Tolerance Vācijā: “bēglis” no Pakistānas par sešgadīga bērna seksuālu izmantošanu saņem nosacītu sodu

00673_a-prozess

Šokējošs necilvēcīga tiesiskā nihilisma gadījums notika Vācijā. “Bēglis” no Pakistānas, kurš seksuāli izmantoja sešgadīgu meiteni, tika pieķerts un atzinās nodarījumā, saņēma 20 mēnešu cietumsodu nosacīti un tika atbrīvots.

2016.gada 27.septembrī 27 gadus vecais “bēglis” no Pakistānas Tajibs M. Berlīnes “bēgļu” nometnē ar viltu aizvilināja blakus dzīvojošas irākiešu ģimenes sešgadīgo meitu uz nomaļu vietu, uzbruka viņai un veica pret to seksuāla rakstura darbības. To konstatēja divi citi nometnes iemītnieki, kuri uzreiz izsauca policiju. Atbraukušie policisti apcietināja pakistānieti un aizsargāja viņu no saniknotajiem nometnes iemītniekiem. Kad meitenes tēvs, 29 gadus vecais irākietis, ar nazi metās virsū pedofīlam, policisti viņu nošāva.

Pakistānietis nodarītajā atzinās un apgalvoja, ka tā esot bijusi spontāna rīcība. 14.02.2017 Vācijas tiesa piesprieda pedofīlam 20 mēnešus nosacīti. Pirms tam pakistānietis bija pavadījis apcietinājumā 5 mēnešus. Tiesa uzskatīja, ka seksuālās darbības pret bērnu esot bijušas pārāk īslaicīgas un ka apsūdzētais nav bīstams sabiedrībai.

Pakistānietis ar spriedumu bija apmierināts un izteicās, ka vēloties palikt uz dzīvi valstī, kurā ir tik labi likumi. Pakistānā pedofīls strādāja par metinātāju un devās “bēgļu” gaitās dēļ finansiāla rakstura problēmām.

Lūk, tāda ir Eiropas Savienības līdervalsts, kura savu debīlo kārtību intensīvi uzspiež citām ES dalībvalstīm, un tādas ir praktiski realizējamās “eiropeiskās” un “rietumu” “vērtības”.

P.S.
Šis gadījums ir kārtējais atgādinājums arī Latvijas iedzīvotājiem gan par Eiropas Savienības deģeneratīvo dabu, gan par to, ka ir jābūt ļoti uzmanīgiem ar pakistāniešiem, ziemeļindiešiem un afgāņiem, jo viņu vidū ir liels galēji atsaldētu indivīdu īpatsvars, kuri rīkojas primitīvi un brutāli un kuri visa cita starpā ir pieraduši nepārtraukti melot. Šī problēma kļūst aktuāla arī Latvijā ne tikai dēļ “bēgļiem”, bet arī dēļ legālākas pakistāniešu, ziemeļindiešu un afgāņu imigrēšanas, tai skaitā arī dēļ sociāli bezatbildīgām IT&T nozares kompānijām.

Avoti:
http://www.morgenpost.de/berlin/article209605543/Fluechtlingsmaedchen-missbraucht-Bewaehrung-fuer-27-Jaehrigen.html
https://www.welt.de/vermischtes/article162074839/Fluechtling-zu-Bewaehrungsstrafe-verurteilt.html
https://www.welt.de/politik/deutschland/article158425612/Unterkuenfte-werden-zum-attraktiven-Ort-fuer-Paedophile.html

Informācijas aģentūra
/16.02.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reģ.: GEIropa, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Tolerance Vācijā: “bēglis” no Pakistānas par sešgadīga bērna seksuālu izmantošanu saņem nosacītu sodu

  1. Viena no daudzajām sabiedrības degradācijas izpausmēm, kādas pieredzam un pieredzēsim aizvien vairāk. I.V.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.