Par bēgļiem: piepildās Muamāra Kadafi paredzējums

Muamārs Kadafi

Muamārs Kadafi

Piepildās Rietumvalstu gāztā un nogalinātā Lībijas vadītāja Muamāra Kadafi paredzējums, ko viņš izteica vienā no savām pēdējām runām – Eiropu pārpludina bēgļu un imigrantu pūļi.

2011.gada martā, kad pilnā sparā ritēja ASV, Francijas un Lielbritānijas specoperācija Lībijā, Kadafi pateica arī sekojošo: “Un tagad paklausāties jūs, cilvēki no NATO! Jūs mēģināt sagraut sienu, kura aiztur afrikāņu imigrācijas plūsmu uz Eiropu, sienu, kura aptur “Al-kaidas” teroristus. Šī siena ir Lībija. Un Jūs viņu iznīcināt. Jūs esat idioti un jūs degsiet elles ugunīs par tūkstošiem afrikāņu bēgļiem un par “Al-kaidas” atbalstīšanu.”

Savukārt TV kanālam France 24 Kadafi pateica sekojošo: “Ir miljoniem melnādaino, kuri grib nokļūt līdz Vidusjūrai un pēc tam Francijā un Itālijā, un Lībijai ir svarīga nozīme Vidusjūras reģiona aizsardzībā.”

“Lībija kļūs par Somāliju Ziemeļāfrikā un Vidusjūrā, “ tēvu papildināja viņa dēls Seifs. “Jūs redzēsiet pirātus Sicīlijā, Krētā un Lampedūzā. Jūs redzēsiet miljoniem nelegālo imigrantu un tam visam sekos terors.”

Jāatgādina, ka 2011.gadā t.s. ”arābu pavasara” ietvaros ASV organizēja virkni vāji maskētu specoperāciju tobrīdējo arābu valstu līderu gāšanai, izmantojot tai skaitā arī visradikālākos islāmistus. “Arābu pavasara” triumfs bija Ēģiptes prezidenta Hosnija Muberaka gāšana, savukārt beidzās “arābu pavasaris” Lībijā, kurā neizdevās nomainīt valsts vadību tikai ar nemieru organizēšanas metodēm, tāpēc tika veikta maskēta militāra intervence, iesūtot valstī par nemierniekiem maskētas specvienības, un pilnīgi atklāta Lībijas bombardēšana. Pats Muamārs Kadafi pēc pus gada ilgas pretošanās iebrucējiem tika noķerts, spīdzināts un publiski brutāli nogalināts. Viņa mirstīgās atliekas tika atdotas mežoņu pūlim, kuri par tām visādi izņirgājās, tas tika nofilmēts un pārraidīts pa visiem vadošajiem pasaules TV kanāliem.

Šo mežonību tieši iniciēja un vadīja bijusī ASV valsts sekretāre un tagadējā ASV prezidenta amata kandidāte Hilarija Klintone un bijušais Francijas prezidents Nikolā Sarkozī, kurš, pārkāpjot Francijas likumdošanu, bija saņēmis naudu no Kadafi savai priekšvēlēšanu kampaņai.

Savukārt amerikāņi un to pakalpiņi turpmāk jebkuram valsts vadītājam, kurš nepilda ASV rīkojumus, gan neformāli, gan publiski draud ar Kadafi likteni.

Avots:
http://survincity.com/2011/03/gaddafi-asked-for-help-to-putin/
http://www.nairaland.com/618590/gaddafi-warns-influx-millions-blacks
http://imhoclub.lv/ru/material/sbivaetsja_prokljatie_kaddafi
http://www.radixjournal.com/blog/2015/9/5/gaddafis-revenge
http://putnik1.livejournal.com/1085809.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2958517/The-Mediterranean-sea-chaos-Gaddafi-s-chilling-prophecy-interview-ISIS-threatens-send-500-000-migrants-Europe-psychological-weapon-bombed.html
https://libyadiary.wordpress.com/2012/02/08/muammar-gaddafis-messages-and-speeches/

Informācijas aģentūra
/14.09.2015/

Šis ieraksts tika publicēts BĒGĻU KRĪZE, Kat.: Politika, Reģ.: GEIropa, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Par bēgļiem: piepildās Muamāra Kadafi paredzējums

 1. Atpakaļ ziņojums: Piepildās Muamāra Kadafi paredzējums par bēgļiem | TAUTAS MEDIJI

 2. oskars saka:

  Tas ir skaidrs, bet, kāds ir redzējums, kādai būtu jābūt kristiešu attieksmei pret bēgļiem ? Kādai būtu jābūt viņu reakcijai ? Kas ir slikts, bēgļi vai tie, kas radījuši šīs situācijas ?
  Vai bēgļus var vainot labākas dzīves meklēšanā?

 3. nekas saka:

  Oskar,nevar spriest terminos ”slikts” un ”labs”. Padomājat kādu Latvijas un Eiropas nākotni jūs vēlaties. Padomājat, kas notiks pie pašreizējās balto cilvēku (atvainojiet, laikam pēc definīcijas esmu rasists) dzimstības eiropā un pie musulmaņu dzimstības+migrācijas. Protams, situācija un tās cēloņi ir sarežģīti, un nav viennozīmīgi risināmi. Taču pie pašreizējajām tendencēm, iespējams pēc pāris gadu desmitiem liela daļa Eiropas valstu būs ar Šariata likumu.
  Nekas nav absolūti labs vai slikts, tas ir drīzāk, viņi vai mēs. Kaut arī nepiekrītu kristīgajiem uzskatiem, padomājat vai jūsu bērni un mazbērni dzīvos tādā vidē kā jus vēlētos.
  Ja arī šie cilvēki ir vienkārši kā strātēģija kā izmainīt Eiropu uz visiem laikiem, un paši par sevi jau nav slikti cilvēki, tas nenozīmē, ka mums ir jāpadodas un jāpielāgojas jebkam, kaut kādu uzspiestu vērtību vārdā.
  Protams ,jācīnās arī ar cēloņiem. Viens no tiem, kā šajā rakstā minēts, USA un Francijas darbība Lībijā. Jāsaka gan, ka arī Latvija pielika savu roku, nobalsojot ES par Lībijas bombardēšanu ( iespējams izteicos nepareizi, bet uztaisot nelielu researchu google noteikti atradīsiet info).

  • Agnese saka:

   Latvija nepielika roku! To izdarīja nodevīgā Latvijas “valdība”, kas būtībā nav valdība, bet ASV ieliktie tautas uzraugi jeb vergturi(vecajā, bet patiesaja terminoloģijā), bet noteikti ne saimnieki.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.