Par Krievijas ietekmi uz ASV prezidenta vēlēšanām

00662_2016-09-22-1474556534

Neoliberāļi (klintonoīdi, ASV Demokrātu partijas atbalstītāji, Lielbritānijas specstruktūru aģentu tīkls, homoseksuālistu – pedofīlu aprindas) ir muļķi, kuri orientējas uz muļķiem un galveno uzsvaru liek uz muļķiem. Neoliberāļu kodolu veido rafinēti nelieši, kuri visdažādākos veidos izmanto dažādu līmeņu un kalibra pamuļķu masas, kuras tie nekaunīgi un bieži vien primitīvi muļķo. To, ka tas tā ir un kā tas praktiski tiek darīts labi parāda notikumi ap ASV prezidenta vēlēšanām un Krievijas ietekmi uz tām.

Ja Krievija ietekmēja ASV vēlēšanu rezultātus, tad ASV ir banānu republika ar kodolraķetēm

Loģika un loģiskā domāšana nav neoliberāļu stiprā puse. Par to uzskatāmi liecina klintonoīdu saceltā ažiotāža un pat histērija ap Krievijas ietekmi uz ASV prezidenta vēlēšanām. Ko šie nejēgas apgalvo? To, ka Krievijas vadība un personiski Vladimirs Putins visādi atbalstīja Donalda Trampa ievēlēšanu, tai skaitā gan informatīvi (galvenokārt caur TV kanālu RussiaToday), gan organizējot ASV tobrīd valdošās Demokrātu partijas serveru uzlaušanu, gan organizējot Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu kampaņas vadītāja Džona Padestas e-pasta uzlaušanu, gan ietekmējot ASV Federālo izmeklēšanas biroju (FIB), lai tas neilgi pirms vēlēšanām atkārtoti ierosina lietu pret Hilariju Klintoni t.s. “e-pastu skandāla” lietā, gan arī citos veidos.

Mēģinot veikt balsu pārskaitīšanu trijos atslēgštatos, klintonoīdi apgalvoja, ka Krievijas hakeri iespējams ir pat viltojuši vēlēšanu rezultātus šajos štatos. Tāpat, balstoties uz Lielbritānijas izlūkdienesta darbinieka ziņojumu, tiek apgalvots, ka Krievijas specdienestiem esot kompromitējoši materiāli pret Donaldu Trampu.

Un tagad, neapskatot šo apgalvojumu pilnīgu vai daļēju apšaubāmību, noticēsim klintonoīdiem un pieņemsim, ka šie apgalvojumi atbilst patiesībai. Kas no tā izriet? Tas, ka ASV, kura visai pasaulei sevi pozicionē kā spēcīgāko un ietekmīgāko pasaules lielvalsti, patiesībā ir advancēta banānu republika, kuras vēlēšanu rezultātus var ietekmēt pat “reģionāla valsts” – benzīntanks ar “gabalos saplosītu” ekonomiku (šādi vēl nesen Krieviju publiski raksturoja aizejošais ASV prezidents Baraks Obama).

Tātad, pieņemot klintonoīdu apgalvojumus, sanāk, ka ASV valsts struktūras ir nejēgas, nemākuļi un nīkuļi. No tā arī izriet, ka Krievija pašreiz ir spēcīgākā un ietekmīgākā pasaules lielvalsts, no kā savukārt izriet, ka visiem pragmatiķiem un savas ādas mīļotājiem ar Krieviju ir jāuztur, ja ne labas, tad vismaz puslīdz normālas attiecības. Tas savukārt nozīmē, ka tās mazās un vidējās valstis, kuru vadība noticēja klintonoīdiem un kuru vadībai nav problēmas ar spriestspēju, tikai pragmatisku apsvērumu dēļ mēģinās uzlabot attiecības ar Krieviju. Tāpat no tā izriet, ka no ASV vairs nav jābaidās vai vismaz ka no ASV vairs nav tik ļoti jābaidas un var atļauties arī nepaklausīt Vašingtonas “rekomendācijām” un “ieteikumiem”.

Un tagad lūdzu visi loģiski domāt spējīgie un no Krievijas “agresijas” pārbiedētie, pamēģiniet sev godīgi atbildēt uz jautājumu, kā ASV var aizsargāt Baltiju, Austrumeiropu un Eiropu no Krievijas “agresijas”, ja ASV nespēj aizsargāt pati sevi un pieļauj, lai Krievija tai “nozog vēlēšanas” un “ieceļ prezidentu”?!

Dots devējam atdodas jeb “čja bi karova mičala”

Tagad paskatīsimies uz klintonoīdu žēlabām par Krievijas ietekmi uz ASV vēlēšanām no citas puses. Kurš tad to saka? Kurš žēlojas? To dara valsts un cilvēki, kuri to vien darīja kā iejaucās citu valstu iekšējās lietās gan ietekmējot vēlēšanu rezultātus, gan ieceļot un atceļot ierēdņus nozīmīgos amatos, gan izraisot politiskās krīzes, gan organizējot valsts apvērsumus, gan organizējot politiķu nogalināšanu, gan arī izraisot tiešus un atklātus iebrukumus svešās valstīs. To dara cilvēki, kuri paši cītīgi mēģināja nepieļaut Vladimira Putina ievēlēšanu 2012.gadā, publiski atzinās tajā un paši atklāti runāja, ka nedrīkst pieļaut Krievijas prezidenta pārvēlēšanu 2018.gadā. To dara valsts un cilvēki, kuri nekaunīgi un visaptveroši izspiego visu pasauli, tai skaitā savus vistuvākos sabiedrotos. Muamāra Kadafi, tūkstošiem ēģiptiešu, lībiešu, sīriešu un irākiešu slepkavību iniciatores atbalstītāji lej krokodila asaras par to, ka Krievija patraucēja viņas ievēlēšanai.

Dubultā morāle jeb man drīkst, citiem nedrīkst

Gaudas ap Krievijas ietekmi uz vēlēšanām parāda vēl citu neoliberāļu un lielā mērā arī angloamerikāņu iezīmi. Tie ir dubultie standarti un dubultā morāle. Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim. Es drīkstu darīt visu, kas man ienāk prātā, jo esmu tik gudrs, tik bagāts, tik varens, tik “demokrātisks” utt., bet citiem to pašu darīt kategoriski nedrīkst, tāda ir ASV Demokrātu partijas un visu neoliberāļu loģika. Tā viņi rīkojās pēdējās desmitgades un šādas rīcības rezultātā viņi lielā mērā sabojāja daudzus sabiedriskos institūtus. Dēļ šādas rīcības lielākā daļa normālu cilvēku tādā vai citādā veidā novēršas no šiem nelietīgajiem un infantilajiem pamuļķiem, kas visbiežāk izpaužas kā t.s. “uzticības krīze”, bet kas var transformēties arī dažādos politiskos fenomenos.

Daudzi amerikāņi nesaskata neko sliktu Krievijas ietekmē uz ASV prezidenta vēlēšanām

Bēdīgi slavenais neoliberāļu TV tīkls CNN, kuru jaunievēlētais ASV prezidents Donalds Tramps nosauca par Clinton News Network, aktīvi propagandē Krievijas ietekmi uz ASV vēlēšanām. Tas tiek darīts arī izmantojot propagandiskas iedzīvotāju aptaujas. Šādā aptaujā tika jautāts par cilvēku attieksmi pret to, ka Krievija ietekmēja ASV vēlēšanas. Aptaujas rezultāti bija visai interesanti. Izrādās cilvēki, kuri balsoja par Donaldu Trampu, nesaskata neko sliktu apstāklī, ka Krievija palīdzēja viņu ievēlēt. Lai gan pamuļķiem, kuri tic neoliberāļu muļķībām, tas var būt šokējoši, tomēr šāda pieeja ir normāla un dabiska.

Cirvis pats par sevi nav ne labs, ne slikts, to var izmantot labos vai sliktos nolūkos. Ārvalstu ietekme pati par sevi nav ne laba, ne slikta, jo tā var būt vērsta gan uz valsts stiprināšanu (protams, tādēļ, ka ārējam ietekmētājam tas šķiet izdevīgi), gan arī uz valsts vājināšanu. Ja kāds tev grib izdarīt kaut ko labu, tad tas nav nekas nosodāms. Ja Krievija negrib strauju attiecību saasināšanos ar Rietumvalstīm, kas ar pietiekami lielu varbūtību varētu izraisīt kodolkaru, un tādēļ atbalstīja kandidātu, kurš mēģinās orientēties uz ASV iekšpolitisko problēmu risināšanu un attiecīgi ir izdevīgāks arī lielākai daļai amerikāņu, tad Krievija izdarīja kaut ko labu ne tikai no sava un vairuma valstu viedokļa, bet arī no ierindas amerikāņu viedokļa.

Un kādas gan ierindas amerikāņiem var būt pretenzijas pret klintonoīdu uzpūsto Krievijas ietekmi, ja tās rezultātā pietiekami uzskatāmi tika parādīts, ka pēdējos gadus ASV vadošos amatos bija homoseksuālisti – pedofīli ar sātaniskām un kanibāliskām nosliecēm un ja tās rezultātā šie izdzimteņi vismaz kaut kādā mērā tika atbīdīti no ietekmīgiem valsts amatiem. Par to ir jāsaka liels paldies. Kaut vairāk un biežāk Krievija šādi iejauktos daudzu valstu vēlēšanās.

Šai sakarā jānorāda, ka vēlēšanās ne tikai Hilarija Klintone zaudēja Donaldam Trampam, bet arī ASV Demokrātu partija cieta ļoti smagu zaudējumu citu valsts varas pārstāvju vēlēšanās kā rezultātā gan pašvaldībās, gan Senātā, gan Kongresā ASV Republikāņu partijai ir nospiedošs pārākums. ASV Demokrātu partija ar savu agresīvo, izvirtīgo un idiotisko politiku ir tā izbesījuši ASV vēlētājus, ka viņi lielā daudzumā atbalstīja visus, kuri iestājās pret šādu politiku.

Ne tikai Krievija ietekmēja ASV vēlēšanu rezultātus

Lai gan klintonoīdi skaļi un histēriski kliedz par Krievijas ietekmi uz ASV vēlēšanām, tās nozīmīgi ietekmēja arī citas valstis un tā ir normāla parādība un prakse. Tā tas ir gan tādēļ, ka Amerikas Savienotās Valstis vēlēšanu brīdī ir visvājākās un tad jebkuri kaut cik spēcīgi ārēji spēki var kaut kādā mērā ietekmē to, gan arī tādēļ, ka, cīnoties par varu valstī, amerikāņu politekonomiskie grupējumi, cīņai vienam ar otru, izmanto arī ārējos spēkus, savus ārvalstu pakalpiņus un caur ASV valsts struktūrām arī savas valsts ārvalstu aģentūru. Tāpēc ārvalstu ietekme uz ASV vēlēšanām nav nekas īpašs, jo tā ir normāla un sen ierasta prakse.

Ja apskatam pēdējās ASV prezidenta vēlēšanas, tad acīmredzami tās ietekmēja vēl kā minimums trīs valstis (visas par labu Hilarijai Klintonei) – Lielbritānija, Saūdu Arābija un Ukraina. Lielbritānija un ASV kā angliski runājošas valstis savā starpā ir cieši saistītas, tai skaitā arī tādēļ, ka tās veido angliski runājošās pasaules kodolu. Šī iemesla dēļ Lielbritānijas medijiem ir pietiekami liela ietekme arī uz ASV auditoriju. Tāpat ļoti daudzi briti strādā visdažādākajos amatos ASV, tai skaitā arī masu medijos. Gandrīz visa britu prese un “sabiedrības krējums” aktīvi iestājās un aģitēja par Hilariju Klintoni, kam nevarēja nebūt būtiska ietekme. Tāpat Lielbritānijas specstruktūrām eksistē vēl cita veida ietekmes paņēmienus, kuri visticamāk arī tika izmantoti.

Saūdu Arābijas pārstāvji caur Klintonu fondu gandrīz vai tieši piedalījās Hilarijas Klintones vēlēšanu kampaņas finansēšanā. Savukārt Ukrainas varasiestādes atklāti vāca kompromitējošus materiālus pret Donalda Trampa vēlēšanu komandas pārstāvjiem un caur ASV vēstniecību Ukrainā nodeva tos ASV Demokrātu partijas pārstāvjiem. Piemēram, šo darbību rezultātā bija spiests atkāpties no amata Trampa priekšvēlēšanu kampaņas vadītājs Pols Manaforts, kurš bija viens no gāztā Ukrainas prezidenta Janukoviča konsultantiem. Šis fakts pats par sevi Amerikā nav nosodāms, jo tas ir bizness, bet viņš sākotnēji noliedza šīs aktivitātes. Ar Ukrainas valsts iestāžu tiešu līdzdalību tika saņemti pierādījumi par to un Manaforts tika pieķerts melos, kas ASV skaitās nopietns pārkāpums.

Kā klintonoīdi diskreditēja ASV un grāva ASV politisko sistēmu

Visbeidzot, lai saprastu kāpēc tik daudz amerikāņu nobalsoja par Trampu, ir vērts uzrādīt ASV Demokrātu partijas un visu klintonoīdu antiamerikānisko dabu. Viņiem ir nospļauties uz ASV un tās iedzīvotājiem. Viņi vairumu amerikāņu uzskata par stulbeņiem, kuri ir jāizmanto savu mērķu sasniegšanai. Bet mērķis viņiem ir savu personisko kaislību un ambīciju apmierināšana. To, ka tas tā ir, labi parāda klintonoīdu darbības pēc zaudētajām vēlēšanām, izmisīgi mēģinot mainīt vēlēšanu rezultātus. Ko tad klintonoīdi izdarīja?

Pirmsvēlēšanu laikā klintonoīdi asi kritizēja Trampu par to, ka viņš paziņoja, ka var neatzīt vēlēšanu rezultātus dēļ daudziem nopietniem pārkāpumiem, kas pamatoti liek domāt par vēlēšanu rezultātu viltošanas mēģinājumiem. Un lai gan pēc vēlēšanām Klintone bija spiesta atzīt savu zaudējumu, klintonoīdi organizēja masu nekārtības, protestējot pret Trampa ievēlēšanu (protestētāji uz protesta vietām tika vesti ar speciāliem autobusiem un par piedalīšanos protestos protestētājiem tika maksāts).

Klintonoīdiem patīk stāstīt, ka Trampa atbalstītāji ir agresīvi un neizglītoti, bet pēc Trampa uzvaras vēlēšanās tieši daudzi Klintones atbalstītāji fiziski uzbruka Trampa atbalstītājiem. Piemēram, zemāk redzamajā video trīs nēģeri uz ielas sit vienu balto tāpēc, ka viņš balsoja par Trampu.

Pēc ievēlēšanas klintonoīdi mēģināja veikt balsu pārskaitīšanu trīs atslēgštatos, lai mainītu vēlēšanu rezultātus. Pēc būtības tas bija nesekmīgs vēlēšanu rezultātu viltošanas un valsts apvērsuma mēģinājums. Lai gan formāli balsu pārskaitīšanu ierosināja neatkarīgā kandidāte, faktiski tas bija izdevīgi tikai Hilarijai Klintonei un viņas komanda to arī tieši atbalstīja. Šis solis visa cita starpā no ASV patriota viedokļa ir ļoti liela bezatbildība pret valsts politisko sistēmu, jo šādi to varēja nopietni destabilizēt un pat sagraut. Nesanāca, bet tomēr tika mēģināts, kas labi parāda gan Klintones, gan viņas atbalstītāju morālo stāju un to, ka viņiem ir nospļauties uz savu valsti.

Pēc balsu pārskaitīšanas akcijas izgāšanās klintonoīdi mēģināja veikt valsts apvērsumu un sagraut ASV politisko sistēmu, ietekmējot ASV elektoru kolēģijas balsošanas rezultātus. ASV nav tiešas prezidentu vēlēšanas. ASV prezidenta vēlēšanu rezultātā tiek noteikti elektori, kuri elektoru kolēģijas balsošanā apzvēr balsot tā kā to prasa viņu vēlētāji un likums. Ir štati, kuros likums paredz, ka elektoriem ir jābalso par to kandidātu, kurš konkrētajā štatā savāca visvairāk balsu. Tātad, ASV prezidentu formāli ievēl nevis vēlētāji, bet gan elektori, kuri iepriekš ir pateikuši kā balsos un kuriem var sanākt būt likumā noteikts pienākums balsot par kandidātu, kuru viņš personiski neatbalsta.

Būt par elektoru Amerikā ir liels gods un tas ir viens no politiskās karjeras posmiem, tāpēc elektori visbiežāk nopietni izturas pret saviem pienākumiem. Elektors, kurš pārkāpj zvērestu, neatgriezeniski sabojā savu sabiedrisko reputāciju, kas ASV tiek augsti vērtēta. Šī iemesla dēļ līdz šim gadījumi, kad elektori balso ne pēc zvēresta, bija ļoti mazskaitliski (ne vairāk par 1 – 2 elektoriem uz vēlēšanām). Šajā vēlēšanās ne pēc zvēresta nobalsoja 6 elektori no 538, kas ir ASV vēlēšanu vēstures antirekords.

Ko izdarīja klintonoīdi? Pirmkārt viņi veica plašu informatīvo kampaņu, kurā tiešā un netiešā veidā aicināja elektorus balsot ne pēc zvēresta, bet “pēc sirdsapziņas” – tas ir, par Klintoni. Šajā akcijā, kam bija visplašākais mediju atbalsts, piedalījās arī virkne slavenību, kuras atklāti uz to aicināja. Papildus tam daļu elektoru mēģināja šantažēt un iebiedēt. Bija gadījumi, kad elektori griezās policijā, jo tika draudēts nogalināt gan pašus elektorus, gan viņu ģimenes locekļus, ja viņi nebalsos par Klintoni.

Ja klintonoīdiem būtu izdevies ietekmēt elektoru kolēģijas balsojumu, tad tas būtu esošās ASV politiskās sistēmas gals, kurš ar lielu varbūtību pāraugtu pilsoņu karā un varētu novest pat līdz ASV sabrukumam, kad atsevišķi štati pasludina neatkarību. Un atkal, zinot par šādām iespējamajām sekām, klintonoīdi tomēr cītīgi mēģināja spert šo soli. Atbildīgi cilvēki, kuriem ir dārga sava valsts, šādi nerīkojas. Klintonoīdi tā rīkojās un atkal saņēma kārtējo savu darbību novērtējumu – pretēji zvērestam par Trampu nenobalsoja 2 elektori, bet par Klintoni nenobalsoja 4 elektori.

Atsevišķa tēma ir Holivudas slavenību pietiekami plašais atbalsts Hilarijai Klintonei. Daudzas “zvaigznes” aktīvi aģitēja par Klintoni un uzstājās tās priekšvēlēšanu pasākumos (bez “zvaigžnu” piesaistīšanas klintonoīdiem ir lielas problēmas savākt savus slinkos un pastulbos atbalstītājus). Pēc Donalda Trampa uzvaras vēlēšanās vairākas slavenības paziņoja, ka emigrēs no ASV, ko, protams, neizdarīja. Roberts de Niro pirmsvēlēšanu laikā apsolīja sadot Trampam pa purnu, bet ne tikai nepildīja solījumu, bet pēc Trampa ievēlēšanas kautrīgi taisnojās ka savu solījumu nepildīšot un ka viņš šādi reaģēja uz vienu Trampa priekšvēlēšanu izteikumu.

Pēc elektoru kolēģijas ietekmēšanas izgāšanās klintonoīdi nu ir ķērušies pie “Krievijas hakeru” un “Krievijas ietekmes” kārts. Aizejošais ASV prezidents Baraks Obama šai ziņā ir uzdevis veikt izmeklēšanu, ASV specdienesti ir sagatavojuši ziņojumu, bet angloamerikāņu mediji par to raksta kā par drausmīgu faktu. Un tas tiek darīts neskatoties uz to, ka šāda fakta publiskošana un skaļa atzīšana ļoti nopietni kaitē ASV starptautiskajam tēlam un interesēm.

Kādēļ tas tā tiek darīts? Lai pēc iespējas deleģitimizētu Donaldu Trampu, lai sagatavotu augsni pret Trampu vērstām darbībām nākotnē (līdz pat atstādināšanai no amata) un lai maksimāli traucētu attiecību normalizēšanos starp ASV un Krieviju. Vai tas ir izdevīgi ASV? Pilnīgi un galīgi nē. Pat, ja pieņem amerikāņu antiKrievijas loģiku, pat tad šāda veida apkaunojoša atzīšanās savā nespēcībā un nevarībā ir neizdevīga ASV un nopietni kaitē tās ģeopolitiskajām interesēm. Bet, kā ir redzams no iepriekšējām darbībām, klintonoīdiem ir nospļauties par ASV un tās iedzīvotājiem.

Kāpēc klintonoīdiem nekas nesanāk?

Kāpēc ASV Demokrātu partijai un klintonoīdiem savās destruktīvajās aktivitātēs nekas nesanāk, lai gan viņi šķietami ir tik lieli un vareni? Tāpēc, ka viņi ar savām destrukcijām pret sevi ir noskaņojuši ne tikai lielu daļu ASV iedzīvotāju, bet arī nozīmīgu daļu vidējā un zemākā līmeņa ekspertus un speciālistus, kuri redz Demokrātu partijas nihilismu un to, ka viņi grauj ASV valstiskuma pamatus. Tā kā paši neoliberāļi ir pietiekami lieli sliņķi, kuri balstās uz muļķu masām, kādam ir viņu vietā jāstrādā. Tad, lūk, ASV Demokrātu partija zaudēja arī šo reāli strādājošo cilvēku atbalstu, tāpēc viņu spējas veikt kādas nopietnas un vērienīgas darbības ir pietiekami ierobežotas. Tas ir viens no pamatiemesliem.

Papildus ir vēl citi faktori, kuri ļoti nopietni slāpē klintonoīdu aktivitātes. Gan virs Hilarijas Klintones, gan virs ASV Demokrātu partijas vadības, gan virs viņu ielikteņiem valsts pārvaldē un specdienestos karājas dēmakla zobens, kurš kuru katru brīdi var tikt izmantots, lai viņus notiesātu un iesēdinātu cietumā.

Pašu Hilariju Klintoni var notiesāt par valsts noslēpuma izpaušanu un to no ASV interešu viedokļa noteikti vajadzētu izdarīt, lai visiem (pirmkārt pašiem amerikāņiem) parādītu, ka ar valsts noslēpumu nedrīkst tik vieglprātīgi apieties un ka likums ir vienāds visiem. Tas, ko Trampam vajadzētu izdarīt, ierosināt atkārtotu izmeklēšanu “e-pastu skandāla” lietā. Šai ziņā visiem viss jau ir skaidrs un objektīvas izmeklēšanas gadījumā Klintonei notiesājošs spriedums ir garantēts. Ja nu kas Klintoni pēc tam var cēlsirdīgi apžēlot. Jebkurā gadījumā viens no Donalda Trampa priekšvēlēšanu solījumiem ir iesēdināt Hilariju Klintoni cietumā.

Tāpat Donalds Tramps var ierosināt izmeklēšanu par Klintonu fonda darbību, kas ir nekas cits kā pietiekami rupja un maz apslēpta kukuļņemšana un kukuļizspiešana. Šīs lietas ietvaros var notiesāt gan Hilariju Klintoni, gan Klintonu fonda darbiniekus, gan tos ierēdņus, kuri pildīja nelikumīgus Klintones un viņas fonda darbinieku “lūgumus”.

Vēl Donalds Tramps var ierosināt izmeklēšanu t.s.”Picageitas” lietā, kuras pamatā ir Klintones priekšvēlēšanu štāba vadītāja un ilggadīga ASV valsts pārvaldes augstākā līmeņa ierēdņa e-pasti, no kuriem pamatoti var izsecināt, ka gan pats Džons Padesta, gan virkne viņa paziņu, starp kuriem ir augsta līmeņa ASV valsts amatpersonas, ir homoseksuālisti – pedofīli ar sātaniskām un kanibāliskām nosliecēm. Šīs lietas ietvaros varētu iesēdināt ASV Demokrātu partijas homoseksuālistu – pedofīlu kodolu un citus izvirtuļus. ASV vēlētāji par to tikai priecātos, bet ASV Demokrātu partija tad gadus 10 – 15 pārstātu būt par nopietnu politisko spēku.

Visbeidzot var ierosināt nopietnu izmeklēšanu par ASV valsts struktūru atbalstu teroristiskām organizācijām (vispirmām kārtām DAESH jeb t.s. “Islāma valstij”). Šīs izmeklēšanas ietvaros no klintonoīdiem var attīrīt ASV specdienestus.

Iespēja, ka šīs lietas var tikt virzītas, no vienas puses ir klintonoīdu destruktīvo darbību papildus motivators (par katru cenu jāsaglabā vara, lai netiktu iesēdināti cietumā), bet no otras puses tas arī bremzē viņu aktivitātes, jo, pārkāpjot noteiktas robežas, viņi var garantēti saņemt kādu no šīm lietām tagad un tūlīt.

Nobeigumam

Neoliberāļu sakāve Amerikā, kā arī klintonoīdu un viņu Lielbritānijas saimnieku histēriskie mēģinājumi saglābt ko var, ir ļoti pamācoši visiem, arī Latvijas iedzīvotājiem.

Pirmkārt pietiekami plašai publikai nu ir pieejama informācija par neoliberāļu un neoliberālo mediju meliem un metodēm ar kādām tie muļķo savu auditoriju (tas attiecas arī uz lielāko daļu Latvijas mediju). Tā ir laba iespēja pārvērtēt to darbību vai vispār atteikties no viņu surogātproduktu lietošanas. Kā rāda šo pašu mediju publicētie pētījumi, pietiekami liels cilvēku daudzums izmanto šo iespēju, lai gan nezinošo un apmuļķoto, kuri tic panorāmām, letām un tvnetiem vēl ir pietiekami daudz.

Otrkārt, Hilarija Klintone, ASV Demokrātu partija un visi klintonoīdi uzskatāmi visiem parādīja neoliberāļu dabu, kas ir kaprīza, nihilistiska, antipatriotiska, pret lielāko daļu cilvēku vērsta un pilnībā destruktīva. Tieši tāds pats ir arī Latvijas neoliberāļu psiholoģiskais portrets un lielā mērā tieši tāpēc Latvija ir novesta līdz tik katastrofālai situācijai. Latvijas nelaime ir apstāklī, ka neoliberāļi Latvijā ir sagrābuši gandrīz visu politisko un mediju vidi.

Treškārt, pēc attieksmes pret Hilariju Klintoni, ASV Demokrātu partijas izvirtuļiem un netieši arī “Krievijas ietekmi” nu daudz vienkāršāk ir atšifrēt pašmāju izvirtuļus un neliešus. Notikumi ASV tik lielā mērā izgaismoja Klintones un Demokrātu partijas nelietīgo dabu, ka tos turpināt atbalstīt var tikai muļķi, nezinošie vai nelieši, bet pēc viņu neveiksmīgajiem un neveiklajiem valsts apvērsuma mēģinājumiem no viņiem kā no spitālīgiem lūzeriem ir jānovēršas kaut vai tikai pragmatisku iemeslu dēļ.

Ceturtkārt, notikumi ASV izgaismoja apstākli, ka Lielbritānijai ir daudz lielāka nozīme mūsdienu globālajā politikā kā to pieņemts uzskatīt un ka Lielbritānijas ietekme uz ASV pēdējās desmitgadēs bija ievērojami lielāka kā ASV ietekme uz Lielbritāniju. Līdz ar Donalda Trampa ievēlēšanu, Lielbritānija zaudēja pietiekami nozīmīgu daļu no šīs savas ietekmes un arī tādēļ Lielbritānijas aģentūra visā pasaulē ceļ histērisku trauksmi gan par “Krievijas ietekmi”, gan par “populistiem”. Latvijas iedzīvotājiem šī ir būtiska atziņa, jo Latvija lielā mērā atrodas Lielbritānijas ietekmes sfērā. Tieši Lielbritānija aktīvi gatavo Latviju tāda vai cita veida karam pret Krieviju, un lielā mērā dēļ Lielbritānijas specdienestu ietekmes Latvijas konservatīvo vairākumu pārvalda neoliberāļu mazākums.

Visbeidzot, ļoti būtiski, lai cilvēkiem izstrādātos kritiskā domāšana attiecībā uz mediju ziņoto un attīstītos analītiskās spējas, lai viņi tupi neticētu tiem maldiem, puspatiesībām un muļķībām ar ko sabiedrību baro angloamerikāņu izvirtuļu propaganda.

Informācijas aģentūra
/20.01.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Politika, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Analīze, versija, viedoklis. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Par Krievijas ietekmi uz ASV prezidenta vēlēšanām

  1. KK saka:

    Vai, jūsuprāt, var garantēt, ka Donalds Tramps nav viltotā opozīcija? Pasaules ēnu valdība (Rotšildi/Rokfelleri un sabiedrotie) ir pārņēmuši ietekmes sfēru gandrīz pār visu pasauli. Vai viņi tik viegli pieļautu Trampa nākšanu pie varas. Protams, labāk viltotā opozīcija, nekā nekāda.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.