ASV varasiestādes veic izmeklēšanu t.s. ”picageitas” pedofīlu tīkla lietā

00674_fbi-raids-adoption-agency-child-sex-trafficking-15217

ASV Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) 2017.gada februārī ir aizturējis vairāk kā 500 personas visā valsts teritorijā (to skaitā arī policistus un ierēdņus) un veicis reidu adopcijas aģentūrā European Adoption Consultants, Inc.(Ohaijo) t.s.”picageitas” pedofīlu tīkla lietā. Kratīšana ir notikusi arī aģentūras dibinātāja mājās. FIB savas darbības nekomentē.

Par kratīšanu adopcijas aģentūrā ziņoja vietējie mediji, kuri fiksēja kā FIB darbinieki iznes kastes no European Adoption Consultants ēkas. Pēc interneta ziņu izdevuma Neon Nettle ziņotā, atsaucoties uz saviem avotiem FIB, šīs darbības notiek pēc ASV Valsts departamenta rīkojuma (ordera).

Jāatgādina, ka t.s.”picageitas” skandāls izcēlās neilgi pirms ASV prezidenta vēlēšanām (2016.gada novembra sākumā) un tā pamatā ir ilggadīga ASV valsts pārvaldes augstākā līmeņa ierēdņa un Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu kampaņas vadītāja Džona Padestas no ASV Demokrātu partijas publiskotie e-pasti, kurus publicēja WikiLeaks. No šiem e-pastiem varēja izsecināt, ka Džons Padesta un vairākas augsti stāvošas ASV amatpersonas ir homoseksuālisti – pedofīli ar sātaniskām un kanibāliskām nosliecēm, kuras e-pasta sarakstēs apsprieda savas kaislības, aizstājot atsevišķus atslēgvārdus ar piesegvārdiem (hotdogs=zēns, pica=meitene, siers=maza meitene, makaroni=mazs zēns utt.). Kā uzskatāmu šādas sarakstes piemēru var minēt, tekstu ar kuru savu vēstuli Džonam Padestam beidz miljardieris Herberts Sandlers: “(…) P.S. Domā man labāk spēlēt domino ar sieru nevis ar makaroniem?” (https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/30613). Vai, piemēram, kad bijušais ASV speciālais pārstāvis klimata izmaiņu sakarā Tods Sterns rakstīja Džonam Padestam cik ļoti tas viņam pietrūkst, viņš savu mīļvēstuli beidza sekojoši: “(…) Es sapņoju par Tavu Havaju hotdogu.”(https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/30231).

“Picageitas” skandāls ASV guva ļoti plašu rezonansi (caur sociālajiem tīkliem) un tas turpināja šokēt ASV un pasaules sabiedrību arī pēc vēlēšanām. Aizgāja pat tik tālu, ka ASV populārais sociālais tīkls Reddit tieši un atklāti pārkāpa ASV deklarēti cienīto vārda brīvības principu un sāka dzēst ziņojumus par “picageitu”, bet Hilarija Klintone nāca klajā ar paziņojumu, ka viņa vēlēšanas esot zaudējusi dēļ “viltus ziņām” (fake news), dodot mājienu, ka “picageita” it kā esot safabricējums. Tai pat laikā aktīvisti, kurus šokēja “picageitas” materiāli, pieprasīja ASV varasiestādēm veikt izmeklēšanu un pārbaudīt šo ziņu patiesumu. Beidzot šāda izmeklēšana ir uzsākta.

“Picageitas” izmeklēšana sākās uzreiz pēc Džefa Sešona apstiprināšanas ASV Tieslietu departamenta vadītāja un ASV ģenerālprokurora amatā. Viņš esot devis stingrus norādījumus uzsākt cīņu ar cilvēku tirdzniecību un bērnu seksuālu izmantošanu. Šo aktivitāšu ietvaros ASV prezidents Donalds Tramps arī parakstīja rīkojumu, dodot FIB papildus pilnvaras cīņai ar cilvēku tirdzniecību.

Avoti:
http://www.neonnettle.com/features/730-pizzagate-fbi-raids-ohio-adoption-agency-in-huge-child-sex-trafficking-sting
http://www.neonnettle.com/news/1895-pizzagate-arrests-fbi-arrest-hundreds-in-child-sex-trafficking-sting
http://www.neonnettle.com/news/1898-pizzagate-high-level-pedophile-ring-arrests-to-begin-within-hours-
http://www.neonnettle.com/features/722-trump-signs-executive-order-giving-fbi-more-power-for-human-trafficking-offences
http://rossaprimavera.ru/news/piccageyt-fbr-provelo-reyd-v-agentstve-usynovleniya-v-svyazi-s

Informācijas aģentūra
/21.02.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Ziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to ASV varasiestādes veic izmeklēšanu t.s. ”picageitas” pedofīlu tīkla lietā

  1. vt saka:

    “No šiem e-pastiem varēja izsecināt, ka Džons Padesta un vairākas augsti stāvošas ASV amatpersonas ir homoseksuālisti – pedofīli ar sātaniskām un kanibāliskām nosliecēm…” –
    būtu svarīgi uzzināt no Latvijas adoptēto bērnu likteni. Un ne tikai no Latvijas, un ne tikai uz ASV.

  2. Starp citu pirmajā video minētais picērijas īpašnieks ir pedarasts.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s