Jēzus Kristus un PSRS līdzība

Ivana Glazunova glezna "Sist viņu krustā!" (1994)

Ivana Glazunova glezna “Sist viņu krustā!” (1994)

Reiz runāju ar vienu savu cīņu biedru un viņš pēkšņi salīdzināja PSRS ar Jēzu Kristu, jo pēc viņa domām abi parādīja cilvēcei pareizo ceļu, abus ne tā saprata un abus cilvēki sita krustā. Šādas paralēles tik tiešām ir pietiekami precīzas, bet, ja tajās ieskatās sīkāk, tad ir redzamas vēl citas līdzības, kas varbūt nav tik būtiskas, bet tāpat pietiekami ievērības cienīgas.

Pietiekami plaši ir izplatīts viedoklis, ka Jēzus Kristus nebija ebrejs. Tomēr kanoniskos avotos, kam nebija jānožēlo visi grēki par holokaustu, Jēzus tiek uzskatīts par ebreju. Arī PSRS ilgu laiku tika uzskatīta par ebreju valsti. Pirmkārt tā uzskatīja PSRS ienaidnieki. Piemēram, Ādolfs Hitlers „Manā cīņā” rakstīja: „Gadsimtu laikā Krievija dzīvoja tikai uz vācu kodola rēķina tās augstākajās aprindās. Tagad šis kodols ir pilnībā iznīcināts. Vāciešu vietu ieņēma ebreji. Bet kā krievi pašu spēkiem nevar atbrīvoties no ebreju kundzības, tā arī vieni paši ebreji nav spējīgi uz ilgu laiku turēt savā varā tik milzīgu valsti. Paši ebreji nebūt nav organizētības elements, bet gan drīzāk dezorganizācijas ferments. Šī gigantiskā austrumu valsts ir neizbēgami nolemta bojāejai.” (PSRS sabrukuma sakarā var pabrīnīties par fīrera tālredzību.)

PSRS par ebreju valsti uzskatīja arī nebūt ne PSRS ienaidnieks Henrijs Fords un, ja godīgi, arī visa Eiropa. Un tas tā bija ne jau dēļ īpaši liela ebreju procenta PSRS vadītāju vidū, kuri veda Padomju tautu uz gaišo nākotni, bet gan tādēļ, ka PSRS „vitrīnā” grozījās masa ebreju, kuri „piārēja” sevi kā izcilus poētus, rakstniekus, žurnālistus, zinātniekus utt. Piemēram, kara laikā galvenajā Sarkanās Armijas avīzē „Sarkanā zvaigzne”, kuru vadīja ebrejs D.Ortenbergs, krievus karot ar vāciešiem aicināja O.Knoričs, E.Gehmans, B.Gaļins, ĻevsSlavins, Jakovs Halips, V.Grosmans, A.Šuers, B.Abramovs, B.Lapins, K.Simonovs, J.Sislavskis, Z.Hacrevins, S.Sapigo, G.Šifrins, E.Gabrilovičs, Z.Herencs un citi.

Un ko lai eiropieši tāpēc domā par Sarkano Armiju un PSRS? Vai grūti tāpēc Hitleram un Gēbelsam bija apvienot Eiropu zem cīņas ar ebreju dominanci karogiem? Un vai gan ir jābrīnās, ka eiropieši, kuri negribēja savā valstī redzēt tādu ebreju sakopojumu, gāja vāciešiem palīgā? Tikai SS rindās kā brīvprātīgie iestājās 400 tūkstoši Eiropas okupēto valstu un pat neitrālo valstu pilsoņu, bet kopumā vāciešiem kalpoja 1,8 miljoni cittautiešu. Starp citu tieši tādēļ tolaik PSRS bija spiesta kaut ko darīt šai sakarā un PSRS ebreji masveidā nomainīja savus uzvārdus uz krieviskiem.

Gandrīz atklāta PSRS ebreju „vitrīna” eksistēja līdz pat tās sadalīšanas mirklim. Nesen [domājams 2009.gads] TV ēterā komiķis Mihails Zadornovs pastāstīja kā viņš Padomju laikā kopā ar grupu padomju satīriķu devās pārstāvēt padomju estrādi uz Vācijas Federatīvo republiku [kapitālistisko Vāciju]. Tur katrs no grupas dalībniekiem pēc iepriekšējas savstarpējas norunas, ejot ciemos, nozaga saimniekiem pa litram šņabja. Viesnīcā viņi savāca no citu numuru durvīm neapēstos atlikumus un jautri uzdzīvoja, parādot vāciešiem kas ir „rusiš švain”. Šajā satīriķu grupā bija Žvaņeckis, Širvindta, Vinokurs, Hazanovs un vēl kāds. Pats Zadornovs paskaidroja, ka nokļuva šajā kompānijā tikai tāpēc, ka totalitārajā PSRS bija rīkojums, ka, ja krievu satīriķi brauc uz ārzemēm, tad viņu sastāvā ir jābūt vismaz vienam neebrejam. Īsāk sakot, lai gan pēc būtības PSRS nebija ebreju valsts, tā līdzīgi kā Jēzus Kristus tāda izskatījās.

Kā mēs zinām no Jaunās Derības, Pilāts gribēja Jēzu apžēlot, bet ebreju pūlis auroja: „Sist viņu krustā!” Ar PSRS notika tas pats. Te pat nevajag saukt šo kliedzēju, kuri to turpina darīt joprojām, uzvārdus, ne arī noskaidrot viņu tautību, jo ar PSRS „krustā sišanu” lepojas katrs ebreju rasists. 2007.gada 6.decembrī ziņu aģentūra „Novije reģioni” izplatīja ziņu no Telavivas ar nosaukumu „Izraēlas premjerministrs izteica pateicību padomju ebrejiem par PSRS sagraušanu”: „Uzstājoties trešdien vakarā svinīgā ceremonijā, kura ir veltīta cīņas sākuma par Padomju ebreju tiesībām izceļot uz Izraēlu 40-tai gadadienai, šīs valsts premjerministrs Ehuds Olmerts paziņoja, ka viņu uzvara šai cīņā ir viens no PSRS sabrukuma iemesliem.” Savukārt bijušais ministrs Nātans Šaranskis paziņoja: „…uzvara, ko Padomju ebreji izcīnīja cīņā par tiesībām izceļot, ievērojami veicināja PSRS sabrukumu un tādējādi izmainīja pasaules kārtību.” Kā redzat, Izraēlas vadītāji pilnīgi atklāti lielās, ka 40 gadus atpakaļ izraēliešu lobiji PSRS bija, Hitlera vārdiem runājot, „dezorganizācijas ferments” un tieši viņi veicināja PSRS iznīcināšanas sākšanu. Un gala beigās, ar citu spēku palīdzību, PSRS tika iznīcināts.

Pirms Jēzus krustā sišanas bija Jūdas nodevība, kurš iepriekš bija zvērējis viņam uzticību. PSRS „krustā sišanas” priekšvakarā to nodeva arī uzticību zvērējušie „drošie partijieši-ļeņinieši” , „godam kalpojošie ģenerāļi” un citi (negribu pat mēģināt uzskaitīt šo neliešu uzvārdus). Paralēles acīmredzamas!

[Krievijā pret autoru par šo rakstu, kas ir viņa grāmatas sadaļa, tika ierosināta krimināllieta par ekstrēmismu.]

Jurijs Muhins

Avoti:
http://igpr.ru/news/na_yurija_muhina_zaveli_novoe_ugolovnoe_delo
http://lenta.ru/news/2007/12/06/olmert/

Informācijas aģentūra
/24.09.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Vēsture, Reģ.: Krievija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Jēzus Kristus un PSRS līdzība

  1. vt saka:

    Atliek vien piebilst, ka arī Zadornovs nav nekāds krievs, lai arī par tādu sevi dēvē.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s