Visatļautais paņēmiens jeb homoseksuāļu gaviles Latvijas Televīzijā

00399_visatlautais_panemiensPiektdien (06.06.2014), noskatoties LTV1 „Aizliegto paņēmienu”, naktī murgoju. Ne tik daudz nu jau skandālista slavu ieguvušā Saulkrastu mācītāja Ivo Pavloviča, bet gan pētnieciskā un atmaskojošā raidījuma vadītāja Gunta Bojāra dēļ. Man vēl ilgi rādījās viņa agresīvi izstieptā roka, kas draudēja ja ne gāzt mācītājam pa seju, tad vismaz – aizbāzt muti.

Tie, kas redzēja raidījumu (var noskatīties te: http://www.ltv.lv/lv/raksts/06.06.2014-aizliegtais-panjemiens.id30666/), zina, ka tā tēma bija sabiedrības attieksme pret seksuālajām minoritātēm. Sākumā priecājos, ka šai tēmai beidzot kāds pievēršas, bet prieks plaka līdz ar katru raidījuma sekundi, atklājot, ka „Aizliegtais paņēmiens” nepārprotami veidots tā, lai nosodītu un pazemotu katru, kurš nedomā kā gejs, lesbiete vai transseksuālis.

Liela daļa Latvijas sabiedrības neatbalsta homoseksuāļu laulības, tiesības adoptēt bērnus, doties praidā cauri Rīgas centram vai iniciatīvu, ka mācību grāmatās būtu jāizskauž mamma un tētis, tos aizstājot ar „vecāks Nr.1” un „vecāks Nr.2”. Tāpēc gaidīju, ka tik progresīvā raidījumā kā „Aizliegtais paņēmiens” piedalīsies dažādu viedokļu paudēji un beidzot veidosies argumentēta saruna. Bet sagaidīju tendenciozi šķērmu sadošanu majoritātēm – sākot ar pārmetumiem garāmgājējiem, kas domāja, ka vīrietis kleitā nav īsti okei, un beidzot ar studijas viesu izvēli. Lielākā daļa no viņiem (trīs no četriem) bija vienas (citādi orientēto) pozīcijas piekritēji, un nožēlojamākais – viņu vidū arī raidījuma vadītājs.

Ieva Valtere

Ieva Valtere

Jā, iespēja izteikties tika dota arī vienīgajam tradicionāla dzīvesveida piekritēju pārstāvim – mācītājam. Taču jau pirmajās sarunas minūtēs kļuva skaidrs, ka tieši šāds viduslaiku morāli uzturošs luterāņu baznīctēvs (vēlāk sociālajos tīklos diskusijas dalībnieks un gejs Kārlis Streips viņam veltīja epitetu „aptrakots”), kas piesauc dēmonu izdzīšanu, nepārstāv tradicionālo ģimeņu intereses, jo kristieša pārliecība nebūt nav vienīgā pret homoseksualizācijas pamatojuma mēraukla. Neticu, ka raidījuma veidotāji nezināja, uz ko mācītājs Ivo Pavlovičs spējīgs. Tieši tāpēc jau arī aicināja, piemēram, ne inteliģentu un mūsdienīgi domājošu ģimenes tēvu, bet tumsonības periodam atbilstīgu baznīcas pārstāvi, lai tiem, kas domā „tradicionāli”, pateiktu, ka viņi līdzinās šim zināmā mērā komiskajam mācītājam. Mērķis tika sasniegts – raidījuma izskaņā sociālajos tīklos ieplūda secinājumi, „lai Dievs pasarga no šāda draudzes gana”, tātad – arī no homofobiskām domām.

Riebīgi, ka šāda klaja homoseksuālisma propaganda, vedinot izņirgāties par mācītāju un piedēvējot visai homoseksuālisma aktivitātes neatbalstošajai sabiedrībai viņa tumsonības „putnus”, notiek par valsts naudu un sabiedriskajā televīzijā, kam būtu jāpārstāv VISAS sabiedrības (arī manas tradicionālās ģimenes) intereses.

Ieva Valtere, TV skatītāja un žurnāla “Rīgas Viļņi” galvenā redaktore
/10.06.2014/

Avots:
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/156295/visatlautais-panemiens-jeb-homoseksualu-gaviles-latvijas-televizija

Informācijas aģentūra
/15.10.2014/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reg.: Latvija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

10 Responses to Visatļautais paņēmiens jeb homoseksuāļu gaviles Latvijas Televīzijā

 1. Andis saka:

  Mācītājā vainu neredzu- korekti un argumentēti atbildēja uz jautājumiem par spīti tam ka viņš tika uzaicināts lai būtu kāds “sliktais homofobs”. Diemžēl daļai sabiedrības pretreakciju jau rada pats fakts ka viņš ir mācītājs, tāpēc labāku iespaidu atstātu kāds neitrālāks tēls.

  • juris saka:

   Acīmredzami ka raidījuma vadītājam un viņa domu biedru grupai nav sajēgas par to ko gribēja sacīt mācītājs, šie iedomājušiers ka mainot baznīcas kārtību ieliekot tur liberāļus, kas grēku nezskata par grēku un viss būs OK… 🙂 kādi dīvaiņi… 🙂 šie aizmirsyuši ka Dievs nav atcēlis Savu likumu… , bet tēlo labos samariešus ka tk nokniebties tā kā gribās par Streipu atseviķs stāsts… iur psgājuši nu jau 4 gadi kopš raidījums izveidots un šodien var skaidri redzēt to kur šis grēks tiek legalizēts pār to valsti nāk posts… geiropa dimbā… un šie vēl ir ziediņi, cienījamie geiropisti…

 2. Edmunds saka:


  Why Jews Push Gay Marriage

  Malku zāģējot, par to domāju. Un izdomāju, ka tie nenormālību aizstāvji (nevis paši nenormālie) gūst krietnu peļņu. Iespējams “graudā” – karjera utt.
  Vasarā, ar suni iedams, kaimiņu pagalmā ieraudzīju mazu puiku ar tamboradatu kaut ko veidojam… Pamanīju, jo meiteņu bariņš smējās. Arī vecāki zaudējuši sajēgu.
  Vienīgā cerība uz saprāta balsi.
  Taču sižets – baismīgs. Nebiju TV produkciju “baudījis ” vismaz gadus 10.
  Paldies, ka izglītojat tautu!
  Cieņā

 3. CT saka:

  Neviens nav iedomājies, ka homofobā sabiedrības daļa izskatās gluži tāda pati kā šis mācītājs – nedaudz aizkavējusies viduslaikos? Īsti neizprotu – jums vai jūsu bērniem kāds pidars ar p****i rokā pakaļ skrien? Man ne… Dzimstība, demogrāfija? Varētu domāt, ka pasaulē cilvēku trūkst.

 4. inna saka:

  Paldies par rakstu.

 5. Bruno saka:

  Skaisti! Kas tad ceļ brēku par vienādām tiesībām? Teikšu atklāti: Žīdi, kuri ir homoseksuāļi 70%. No kurenes viņi ir radušies? No Levītiem, kuri ir Hemofrodīti, kas izrīko tos pašus vergus-žīdus savā labā.Tie ir nelaimīgi cilvēki! Patreiz homoseksuāļi sevi pieskaita par nez kādiem varoņiem, mūžīgi nicināmiem un tt. Ar ko atšķirās no normāla vīrieša? Ar to, ka viņiem Tā saucamā Hipofīze esot četras reizes lielāka , kas arī to visu iespaido. Šī lieta nav ārstējama. Japāņi viņiem neuzticās, jo esot nodevīgi, viegli uzpērkami. ASV psihiatrs viņus pielīdzina Kanibāliem! Žēl ka digti vairojās.To visu vienkārši vajag ignorēt un nepielaist pie teikšanas. Diemžēl tie 50 gadi PSRS ir savu paveikuši. Žēl! Labāk pametam Dzimteni un atstājam savus vecīšus karojam vienus! Vara dara savu, jo 80% viņu ir pie varas. Šos jaunumus es uzzināju no krievu akadēmiķa Nikolaja Levašova, kuru novāca caur sputņiku miega laikā. Ļ:oti gudrs un erudīts vīrs bija. Žēl. Tā kā mums ir jābūt stipriem pašiem, un ticiet, viss mainīsies. Jāsauc jaunatne atpaķaļ uz Latviju! Pietiek ļaut kampt!

 6. bite saka:

  Domāju par to, kādu psiholoģisku traumu tajā video redzamā lesbiete sagādāja tām divām, acīmredzot, normālajām meitenēm atzīstoties savās jūtās.
  Atzīstot homoseksuālismu un viendzimumu laulības par normu, nepaies necik ilgs laiks, kad jau norma būs arī pedofīlija, zoofīlija…

  • juris saka:

   uz to jau velk šās nomaldījušās avis, šīs ir pasaules gala pazīmes, jo Kristus otyrai atnākšanai ne tādas vien nekrietnības peldēs ārā, kā saka iedod sātanam pirkstu tas visu paraus… šodien to skaidri var redzēt, bet tie kas guļ dziļā miegā tos pa straumītei nes uz notekgrāvi… diemžēl…, bet tāda ir viņu izvēle…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.