ASV nedrīkst uzticēt starptautiskas funkcijas

00443_ASV_konstitucijaASV – egoistu valsts, kuras egoisms ir skaidri definēts tās konstitūcijā. ASV konstitūcijas preambulā stāv rakstīts: “Mēs, Savienoto Valstu tauta, lai pilnveidotu Savienību, nodibinātu taisnīgumu, nodrošinātu iekšējo mieru, organizētu kopīgu aizsardzību, celtu vispārējo dzīves līmeni un nodrošinātu sev un saviem pēctečiem brīvības laimi, nodibinām un ieviešam šo Konstitūciju Amerikas Savienotajām Valstīm.”

Šim egoisma principam ASV pārstāvji arī konsekventi seko, tai skaitā, kad liekulīgi runā par citu brīvību un labklājību. Gan izejot no ASV konstitūcijas, gan no pašu amerikāņu domāšanas veida, viņus interesē tikai un vienīgi pašu labklājība, tāpēc nekādas starptautiskas funkcijas un misijas amerikāņiem principiāli uzticēt nedrīkst, jo tie to savtīgi izmantos, kas vēstures gaitā ir apstipinājies nepārtraukti un turpina apstiprināties joprojām.

Galvenais mūsdienu ASV egoisms izpaužas apzinātā haosa, nekārtību un karu radīšana visā pasaule (tai skaitā Eiropā un tai skaitā Latvijā), lai uz tā rēķina nodrošinātu pārtikušu dzīvi pašā ASV.

Avots:
https://www.vestnesis.lv/index.php?menu=doc&id=44261

Informācijas aģentūra
/06.03.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.