Angļu tolerance: Lielbritānijas varasiestādes piesedza Pakistānas imigrantu pedofīlu bandu

00648_pakistanas_pedofili_web-news792014.gada 26.augustā Lielbritānijas cilvēktiesību aktīvisti publicēja ziņojumu, kurā tika paziņots, ka britu pilsētiņā Roterhemā (257 tūkstoši iedzīvotāju) 16 gadu laikā imigranti no Pakistānaas ir izvarojuši vairāk kā 1400 bērnu, daudzi no kuriem pēc tam tika iesaistīti prostitūcijā. Visdrausmīgākais, ka vietējā policija un ierēdņi zināja par to, bet pievēra uz to acis, lai netiktu apvainoti netolerancē. [Patiesībā visdrīzāk bērnu seksuālā izmantošanā bija un ir iesaistītas augstākās Lielbritānijas aprindas, par ko liecina citas pazīmes, tai skaitā izvirtību legalizēšanas procesi Lielbritānijā, un tolerance tika izmantota tikai kā instruments.]

Tika veikti vairāki mēģinājumi pievērst sabiedrības uzmanību tām drausmām, kuras notika Roterdamā, bet līdz neilgam laikam – nesekmīgi. Cilvēktiesību aktīvisti publicēja ziņojumus un aicināja policistus izmeklēt masveida pedofilijas gadījumus Roterhemā dzīvojošo pakistāniešu vidū. Izvaroto pusaudžu iesniegumus britu policija ignorēja vai arī arestēja vecākus, kuri mēģināja glābt savus bērnus. Kā pēc tam atzina paši upuri, kad viņi griezās pēc palīdzības tiesībsargājošās iestādēs, tur pret viņiem izturējās nicinoši un vainoja, ka viņi paši labprātīgi esot stājušies seksuālos kontaktos ar pakistāniešiem.

Cerība, ka Lielbritānijas varasiestādes beidzot pievērsīs notiekošajam uzmanību, parādījās 2010.gadā. Tad pieci visatsaldētākie pakistāniešu varmākas saņēma lielus cietumsodus par pusaudžu meiteņu izvarošanu un iesaistīšanu prostitūcijā. Viņi uzbruka bērniem mašīnās, parkos, un pat bērnu laukumiņos. Tomēr ar to arī viss beidzās – pārējie pakistāniešu noziedznieki palika nesodīti.

2014.gada augustā publicētais ziņojums šokēja Lielbritānijas sabiedrību. Tajā profesors Aleksis Džeiss paziņoja, ka no 1997.gada līdz 2013.gadam pakistānieši izvaroja vairāk kā 1400 baltās meitenes-pusaudzes. Lielākā daļa no viņām bija no nelabvēlīgām ģimenēm. “Ir grūti aprakstīt to, ko pārdzīvoja bērni. Viņus nolaupīja, sita, izvaroja un pārdeva uz citām Ziemeļanglijas apdzīvotajām vietām. Dažos gadījumos bērnus aplēja ar benzīnu un draudēja aizdedzināt, iebiedēja ar šaujamieročiem, rādīja video ar cietsirdīgu izrēķināšanos un draudēja ar viņiem izdarīt to pašu, ja tie kādam kaut ko pastāstīs. Vienpadsmitgadīgas meitenes izvaroja vairāki vīrieši vienlaicīgi.”

Vietējās varasiestādes un kārtībsargi zināja par notiekošo, bet krimināllietas neierosināja. Pēc Džeisa teiktā, policisti esot baidījušies būt rasisti. “Viņi atzinās, ka viņiem bija neērti runāt par noziedznieku etnisko izcelsmi, jo viņi negribēja izskatīties netoleranti”, citi “atcerējās, ka priekšnieks deva viņiem skaidrus norādījumus to nedarīt, lai neveicinātu rasismu”. Pēc policijas domām “tas apdraudēja sabiedrisko kārtību un varēja pievērst ekstrēmistisku politisko grupu uzmanību”, ir teikts ziņojumā. [Visdrīzāk policija un ne tikai tādā vai citādā veidā bija “doļā” un prasti piesedza jeb “jumtoja” notiekošo un tolerance ir tikai noziedzīgās bezdarbības atruna.]

Pēc ziņojuma izraisītās sabiedriskās rezonanses britu laikraksts The Spectator uzrakstīja: “Daži pat vēl tagad vairāk uztraucas par to, lai cilvēki nepadomā kaut ko sliktu par pakistāniešiem, un viņus pilnībā neuztrauc potenciālais varmāku rasu naids pret baltajiem un tas kā šos bērnus nodeva Lielbritānijas varasiestādes.”

Amerikāņi no The American Conservative savā šī notikuma vērtējumā bija skarbāki: “Ir grūti noticēt cik daudzi angļi ir kļuvuši tik vāji un netikumiski. Viņi ļauj izvarot un mocīt savas meitas un neuzdrošinās šai sakarā bilst kaut vārdu tikai tāpēc, ka kāds kaut kur var viņus nosaukt par rasistiem.”

Džangirs Ahtars

Džangirs Ahtars

Roterhemā dzīvo astoņi tūkstoši pakistāniešu, ar kuriem policija nevēlas saistīties. Pakistānietis Džangirs Ahtars ilgu laiku bija pilsētas mēra vietnieks, bet Šaukats Ali – mērijas deputāts no Leiboristu partijas. Džangirs Aktars bija spiests demisionēt, kad noskaidrojās, ka viņa radinieks bija sakars ar vienu no upurēm un viņš par to zināja.

P.S.

[Pakistāna ir daļa no agrākās “Britu Indijas” (tagadējā Indija, Pakistāna, Bangladeša) ar pietiekami radikālu hinduizētu islāmu kā galveno reliģiju. Pakistānieši pēc būtības ir tie paši indieši, tikai islamizēti. Pakistāna ir viens no galvenajiem radikālā islāmisma un teroristisko organizāciju globālajiem centriem ar ļoti senām teroristiskās metodoloģijas tradīcijām. 2013.gadā Pakistānā bija 182 miljoni iedzīvotāju (vairāk kā Krievijā). Pakistānieši tāpat kā indieši aktīvi emigrē uz visām pasaules malām, tai skaitā arī Lielbritāniju un ASV (pēdējā laikā pakistānieši sāk parādīties arī Latvijā). Starp t.s. “sīrijas bēgļiem”, kuri tika iepludināti ES, ir pietiekami liels pakistāniešu īpatsvars.]

Avoti:
https://lenta.ru/articles/2014/09/10/ukrapes1/
http://www.rotherham.gov.uk/downloads/file/1407/independent_inquiry_cse_in_rotherham
https://www.frontpagemag.com/fpm/250769/hundreds-more-muslim-rape-gang-cases-discovered-uk-robert-spencer
https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

Informācijas aģentūra
/09.11.2016/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s