Donalds Tramps, tiekoties ar ASV lielāko mēdiju pārstāvjiem: “Šeit ir sanākuši melīgu, blēdīgu un nekrietnu mēdiju pārstāvji”

Wolf Blitzer, Gayle King, George Stephanopoulos, John Dickerson, Charlie Rose, Lester Holt, Jeff Zucker, Erin Burnett – Tramp Towerā

Wolf Blitzer, Gayle King, George Stephanopoulos, John Dickerson, Charlie Rose, Lester Holt, Jeff Zucker, Erin Burnett – Tramp Towerā

Jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps 21.11.2016 tikās ar lielāko ASV mēdīju pārstāvjiem (menedžmentu un vadošajiem žurnālistiem). Tikšanās notika Trampa debesskrāpī The Trump Tower Ņujorkas centrā. Tajā piedalījās vairāki desmiti cilvēki no tādām kompānijām kā CNN, NBC, ABC, CBS un Fox News, tai skaitā Erin Burnett (CNN žurnāliste), Jeff Zucker (CNN prezidents), Wolf Blitzer (CNN žurnālists), Lester Holt (NBC žurnālists), Deborah Turness (NBC strādājoša britu žurnāliste), Chuck Todd (MSNBC un NBC žurnālists, NBC politiskās tēmas direktors), John Dickerson (CBS žurnālists), Charlie Rose (CBS žurnālists un sarunu šova vadītājs), Norah O’Donnell (CBS žurnāliste), Christopher Isham (CBS viceprezidents),Gayle King (CBS žurnāliste un žurnāla O, the Ophra magazine redaktore), George Stephanopoulos (ABC news žurnālists), James Goldston (ABC news prezidents), David Muir (ABC news žurnālists), Martha Raddatz (ABC news žurnāliste), Bill Shine (Fox News viceprezidents), Jack Abernethy (Fox News viceprezidents), Jay Wallace (Fox News viceprezidents), Suzanne Scott (Fox News vecākā viceprezidente), Phil Griffin (MSNBC prezidents). Tikšanās dalībnieki bija vienojušies nepubliskot tikšanās saturu.

“Tas līdzinājās nošaušanai” (“It was like a f…ing firing squad”) par tikšanos izdevumam New York Post pastāstīja informēts avots.

ASV mēdiju “krējums” gāja uz tikšanos cerībā apspriest pieeju viņa administrācijai, bet stipri kļūdījās. Donalds Tramps sāka ar CNN prezidentu Džefu Zukeru (Jeff Zucker), viņam paziņojot: “Es neieredzu Tavu TV-tīklu. Katrs CNNā ir melis un CNN ir melu tīkls, Tev vajadzētu kaunēties par to!”

Tramps uzrunāja visus 30 – 40 klātesošos: “Šeit ir sanākuši melīgu, blēdīgu un nekrietnu mēdiju pārstāvji.” Pēc tam viņš apvainoja melos un negodīgumā katru zālē esošo. “Tā bija drausmīga tikšanās!”, New York Post pastāstīja vairāki avoti, kuri paši personiski uz savas ādas izbaudīja “stingru rājienu Trampa stilā”.

P.S.
Lai nebūtu atkarīgs no melīgajiem un nelietīgajiem pseidožurnālistiem, Tramps ir izveidojis speciālu youtube pārejas kanālu, kurā izvieto savas vidouzrunas, tāpēc katrs interesents tagad tieši var uzzināt par Trampa plāniem bez melīgo žurnaļugu starpniecības. Trampa kanāls “Transition 2017”: https://www.youtube.com/channel/UC_NRgn1L4zVWPOEI5Mt5Tog

Avoti:
http://nypost.com/2016/11/21/donald-trumps-media-summit-was-a-f-ing-firing-squad/
http://www.fondsk.ru/news/2016/11/22/tramp-rasstreljal-rukovoditelej-veduschih-amerikanskih-smi-43094.html

Informācijas aģentūra
/26.11.2016/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa, W: DONALDS TRAMPS. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Donalds Tramps, tiekoties ar ASV lielāko mēdiju pārstāvjiem: “Šeit ir sanākuši melīgu, blēdīgu un nekrietnu mēdiju pārstāvji”

  1. Mēdītājs saka:

    Mediji rakstās ar īso e

  2. hahaha saka:

    Šī ir Donalda Trampa mājaslapa :)?

  3. nil saka:

    kā tad, pasaka to ko muļķis grib dzirdēt, un pēc tam paši tēju dzer un smejās par mums visiem 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.