Ukraiņu nacisti un ebreji

00504_1427518493_indexUkrainā negaidīti aktivizējusies draudzība starp ukraiņu nacistiem (t.s.benderoviešiem) un ebrejiem ir vienkārši un loģiski izskaidrojama – kopš neseniem laikiem visas Ukrainas bagātības atrodas oligarhu rokās, kuri gandrīz visi (ar dažiem izņēmumiem), ir ebreju tautības.

Benderoviešu politiskā vadība savulaik spēja vienoties ar Ukrainas ebreju oligarhiem par viņu finansēšanu no vienas puses un par nacistu nevēršanos pret ebreju oligarhiem no otras puses. Tāpēc izteikti antisemītiskā benderoviešu ideoloģija, kuru viņi kopš laika gala ir praktizējuši, pašreiz ir uz laiku iesaldēta.

Tiklīdz atsevišķas ukraiņu nacistu apakšvienības sajutīsies politiskā ziņā pietiekami spēcīgas un spēs patstāvīgi iegūt finansējumu, viņi pārstās slēpt savu dzīvniecisko antisemītismu. Ierindnieku līmenī, ierindas kaujinieku līmenī tas jau laiku pa laikam izpaužas, jo Stepana Benderas mantojuma apgūšanu pilnā apjomā šajās aprindās neviens nav atcēlis.

Ukrainas premjerministrs Arsēnija Jaceņuka (pēc tautības ebreja) nacistiskais sveiciens. Blakām ukraiņu nacistu partijas "Brīvība" (agrākais nosaukums "Ukraiņu sociāl-nacionālā partija") vadītājs Oļegs Tjagņiboks

Ukrainas premjerministra Arsēnija Jaceņuka (pēc tautības ebreja) nacistiskais sveiciens. Blakām ukraiņu nacistu partijas “Brīvība” (agrākais nosaukums “Ukraiņu sociāl-nacionālā partija”) vadītājs Oļegs Tjagņiboks

Atsevišķi starpgadījumi notiek jau tagad. “Labējā sektora” mītiņā Rovno pilsētā visās Ukrainas nelaimēs tika apvainoti ukraiņu ebreji. Antisemītiski grafiti Čerkasos. Nikolajevā ir apgānīts piemineklis holokausta upuriem. Daudzi antisemītisma fakti Ukrainā tiek noklusēti gan no pašreizējās valdības puses, gan no oficiālo ebreju organizācijas puses, kuri barojas no tās pašas oligarhāta barotavas, no kuras finansējumu saņem arī benderovieši. Turpmāk, degradējoties Ukrainas ekonomikai un politiskai varai, antisemītisma izpausmes tikai pieaugs.

Šo situāciju ātri sajuta Izraēlā, kuras vadītājiem citzemju ebreju kopienas grūtības ir lieks iemesls, lai vilinātu uz savu valsti jaunu darbaspēku, jaunu lielgabalgaļu un jaunu demogrāfisko kontingentu, jo pašu izraēliešu emigrācija pēdējā laikā palielinās. “Pēdējais, kurš aizlido no Benguriona lidostas, noslēdz gaismu”, – tā šai ziņā joko paši izraēlieši.

Izraēlas valsts un ebreju aģentūra “Sohnut” ir izveidojuši ebrejiem no Ukrainas jaunu programmu. Ja naudu, kura tiek tērēta jaunu imigrantu ievilināšanai, tiktu tērēta pašā Izraēlā maznodrošināto pilsoņu atbalstam, tad nekāda papildus emigrantu pievilināšanas propaganda nebūtu nepieciešama.

Ukrainas ebreju kopienas ierindas cilvēki saprot cik bīstamā situācijā viņi atrodas. Fašisma atdzimšana Ukrainā, ko veicina ASV un ES vadība, jau ir notikusi. Un ukraiņu ebreji, daudzi no kuriem sava stulbuma pēc atbalstīja Maidanu, arvien noteiktāk ir spiesti domāt par aizbraukšanu, lai nepaliktu Ukrainas zemē uz visiem laikiem.

Ekonomiskais, sociālais un politiskais stāvoklis Ukrainā pie pašreizējās nelikumīgās varas tikai pasliktināsies. Un ko benderovieši vainos visās Ukrainas nelaimēs pašreiz jau ir skaidrs.

/28.03.2015/

Avots:
http://novorus.info/news/obshetvo/34715-banderovcy-i-evrei.html

Informācijas aģentūra
/04.06.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Krievija, UKRAINA, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Ukraiņu nacisti un ebreji

  1. Atpakaļ ziņojums: Mazās piezīmes par lielajiem procesiem | Basic Rules of Life

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.