Donalds Tramps publisko savu pirmo 100 dienu rīcības programmu

00652_donalds_tramps21.11.2016 jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps īsā (nepilnas 3 minūtes) videouzrunā internetā izklāstīja savas prezidentūras pirmo 100 dienu rīcības programmu. Tramps anonsēja:

1. ASV izstāšanos no Trans-klusā okeāna tirdzniecības partnerības (TTP), “kura ir potenciāla katastrofa mūsu valstij”. Tā vietā jaunais ASV prezidents piedāvā “pārrunas par godīgiem divpusējiem darījumiem, kas atgriezīs rūpniecību un darba vietas Amerikā”.

2. Atcelt “darba vietas iznīcinošus” ierobežojumus ogļūdeņražu (naftas produktu) ražošanai, tai skaitā ieguves izstrādei no šelfa (līdz šim neaizskaramas ASV naftas atradnes). “Tas ir tas, ko mēs gribam, tas ir tas, ko mēs gaidām,” teica Tramps.

3. Plānu aizsargāt “kritiski svarīgu Amerikas infrastruktūru no kiber un cita veida uzbrukumiem”. Pēc Trampa teiktā, šim plānam ir jābūt visaptverošam un ar tā izstrādi nodarbosies militāra iestāde.

4. Migrācijas likumdošanas vīzu programmas daļas pārkāpumu izmeklēšanu. Pēc jaunā ASV prezidenta domām tas “apdraud amerikāņu strādājošo stāvokli”.

5. Programmas “Nosusināt purvu” realizācija: Tramps mēģinās panākt aizliegumu ierēdņiem, kuri pamet valsts pārvaldes struktūras, nodarboties ar lobismu piecu gadu laikā, kā arī aizliegt viņiem visa mūža garumā būt ārvalstu valdību lobistiem.

6. Deregulāciju: pēc Trampa programmas katrs jauns regulējošais akts ir jāpieņem kopā ar divu citu regulējošo aktu atcelšanu.

Par ārpolitiku, NATO, ES un Krieviju – ne vārda.

Avoti:
http://www.fondsk.ru/news/2016/11/22/tramp-100-dnej-sanders-obrushivaetsja-s-zhestkoj-kritikoj-43093.html

Informācijas aģentūra
/26.11.2016/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa, W: DONALDS TRAMPS. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.