Portāls Apollo.tvnet sāk Latvijā propagandēt kanibālismu

00676_kanibalisma_propaganda_apollo

Šokējošs skats 24.02.2017 pavērās interneta portāla Apollo.tvnet apmeklētājiem, starp kuriem var būt arī nepilngadīgas personas. Portāla galvenajā lapā bija redzama ziņa ar virsrakstu “Pētnieks: Kanibālisms ir dabiska parādība” un to ilustrējoša bilde, kurā uz šķīvja ir attēlota jaunieša galva. Pats raksts ir amerikāņu zoologa grāmatas, kurā tās autors stāsta par kanibālisma dabisko dabu, netiešā reklāma.

Pirmkārt šāda tipa materiālu parādīšanās populārā portālā, kuru apmeklē daudz nepilngadīgo, ir kategoriski nepieņemami no morāli – ētiskā un valsts iekšējās drošības viedokļa. Diemžēl arī Latvijā, tāpat kā visā Rietumu pasaulē, amorāla visatļautība mediju vidē ir sasniegusi milzu apmērus un turpina pieaugt. Latvijā šai ziņā īpaši izceļas portāli Apollo.tvnet, Tvnet un jauniešu sociālais tīkls Spokiem.lv, kuros regulāri tiek publicēti pietiekami daudz amorālu un izteikti neestētisku materiālu un kurus tādēļ vajadzētu vai nu aizliegt vai arī ierobežot nepilngadīgu personu piekļuvi šiem resursiem.

Otrkārt, kanibālisma propaganda Rietumu pasaulē jau labu laiku tiek veikta un tas tiek darīts pēc tās pašas metodoloģijas, izmantojot kuru tika normalizēts homoseksuālisms un izmantojot kuru pašreiz mēģina normalizēt izvarošanas un pedofīliju. Šī metodoloģija plašākai publikai ir pazīstama kā t.s.”overtona logi” (lūk “overtona logu” metodes apraksts: https://infoagentura.wordpress.com/2014/01/29/perversiju-legalizacijas-tehnologija-overtona-logs-socialo-izmainu-modelis/ )

Treškārt, kanibālisma propaganda ir saistīta ar daļas Rietumvalstu valdošo slāņu aizraušanos kā minimums ar kanibālisma ideju. Kā nepārprotamu vienu šādu personāžu var minēt ilggadīgo ASV valsts pārvaldes augstākā līmeņa ierēdni, vienu no ASV Demokrātu partijas līderiem, Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu kampaņas vadītāju, homoseksuālistu – pedofīlu Džonu Podestu, kura publiskotie e-pasti atklāja ne tikai viņa homoseksuāli-pedofīlo dabu, bet arī aizraušanos ar sātaniska un kanibāliska tipa idejām (sarakste ar Marinu Abramovič par “spirit cooking”). Podesta pat nepakautrējās savā darba vietā Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu štābā izkārt gleznu ar tiešiem un nepārprotamiem kanibāliskiem skatiem (http://www.forbiddennews.info/art-depicting-cannibalism-found-in-podestas-campaign-office/ ). Šai ziņā visiem der atcerēties, ka daļa no dedzīgajiem ASV Demokrātu partijas (un Hilarijas Klintones) piekritējiem un kvēliem antiputinistiem un antitrampistiem ir Podestam līdzīgi personāži (antiputinisms un antitrampisms ir viena no pazīmēm kā atpazīt šādus galējus antisociālus elementus).

Visbeidzot, pašreiz notiekošais pedofilijas, izvarošanu un nu arī kanibālisma normalizācijas mēģinājums apliecina, ka tie argumenti, kuri tika pausti, iestājoties pret homoseksuālisma normalizāciju, jo tai sekos daudzu citu galēji antisabiedrisku parādību attaisnošana, ir izrādījušies patiesi. Tā kā Latvijā homoseksuālisma normalizācija līdz galam vēl nav notikusi, tas ir kārtējais nopietnais arguments to apturēt un nostiprināt likumdošanā un sabiedriskajā apziņā homoseksuālisma un citu psihiska rakstura noviržu devianto un antisabiedrisko dabu.

Informācijas aģentūra
/03.03.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Homoseksuālisms, pedofīlija, Kat.: Notikumi, Reg.: Latvija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

One Response to Portāls Apollo.tvnet sāk Latvijā propagandēt kanibālismu

 1. MILDA BREIVA saka:

  Overtona Loga metode kā vardarbīgi ieviest kanibālismu, klāt arī Latvijā : ” Zinātnieks : Kanibālisms ir dabiska parādība”
  Kurš no Overtona Logiem tas ir?
  Pirmie divi jau izdarīti klusi,Latvijas sabiedrībai nemanāmi.

  Šis jau ir trešais posms – “No pieņemamā uz saprātīgo”
  Mērķis: ieviest ideju par apskatāmās parādības dabiskumu.

  Nākamais jau ir Ceturtais posms – “No saprātīgā uz populāro”
  Mērķis: masu apziņā ieviest domu par parādības it kā esošu izplatību sabiedrībā.

  Masu mēdiji mēģinās iegalvot, ka Pasaulē ir daudz kanibālu, sāks nosaukt valstis un varbūt pat jauniešiem populāras personības, lai aicinātu sekot.

  Pēc tam nāks kanibālisma pretiniekun vajāšana : piektais posms – “No populārā uz politisko”
  Mērķis: parādība kļūst par politiski svarīgu jautājumu. Parādības noraidījums nu ir cilvēktiesību pārkāpums.
  Un cauri, mūsu gļēvākie, stulbākie ļautiņi padosies un pārstās protestēt.
  Un tas ir pēdējais posms. Viss.
  Sākumā pretīgā uzvedība tiek uzspiesta visai tautai kā normāla.
  Un tad atliks tikai supermārketos pacelt cenas, lai cilvēki par izdevīgāku uzskatītu citu noķeršanu un apēšanu “aiz bezizejas”‘.
  Nevajag vairs nekādu pasaules karu, stulbākie paši savējos likvidēs un aplaizīsies….

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.