tādā vai citādā veidā tiek atbalstīta homoseksuālisma propaganda un uzspiešana citās valstīs].

Par zilā lobija komandieriem

„Seksuālo minoritāšu aizsardzība ir ASV ārpolitikas galvenā prioritāte”, 2011.gada novembrī paziņoja ASV prezidents Baraks Obama, un apsolīja, ka turpmāk ASV ātri un tieši reaģēs uz draudiem seksuālajām minoritātēm citās valstīs.

„Tie, kuri pieļauj „mīlestību” starp vīriešiem vai „mīlestību” starp sievietēm ir mūsu ienaidnieki, jo tas novājina nāciju un atņem tai vīrišķību.” (Vācijas nacionālsociālistiskās partijas programma, 1928.gads)

Seksuālās frontes karavīrus arī gatavo speciālās nometnēs un speciāli apmāca. Preses ziņa: „Kolumbijas štatā pēc Baraka Obamas administrācijas iniciatīvas tika veikti „gejtreiningi”, kā mērķis ir radīt starptautisku lobistu armiju seksuālo minoritāšu tiesību likumdošanas pieņemšanas veicināšanai. Šajās apmācībās māca iekļūt dažādu valstu politiskajos procesos. Tas viss tiek darīts caur ANO, valstu vēstniecībām un ASV valsts departamentu.„

Preses ziņa: „Ukrainas skolās paredzēts ieviest speciālu „tolerances mācību”, ko ir izstrādājuši ANO speciālisti. Skolniekiem mācīs „ar cieņu izturēties pret cilvēkiem ar citādu seksuālu orientāciju.””

Homoseksuālisma propagandu un tās kadru sagatavošanu veic visdažādākās „nevalstiskās organizācijas” [arī Latvijā visas izvirtību legalizējošas un popularizējošas iniciatīvas nāk un tiek aktīvi atbalstītas no nevalstisko organizāciju sektora, kas ir samērā neliels skaits cilvēku, kurus finansiāli atbalsta Rietumvalstis (pārsvarā amerikāņi, visvairāk Sorosa fonds) un kuri ir radījuši daudzas savā starpā saistītas nevalstiskās organizācijas (nevalstisko organizāciju tīklu). „Nesavējie” šais aprindās netiek uzklausīti, viņiem nav tādu iespēju un tie tiek pat pilnībā ignorēti, tāpat kā lielākās sabiedrības daļas uzskati un viedoklis (šīm aprindām ir uzspļaut uz demokrātiju un uz visu sabiedrību).]

Viens no Krievijas NVO aktīvistiem 2006.gadā publiski izteicās, ka Krievijas „atpalicību” likvidēšot tieši homoseksuālisti, bet ja Krievijā neatļaušot gejparādes, tad tas nozīmē, ka Krievija atgriežas nabadzībā un atpalicībā.

Homoseksuālisma lobiji var apvienoties un uzrīkot tādu pasākumu, kā piemēram „nedēļa pret homofobiju”. Daudzās pilsētās pat pa skolām staigā, kino rāda, taisa diskusijas, apaļos galdus.

Preses citāts: „Markss sludināja vispārēju vienlīdzību, tātad arī vienādas tiesības visām seksuālām orientācijām, bet tieši krievi visu izkropļoja.” [Te ir domāta Rietumu kreisās aprindās ļoti populāra un plaši izplatīta doma, ka Padomju „krievu komunisms” tika izkropļots. Te jāatzīmē, ka gan Ļeņins, gan Staļins kategoriski iestājās par normālu ģimeni un pret homoseksuālistiem, ko Rietumu homoseksuālās aprindas viņiem un visai Krievijai nepiedeva. Ja Krievijā sociālisms asociējas ar normālu tradicionālu ģimeni, tad Rietumos tas asociējas ar izvirtuļiem, jo liela daļa Rietumu sociālistu ir slimi ar homoseksuālismu.]

Kāda ir homoseksuālistu stratēģija un mērķi

„Abortu un kontracepcijas līdzekļi ir jāpiedāvā publiski. Iestādēm un personām, kuras veic abortus, nevajadzētu traucēt. Homoseksuālisms vienmēr ir jāpasludina par legālu „ (no nacistiskās Vācijas demogrāfiskās politikas okupētajās teritorijās).

SS vadītājs Henrihs Himlers uzskatīja vīriešu homoseksuālitāti par mirstošu tautu simptomu. Pēc viņa vārdiem homoseksuālu vīriešu nepiedalīšanās nācijas reprodukcijā var novest pie nācijas nāves 200 gadu laikā.

Seksuālo aktivitāti iekarotajās zemēs vācu nacisti nemaz nedomāja ierobežot, jo vispārējas izvirtības apstākļos „neāriešiem” atkrita nepieciešamība veidot ģimenes. Vācu nacisti apzināti pārpludināja Austrumeiropu ar pornogrāfiju, lai samaitātu tās kultūru un iznīcinātu to gan politiski, gan garīgi.

Homoseksuālisms ir tikai atsevišķs vispārēja kara (tai skaitā demogrāfiskā kara) elements un tie, kas to izdomāja [domāti vācu nacisti], savulaik vienkārši nomainīja saimniekus.

Tims Kerbijs: „Pateicoties „Aktam par pārvietojamajām personām” amerikāņi izveda uz ASV vairāk kā 30 tūkstošus nacistu un tas nebūt nav precīzs cipars, bet tikai daļa no informācijas, ko ASV Kongress atslepenoja 1980-o gadu vidū un 2000-o gadu sākumā.”

Dažādie Rietumi

Var iebilst, ka visa šī pidarastu būšana pašos Rietumos arī uzplaukst un viņi tādējādi visvairāk arī no tā cieš.

00383_homo2Preses citāts: „Manu paziņu 12 gadus vecais dēls aizbrauca uz bērnu nometni ASV un atgriezās pilnībā šokēts. Zēni tur valkā krūšturus un zeķubikses, krāsojas un taisa meiteņu frizūras, bet viņu vecāki ved tiem uz nometni sieviešu drēbes. Zēnam no Krievijas gandrīz palika nelabi, kad viņš ieraudzīja šādus 12 gadīgus amerikāņus skūpstāmies nometnes teritorijā.”

Jā, Rietumi ļoti cieš no šīs zarazas, bet vai pilnīgi visi Rietumi?

ASV viendzimuma laulības ir atļautas tikai 12 pavalstīs (štatos) no 50.

Jūtas štatā, piemēram, ir aizliegta homoseksuālistu interešu aizstāvēšana. Arizonas štatā ir aizliegta „alternatīva dzīvesveida” pozitīva attēlošana. Alabamas un Teksasas štatos bērniem ir skolā jāmāca, ka homoseksuālisms ir krimināli sodāma uzvedība, un tas neskatoties uz to, ka 2003.gadā ASV Konstitucionālā tiesa atzina par nelikumīgu kriminālsodu piemērošanu par homoseksuālu uzvedību. Astoņos ASV štatos un vairākās zemāka līmeņa pašvaldībās eksistē aizliegums uz homoseksuālisma propagandu.

Neskatoties uz milzīgu „zilā lobija” spiedienu, homoseksuālisti daudzās pasaules valstīs (arī ASV) nevar būt par asins donoriem.

Homoseksuālisti pret Krieviju

Ir cilvēki, kuri pilnā nopietnībā prognozē nākotnē „homoseksuālos karus”. Tas ir, kad pret kādu valsti tiek uzsākts karš tikai tādēļ, kad tā neievēro „homoseksuālistu tiesības”, kuras nu jau ir pielīdzinātas cilvēktiesībām.

Homoseksuālistu propaganda kliedz, ka Krievijā tiekot pārkāptas geju tiesības, ka tā esot valsts politika. [Patiesībā Krievijā ir tikai paredzēti administratīvi sodi par homoseksuālisma propagandu bērnu un jauniešu vidū, kaut gan īstenībā vajadzētu pieņemt daudz stingrākus mērus, ko krievu vairākums atbalstītu.] Tas ir viens no veidiem kā Krieviju mēģina starptautiski diskreditēt.

Preses ziņa: „Vienpadsmit gadus vecam amerikāņu bērnam skolā uzdeva uzrakstīt sacerējumu kādēļ Sočos nevar notikt olimpiskās spēles. Bija pateikta arī pareizā atbilde: tādēļ, ka Krievijā tiekot pārkāptas cilvēku ar „netradicionālu seksuālu orientāciju” tiesības.”

Tai pat laikā ASV prezidents Džordž Bušs juniors divas reizes mēģināja ieviest ASV konstitūcijā izmaiņas, kuras aizliegtu homoseksuālistu „laulības”. Un vairāk kā puse ASV kongresmeņu nobalsoja par šīm izmaiņām. Bet tas ir Amerikas, nevis citas valsts prezidents…

Guardian ziņa: „Kuveita, Saūdu Arābija, Omāna un Apvienotie arābu emirāti ir sarunājuši izveidot speciālas iestādes, kuras izķers homoseksuālistus šo valstu lidostās.”

Saūdu Arābijā, kas ir ilglaicīgs un ļoti uzticams ASV sabiedrotais, par homoseksuālismu vispār ir paredzēts nāvessods. Bet par to, ko ar gejiem dara šādās ASV sabiedroto valstīs neviens nerunā un sacerējumos neraksta, un Lielbritānijas Ārlietu ministrija to valstu cilvēktiesību aktīvistiem naudu nepiešķir, un naftas magnātus ar Staļinu nesalīdzina. Viņiem drīkst, citiem nedrīkst.

Nobeidzot

Kad Vācijas Ārlietu ministrs Baltkrievijas prezidentu nosauca par diktatoru, Lukašenko atbildēja: „Labāk ir būt par diktatoru, nekā par pidarastu.”

Homoseksuālistu „kultūra” ir mākslīgs fenomens, kurš ir nepieciešams ģimenes un reliģisku vērtību iznīcināšanai.

„Ja novienādo pataloģiju ar normu, tad norma tiek iznīcināta” (Mihails Levers)

Homoseksuālisms ir nepieciešams demogrāfisko procesu veidošanai, kā arī tradicionālo, dzimuma un morāles uzvedības principu iznīcināšanai.

„Atsevišķās Eiropas valstīs jau to vadošo politiķu līmenī tiek apspriesta iespēja ieviest kriminālatbildību tiem, kuri iestājas par tradicionālās sabiedriskās iekārtas saglabāšanu. „ (Sanktpēterburgas Likumdevēju sapulces deputāts Vitālijs Milonovs)

„Kāpēc tiek pieprasīta tolerance un iecietība pret gejiem un viņu pretenzijām, bet tai pat laikā nav tolerances pret tiem, kuri nepiekrīt LGBT vērtībām?!” (olimpiskā čempione Jeļena Voicehovska)

Homoseksuālisms ir daļa no savdabīgas „grēku potes”, ko potē sabiedrībai un kuras devas kļūst arvien lielākas. Sagaidāmais rezultāts – ievērojama sabiedrības imunitātes pazemināšanās un dažādu robežu zudums cilvēku apziņā, tai skaitā arī starp ļaunu un labu. Un gala beigās mums visiem tādējādi mēģina laupīt viselementārāko veselo saprātu.

Avots:

Informācijas aģentūra
/15.09.2014/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Īsi un kodolīgi par homoseksuālismu

  1. Vaids saka:

    Neko tumsonīgāku un provakatīvāku neesmu lasījis. Ja jau, kā piemēru min nacistiskās Vācijas domu pērles.Nacisms un inkvizīcija gaida savu stundu.

  2. Ilona Niedre saka:

    PVO to izdarīja 1990.gadā.. Es pati vispār iepriekš biju kļūdījusies šajā jautājumā, gadu skaitļos, bet ne pēc būtības 🙂 Paldies par šo rakstu, un ļoti gribētos cerēt, ka tas kādam atvērs acis…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.