ASV karavīri Kijevā izvaro ukraiņu meitenes

00478_hodges-usa

Frederiks “Bens” Hodžess

Divi augstu stāvoši ASV karavīri 14.04.2015 Kijevā esot izvarojuši 12 un 13 gadus vecas ukraiņu meitenes, 16.04.2015 paziņoja krievu-ukraiņu blogere Tatjana Volkova, kura, atsaucoties uz saviem labi informētiem draugiem, kā pirmavots vēsta par daudziem neafišējamiem faktiem (kuri ir pietiekami konkrēti un tāpēc gana viegli pārbaudāmi iestādēm ar vismaz kaut kādām “spec” iespējām).

Volkova raksta: “Nesen ASV sauszemes spēku komandieris Eiropā Frederiks “Bens” Hodžess (Frederick “Ben” Hodges /Фредерик «Бен» Ходжес) žēlojās par krievu pānākumiem informatīvajā karā un teica: “Viņi nav aprobežoti ar atbildību teikt taisnību. Tādējādi viņi vienkārši “šauj” un katru reizi, kad kāds Rietumos izliek kādu tvītu vai blogierakstu, tas izsauc “troļu” pretuzbrukumu.”

Tā kā no šī izteikuma izriet, ka pats ģenerāl-leitinants Hodžess ir apgrūtināts ar atbildību teikt patiesību, es divas dienas gaidīju no viņa paziņojumu. Tā kā nesagaidīju, nāksies par to pateikt pašai.

Divas dienas atpakaļ [14.04.2015] četri ASV karavīri Kijevā veica divu ukraiņu meiteņu grupveida izvarošanu. Vienai meitenei jau bija palikuši 13 gadi, otrai vēl ne. Divi no noziedzniekiem-pedofīliem ir privāto militāro kompāniju darbinieki, savukārt divi citi – ASV karavīri, kuru dienesta vieta ir ģenerāl-leitinanta Hodžesa štābs Visbādenē, Vācijā. Protams, diez vai viņi ieradās Kijevā tikai ar mērķi izvarot bērnus…

Sašutušo pilsoņu reakcijas dēļ milicija noskaidroja pedofīlu personības un veica to aizturēšanas mēģinājumu restorānā, kurš atrodas uz Vladimiras ielas Kijevā. Tomēr uz vietas atbraukušie Ukrainas drošības dienesta (SBU) darbinieki pavēlēja milicijai aizvākties, jo amerikāņu karavīri atsaucās uz diplomātisko neaizskaramību, bet privāto militāro kompāniju darbinieki Ukrainā arī ir atbrīvoti no kriminālatbildības.

Algotņu vārdus nesaukšu, jo tie visdrīzāk ir segvārdi un runa nav par privātajām militārajām kompānijām, par kurām viss tāpat jau ir skaidrs. Savukārt incidentā iesaistīto ASV karavīru vārdi ir majors Džonatans Strelziks (Jonathan Strelzik/ Джонатан Штрельзик) un apakšpulkvedis Valters Brodī (Walter Brodie/Вальтер Броди).

Vēlāk šo ziņu izplatīja Krievijas TV kanāls Ren-TV, tiesa gan nenosaucot vainīgo amerikāņu vārdus, un, reaģējot uz to, ASV Kongresa finansētā “Radio Brīvība” nosauca šo ziņu par absurdu, koncentrējoties uz autores personību un izkariķējot ziņojumu, bet tieši nenoliedzot nevienu no konkrētajiem apgalvojumiem. Vēlākā “Radio Brīvība” ziņojumā tika aprakstīts arī ASV vēstniecības viedoklis šai sakarā, kurš arī pēc būtības nevienu no konkrētajiem apgalvojumu nenoliedz: “ASV vēstniecībā Kijevā šo informāciju noliedza, pieļaujot, ka ar līdzīgiem ziņojumiem krievu propaganda cenšas diskreditēt ASV desantniekus. 16.aprīlī viņi ieradās Ukrainā, tomēr nevis Kijevā, bet Ļvovā. Apmēram 300 amerikāņu armijas 173-ās brigādes desantnieku no 20.aprīļa Javorivskas poligonā apmācīs kara mākslai 900 Ukrainas Nacionālās gvardes kaujiniekus.”

Zīmīgi, ka noliedzošajos ziņojumos, kuros tiek gana plaši citēts pirmavots, vainīgo vārdi vispār netiek pieminēti – šī Volkovas ziņojuma daļa tiek vienkārši ignorēta.

Pie teiktā jāpiebilst, ka amerikāņu karavīru atrašanās vietās ir gana izplatītas gan izvarošanas, gan cilvēku tirdzniecība, gan citi smagi noziegumi. Plašu sabiedrisko rezonansi guva ASV kara bāžu karavīru noziegumi pret Japānas civiliedzīvotājiem (tai skaitā pusaudža vecuma meiteņu nolaupīšana un izvarošana), kā arī Amerikas “miera uzturētāju” noziegumi Bosnijā – Hercogovinā, kurus atmaskoja noziedznieku kolēģe, amerikāniete Katrīna Bolkovaca (Kathryn Bolkovac/Кэтрин Балковак) – bijusī policiste no Nebraskas. Pēc Bolkovacas liecības motīviem ir uzņemta mākslas filma Ziņotāja/The Whistleblower/Стукачка (http://kinoprosmotr.net/drama/996-stukachka.html ; http://kinozal.tv/details.php?id=948249 )

Šis amerikāņu karavīriem raksturīgais uzvedības modelis, kā arī tas, ka viņu noziegumus maksimāli piesedz gan militārā vadība, gan ASV Valsts departaments, ir jāņem vērā arī Latvijas iedzīvotājiem, jo dēļ ļaunlatviešu un stulblatviešu nelietīgas muļķības nu arī Latvijā ir amerikāņu karavīri, un tas ir tikai laika jautājums, kad viņi sajutīsies šeit tik brīvi, ka dos vaļu savām atsaldētajām dziņām.

Avoti:
http://pravosudija.net/article/ukraina-dolzhna-znat-imena-svoih-spasiteley
http://www.liveleak.com/view?i=d98_1429244793&comments=1
http://www.radiosvoboda.org/content/article/26964013.html
http://rusila.su/2015/04/16/ukraina-dolzhna-znat-imena-svoih-spasitelej/
http://s-narodom.ru/ukraine/6909-chetvero-amerikanskih-naemnikov-v-kieve-iznasilovali-dvuh-nesovershennoletnih-devochek.html
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/russia/11547247/Europe-faces-a-real-threat-from-Russia-warns-US-army-commander.html
http://pravosudija.net/article/damage-control
https://infoagentura.wordpress.com/2014/05/21/lembergs-nato-karaviri-okupantu-cukas/

Informācijas aģentūra
/22.04.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: Krievija, UKRAINA, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

5 Responses to ASV karavīri Kijevā izvaro ukraiņu meitenes

 1. Mārtiņš saka:

  Fascinējošs raksts. Turpinājumā varētu izklāstīt par kriminālo situāciju Latvijā un to, ka Latvijā ir 40% krievalodīgo, savutkārt cietumos to ir 70 līdz 80%. Jāsecina, ka krievi ir PIECREIZ vairāk tendēti uz kriminālām nodarībām nekā latvieši. Bet nez kapēc par to neviens īpaši neraksta. Laikam tapēc, ka visi to tā pat zin.

 2. Ivars saka:

  1. Nevis 40%, bet mazāk (diemžēl). “Krievvalodīgais” nav krievs. Krievvalodīgie ebreji, rietumukraiņi un daļa poļu arī ir “krievvalodīgie”, bet stipri atšķiras no krieviem – bieži vien ne labākajā ziņā.
  2. Pazīstu vienu no tiem 70-80%. Recidīvists. Labs cilvēks. Ļoti vienkāršs un vaļsirdīgs.
  3. Savukārt publiskajā telpā un iepazīstoties ar bērnu lietām ir redzams liels daudzums latviešvalodīgu neliešu, kuri daudz lielākā mērā ir pelnījuši “sēdēt”, bet viņi nesēž, toties ieņem dažādus atbildīgus amatus. Un tāpēc likumsakarīgi ka pie mums iet kā ier un cilvēki bēg prom. Un varbūt arī tāpēc ir tā attiecība 40/80 (bet varbūt arī ne).
  ***
  Bet kādēļ mēs tā no tēmas novirzāmies? Amerikāņiem to drīkst? Vai tas attaisno amerikāņus, kurus tikai par Hirosimu/Nagasaki un par to, ka viņi ar to joprojām lepojas(!) vien vajadzētu “denacifizēt” pēc pilnas programmas? Bet ir taču ļoti daudz kas, ko viņi ir pastrādājuši un kam blakām nestāv pat tas, ko viņi melo par krieviem.

 3. indiāņfobiem saka:

  Sveiciens indiāņfobiem! 🙂
  Ļoti labi, ka informējiet sabiedrību par amerikāņu kareivju noziegumiem. Tikai tāpēc nevajag atteikties no biezpiena ēšanas un aizmirst, ka Krievija mums ir daudz tiešāks drauds. Pasakiet, kuras valsts pārstāvji (precīzāk – vēlētas valsts amatpersonas, žurnālisti un politologi) vēl ir izcēlušies ar gan slēpties mājieniem, gan tiešiem draudiem okupēt/iznīcināt Baltijas valsti, ar ņirgāšanos par Baltijas tautām un demagoģiju, ka Baltijas republikas ir prettiesiski atdalījušās no “varenās” Krievijas? Vai, piemēram, mēs esam dzirdējuši no vāciešiem tādas runas, ka Rīgai ir jābūt viņu īpašumā, ņemot vērā faktu, ka Rīgu cēla ar Lībekas tirgotāju finansēm (kā arī ierosinājumu šādu pilsētu celt)? Viens no indiāņfobu “argumentiem” par nepieciešamību okupēt/iznīcināt Baltijas valstis, esot tas apstāklis, ka Baltijas valstis ir iestājušās NATO. Protams, ka tiek rupji ignorēts tas fakts, ka Baltijas valstīs nekad nav bijuši tādi militārie spēki, kas kaut cik spētu ieskrambāt Krievijas drošību (tieši šāds pats “arguments” par “militāru apdraudējumu” tika izmantots 40.jā. okupējot Baltijas valstis). Okupētājgribētāju “arguments” ir tik pat falš, kā hroniska alkoholiķa solījums nedzert. Gribat redzēt adekvātu loģisko domāšanu – uzdodiet 10gadīgam bērnam – vai viņš, teiksim, ar 5 000 kareivjiem, pie pilna prāta būdams, tiešām vēlētos uzbrukt pretiniekam, kurš vairāku desmitu reižu pārspēj gan dzīvo spēku, gan tehnikas apjomā? Paturpināsim – redz Baltijas valstis apdraudot Krieviju, tāpēc ir atklāti jāsludina slapjās fantāzijas par to okupāciju. Lūk uzskatāms piemērs, kādi sapnīši rādās indiāņfobiem:
  http://newsbalt.ru/analytics/2015/04/iskupitelnyy-vykup
  Bet kā ar Turciju? Turcija taču arī ir NATO dalībvalsts. Turcija nodrošina NATO klātbūtni Melnajā jūrā. Vai Krievija mēdz asi izrunāties pret Turciju? Nē? Kāpēc? Ak pareizi – “drosme” taču parādās tad, kad tev priekšā stāv krietni mazāka auguma indivīds?
  ***
  [Redakcija: 83.136.136.54 Riga Latvenergo]

 4. Aiki saka:

  Mī un žē… Tur taču avotos nav nekā uz ko atsaukties. Viens blogs norāda uz otru un tas atkal uz pirmo, kamēr nonāk pie viena, kurā vispār nav nekādu faktu, bet tikai tukši apgalvojumi. Nu kā tā var rakstīt? Labprāt jau par šo kādam pastāstītu, bet tas taču nav iespējams. Var jau protams runāt tāpat vien tukšu, bet tas atkal būtu kā liet ūdeni uz krievu propagandas dzirnavām.

 5. Ģirts saka:

  At least 100,000 women are believed to have been raped in Berlin, based on surging abortion rates in the following months and contemporary hospital reports,[10] with an estimated 10,000 women dying in the aftermath.[14] Female deaths in connection with the rapes in Germany, overall, are estimated at 240,000.[1][15] Antony Beevor describes it as the “greatest phenomenon of mass rape in history”, and has concluded that at least 1.4 million women were raped in East Prussia, Pomerania and Silesia alone.

  Papētiet šo ….

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s