Francijas militārā izlūkdienesta vadītājs: Krievijas armija nav iebrukusi Ukrainā

00479_directeur-du-renseignement-militaire-photo2

Kristofs Gomārs

Krievijas armija nav gatavojusi iebrukumu Ukrainā, 10.04.2015 paziņoja Francijas Militārā izlūkošanas dienesta vadītājs ģenerālis Kristofs Gomārs.

Uzstājoties Francijas Nacionālajā Asamblejā (parlamentā) par plānotajām izmaiņām specdienestu likumos, kuras viņš atbalsta, Gomārs visa cita starpā pateica arī sekojošo: “Mums grūtības NATO ir apstāklī, ka Amerikāņu izlūkdienestiem ir izšķirošā nozīme aliansē, tai pat laikā ar franču izlūkdienestiem rēķinās nepietiekami, tāpēc ir būtiski, lai mēs varētu sniegt NATO franču izcelsmes informāciju. Piemēram, NATO aprindās tika paziņots, ka krievi gatavo iebrukumu Ukrainā, savukārt pēc Francijas Militārā izlūkdienesta datiem neviena no šīm hipotēzēm neapstiprinājās. Mēs konstatējām, ka krievi neizvietoja ne komandpunktus, ne aizmugures institūcijas, tai skaitā kara hospitāļus, kas ļautu veikt militāru iebrukumu. Pie tam otrā ešelona vienības ne reizi neizkustējās no vietas. Vēlākie notikumi parādīja, ka mums bija taisnība.”

No Gomāra teiktā netieši izriet, ka Amerikāņu izlūkdienesti, izmantojot savu autoritāti NATO aprindās, deva nepatiesas ziņas par Krievijas armijas iebrukumu Ukrainā. Šai ziņā ir jāatgādina, ka ASV specdienesti jau iepriekš ir snieguši nepatiesas ziņas, uz kuru pamata tika pieņemti būtiski lēmumi. Piemēram, iebrukums Irākā 2003.gadā, kura rezultātā valsts tika izpostīta, gāja bojā tūkstošiem civiliedzīvotāju un kas tagad ir novedis līdz teroristiska valstiska veidojuma “Islāma valsts” izveidošanai, tika pieņemts uz nepatiesu ASV izlūkdienestu ziņojumu pamata par ķīmisko ieroču esamību Irākā. Vēlāk izrādījās, ka visus ķīmiskos ieročus Sadama Huseina režīms jau bija iznīcinājis.

Tāpat jāatgādina, ka Rietumvalstu prese un politiķi, neuzrādot pierādījumus, ne reizi vien ir apgalvojuši, ka Krievija esot pārvietojusi uz Ukrainu savas armijas kara tehniku un karavīrus. Krievija savukārt nepārtraukti to noliedz un apgalvo, ka nav konfliktā iesaistītā puse.

Avoti:
http://www.assemblee-nationale.fr/14/cr-cdef/14-15/c1415049.asp
http://fr.sputniknews.com/international/20150410/1015600534.html
http://fr.wikipedia.org/wiki/Direction_du_Renseignement_militaire
http://russian.rt.com/article/84925
http://rt.com/news/248877-france-ukraine-russian-military/

Informācijas aģentūra
/22.04.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Specdienesti, Reģ.: GEIropa, UKRAINA, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.