Lielbritānijas pagrimuma simbols

00496_not-personality-45948653

Lielbritānijas troņmantnieka prinča Čārlza vecākais dēls princis Viljams (1982) ir kļuvis par uzskatāmu Lielbritānijas pagrimuma piemēru un simbolu. 02.05.2015
Viljama sievai Keitai Midltonai piedzima viņu otrais bērns – Šarlote. Nākamais Lielbritānijas karalis ne tikai pats piedalījās dzemdībās, ne tikai ļāva šo visintīmāko momentu fotografēt galma fotogrāfei Alisonei Džeksonei, bet pat pats taisīja “selfiju” uz sāpēs mokošās sievas fona. Tas nav aprakstāms, tas ir jāredz, bilde runā pati par sevi.

00496_IMG_7173_KATE_WILLS_BABY_BATH_LoRes
Jāatgādina, ka Lielbritānijā karaliskā ģimene nu ir kļuvusi par sava veida plebeju masu izklaides objektu, un šis process ir sasniedzis tādu stadiju, kad tiek fotografēti un publicēti pat visintīmākie karaliskās ģimenes dzīves brīži. Atliek tikai sagaidīt, kad beidzot parādīsies pirmie karaliskās ģimenes porno skati un kad tiks publicēts kā karaliskā ģimene apmeklē labierīcības – pūlis noteikti alkst to redzēt un šādām fotogrāfijām būtu pasakaini augsti skatījumu reitingi.

Avoti:
http://blog.artursprieditis.lv/?p=2370
http://www.alisonjackson.com/prince-georges-christening-pictures-of-some-intimate-moments/

Informācijas aģentūra
/21.05.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Lielbritānijas pagrimuma simbols

 1. Kas bijis klāt dzemdībās, zinās, ka tā bilde ir uztaisīta tai gatavojoties.
  Ne viņa tai dzemdē, ne mokas sāpēs 😉
  Un lai viņi dara kā grib… es nebūtu par tadām pat zinājis un redzējis, ja vien Infoaģentūra tās nebūtu popularizējusi 😉 …pagrimuma speciālisti 🙂

 2. esse saka:

  1. Tad, kad bērniņš dzemdībās jau iznācis ārā, nekādu sāpju dzemdētājai nav, tikai gandarījums un mātes prieks (kas īstenībā arī redzams fotogrāfijā). Dzemdību laikā nesāp (it sevišķi pie otrajām un turpmākajām dzemdībām), ja ar psihi viss kārtībā (un ja nav kādu patoloģiju, protams).
  2. LB karaliskajai ģimenei jārūpējas par to, lai masas (tas ir plašāks jēdziens nekā “plebeji”) visā bijušajā impērijā (būtībā – visā pasaulē tātad) pazītu un sajustu viņus kā cilvēkus, kā savējos, – lai neaizmirstu par viņiem ne tāpēc, ka iedveš bailes, bet tāpēc, ka “viņi būtībā ir tādi paši kā mēs”. Salīdzinot ar TV realitātes šoviem, šis ir daudz gaumīgāks, protams, pie tam – “tas nav kino, tā ir realitāte”. Dzīvesstila veidošana ir būtībā humānākais masu pārvaldes instruments, kamēr cilvēku apziņa nav pārvarējusi es-centrismu. Pasaulē sacenšas globālie klani, un LB karaļnams nedrīkst atpalikt no Vatikāna, jo skaidrs, ka finanšu korporāciju neierobežotās varas dienas ir jau skaitītas. Tie, kuri orientējas uz musulmaņu izcelsmes pretendentiem uz globālo varu, ir tālu no rietumu laimes ideāliem un ilūzijām, tāpēc ir objektīvs pieprasījums pēc citiem laimīgas nākotnes modeļiem. Kur pieprasījums, tur piedāvājums.
  3. Cilvēku masas meklē informāciju un bauda informētību divu iemeslu dēļ: lai izzinātu un pilnveidotos un lai identificētos un gūtu enerģiju. Tas ir objektīvi, tātad nav vērtējams negatīvi, ja vien negatīva nav pati masu sabiedrība kā tāda… Izmainīt situāciju var un tas arī notiek – jo vairāk masas piesātinās at atklātību, pieejamību, ar visa izmēģināšanas pieredzi, ar zināšanu, kā dara citi un kas kur notiek, jo mazāks ir viņu tālākās atkarības veidošanas potenciāls. Ko elites darīs tad, kad šis potenciāls būs tuvu nullei – tas būs interesanti. Elite zina, ka tai – objektīvi – ir palicis ļoti maz laika. Elitārismu varēs saglabāt tad, ja masas pašas gribēs ar viņiem auklēties, kultivēt (kas nav gluži tas pats, kas izklaidēties, kā raksta autors). Labākais, ko elite var vēlēties – lai kaut kāda kritiskā masa vēlētos būt tādi kā viņi, simpatizētu, identificētos, sadarbotos.

 3. Tiešām, ir iespējamas dzemdības vnk palātas gultā, tikai ar vienu dakteri un fotogrāfu un bez asinīm utt? 🙂 Tā laikam dzemde karaliskās ģimenes…

 4. …ar faktu izpēti InfoAģentūrai ir nelielas problēmas 🙂

  Šeit palīdzīgu roku sniedz britu fotogrāfe Alisona Džeksone (ar viņas darbiem plašāk var iepazīties mākslinieces mājaslapā), kura jau vairākus gadus veido fotogrāfiju sērijas ar karaliskās ģimenes līdziniekiem, liekot izspēlēt viņiem dažādas sadzīviskas ainiņas.

  😉

 5. Ja nu kāds šaubas, pašas fotogrāfes majaslapā, apakšā sekojošas rindiņas:
  DISCLAIMER: The content presented here is completely fictious and created using lookalike actors and not the real celebrities

 6. esse saka:

  Es ieteiktu uz šādu notikumu publicēšanu paskatīties kā uz speciāliem vēstījumiem plašai publikai. Tā nav vienkārši ilustrācija notikumam, nopludināts dzeltenās preses materiāls. Tas ir speciāli radīts vēstījums globālā vēsturiskā procesa ietvaros. Tāpat kā šis: http://apollo.tvnet.lv/zinas/so-lietu-britu-karaliska-gimene-lidz-sim-bija-noklusejusi/697077
  Lielbritānija nevēlas “gulties” zem ASV, nevēlas būt tādā “Eiropas savienībā”, kura, visdrīzāk, Merkeles Faktiskā vadībā parakstīs (?) kaunpilno vienošanos par brīvo tirdzniecību ar ASV (transatlantisko līgumu).
  Vienīgā iespēja spēlēt savu spēli pret ASV – ja nodrošinās ar lielu masu (“vienkāršo cilvēku”) atbalstu. Būt vienkāršiem, būt tādiem pašiem kā “ikviens no mums”.
  Pēc PSRS un visa Austrumeiropas sociālistiskā bloka sagrāves pasaulē ir liels pieprasījums pēc iemiesota, materializēta, vizualizēta “vienkāršo cilvēku” aiztāvja simbola, pēc taisnīguma autoritātes augstākajās varas aprindās (politiskajā elitē). Domāju, ka Globālais prediktors tādu sāk veidot – vairākās vietās vienlaicīgi.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.