Vladimirs Putins: Dzīve mainās, bet patiesas vērtības ir vienas un tās pašas visos laikos

Vladimirs Putins

Vladimirs Putins

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, uzstājoties apdāvināto bērnu Centrā „Sīriuss”, uzskaitīja patiesas vērtības, kuras paliek vienas un tās pašas visos laikos un visām paaudzēm.

„Pašlaik dzīve, protams, ir kardināli izmainījusies, bet patiesas vērtības taču vienmēr paliek. Tas ir godīgums, patriotisms, sirdsapziņa, mīlestība, labestība, vīrišķība, pašcieņa, atsaucība, atbildība un pienākuma sajūta. Esmu pārliecināts, ka tas viss ir svarīgs arī jums, kā arī tas, ar kādu labā devumu Tēvijai jūs varēsiet realizēt savu talantu”,-teica Putins.

Viņš atzīmēja, ka gados vecākajai paaudzei Krievijā ir nepieciešams atbalsts un uzticība no gados jaunākajiem.

„Ļoti svarīgi ir saprast vienam otru, tai skaitā jautājumos, kas skar valsti šodien un tās nākotni. Bet daudzas grūtības un problēmas vieglāk ir risināt kopā, tai skaitā, situācijā, kad nepieciešama morāla izvēle. To nākas darīt pastāvīgi”, – teica prezidents.

Putins paskaidroja, ka cilvēku vērtē ne tik daudz pēc tā, ko viņš sasniedzis karjerā, cik bagāts viņš ir, bet gan pēc viņa darbiem, kultūras līmeņa, cik viņš ir kārtīgs cilvēks, paziņoja RIA Novosti.

„Katrs izvēlas, kā viņam rīkoties, ar kādiem līdzekļiem sasniegt savus mērķus, kurus sev nospraudis. Manai paaudzei tam bija liela loma. Mums vēl bija tas, ko mēs saucam par ielu, pagalmu, kopīgām mājām, kur mēs ar draugiem kopā augām”, – pastāstīja valsts vadītājs. Pēc viņa vārdiem, šodien teiktu, ka tādos neformālos laukumos tika pavadīts daudz laika, kur formējās viņa paaudze.

Putins pastāstīja, ka pagalmos bērni apsprieda notikumus skolā, stāstīja viens otram par izlasītām grāmatām un noskatītām filmām.

„Jā, problēmu tur bija arī ļoti daudz, pietiekoši, tomēr tur tika audzinātas tādas kvalitātes kā māka draudzēties, palīdzēt viens otram, atšķirt labo no ļaunā, bet zemiskums un nodevība tika uzlūkota kā amorāla rīcība”, – padalījās ar savām atmiņām prezidents.

Neskatoties uz to, ka šodiena jaunajiem cilvēkiem dod plašākas iespējas komunicēt, tomēr vērtības paliek tās pašas.

/01.09.2015/

Avoti:
http://www.philos.lv/Citu_raksti/Putins_par_vertibam.html#LV
http://politikus.ru/v-rossii/57004-putin-zhizn-menyaetsya-no-istinnye-cennosti-ediny-vo-vse-vremena.html

Informācijas aģentūra
/08.10.2015/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: Krievija, Veids: Ziņa, W: VLADIMIRS PUTINS. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.