Kanibālisma propaganda: CNN pārraida kā tās reportieris apēd cilvēka smadzenes

ASV Demokrātu partijas galvenais globālās propagandas rupors CNN starp sev raksturīgajiem antitrampiskiem un antiputiniskiem sižetiem 2017.gada janvāra beigās pārraidīja materiālu, kurā CNN reportieris Reza Aslans kameru priekšā ēda cilvēka smadzenes un pēc tam atstāstīja savas izjūtas. Šis pretīgais un normāliem cilvēkiem neiedomājamais materiāls tika pārraidīts jaunajā CNN šovā “Believer”, kurš bija veltīts hinduistu kanibālu sektai Aghora no Indijas. Zīmīgi, ka papildus CNN radītai publicitātei un negatīvo atsauksmju publicitātei, informācija par šo drausmīgo materiālu tika plaši izplatīta jauniešu auditorijai tuvā “pozitīvā pofigisma” stilā. Kā šīs jauniešiem domātās propagandas paveidu var minēt Kanādā bāzētā Youtube kanāla “InformOverload” sižetu “CNN Reporter Eats Human Brains On TV”

Jāatgādina un jābrīdina, ka kanibālisma propaganda Rietumu pasaulē jau labu laiku tiek veikta un tas tiek darīts pēc tās pašas metodoloģijas, izmantojot kuru tika normalizēts homoseksuālisms un izmantojot kuru pašreiz mēģina normalizēt izvarošanas un pedofīliju. Šī metodoloģija plašākai publikai ir pazīstama kā t.s.”overtona logi” (lūk “overtona logu” metodes apraksts: https://infoagentura.wordpress.com/2014/01/29/perversiju-legalizacijas-tehnologija-overtona-logs-socialo-izmainu-modelis/ )

Tāpat jāatgādina, ka kanibālisma propaganda ir saistīta ar daļas Rietumvalstu valdošo slāņu aizraušanos kā minimums ar kanibālisma ideju. Kā nepārprotamu vienu šādu personāžu var minēt ilggadīgo ASV valsts pārvaldes augstākā līmeņa ierēdni, vienu no ASV Demokrātu partijas līderiem, Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu kampaņas vadītāju, homoseksuālistu – pedofīlu Džonu Podestu, kura publiskotie e-pasti atklāja ne tikai viņa homoseksuāli-pedofīlo dabu, bet arī aizraušanos ar sātaniska un kanibāliska tipa idejām (sarakste ar Marinu Abramovič par “spirit cooking”). Podesta pat nepakautrējās savā darba vietā Hilarijas Klintones priekšvēlēšanu štābā izkārt gleznu ar tiešiem un nepārprotamiem kanibāliskiem skatiem (http://www.forbiddennews.info/art-depicting-cannibalism-found-in-podestas-campaign-office/ ).

Tā kā kanibālisma propaganda ir viens no aktuālajiem Rietumu pasaules “trendiem”, tad jāņem vērā, ka to mēģinās ievazāt arī Latvijā, kas jau sāk notikt, tāpēc ir pēc iespējas ātrāk kategoriski jānovēršas no visām šāda tipa parādībām, valstīm, politiskajiem spēkiem un indivīdiem, kuri to tieši vai netieši atbalsta.

Kanibālisma propagandas tendence visa cita starpā arī liecina, ka tie argumenti, kuri tika pausti, iestājoties pret homoseksuālisma normalizāciju, jo tai sekos daudzu citu galēji antisabiedrisku parādību attaisnošana, ir izrādījušies patiesi. Tā kā Latvijā homoseksuālisma normalizācija līdz galam vēl nav notikusi, tas ir kārtējais nopietnais arguments to apturēt un nostiprināt likumdošanā un sabiedriskajā apziņā homoseksuālisma un citu psihiska rakstura noviržu devianto un antisabiedrisko dabu.

Visbeidzot ir jāatceras un jāņem vērā, ka ASV Demokrātu partija un tās atbalstītāji ir ne tikai homoseksuālistu atbalstītāji, ne tikai homoseksuālistu-pedofīlu atbalstītāji, bet arī faktiski kanibālisma atbalstītāji. Dedzīgākie ASV Demokrātu partijas pārstāvji un atbalstītāji ir Podestam līdzīgi galēji antisociāli elementi, kuru viena no pazīmēm ir dedzīgs un agresīvs antiputinisms un antitrampisms, jo sabiedriskās pārvaldes koncepcijas, ko izmanto Putins un ko mēģina sākt izmantot Tramps, izslēdz iespēju šiem personāžiem legalizēt savas galēji necilvēcīgās tieksmes.

Avoti:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4296404/CNN-presenter-Reza-Aslan-eats-HUMAN-BRAIN.html

Informācijas aģentūra
/15.03.2017/

Šis ieraksts tika publicēts Kat.: Notikumi, Reģ.: Anglosaksija, Veids: Oriģinālziņa. Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.