Vācijā “bēglis” no Afganistānas izvaroja un nogalināja Eiropas Komisijas ierēdņa meitu, kura palīdzēja “bēgļiem”

Marija Ladenburgera

Marija Ladenburgera

Vācijā plašu rezonansi guva jauns ar t.s. “bēgļiem” saistīts traģisks incidents. 16.10.2016 Fraiburgā netālu no vietējā futbola kluba tika izvarota un nogalināta 19 gadus vecā medicīnas studente Marija Ladenburgera, kura ar riteni atgriezās mājās no studentu ballītes. Meitenes ķermenis tika iemests Dreizemas upē.

Noslepkavotās meitenes tēvs Klemenss Ladenburgers ir augsti stāvošs Eiropas Savienības ierēdnis – Eiropas Komisijas juridiskās nodaļas vadītāja vietnieks. Savukārt viņa nelaiķa meita savu brīvo laiku veltīja, lai palīdzētu bēgļiem integrēties viņiem svešā valstī. Spriežot pēc Marijas sociālo tīklu profila, viņa bija jautra un dzīvespriecīga meitene.

02.12.2016 aizdomās par Marijas slepkavību tika apcietināts 17 gadus vecs imigrants no Afganistānas. Pie viņa tika atrasta meitenes šalle un video kameras bija fiksējušas viņu netālu no nozieguma vietas. Apcietinātais jau atzinās noziegumā, lai gan pēc Vācijas likumiem tiesā viņš var mainīt savas liecības. Apcietinātais ieradās Vācijā 2015.gadā un viņu uz laiku pie sevis pieņēma vietējā vācu ģimene. Viņš tiek turēts aizdomās arī 27 gadus vecās Karolinas Grūberes izvarošanā un nogalināšanā 2016.gada 10.novembrī.

Vainīgā noskaidrošanai tika izveidota speciāla izmeklēšanas grupa no 68 policistiem, kuri aptaujāja apmēram 1400 cilvēku un izpētīja vairāk kā 1600 dažādu priekšmetu un pierādījumu, to skaitā arī noziegumu vietā atrasto “pēdu” DNS.

Atvadīšanās no Marijas notika vienā no Briseles baznīcām netālu no viņas tēva darbavietas. Neskatoties uz notikušo, meitenes vecāki no uz bērēm atnākušajiem vāca ziedojumus “bēgļu” vajadzībām. Savukārt Fraiburgas mērs Dīters Salomons griezās pie pilsētniekiem ar aicinājumu ”neņemt vērā aizdomās turamā izcelsmi un nedomāt par atriebību, uzskatot notikušo par atsevišķu incidentu”.

Jānorāda, ka Vācijā pēc t.s.”bēgļu” iepludināšanas ir krasi pieaugusi noziedzība, tai skaitā izvarošanas. Plašu rezonansi guva masveida uzbrukumi sievietēm un to izvarošana Ķelnē 2016.gada Jaungada svinību laikā. Tad tika fiksēti vairāk kā 250 uzbrukumi sievietēm un izvarošanas, kuras notika pilsētas centrā un kuras veica t.s. “bēgļi”. Dežūrējošo policistu skaits bija mazs un tas nespēja neko padarīt ielās izgājušajām “bēgļu” masām, pie tam policijas vadība ar Vācijas valdības ziņu vairākas dienas mēģināja slēpt notikušo un publiski atzina faktus tikai pēc tam, kad informācija par to sāka strauji izplatīties sociālajos tīklos. Reaģējot uz sabiedrisko rezonansi Ķelnes mērs Henrieta Rekere ieteica vācu sievietēm mainīt savu uzvedību sabiedriskās vietās, iziet ārpus mājas tikai “grupās” un ieturēt “izstieptas rokas distanci”.

To ka daļa vācu sabiedrības ir gana nopietni ar galvu slima liecina cits gadījums. 2016.gada februārī “bēgļu” nometnē tika izvarota 27 gadus vecā brīvprātīgā Selīna. Pēc notikušā viņa savā Facebook lapā veica ierakstu, kurā bez maz vai pateicās uzbrucējiem: “Dārgie bēgļi – vīrieši. Iespējams, jūs esat mani vienaudži, iespējams – mazliet jaunāki, iespējams – mazliet vecāki. Gandrīz gadu atpakaļ es redzēju elli no kurienes jūs aizbēgāt, kad apmeklēju bēgļu nometni Dienvidkurdistānā [Turcija]. Es gribētu redzēt Eiropu atvērtu un draudzīgu. Tomēr šeit jūs neatrodaties drošībā, jo mēs dzīvojam rasistiskā un seksiskā sabiedrībā. Bet visvairāk man ir žēl par to, ka apstākļi, kuru rezultātā es kļuvu par jūsu agresīvo un seksisko darbību upuri, novedīs pie tā, ka jūs Vācijā saskarsieties ar vēl agresīvākām rasisma formām.”

Uz vācu sabiedrības mīkstčaulības un nojūgšanās fona izceļas ieceļotāji no bijušā sociālistiskā bloka valstīm (jo īpaši “krievi”), kuri, pretēji vācu mīkstmiešiem, uz “bēgļu” varzas agresīvajiem izlēcieniem atbild viņiem saprotamā valodā.

Avots:
https://www.gazeta.ru/social/2016/12/05/10405397.shtml#page3
http://www.express.co.uk/news/world/739620/Maria-Ladenburger-murder-EU-official-daughter-killed-by-refugee-Aghan
http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/freiburger-studentin-maria-ladenburger-kannte-sie-ihren-moerder-fluechtlingshelferin-viele-offene-fragen-a1991736.html

Informācijas aģentūra
/29.12.2016/

Šis ieraksts tika publicēts BĒGĻU KRĪZE, Kat.: Notikumi, Reģ.: GEIropa, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.