Homosexsociālisti Francijā piedzīvo sagrāvi pašvaldību vēlēšanu pirmajā kārtā

Nikolā Sarkozi, Marina Le Pena, Fransuā Olands

Nikolā Sarkozi, Marina Le Pena, Fransuā Olands

Francijā svētdien, 22.03.2015 notika pašvaldību vēlēšanu pirmā kārta, kurās visvairāk balsu ieguva labēji centriskā “Tautas kustības savienība” ar bijušo prezidentu Nikolā Sarkozī (Kadafi slepkavības līdzdalībnieku) priekšgalā (31%), labēji radikālā “Nacionālā fronte” ar Marinu Le Penu priekšgalā ieguva 25,5% balsu, bet pašreizējā Francijas prezidenta Fransuā Olanda sociālistu partiju atbalstīja 19,7% vēlētāju.

Šādi vēlēšanu rezultāti ir katastrofāli sociālistiem, kuri nekad vēl līdz šim nebija ieguvuši tik zemus rezultātus. Līdz šim sociālisti bija stabila “pirmā divnieka” partija, bet šajās vēlēšanās sociālisti palika trešie un viņu popularitāte turpina kristies, kas ir īpaši apkaunojoši Lielās Franču revolūcijas dzimtenei un zemei ar dziļām sociālistiskām tradīcijām. Diemžēl šādi vēlēšanu rezultāti ir likumsakarīgi, jo tieši Fransuā Olands un viņa partija, pretēji vairuma Francijas iedzīvotāju viedoklim, pieņēma likumu par “viendzimuma laulībām”. Tolaik Parīzē notika nedēļām ilgas protesta akcijas, kurās pulcējās vairāk kā pus miljons demonstrantu, bet tas neietekmēja Olanda lēmumu (franču raksnieks Dominiks Venērs , protestējot pret šo likumu, pat izdarīja pašnāvību). Tieši pēc šīs antiģimeniskās iniciatīvas un  uzspļaušanas vairuma francūžu viedoklim strauji sāka kristies atbalsts Olanda homosexsociālistu partijai.

Šai ziņā zīmīgs ir “Nacionālās frontes” panākums, kura līdz neilgam laikam tika pozicionēta kā galēji radikāla un margināla partija. Marina Le Pena ne tikai ir paziņojusi, ka atcels “viendzimuma laulību” likumu, bet viņa papildus ir pārņēmusi sociālistu programmu, attiecinot to tikai uz francūžiem. Nikolā Sarkozī šai sakarā manipulatīvi aicināja sociālistos vīlušos vēlētājus balsot par viņu, jo “Nacionālai frontei” esot tāda pati programma kā sociālistiem (kas tā, protams, nav, jo īpaši ļoti būtiskajā jautājumā par “viendzimuma laulībām”).

Vēl jāatzīmē, ka Marina Le Pena ir ES pretiniece, kura  uzskata, ka pašreizējā ES “ir radīta uz kaitīgas globalizācijas ideoloģijas bāzes” un ka tāpēc ES “ir jāiznīcina, lai radītu brīvu Eiropu, kura sastāvētu no patiešām suverēnām valstīm”. Le Pena iestājas par Francijas izstāšanos no ES un, nonākot pie varas, sola rīkot referendumu šai sakarā. Tāpat Le Pena ir draudzīgi noskaņota pret Krieviju, atzīst Krimas referenduma rezultātus un neatbalsta ASV agresiju Ukrainā.

Sociālisma sakarā ir jāatzīmē, ka Rietumeiropā dominējošais homosexsociālisms ievērojami atšķiras no Ļeņina un Staļina radītā Padomju Savienības sociālisma, kurā nebija vietas arī hedonismam un izvirtībā (tai skaitā viendzimuma), kas bija galvenais iemesls, kādēļ Rietumu valstu homosexsociālisti ilglaicīgi sadarbojās ar Rietumvalstu lielkapitālistiem ar mērķi iznīcināt PSRS. Tāpat homosexsociālisti ir diskreditējuši un turpina diskreditēt sociālisma ideju plašās Rietumeiropas tautas masās, tai skaitā arī Francijā.

Avoti:
http://www.gazeta.ru/politics/2015/03/23_a_6610941.shtml
http://www.rosbalt.ru/main/2015/03/22/1380454.html
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B5_%D0%9F%D0%B5%D0%BD,_%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%BD
http://www.frontnational.com/le-projet-de-marine-le-pen/
http://fninfos.fr/?tag=mariage-homosexuel
http://ru.euronews.com/2013/05/22/france-dramatic-suicide-reignites-same-sex-marriage-furore/
http://nra.lv/pasaule/95195-parizes-dievmates-katedrale-nosavies-vesturnieks-un-zurnalists-dominiks-veners.htm

Informācijas aģentūra
/26.03.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reģ.: GEIropa, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.