PAR un PRET: Vēl daži agresijas pret ģimenēm piemēri

00503_Par_pret_260415TV raidījuma “PAR un PRET” tēmas par bērnu tidzniecību turpinājums. Raidījumā (26.04.2015 ) par savu pieredzi stāstīja mammas, kuras pašas uz savas ādas ir izjutušas bāriņtiesu agresiju.

Lienei Voitai meitu atņēma Carnikavas bāriņtiesa, aizbildinoties ar to, ka aizgādības tiesības ir atņemtas tēvam (mātei aizgādības tiesības tā arī netika atņemtas). Bērnu izdevās atgūt 9 mēnešu laikā un tikai ar advokātes (Aijas Kokales) palīdzību. Bērns bija ievietots audžuģimenē, kurā to gatavoja adopcijai uz Ameriku. Pati audžuģimene nemaz neslēpa un atklāti runāja, ka visus bērnus, kuri tajā nonāk, tā gatavo adopcijai uz ārzemēm. Tāpat bērns tika kūdīts pret māti. Meitenei tika teikts arī sekojošais: “Tevi mamma nemīl, viņa ir debīla.” Ja Latvija būtu tiesiska valsts un te izmeklēšanas iestādes patiešām strādātu, nevis būtu ieslīgušas korupcijā un nodarbotos tikai ar politisko un maksātspējīgo neliešu piesegšanu, tad šī videoliecība būtu vēl viens iemesls ierosināt krimināllietu, lai pārbaudītu vai konkrētā gadījumā nav iegūstami pierādījumi par vardarbību pret bērniem, korpuciju un par bērnu tiurdzniecību. Protams tādā pseidovalstī kā Latvija uz neko tādu var pat necerēt, jo ierēdņi, tai skaitā arī policisti, kustas tikai ja kāds samaksā, pēc politiskās varas uzstājīga pieprasījuma vai arī pēc ASV vēstniecības komandas.

Otra raidījuma dalībniece ir Inese Fecere, kura ir adoptējusi un paņēmusi aizbildniecībā vairākus bērnus. Inese Fecere ir arī Latvijas adoptētāju un aizbildņu sabiedriskās organizācijas “Azote” vadītāja. Pret Inesi Feceri samērā primitīvi, nekaunīgi un var pat teikt, ka stulbi (kas tā bieži vien arī notiek) vērsās Rīgas bāriņtiesa (vadītājs Aivars Krasnogolovs, kurš jau sen speciālistu aprindās ir bēdīgi slavens ar savu amorālo nostāju un rīcību pret ģimenēm un bērniem), pieprasot adoptēt aizbildniecībā esošos bērnus vai arī tie tikšot adoptēti uz ārzemēm. Fecere raidījumā pastāsta par savu gadījumu un to, ko viņa zin par adopcijas procesu, tai skaitā par adopcijas procesu Amerikā. Informatīvi bagāts un izglītojošs stāstījums.

Informācijas aģentūra
/04.06.2015/

Šis ieraksts tika publicēts !!! PAR BĒRNIEM !!!, Kat.: Notikumi, Reg.: Latvija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.