Par Austrumeiropas brīvību

ASV_ietekmeEs negribu likt vienādības zīmi starp ASV un t.s. ”veco Eiropu”, kurā pirmkārt ietilpst tādas valstis kā Vācija un Francija. Protams, “vecā Eiropa” centīsies aizstāvēt savas intereses, kuras ir pretrunā ASV interesēm. Un atšķirībā no t.s. “jaunās Eiropas” jeb Austrumeiropas, “vecā Eiropa” centīsies atbrīvoties no ASV virsvadības.

Kas attiecas uz Austrumeiropu, tad tā ir neizmērojami laimīga, ka to aš pati ASV vada, tādējādi parādot savu patieso dabu, kas ir ļoti tāla no tā, ko var nosaukt par “brīvības mīlestību” (tagad ir uzskatāmi redzama “brīvā Polija”, “brīvā Somija”, “brīvā Čehija”, “brīvā Ukraina” [ arī “brīvā Latvija”]). Tagad ir labi redzams, ka Austrumeiropas “brīvības mīlestības” būtība bija kalpa vēlmē nomainīt saimnieku, lai taptu izkalpinātam no “pareizā” saimnieka. Pie tam Austrumeiropas padotības un izkalpināšanas pakāpe pašreiz ir ievērojami lielāka kā iepriekšējā saimnieka [PSRS] laikā.

Sergejs Kurginjans
/12.03.2015/

Avots:
http://gazeta.eot.su/article/pravo-na-kislorod-okonchanie

Informācijas aģentūra
/26.03.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: GEIropa, Veids: Analīze, versija, viedoklis, W: SERGEJS KURGINJANS. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.